Натальна карта або загальна астрологічна характеристика

Натальна карта або загальна астрологічна характеристика

Багато людей чули про астрологію, але не мають жодної уяви, як виглядає індивідуальний гороскоп. Замовляти «кота в мішку» нікому не хочеться. Тому, з дозволу нашого спільного знайомого Доброслава розміщую на Світочі його гороскоп в моєму виконанні. Інші астрологи можуть описувати життєву програму людини якось інакше. Астрологія все ще більше мистецтво ніж наука.

Я максимально повикидала з тексту спеціальні астрологічні терміни, щоб він був зрозумілим для пересічної людини. Але геть усе викинути не вдалося. Якщо щось є не зрозумілим, ставте питання в коментарях.

Отже, перед вами натальна карта чоловіка, народженого на території України в минулому столітті.Основні риси характеру

Півкулі. У південній – 7 планет. В характері переважає екстравертність. Людина скеровує свою енергію та інтереси назовні. Потребує постійного спілкування, більше говорить ніж слухає, любить бути в натовпі, має багато друзів, легко заводить нові знайомства. Але ця риса не є критичною, тому періоди усамітнення переносяться легко, без стресу, паніки чи депресії. В східній – 6. В системі «Я – Ми» злегка переважає «Я». Це здоровий егоїзм, коли людина власні інтереси ставить трохи вище за суспільні. Її цікавить думка оточення, вона прислухається до порад, але почувається достатньо впевнено, щоб приймати рішення самостійно і діяти навіть всупереч загальновизнаним правилам моралі.

Квадранти. Найбільше планет в четвертому квадранті. Для людини важливо залишити слід після себе, досягнути успіху, зробити кар’єру. Вона прагне суспільного визнання, тому може обрати роботу у великій фірмі, де є багато ієрархічних щаблів або громадську чи політичну діяльність, з можливістю змінювати суспільство. Партнерські стосунки, сім’я, діти, робота як спосіб заробітку завжди будуть на другому місці. А задоволення власних особистих потреб стоїть в самому кінці, але йому теж виділяється трохи часу і сил.

Фігури Джонса. Згущення. Планети розміщені рівномірно, без надмірних розривів, але є з’єднання двох чи трьох планет. Це дуже гармонійна, врівноважена і стійка людина. У неї широке коло інтересів, різноманітні й багатогранні здібності, які легко реалізуються в усіх сферах життя. За що б не бралася, усе виходить добре. А якщо не виходить, то швидко переключається на щось нове. А згущення дає концентрацію енергії в одній сфері. Людина може напружитися і досягнути успіху. Але загалом зберігає стійкість та рівновагу, і невдачі її не лякають.

Структури Б. Хубера.

Лінії. В гороскопі є кілька аспектів, які об'єднують планети в пари, але не створюють замкнених геометричних фігур. Це свідчить про деяку розбалансованість між вольовим зусиллям, мотивацією і реальними діями. Така людина активна, вольова, здатна ризикувати, може проявляти бурхливу діяльність, але досягати мінімальних результатів. Їй важко сконцентруватися на чомусь одному. Є багато сили, бажання діяти, як кажуть «можна гори звернути», але не має чіткої мети, хочеться всього, багато і відразу. Розпорошеність уваги знижує результативність дій. Людина хапається за все відразу, і в результаті не може довести справи до кінця. Спершу треба визначити напрямок руху, скласти чіткий план, і тільки після цього починати рухатися.

Бісекстиль. Це ознака везучої людини. Дуже часто для розвитку і реалізації талантів виникають зовсім несподівано сприятливі ситуації. Людина ніби пливе за течією, але потрапляє туди куди їй треба. Дуже часто зовнішні обставини складаються сприятливо для реалізації дрібних, щоденних планів і розкриття талантів та задатків людини без її особистого втручання. Тому для здійснення задуманого сильно напружуватися не треба, достатньо просто вчасно зреагувати й скористатися ситуацією. Які б труднощі чи проблеми не виникали на життєвому шляху, завжди хтось прийде на допомогу або ж ситуація владнається сама по собі. Це вміння легко й просто вирішувати проблеми викликає симпатії оточуючих.

Творчий трикутник. Людина творчо підходить до вирішення складних ситуацій. Вміння поєднувати абсолютно несумісні речі і робити з цього несподівані висновки. Людина, коли захоче легко і творчо, з мінімальними зусиллями, вирішує навіть дуже складні життєві проблеми, вдало використовує власні здібності й таланти, вміє скористатися сприятливими обставинами, має достатньо енергії для здійснення задуманого. Часом, застосовуючи на перший погляд абсолютно несумісні методи й способи, знаходить відразу кілька варіантів вирішення поставленої задачі, і обирає завжди найоптимальніший, найменш затратний з них.

Стихії: Усі стихії виражені майже однаково. Дещо переважає повітря. Загалом людина розсудлива, але має перепади настрою і збоку виглядає трохи легковажною. Діє імпульсивно. Часто помиляється в оцінці ситуації через поспішність рішень і брак інформації. Не любить заглиблюватися у суть проблеми, вивчати її всесторонньо, зате дуже ерудована, бо хоч трішки орієнтується в усіх сферах життя. Там, де не допомагає логіка, використовує інтуїцію та емпатію, тому легко входить у довіру до незнайомих людей. Може бути лідером за необхідності, нехтує власною безпекою, любить ризикувати. Не робить трагедії через відсутність комфорту, може жити в спартанських умовах.

