До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Знайдено можливі докази існування паралельного всесвіту

Знайдено можливі докази існування паралельного всесвіту

Астрономи виявили сяйво, яке може бути наслідком зіткнення з іншим всесвітом.

Аналізуючи дані, отримані за допомогою обсерваторії Планка, дослідник з Каліфорнії виявив загадкові спалахи, які можуть виявитися свідченням зіткнення нашого Всесвіту з іншим. Повідомлення про це було опубліковано виданням New Scientist.

Світіння було виявлено дослідником під час аналізу карти реліктового випромінювання, яке також називають «Луною Великого вибуху». Згідно до існуючих на даний час космологічних теорій, таке зіткнення двох Всесвітів цілком можливо, оскільки наш Всесвіт є лише однією з багатьох «мильних бульбашок» всесвітів, які були утворені в результаті розширення космічного простору після Великого вибуху.

За словами Алана Гута з Массачусетського технологічного інституту, «більшість версій розглядають розширення як вічний процес, в результаті якого утворюється безліч кишенькових всесвітів».

Енергія, яка зосередилася в космосі, стимулює розширення, яке приймає різні форми. Якщо в одному місці розширення припиняється, то в інших космічних просторах воно триває, утворюючи все нові й нові «мильні бульбашки» всесвітів.

На думку вчених, фізика «мильних бульбашок» розрізняється. Одні з них можуть припинити існування вже через кілька секунд після існування. Інші ж можуть розвиватися так само, як наш Всесвіт.

Раніше повідомлялося про те, що вчені нові докази того, що наш Всесвіт припинить своє існування приблизно через 22 мільярди років в результаті Великого розриву. Всесвіт «помре» в результаті прискореного розширення, що призведе до розпаду матерії.

+1
327
RSS
10:54
+2
Десь у нас на Світочі тема сполучених між собою Всесвітів, як «низки мильних бульбашок», вже виникала. Здається, в якомусь відео… чи в коментарях. Не можу пригадати, на жаль. Але ось вам стаття на цю тему. Щоправда, річної давнини — тим не менш, що знайшов — те знайшов.
То я намагалася пояснити пану Анатолію мою точку зору на відносність Всесвіту для конкретної людини.
Отакої! Бачте, як воно з даними сучасної астрономії (чи то пак… космогонії?!) перегукується
13:28
+2
А чого ж, Тимуре, може й таке бути? Лєвашов казав, що Всесвіти роззосереджені в різних мірностях. Такі речі, як зіткнення планет або зірок є малоймовірним. Це схоже на зіткнення атомів, якого в звичайних умовах не буває. Творець, як Великий Узгоджувач просто не допускає таких катастроф, а тим більше зіткнення світів.
Та все можливо!

Випадкові Дописи