До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Векторні відносини: «слуга-хазяїн», структурний гороскоп

Векторні відносини: «слуга-хазяїн», структурний гороскоп

В методі структурного гороскопу існують поняття «векторне кільце» і «векторний шлюб». Векторний зв'язок — унікальне відкриття Григорія Кваші. Це кільцева послідовність знаків Східного гороскопу, де два знаки утворюють так звану Векторну пару: «слуга» — «господар». Як і будь-яка типологія «векторне кільце» показує загальний принцип, певну закономірність і може мати свої особливості в кожному конкретному випадку. Планомірному опису векторне кільце не піддається, і, тим не менше, воно розкриває деякі неявні устремління знаків, особливості взаємин між ними. У векторній парі одна людина — ведучий «господар», друга — ведений «слуга». Ролі «господар» і «слуга» не буквальні, часом слуга зовні може відігравати провідну роль у відносинах. Позначення ролей показує вектор, в напрямку якого рухаються знаки в векторній структурі, і тип енергетичного зв'язку між знаками векторного кільця.

Структура векторного кільця:

На першому місці вказано «господаря», на другому — «слугу»:

Щур — Кінь — Кабан — Дракон — Кіт — Півень — Собака — Бик — Тигр — Коза — Змія — Мавпа — Щур.

Таким чином векторне кільце дає 12 векторних пар:

Господар — Слуга
Мавпа — Щур
Змія — Мавпа
Зоза — Змія
Тигр — Коза
Бик — Тигр
Собака — Бик
Півень — Собака
Кіт — Півень
Дракон — Кіт
Кабан — Дракон
Кінь — Кабан
Щур — Кінь

Коло Векторного Кільця по 12-річному Колу послідовності знаків


У цих парах відносини виникають і розвиваються поза волею людини і її бажань — неусвідомлено, незаплановано. Ні їх початок, ні їх продовження не вкладається в стереотипи, і, найчастіше, вони не підвладні контролю залучених в них людей. Те, що можна відчути з векторним партнером, не можна відчути ні з яким іншим. Векторні відносини — це енергетична буря, в якій важко встановити рівновагу і надійний лад. Їх особливість в непідпорядкованості розуму, в неможливості проконтролювати і раціонально пояснити свої дії і пориви. У ці відносини немов втручаається якась невідома сила, яка є третьою найважливішою складовою.

Діапазон відносин: від спаяного союзу «не розлий вода» двох зовні абсолютно різних людей — до неприязні, без будь-якої причини, і стійкого нерозуміння. А також остаточного віддалення, якщо «слуга» залишає «господаря». Енергетичні витрати в рамках векторних відносин все ж непорівнянні з їхніми плюсами. Але, все на світі має зворотний бік і за цей політ доводиться чимось платити. Головна плата — неможливість стабілізувати відносини.

У класичному варіанті «господар» пригнічує «слугу», а взаємодія йде по типу підкорення і панування, але в кожній конкретній парі відносини мають свої особливості і різний ступінь залежності. Кільцеві відносини між чоловіком і жінкою майже завжди супроводжує визначення «фатальне кохання», пристрасть. Незважаючи на пристрасну любов, відносини в таких парах важко назвати безхмарними. Ті, хто спробував подібне, можуть сказати, що це не стільки любов, скільки щось зовсім незрозуміле. Опинитися в векторному шлюбі можна з великої любові або через нез'ясовану тягу. Намагатися вгадати розвиток цих відносин важко. Всі варіанти майбутнього, які ви зможете припустити, можуть взагалі з ним не збігтися.

Подружжя в векторному шлюбі може розходитися роками, але у них це рідко виходить. Багато жінок скаржаться своїм психотерапевтам на чоловіків: «Я вмираю з ним і без нього». Якщо десь чуєш такі слова — значить, швидше за все, мова йде про векторний шлюб. Векторний шлюб — це воістину феномен, який неможливо передати.