Хрести З незначним відривом переважає рушійний або кардинальний хрест. Людина ініціативна, любить зміни реформи, вдосконалення, часто сама є їх реалізатором, при необхідності стає лідером, бере ініціативу в свої руки. На щастя, фіксований хрест теж виражений сильно, тому вистачає наполегливості й сил для завершення розпочатих справ. Але через велику кількість ініціатив, їх закінчення може затягнутися. Найменше балів набрав змінний хрест, тому трохи бракує гнучкості й дипломатичності, зміни зовнішніх обставин можуть збити з пантелику, викликати розгубленість.

Синтетичний знак - Терези. Девіз – «Гармонія і рівновага». Витонченість, аристократичність, емоційна врівноваженість, дипломатичність. Естет в усьому — одязі, інтер'єрі, поведінці, почуттях, вроджене відчуття прекрасного не дозволяє поводитися грубо й некультурно, тому намагається уникати таких ситуацій і середовищ. Такі люди часто стають законодавцями моди завдяки природному відчуттю смаку і прагненню перетворити життя на суцільне свято. Можливо є задатки до музики, танців, поезії. Вроджений такт і дипломатичність, в купі з інтуїтивним розумінням морально-етичних норм і вмінням бачити одночасно два боки медалі, дають можливість стати хорошим посередником, радником, консультантом, медіатором, дипломатом. Але в характері також присутнє бажання уникнути відповідальності й страх прийняти остаточне рішення, тому може до безкінечності вдосконалювати свій проект і просити додаткових порад чи консультацій. Легкість у спілкуванні, різноманітні інтереси, весела і трохи легковажна вдача, вміння створювати навколо себе приємну атмосферу. Має дуже багато знайомих, але через витончену емоційну чуттєвість, мало кого допускає до ближнього кола спілкування.

Сонячний знак - Тілець. Основний життєвий девіз: «Я стою твердо, маю, зберігаю, примножую». Людина — справжній епікуреєць, матеріаліст в хорошому значенні цього слова. Головне — це насолоджуватися життям у всіх його проявах. Їжа має бути смачною, вино — вишуканим, одяг — зручним, а не модним чи дорогим. І не важливо, які бурі проносяться над головою, рідний дім завжди буде міцним і теплим, кохана людина — надійна і вірна. Погляди переважно консервативні. Усе нове — це добре забуте старе. Ніколи не женеться за модою, краще зремонтує зламану річ ніж купить нову. І не тому, що скупа, просто вважає нове менш надійним. В архітектурі, музиці, живописі надає перевагу класиці. Часто має творчі здібності, але творить лише для власного задоволення. Характер спокійний, врівноважений, наполегливий. Дуже міцна нервова система, тому рідко проявляє гнів чи агресію. Але краще не попадати їй під гарячу руку, бо не задумуючись розмаже по стінці і жалкувати про це не буде, бо чаша терпіння хоч і велика, але не бездонна. Поведінка дещо флегматична, рухи повільні але точні, бо спершу думає, а вже потім робить. Відповідальний працівник, кар'єру робить довго і дуже високих планок собі не ставить. Краще менше, але краще.

Особливості у спілкуванні. Гострий розум, прискорене сприйняття і переробка інформації, мислення не завжди послідовне, але легко встановлюються зв’язки між поняттями чи фактами, тому в школі навчання давалося без проблем, проте не відмінник. Навчання найкраще проходило в групі, бо для кращого сприйняття й усвідомлення нової інформації є потреба її проговорювати, ділитися нею з іншими. Голос м’який і мелодійний, мова вишукана, естетична, можуть бути літературні чи ораторські здібності, але часом трохи бракує дипломатичності, висловлюється різко, прямолінійно. Добре розуміння психології людей, мотивів їх поведінки та суспільних процесів і в малих і у великих колективах, вміння ними керувати. Легко завойовує прихильність та симпатію навіть в малознайомих людей. Може досягти популярності й слави. В дружбі не надає значення соціальному статусу чи вигоді.

Конфліктність. В гороскопі кожної людини є шість планет, які вказують на рівень конфліктності, це — Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон. Чим більше між ними напружених аспектів, тим частіше людина схильна проявляти агресію. Але і повна відсутність таких зв'язків теж погана, бо не дає сили захищати власні інтереси. Всього має бути в міру.

У вашому гороскопі є лише один напружений зв’язок, це опозиція Марса і Сатурна. Для захисту власних інтересів цього достатньо, але не більше. Ви зовсім неконфліктна людина, завжди намагаєтесь уникнути суперечок і гострих кутів, і треба добре постаратися, щоб викликати ваш гнів. Але краще цього не робити, бо в гніві вам важко себе контролювати. На психологічному рівні цей аспект проявляється протистоянням вольових зусиль і внутрішніх обмежень й стереотипів, між «хочу» і «треба».

Способи заробітку.

З п’яти показників багатства в гороскопі є лише останній, найменш важливий. Аспектів «мільйонера» і легких грошей теж нема. Співуправитель другого дому, який відповідає за особисті фінанси, Місяць дає нестабільні прибутки, то густо, то пусто. Додаткові ускладнюючі аспекти:

 • квадрат Сонця до Юпітера – дає переоцінку власних можливостей і надмірну щедрість
 • квадрат Нептуна до Меркурія і Венери – схильність помилятися в оцінці ситуації, піддаватися на фінансові авантюри, прагнення швидкого збагачення

Все це разом взяте дає значні труднощі фінансового становища. З таким гороскопом краще жити в багатій країні, бо особисті доходи будуть нижче від середнього показника по країні проживання. Але управителі другого дому мають і підтримуючі аспекти.

