Якому знаку зодіака Ви підпорядковуєтеся

Якому знаку зодіака Ви підпорядковуєтеся

Якщо ви бодай раз в житті відчували, що не здатні опиратися впливу якоїсь людини і при цьому вона не користалася жодним авторитетом, то, найшвидше, ви зіткнулися зі своїм так званим «знаком-паном», який незалежно від ваших бажань здатен придушити вас як особистість. Щоб ви не попалися на астрологічну вудочку і не стали заручником свого «знака-доміната», [журнал] ELLE склав список із зодіакальних пар, яких ніяк не можна назвати гармонійними і яких краще уникати.


Козеріг залежить від Лева

Складно уявити більш діаметрально протилежні знаки, але, попри це, Козеріг підпорядковується Леву, знаку, чиї якості на кшталт любові до похвали й пильна увага до схвалення оточуючих він зазвичай висміює. Єдине, що може «врятувати» Козерога в цьому союзі — це ведення спільного побуту. Коли він побачить Лева в побутовій обстановці, то відразу зніме рожеві окуляри і зрозуміє, з ким насправді зв'язався.


Водолій залежить від Діви

Хоча в звичайному житті Водолій насамперед думає про власні зручності, у відносинах з Дівою він забуває про себе і починає йти на поводу у найпрагматичнішого знаку Зодіаку — опікуватися хатніми справами і складати списки необхідних покупок. Крім того, не можна забувати, що Діви — відмінні психологи і можуть з легкістю знайти ключик майже до будь-якого знаку. Хоча є велика ймовірність, що через якийсь час Водолій все ж втомиться жити за чітким розкладом і знову почне ставити власні бажання в пріоритет.


Риби залежні від Терезів

Оскільки Терезам зазвичай вкрай складно ухвалювати рішення, в цьому союзі Риби беруть на себе цю функцію і тим самим потрапляють у власну пастку. Все від того, що в звичайному житті флегматичні й не завжди впевнені в собі Риби раптом починають відчувати свою значущість і необхідність.


Овен залежний від Скорпіона

У цьому союзі Овен відчуває велику кільксть неприємних емоцій, бо при спробі повністю завоювати увагу Скорпіона в більшості випадків зазнає невдачі. Причому в даному випадку спрацьовує відоме прислів'я «чим менше жінку ми кохаємо, тим більш подобаємось їй» — тільки-но Скорпіон намагається вирватися з-під тотального контролю Овна, той починає з подвоєною силою домагатися своєї мети.


Телець залежний від Стрільця

Стрілець здатен надовго позбавити Тельця сну і спокою. Все тому, що Стрілець одразу ж почне підбивати консервативного Тельця ставити перед собою нові цілі й завдання, що вимагають негайного вирішення. Але проблема в тому, що неквапливий Телець вкрай важко переживає будь-які зміни в житті та, дивлячись на більш енергійного партнера, починає копатися в собі і впадати в депресію щодо своєї неспроможності.


Близнюки залежні від Козерога

Близнюки захоплюються здатністю Козерогів планомірно йти до мети, бути завжди зібраними і вибудовувати довгострокові плани. Бажаючи зробити своє життя більш впорядкованим, вони підпадають під чарівність Козерога і намагаються перейняти його характер. Але зазвичай це лише занижує їхню самооцінку і робить ще більш нещасними, оскільки Близнюкам складно впорається зі своїм потягом до змін.


Рак залежний від Водолія

У відносинах Рак не любить невизначеності й недомовленості, а Водолій, в свою чергу, майстер замовчувати справжні причини своїх вчинків і поганого настрою. Тож не дивно, що в цьому союзі Рак постійно мучиться, тоді як його партнер, навпаки, почувається вкрай гармонійно. Якщо врахувати, що більшість Раків можна назвати егоїстами, це може стати справжньою знахідкою для самозакоханих Водоліїв.


Лев залежний від Риб

Риб доволі складно вивести з їхнього меланхолійного стану, тому, попри всі дії Лева, який, як відомо, в усьому прагне бути найкращим і чекає від оточуючих постійного підтвердження цього факту, йому буде вкрай складно ужитися з беземоційними Рибами. Більш того, з великою ймовірністю Риби ще й почнуть підбивати свого партнера, відзначаючи його недосконалості, що Леву взагалі буде вкрай складно пережити.


Діва залежна від Овна

За своєю природою Діва, мабуть, найменш конфліктний знак Зодіаку. І тільки-но Овен зрозуміє, що йому сходитиме з рук практично все, він з величезним задоволенням сяде на шию своєму партнерові. На жаль для Діви, через свою скромність вона навряд чи зможе переломити цю ситуацію на свою користь.


Терези залежні від Тельців

Попри те, що ці знаки дуже схожі у своєму ставленні до матеріальних цінностей і поглядів на життя, їм абсолютно протипоказаний спільний побут. Все тому, що Тельці будуть вічно хотіти не того, що будуть пропонувати їм Терези. А якщо врахувати, що Терезам і так доволі складно зробити вибір на користь чогось одного, в даній ситуації їм доведеться постійно пропонувати альтернативні варіанти, і це буде зводити їх з глузду.


Скорпіон залежний від Близнюків

Скорпіон полюбляє інтриги і головоломки, а, як відомо, Близнюки — один з найзагадковіших знаків Зодіаку. Крім того, ще одним важливим моментом є той факт, що Близнюки можуть інтригувати безупинно, навіть не витрачаючи на це додаткових сил. І, як наслідок, в цьому союзі Скорпіони ніколи не зможуть знайти відповідей на всі свої запитання, що вражатиме їхнє самолюбство і вони дедалі більше занурюватимуться в лабіринт цих відносин.


Стрілець залежний від Рака

Попри те, що домовитий Рак пригнічує незвиклого думати про побутові питання Стрільця, їхній союз може бути цілком гармонійним. Особливо якщо врахувати, що Раки дуже полюбляють зайвий раз повчити оточуючих, як правильно варити борщ і вести господарство, а Стрілець не проти дізнатися про щось нове. З іншого боку, в таких парах є небезпека, що Стрілець все ж почуватиметься нереалізованим через постійну необхідність наступати на горло власній пісні і позбавлятися можливості витратити час на завоювання світу, а не на вирішення побутових проблем.

+1
521
RSS
19:48
+1
Наскільки я зрозумів, йдеться про п'ятий знак проти годинникової стрілки від твого.
19:51
+1
До речі, що цікаво: я — Козеріг, моя мама — Левиця! Так само наша з Оленою дочка — Терези, тоді як Олена — Телець. Обидві пари знаків вибудувані за цією залежністю!!!
19:55
+1
Є у нас ще одна цікава, підмічена моєю Оленою, але тут вже перегукуються «західний» і «східний» гороскопи.
Я за зодіаком — Козеріг, а моя мама народилася… в рік Кози (1943).
Наша дочка народилася в рік Бика (1985), тоді як Олена за зодіаком — Телець…
В східному гороскопі теж є така особливість у стосунках між певними знаками.
Структурний гороскоп
Співчуваю.

Випадкові Дописи