Виділимо кілька основних моментів:
• векторні відносини характеризуються підвищеною емоційністю і вимагають серйозних витрат енергії; взаємодія партнерів нагадує конфлікт;
• перед векторним кільцем усі рівні: протистояти його принципам не допоможуть ні логіка, ні інтуїція, ні воля;

• векторні відносини легко руйнують власне захисне поле людини або знаходять його вразливі місця;

• плюсами векторних відносин є швидке налагодження контакту між партнерами, повне відчуття комфорту, одночасна можливість і найжаркішої пристрасті, і духовного взаєморозуміння, і інтелектуальної гармонії.

Том Круз (Тигр) і Ніколь Кідман (Коза)

Векторний шлюб: плюси і мінуси:
• люди максимально відкриваються один одному, це веде до злиття душ;
• ні в якому іншому союзі людина не здатна відчувати настільки сильні і різноманітні почуття;
• шлюб стає джерелом конфліктів — партнери часто ранять одне одного, в подібних відносинах сильніше, ніж в будь-яких інших, проявляються ревнощі і образа, кожен учасник такого союзу відчуває залежність від іншого;
• в будь-який момент і з будь-якого приводу може початися конфлікт, ситуація морально дуже вимотує, а постійні стреси підривають здоров'я.
• векторні шлюби, позбавляючи подружжя захисного поля, роблять їх більш вразливими, загострюють сприйняття.

Відомі векторні пари
Жорж Санд (Щур) та Альфред Мюссе (Кінь)
Анна Ахматова (Бик-слуга) і Микола Гумільов (Собака-господар)
Ніна Берберова (Бик-слуга) і Владислав Ходасевич (Собака-господар)
Сергій Єсенін (Коза-слуга) і Айседора Дункан (Тигр-господар)
Катерина Максимова (Кіт-слуга) і Володимир Васильєв (Дракон-господар)
Джейн Фонда (Бик-господар) і Тед Тернер (Тигр-слуга)
Наташа Корольова (Бик-слуга) і Сергій Глушко (Собака-господар)
Едуард Успенський (Бик-господар) і Елеонора Філіна (Тигр-слуга)
Том Круз (Тигр-господар) і Ніколь Кідман (Коза-слуга)

Векторні пари в ділових відносинах
Головний принцип взаємодії членів такої команди з її начальником — непередбачуваність. Підлеглий — векторний «господар» може незрозумілим чином підточувати авторитет начальника, навіть якщо нічого спеціального для цього не робить. Він дратує і заважає, хоча причепитися, начебто, нема до чого. Слуга ж працює на «господаря»-начальника лише до тих пір, поки йому хто-небудь не відкриє очі на його повністю підлегле становище. Або, через кілька років незрозуміло важкої праці «на дядю», він не додумається до цього сам.


Векторні відносини: В.Ющенко (Кінь), Ю.Тимошенко (Щур)

Векторному «хазяїну» складно вирости на фірмі у власного «слуги». Векторному «слузі» — зайняти гідне місце в ієрархії у начальника — векторного «господаря». Крім того, в векторних парах немає не тільки логіки, але, найголовніше, перспектив. Відносини завжди будуть рухатися по колу — і випадати з відносин, прийнятих на фірмі. Тому рано чи пізно співробітники-вектори йдуть в більш адекватні службові умови. Але якщо фірма працює в умовах високого ризику, якщо потрібна швидкість дій і швидкий обмін інформацією — керівнику без співробітників-векторів не обійтися.

Діти в векторному шлюбі

Дитина в векторному шлюбі вимагає особливої уваги і підходу, вона не повинна виявитися заручником ситуації, якщо сімейна ситуація нестійка. Часом «векторні» діти бувають некеровані, як і самі векторні шлюби. Але надмірна збудливість і ранимість може бути й ознакою неабиякого таланту. Помічено, що діти векторних шлюбів можуть бути як неврівноваженими, так і незаурядними, талановитими. Наприклад, Олександр Сергійович Пушкін народився в векторної сім'ї.