 • Меркурій стоїть в одинадцятому домі – здійснення задумів і планів.
 • Меркурій має гармонійні аспекти до Венери і Юпітера – це дає симпатію оточуючих, вплив на людей, скоріше славу ніж гроші, але й сприятливі обставини теж, допомогу спонсорів.
 • Місяць має гармонійні аспекти до Марса і Сатурна – вміння заробити і зекономити, створити міцну основу, фундамент, захист.
 • Сонце стоїть в Тільці, а вони ніколи не бувають зовсім без грошей.
 • Сонце в 12-му домі – нелегальні прибутки.
 • Сонце в гармонійному аспекті з Нептуном – вміння вигравати, удача в фінансових оборудках.

Усі ці показники трохи пом’якшують безгрошів’я. Людина завжди буде мати якусь заначку на чорний день, ніколи не буде голодна, на звичайне життя (комуналка, продукти, одяг, кіно з цукерками) вистачатиме, але дорогі речі будуть недоступні. Другорядні підтримуючі показники гороскопу вказують на допомогу родичів:

 • Сонце, управитель четвертого дому, стоїть в 12-му – хтось з родини може працювати закордоном чи на велику іноземну фірму.
 • Уран, управитель десятого дому, стоїть в сьомому, а Юпітер, управитель сьомого – в десятому і між ними є рецепція – це дуже сильний підтримуючий фактор. На кар’єру позитивно вплине партнер по шлюбу.
 • Марс має гармонійні аспекти з Місяцем і Венерою – в роботі допомагатимуть жінки, робота в жіночому колективі або жінки будуть клієнтами.
 • Сьомий і восьмий доми сильніші ніж перший і другий – партнер по шлюбу буде багатший ніж власник гороскопу.
 • Найсильнішим домом гороскопу є дванадцятий – допомога в працевлаштуванні, по протекції, робота в громадських організаціях, в проектах, грантах, за кошти спонсорів.

В гороскопі є формули як роботи за наймом з перспективою кар’єрного росту, так і приватного бізнесу, тому завжди буде вибір, працювати на самого себе з ризиком все втратити, чи на «дядю», але з повним соцпакетом. Оскільки один з управителів шостого дому стоїть одинадцятому та ще й в напруженому аспекті до управителя одинадцятого, то на одному місці праці ви не зупинитесь. Є ризик звільнення добровільно чи примусово. Другий управитель шостого дому стоїть в дванадцятому в напруженому аспекті до управителя десятого – тіньові доходи, нелегальний бізнес, ризик штрафів і адміністративної відповідальності.

Чіткої формули одної професії в гороскопі нема. Людина має різносторонні здібності. Є кілька груп планет, які можуть давати схильність до певних видів діяльності:

 • Місяць-Марс-Сатурн – будівництво, комунікації, утеплення, укріплення, фундамент, підігрів, захист, охоронні системи, зберігання, архівування, консервація, ремонт, реставрація.
 • Сонце-Нептун-Плутон – вплив на свідомість і підсвідомість, терапія, творчість, трансформація, зміна агрегатного стану, відкриття прихованого, перехід одного виду енергії в інший, електрика, освітлення, батарейки, акумулятори.
 • Юпітер-Уран-Меркурій+Венера – краса, форма, слово, красномовство, приємне проведення часу, групи за інтересами, хобі, спілкування, комунікація, передача інформації, мережа, новітні технології, популярність, слава, реклама.

При чому третя група планет є ведучою, бо через з’єднання Меркурія з Венерою має зв’язки і з першою і з другою групами. Взагалі, саме Меркурій з Венерою в Овні, в одинадцятому домі є ключовими планетами гороскопу, через них і варто шукати самореалізацію. Їх можна описати як щось нове, гарне, інформативне, суспільно корисне, дружнє. Враховуючи, як швидко змінюються сучасні умови життя, передбачити, що це буде років через 5-10 не можливо.

Місце проживання. Показників виїзду за кордон для постійного проживання чи еміграції нема. Скоріше всього людина все життя проживе в одному населеному пункті. Є проблема з власним житлом, можливо доведеться жити з родичами, в орендованому чи воно буде належати дружині або дістанеться в спадок.

Партнер. Ідеальною партнеркою для вас буде жінка енергійна, незалежна, балакуча, з творчими інтересами, але стосунки у вас будуть скоріше дружньо-партнерські ніж пристрасні.

Шлюб. В гороскопі є формула кохання. Ви вмієте кохати і бути коханим. І шлюб буде з кохання, а не з розрахунку. В той же час є прагнення залишатися вільним і не зв’язувати себе формальностями. Тому можливий тривалий громадянський шлюб, без реєстрації. Управитель першого шлюбу стоїть в одинадцятому домі і має напружений аспект до управителя одинадцятого, а Уран стоїть в сьомому – це показники схильності до незалежності і розриву стосунків. Можливе розлучення, але тут потрібно аналізувати гороскоп сумісності партнерів.

Діти. Сонце в Тільці, асцедент в Близнюках, управитель асцеденту в Овні – власник гороскопу не прагне мати багато дітей. Місяць має гармонійні аспекти і стоїть в Раці – проблем з зачаттям і народженням дітей нема. Скоріше всього буде двоє дітей однієї статі, третя під питанням, найімовірніше будуть хлопчики.

Здоров’я

Зразу попереджаю, я не лікар, медичної освіти не маю, тому можу говорити лише про астрологічні показники до ослаблення певних органів, про схильність до якихось хвороб. Вказані органи чи системи організму варто частіше і ретельніше перевіряти.

Основні можливі захворювання:

 • Запальні процеси різного походження в різних частинах тіла.
 • Інфекційні та застудні (від переохолодження) хвороби носа й горла (риніти, синуси ти, гайморити, фарингіти…), але без бронхітів та пневмоній.
 • Травми або запальні процеси носа, вух й нижньої щелепи.
 • Головні болі, мігрень.
 • Високий рівень загального травматизму й поранень, з кровотечами та загрозою життєдіяльності, ускладнення під час операцій.
 • Порушення імунної та ендокринної систем, алергія, діабет, щитовидна.
 • В системі травлення можливі проблеми з тонким і товстим кишківником, прямою кишкою, можливий геморой, коліт, запори.
 • Застійні явища в нижніх кінцівках.
 • Травми чи переломи нижніх кінцівок (коліна, гомілки, стопи).

Тривалість життя. Орієнтовна тривалість життя 66-79 років. В 2020-22 роках буде квадрат дирекційного Місяця до натального Марса, в цей період можливе погіршення здоров’я, якесь серйозне захворювання.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+3
6245
RSS
22:41
+1
Що це таке?
Фігури Джонса. Згущення. (?)
Структури Б. Хубера. (?)
Бісекстиль. (?)
Творчий трикутник. (?)
Вперше чую про подібні речі…
Які з них є специфічними — виключно в цьому гороскопі?
Які є «загальним місцем» для гороскопі інших людей?
Бачу таки доведеться складати астрологічний словник для Світоча.

1. Видатний астролог Марк Джонс помітив, що планети на зодіакальному колі утворюють певні фігури. Вже з одного цього рисунка можна багато дізнатися про людину. Він виділив: бризки, згущення, миску, локомотив, гойдалку, зв'язку, пращу, кошик.
2. Бруно Хубер теж звернув увагу на геометричний рисунок, який утворюють планети. Він виділив: лінії, Великий трикутник, бісекстиль, творчий трикутник, тау-квадрат, Великий квадрат, Вітрило та інші.
Фігасє…
А в моїй натальній карті є подібні фігури?

У вас, пане Тимуре, є локомотив Джонса, а ще з структур Хубера: 3 творчі трикутники, 2 бісекстилі, трапеція і вітрило.
?!?!?!?!?!
І що ж воно означає, цікаво було б дізнатися…
Що тягне за собою локомотив Джонса?..
І чому творчих трикутників аж 3 — що воно дає?..
І чому бісекстилів аж 2?..
А вітрило?..
А трапеція?..

Сказавши «А», кажіть вже «Б»…
ОК. Починаю формувати для Світоча астрологічний словник.

Локомотив. Є порожня від планет зона у 120 градусів. Людина достатньо стійка в різних життєвих ситуаціях, але можуть бути певні сфери, в яких вона не чується комфортно. Весь енергетичний потенціал спрямовано на практичну діяльність, реалізацію власних бажань та ідей, наукову діяльність чи філософське пізнання світу, але не самостійно, а у співпраці з партнерами й однодумцями. Така людина здатна як таран пробивати стіни, ламати стереотипи і прокладати шлях іншим. Найважливішою є планета, яка сходить першою після порожньої зони. Це точка концентрації усіх життєвих сил людини.

Бісекстиль. Складається з двох секс тилів і тригона. Це ознака везучої людини. Дуже часто для розвитку і реалізації талантів виникають зовсім несподівано сприятливі ситуації. Людина ніби пливе за течією, але потрапляє туди куди їй треба. Дуже часто зовнішні обставини складаються сприятливо для реалізації дрібних, щоденних планів і задумів людини без її особистого втручання. Тому для здійснення задуманого сильно напружуватися не треба, достатньо просто вчасно зреагувати й скористатися ситуацією. Які б труднощі чи проблеми не виникали на життєвому шляху, завжди хтось прийде на допомогу або ж ситуація владнається сама по собі. Це вміння легко й просто вирішувати проблеми викликає симпатії оточуючих.

Творчий трикутник. Складається з опозиції, тригона і секстиля. Опозиція дає енергію і бажання діяти, тригон вказує на задатки і здібності, а секстиль сприятливу ситуацію. Людина творчо підходить до вирішення складних ситуацій. Вміння поєднувати абсолютно несумісні речі і робити з цього несподівані висновки. Людина, коли захоче легко і творчо, з мінімальними зусиллями, вирішує навіть дуже складні життєві проблеми, вдало використовує власні здібності й таланти, вміє скористатися сприятливими обставинами, має достатньо енергії для здійснення задуманого. Часом, застосовуючи на перший погляд абсолютно несумісні методи й способи, знаходить відразу кілька варіантів вирішення поставленої задачі, і обирає завжди найоптимальніший, найменш затратний з них.

Вітрило або Повітряний змій. Складається з опозиції, двох секстилів і двох чи трьох тригонив. Її можна розкласти на два творчих трикутники або на бісекстиль і великий трикутник. Це ще одна щаслива і дуже стійка фігура. Вона об'єднує кілька гармонійних аспектів і один напружений уже в чотирикутну фігуру. Опозиція, як щогла на човні, несе на собі усю конструкцію, дає сили і бажання протистояти зовнішнім проблемам чи внутрішньому незадоволенню. Це дає стійкість, цілеспрямованість, здатність реалізовувати творчий потенціал у різних сферах діяльності. Тут зовнішні сприятливі обставини гармонійно поєднуються з вродженими задатками та силою волі й енергією. Як кажуть: «Такій людині завжди вітер дує в спину, куди б вона не пливла». Єдиний ризик, що ця структура забере на себе максимум уваги і решта планет та життєвих сфер може залишитися не пропрацьованими.

Трапеція або колиска. Складається з опозиції, двох тригонів і трьох секстилів. Займає половину зодіакального кола. Людина здатна творити тільки пройшовши через біль і страждання. Поки в житті не буде повного розвалу, розмежування, важкого вибору і відмови від чогось значного й важливого, то не буде й досягнень. Якусь половину себе треба відкинути, щоб реалізувати другу. Ця структура не дає в житті захисту. Людина сама мусить збудувати міцний фундамент і надійний тил, які будуть захищати оголену частину гороскопу і життя. Без попередньої боротьби може залишитися нереалізованою, загальмованою, ніби в комфортній тюрмі, а в характері переважатиме істеричність, примхливість та фаталізм.
Ахрєнєнно!..
І все це є у мене, аж до локомотиву!..
А бісекстилів 2…
А творчих трикутників 3…

А як співвідносяться між собою 2 бісикстилі (всередині пари) та 3 творчі трикутники (в трійці): підсилюють одне одного чи навпаки гасять?!

Така людина здатна як таран пробивати стіни, ламати стереотипи і прокладати шлях іншим.

Оце точно! Є таке, визнаю. Тільки я не знав, що такий локомотив зашитий в моєму гороскопі…


Найважливішою є планета, яка сходить першою після порожньої зони. Це точка концентрації усіх життєвих сил людини.

І що ж то за планета в моєму випадку?! Сатурн чи Нептун?!
А як співвідносяться між собою 2 бісикстилі (всередині пари) та 3 творчі трикутники (в трійці): підсилюють одне одного чи навпаки гасять?!

Вони направлені в різні боки гороскопу і тому впливають на різні сфери життя. Це добре, бо збільшує шанси на реалізацію.
І що ж то за планета в моєму випадку?! Сатурн чи Нептун?!

Марс в Леві. Це як генерал на параді. Святковий мундир, ордени з медалями, плюмажі і фанфари. Людина хоче виділятися, прагне слави, нагород, почестей. І зробить усе можливе для досягнення цього.
Агаааа, он воно що!..
А я думаю, що то за генерельська мармиза!..
22:56
+1
Здається, я вже розміщував на Світочі схожі матеріали.
Найбільше перегукується з Вашим перший із вказаних:
Загальний гороскоп і натальна карта
Блиск і неміч астрології
Зодіакальні хрести: що цеP.S. На жаль, Світоч глючить і не дозволяє мені публікувати гіперпосилання на мої матеріали…

Але адміну я вже настукав скаргу…
Так. Вони перегукуються. Я просто навела приклад гороскопу конкретної людини.
Дик я ж теж чіста канкрєтний пацанчік!!!
23:47
+2
Я вражений об'ємом гороскопу. Тимуре, твій гороскоп, мабуть, разів у 5 коротший?
Ні, мій улюблений гороскоп вдвічі більший за обсягом!
Тут 15'000 знаків, а в моєму 30'000 знаків.


UPD. А є моя натальна карта і на 64'000 знаків…
02:07
+2
Дуже дякую Дзвінкій Сопілкарці за гороскоп! Пізніше обов'язково все детально прокоментую.
08:24
+2
Тимуре, як ти визначив число знаків в цьому гороскопі? Нема дати народження! Тілець? Коли я дійшов до читання розділів Творчий трикутник і Стихії, то дружина вигукнула: — Так це ж ти! Дзвінко, чи відомий тобі точний час народження Доброслава?
Тимуре, як ти визначив число знаків в цьому гороскопі?

Елементарно, Ватсоне! ©
Мишкою виділяєш весь текст гороскопу на сайті.
Кліком правої кнопки мишки копіюєш виділений текст в буфер обміну:

Вставляєш копію в ВОРД в якості нового документу.
Тиснеш в ВОРДі меню:
Сервіс -> Статистика

Отримуєш результат, дивишся на кількість знаків в тексті з урахуванням пробілів:

У мене вийшло: 15'773 знаки з урахуванням пробілів.

Є така одиниця виміру, як 1 авторський аркуш — це:
1 а.а. = 23,4 сторінки стандартного машинопису
1 сторінка = 30 рядків х 60 знаків в рядку = 1800 знаків (для спрощення — з пробілами)
Отже, 1 а.а. = 23,4 сторінки х 1800 знаків = 42'120 знаків ~ 40'000 знаків з урахуванням пробілів
Це ще радянська система, але вона зручна тим, що не залежить від кількості знаків на сторінці. Отже, коли мені говорять: «Напиши коротенький текст на 5 комп'ютерних сторінок», я завжди заперечую, що якщо набрати текст 4-м кеглем шрифту + з інтерліньяжем 0,5, то в 5 комп'ютерних сторінок можна увіпхнути величезну повість. А якщо 20-м кеглем + через 2 інтервали, то навпаки коротеньку записочку. Отже, краще вимірювати текст в знаках з пробілами.

Бо навіть якщо набрати текст 14-м, 12-м і 11-м кеглями шрифту, кількість «комп'ютерних сторінок» вже може суттєво коливатися. А це найбільш розповсюджені стандарти набору текстів.

В даному ж випадку я легко проміряв кількість знаків в тексті Дзвінкої Сопілкарки й співставив з обсягом гороскопів (натальних карт) на себе, білого й пухнастого, які назбирав в різний час по різних джерелах.

Нічого загадкового.
Звичайно, що відомо, але виставляти його тут не маю права. Це конфінденційна інформація.
Це точно. Бо без точного часу й місця народження зірки на натальній карті починають «плавати», й вона втрачає визначеність. Я теж не оприлюднюю часу свого народження, якщо ти, Анатолію, помітив. День — будь ласка, час — зась! Бо знаючи час мого народження, досвідчений астролог може прочитати про мене те, чого я не знаю, і скористатися цією інформацією на свій розсуд. Дзвінкій Сопілкарці я довіряю, натомість іншим… Хтозна, до кого ця інфа потрапить!..

Коротше, точні час + місце народження — це стратегічна інфа про людину, яку краще не світити всім і кожному. При цьому місце народження зазвичай відомо з біографії. Лишається приховати точний час.
08:30
+2
Ще питання. Дзвінко, щодо дітей, то визначила точно: двоє хлопчиків. А як взагалі можна визначити число дітей від 0 і до до 10? Я гадав, астрологія оперує якісними характеристиками, а тут побачив визначення віку від 66 і до 79. А які ще є градації віку?
Тут уже треба описувати складні астрологічні формули. А в них стільки термінології, що звичайна людина буде читати це все як китайську грамоту. Я спершу словник складу.
10:59
+1
Їжа має бути смачною, вино — вишуканим, одяг — зручним, а не модним чи дорогим.

Здається, вино має бути «ніяким», бо Доброслав негативно налаштований до алкоголю.
Це стандартний опис зодіакального знаку, в який потрапляють різні люди, а не лише ппросвітлені йоги. Слово «вино» можна замінити на «чай» чи «амброзію». Головне, це бажання задовольняти свої смаки.
08:58
+2
На гороскопі є якась фігура, а потім виясняється, що в Доброслава дружина Балакуча. Яким чином зроблено первинне описання фігури? Або ще: як визначено, що саме таке розташовання планет описує наявність дітей й родині?
09:02
+2
Над таким гороскопом треба посидіти з тиждень, поміркувати. Який час, Дзвінко, ти витратила на цю роботу?
Там вже є готові формулювання, які можуть бути оформлені в якості текстів і видаватися автоматично. Ось підтвердження:

ДС: Їжа має бути смачною, вино — вишуканим, одяг — зручним, а не модним чи дорогим.
ТЛ: Здається, вино має бути «ніяким», бо Доброслав негативно налаштований до алкоголю.
ДС: Це стандартний опис зодіакального знаку, в який потрапляють різні люди, а не лише ппросвітлені йоги. Слово «вино» можна замінити на «чай» чи «амброзію». Головне, це бажання задовольняти свої смаки.

Зверни увагу на підкреслені слова — вони засвідчують, що астрологи мають під рукою набір чітких стандартних формулювань.
Гороскоп схожий на листковий пиріг чи цибулину. В ньому багато шарів.
Верхні найлегші до трактування, бо мають 2-4 варіанти: екстраверт-інтроверт, альтруїст-егоїст, чотири сфери життя, темперамент, спосіб дії і т.д. Їх вже давно і детально описали, але кожен астролог намагається додати свої нюанси.
Тоді йде наступний шар — геометричний, фігури-структури Хубера-Джонса. Тут трохи більше варіантів. І це можна порівняти з соціонікою і її 16 соціотипами. Це все теж описане і залишається вибрати потрібне.
Третій рівень уже складніший — вроджені психологічні задатки. Це 10 планет + кілька астероїдів і фіктивних точок та 12 знаків зодіаку (10+4+4)*12=216 стандартних описів. З них вибирають потрібні 18 штук і розглядають їх вплив на 12 сфер життя (доми гороскопу) = 18*12=216. Це можливі психологічні стереотипи в житті. Це все теж є описане, але вже не так докладно.
Четвертий рівень аспекти між планетами, з урахуванням знаків зодіаку і домів. Сучасна астрологія враховує 5 мажорних аспектів і лише 2 з мінорних. Описи є лише приблизні і то без урахування знаку й дому.
П'ятий рівень вираховування конкретних подій за спеціальними формулами.
Якщо цим займатися професійно, то на один гороскоп йде 3-7 днів. Я займаюся астролією у вільний час і ще не маю достатньо практики, тому можу бавитися з одним гороскопом 2-3 місяці або й довше.
09:03
+2
Раджу астрологічний словник розмістити в окремому дописі.
Маєш рацію. Приєднуюсь.
21:59
+3
Отже, ще перед тим як Дзвінка Сопілкарка зробила мій гороскоп, ми домовлялися, що розмістимо його на Світочі, щоб можна було проаналізувати та обговорити деякі моменти, а інші люди змогли взяти щось корисне для себе.

В своїх коментарях постараюсь виокремити в гороскопі твердження, які точно відповідають дійсності і ті, які неправильні. Свої думки розіб'ю на кілька коментарів.

Речі, які вважатиму особистими, залишу без коментарів. Вірніше прокоментую тільки особистим повідомленням Дзвінкій Сопілкарці.
22:07
+2
Отже, починаю з того, що відповідає дійсності.

Це дуже гармонійна, врівноважена і стійка людина.

У неї широке коло інтересів, різноманітні й багатогранні здібності, які легко реалізуються в усіх сферах життя.

Саме так! І це заважає мені зосередитися на чомусь одному, щоб досягти там успіху.

А якщо не виходить, то швидко переключається на щось нове.

І в результаті вмію і знаю все по-трохи, але нічого конкретно
Про погану концентрацію йдеться також в наступному каменті… Практично те саме.
22:13
+2
Така людина активна, вольова, здатна ризикувати, може проявляти бурхливу діяльність, але досягати мінімальних результатів. Їй важко сконцентруватися на чомусь одному. Є багато сили, бажання діяти, як кажуть «можна гори звернути», але не має чіткої мети, хочеться всього, багато і відразу. Розпорошеність уваги знижує результативність дій. Людина хапається за все відразу, і в результаті не може довести справи до кінця.


Саме так! Особливо про мінімальні результати
Знайомий варіант — браті Стругацькі, «Казка про трійку»:

Годзилла пропалив стіну між Аукалкою й Кримінальницею, увірвався у двір і вийшов захисникам в тил. Однак був він дурбецалом, за чутками — найздоровезнішим і найдурнішим з чотириглавих драконів. На тактиці він не розумівся й не хотів, а тому, замість того щоб зосередженими ударами розтрощити одну вежу за іншою, кинувся на всі чотири одразу, благо голів саме вистачало.

22:17
+2
Загалом людина розсудлива, але має перепади настрою і збоку виглядає трохи легковажною.
Є таке

Людина ініціативна, любить зміни реформи, вдосконалення, часто сама є їх реалізатором, при необхідності стає лідером, бере ініціативу в свої руки.

При необхідності, але не частіше
22:24
+2
На щастя, фіксований хрест теж виражений сильно, тому вистачає наполегливості й сил для завершення розпочатих справ.

Угу, інколи таки вдається довести розпочате до завершення. Наприклад, як у випадку зі створенням Світоча.
Хоча всі решта сайти, які я коли-небудь створював, через короткий час закидав втративши інтерес до них. Те що, на початку мені здавалося дуже цікавим та перспективним, через деякий час уже здавалося пустою тратою часу.

У випадку зі Світочем вдалось довести почате до кінця, тому що тематика сайту мені дуже близька, було задіяно багато людей до його створення, ну і сам сайт мені дуже сподобався

зміни зовнішніх обставин можуть збити з пантелику, викликати розгубленість.

Дійсно не люблю сюрпризи, ні хороші, ні погані.
22:38
+2
Дзвінко, чи є статистика народжень людей протягом доби? Із життя складається враження, що більшість з нас народилися в час від півночі до ранку
Я абсолютно денний
До впровадження офіційної медицини все відбувалося природним чинном і більшість дітей народжувалося в ночі з 23 до 7 ранку без допомоги лікарів. Це нормально, бо людина активна вдень, а вночі ховається в потаємні затишні місця, може розслабитися і зосередитися на дитині.
А тепер жінки народжують в лікарні, під наглядом сеціалістів, які вночі хочуть спати. Тому майже всім жінкам дають ліки для прискорення чи уповільнення схваток, щоб дитина народилася вдень.
22:40
+2
Девіз – «Гармонія і рівновага». Витонченість, аристократичність, емоційна врівноваженість, дипломатичність. Естет в усьому — одязі, інтер'єрі, поведінці, почуттях, вроджене відчуття прекрасного не дозволяє поводитися грубо й некультурно, тому намагається уникати таких ситуацій і середовищ.

Це правда! Не люблю грубіянів і не культурних людей

може до безкінечності вдосконалювати свій проект і просити додаткових порад чи консультацій
На щастя я вже майже позбувся цього «перфекціонізму» і тепер він мені майже не заважає.

Має дуже багато знайомих, але через витончену емоційну чуттєвість, мало кого допускає до ближнього кола спілкування.

Так, явно не відношусь до тих людей, для яких всі знайомі = друзі.
22:51
+2
Головне — це насолоджуватися життям у всіх його проявах. Їжа має бути смачною, вино — вишуканим, одяг — зручним, а не модним чи дорогим.

Ну аякже, алкогольні напої обов'язково мають бути смачними, не смачні нема чого пити
Щодо їжі, то не раз чув від інших, що я грішу тим, що не їм все підряд

І не важливо, які бурі проносяться над головою, рідний дім завжди буде міцним і теплим, кохана людина — надійна і вірна.

Так, мій дім — моя фортеця!

В архітектурі, музиці, живописі надає перевагу класиці.
Саме так! «Сучасне мистецтво» це якась маячня!

Характер спокійний, врівноважений, наполегливий. Дуже міцна нервова система, тому рідко проявляє гнів чи агресію. Але краще не попадати їй під гарячу руку, бо не задумуючись розмаже по стінці і жалкувати про це не буде, бо чаша терпіння хоч і велика, але не бездонна.

Можу розмазати по стінці як побачу, що хтось використовує мою доброту Але в загальному вірно! Я буваю дуже лютим тільки в крайніх випадках. Спочатку два рази говорю нормально, а як не доходить то…

Поведінка дещо флегматична, рухи повільні але точні, бо спершу думає, а вже потім робить. Відповідальний працівник, кар'єру робить довго і дуже високих планок собі не ставить. Краще менше, але краще.

І це все правда! Колись один тест показав, що я на 90% флегматик
00:34
+2
Голос м’який і мелодійний

Колись у шкільний хор мене, на жаль, не прийняли, хоча хотів там бути

В дружбі не надає значення соціальному статусу чи вигоді.
А ще страшно не люблю коли хтось при знайомстві намагається випитати в мене де працюю і таке подібне надіючись що колись можливо йому стану в нагоді.
Малося на увазі не про спів, а те, що в розмові голос приємний для слуху, бо є скрипучі чи глухі голоси, які неможливо слухати, навіть якщо людина розказує щось дуже цікаве.
В мене є кілька знайомих, яких я тримаю на відстані, бо мене морозить від звуку їхніх голосів. А самі ці люди цікаві й розумні.
00:51
+2
Аспектів «мільйонера» і легких грошей теж нема.

Ах… я ось почав думати якби по-швидше заробити свій перший мільйон… а тут виявляється що не буде з мене мільйонера

Все це разом взяте дає значні труднощі фінансового становища.

ну так, мої фінанси завжди важко зароблялись

З таким гороскопом краще жити в багатій країні, бо особисті доходи будуть нижче від середнього показника по країні проживання

Ні, нікуди не поїду з України!

Людина завжди буде мати якусь заначку на чорний день, ніколи не буде голодна, на звичайне життя (комуналка, продукти, одяг, кіно з цукерками) вистачатиме, але дорогі речі будуть недоступні.

Ну з голоду теж ніколи не помирав, але не завадило би мати трохи більше фінансів ніж на «звичайне життя» Ох, моя карма!

В гороскопі є формули як роботи за наймом з перспективою кар’єрного росту, так і приватного бізнесу, тому завжди буде вибір, працювати на самого себе з ризиком все втратити, чи на «дядю», але з повним соцпакетом.

Я би сказав, що це швидше внутрішні терзання в питанні, що вибрати, те чи те

Чіткої формули одної професії в гороскопі нема.

Це мабуть пояснює чому мої намагання зрозуміти своє професійне призначення є безрезультатними

Юпітер-Уран-Меркурій+Венера – краса, форма, слово, красномовство, приємне проведення часу, групи за інтересами, хобі, спілкування, комунікація, передача інформації, мережа, новітні технології, популярність, слава, реклама.

Це мабуть пояснює мій інтерес до іноземних мов та веб-технологій.
00:55
+2
Місце проживання. Показників виїзду за кордон для постійного проживання чи еміграції нема. Скоріше всього людина все життя проживе в одному населеному пункті.

Як писав раніше, нікуди не поїду з України! , ну хіба що у відпустку

Орієнтовна тривалість життя 66-79 років
Що, не дотягну до наступного століття? Хоча, може то й добре. Одна моя знайома лікар казала що після того як бачить по роботі деяких старших пацієнтів, то в неї пропадає бажання довго жити
Тривалість життя трошки вища ніж середньо статистична по країні проживання. В гороскопі нема показників передчасної смерті. А який спосіб життя обере людина в гороскопі не видно. Та й медицина не стоїть на місці, навіть наша.
00:59
+3
Продовжу коментувати публікацію пізніше.
06:58
+2
Із розказаного стає ясно, що наш друг Доброслав закритий чоловік. Ось звідки і псевдо, і аватар. Не любить розпитувань. І сам з питаннями не лізе. Флегматик. Однак тут протиріччя із ПО СТІНЦІ РОЗМАЖУ. Після АКВАРІУМУ В. Суворова по психотипу близький до АГЕНТА В КОНСЕРВАЦІЇ. Тут навіть чекати нічого, що чоловік поділиться своєю радістю. Повна противага другу Тимуру, натура якого відкрита всім вітрам. Але тримання сайту говорить і про серйозність Доброслава: не кидається часто з дороги на стежку. Доброго здоров'я тобі, друже!
22:48
+2
Щодо частини, яка не відповідає дійсності. Мабуть в першу чергу цей момент:

В характері переважає екстравертність. Людина скеровує свою енергію та інтереси назовні. Потребує постійного спілкування, більше говорить ніж слухає, любить бути в натовпі, має багато друзів, легко заводить нові знайомства. Але ця риса не є критичною, тому періоди усамітнення переносяться легко, без стресу, паніки чи депресії. В східній – 6. В системі «Я – Ми» злегка переважає «Я». Це здоровий егоїзм, коли людина власні інтереси ставить трохи вище за суспільні.

Насправді я є типовим інтровертом і мені властиве все, що властиво інтровертам. Потребую мінімум спілкування і мало говорю. Хоча на теми, які мене дійсно цікавлять, інколи говорю багато. Також не люблю натовп.

Хоча наступне твердження вірне:
Її (людину) цікавить думка оточення, вона прислухається до порад, але почувається достатньо впевнено, щоб приймати рішення самостійно і діяти навіть всупереч загальновизнаним правилам моралі.


Також невірним є.
тіньові доходи, нелегальний бізнес, ризик штрафів і адміністративної відповідальності.

Насправді я завжди намагався триматися подальше від таких речей.
тіньові доходи, нелегальний бізнес, ризик штрафів і адміністративної відповідальності.
Насправді я завжди намагався триматися подальше від таких речей.

У мене є знайомі, яким уже під 50 і вони жодного дня не працювали офіційно, навіть книжки трудової не заводили. Відповідно, ні копійки не заплатили податків зі своїх доходів, а вони ж ціле життя працювали і заробляли непогано. От і виходить тіньові доходи і нелегальний бізнес, хоча це банальний євроремонт і складання корпусних меблів.
Зараз так пів країни живе. Якби була нормальна податкова система, а не обдираловка, то держ. бюджет був би в 2-3 рази більший.
P.S. Мої гороскопи поки що теж нелегальний бізнес.
22:49
+2
Отже, в своїх коментарях я прокоментував частину тверджень, які є вірні, і які не вірні.

Як бачите, кількість вірних тверджень значно більша.

Не прокоментував тільки твердження, які вважаю особистими. Також в коментарях пропустив речі, які можливо ще не проявилися, або ті, по яких однозначно не можна сказати вірні вони чи ні. Тому що інколи буває так, а інколи по-іншому.

Дуже дякую Дзвінкій Сопілкарці за старання та виділений час! Було дуже цікаво прочитати та коментувати.
10:11
+2
Друже Доброславе, чи вгадала Дзвінка, що твоя дружина Балакуча?
Ні, не так: Доброславу всього лише прописана балакуча дружина, а з якою він одружився насправді — на то є його свобода волі!!!
10:58
+2
Ну, я думаю, що ми не будемо тут обговорювати якою є моя дружина

Випадкові Дописи