Якщо ви зважилися на подібні відносини

Уявіть собі, що і через 10, і через 20 років ваше життя не буде відрізнятися стабільністю. Якщо ви, незважаючи на нерівність відносин, здатні отримувати від них задоволення, то приймайте все як належне, не скаржтеся на долю і не намагайтеся її переламати. Векторні шлюби надзвичайно різноманітні в своїх сценаріях. Можливо, що найточнішою моделлю кільцевих взаємодій є уявлення про те, що при векторному контакті відбувається розчинення захисної оболонки людини. Зустрічаючись з векторним побратимом, людина, не відчуваючи ніяких психологічних бар'єрів, сприймає його як старого знайомого, родича, давно розшукуваний ідеал. Векторні шлюби, позбавляючи подружжя захисного бар'єру, загострюють їх сприйняття світу, роблять їх більш чутливими, вразливими. Подібні якості сприяють успіху в артистичних, творчих професіях.


Наташа Корольова (Бик) і Сергій Глушко (Собака)

Якщо ви розумієте, що не готові до того, що відносини будуть періодично ставати нестерпними, а нервова напруга буде досягати піку і ви будете відчувати, що повільно згасаєте, то краще розлучитися. Звільнившись з-під впливу господаря, слуга часом починає добиватися успіхів в тих сферах, які йому були раніше недоступні.

І все-таки, чи можна прожити в векторних відносинах все життя? Так, можна, якщо ви не готові до шлюбу як спокійного і розміреного союзу і не уявляєте собі життя без кохання, що надихає і пристрасних подружніх відносин із найближчою на світі людиною.

Якщо у подружжя велика різниця у віці, або шлюб був укладений в зрілому віці, це може істотно згладити векторні перипетії, але і в цьому випадку толерантні відносини необхідно грамотно вибудовувати. Якщо ви хочете зберегти відносини, ніколи не протиставляйте себе партнеру, припиняйте діалог, якщо виникає небезпека сварки, відпочивайте один від одного.

Векторна взаємодія прямо пропорційна часу спілкування і щільності контакту, а тому завжди намагайтеся керувати своїм станом через управління часом. Навчіться керувати часом, навчитеся керувати вектором. Навчіться керувати вектором, станете управителем життя. Якщо ваш векторний союз йде за принципом «24 години разом» і ви все ще разом, то плюньте на все і не читайте ніяких векторних заповідей, у вас все в порядку, ви давно вже зрослися, у вас одне тіло, одна душа і два мозки в синхронному режимі.
За матеріалами «Структурного гороскопу» Григорія Кваші

Олена Зимовець

+2
2638
RSS
22:40
+1
Щур — Кінь — Кабан — Дракон — КОт — Півень — Собака — Бик — Тигр — Коза — Змія — Мавпа — Щур

Треба виправити обдруківку.
Дякую за підказку. Вже виправила.
23:16
+1
Тепер по суті. Я читав про це раніше, знаю.
Вже писав, що в нашій сім'ї є дві цікаві зодіакальні зв'язки підпорядкованих знаків:

я — Козеріг, моя мама — Левиця
наша з Оленою дочка — Терези, сама Олена — Телець

Але якщо придивитися до східного гороскопу, то виявляється цікава річ: я народився 4 січня 1963 року, тому формально я — Кіт, але насправді — пізній Тигр!!! Адже за азійським календарем, Новий Рік настає наприкінці січня — на початку лютого. Але 4 січня ну ніяк не може настати Рік Кота — це все ще буде охвістя Року Тигра…
З урахуванням цього, в нашій веселій сімейці спостерігаються дві зв'язки між поколіннями, в обох діти відіграють роль «господаря», батьки — «слуги». Й усе це зав'язано… на мені:
Бик (наша дочка, 1985) — Тигр (я, початок 1963) — Коза (моя мама, 1943)
Що таке векторні відносини, знаю на власній шкурі.

Аби довго не розписувати, скажу лише коротко й лише про себе з дочкою. Саме від Люсі я випадково дістав тричі по голові, всі три рази — із струсом мозку. Вперше — коли їй було ще років 5. Гралася, жбурляла капці. Абсолютно випадково жбурнула в мій бік… і поцілила підбором мені в праву скроню! Я відлежувався після того кілька годин. Вдруге — вже в 2001 році. Люся намагалась витягнути маму Олену на прогулянку, та не хотіла. Люся почала на неї кричати, я хотів її заспокоїти, намагався обійняти… Але вона мотнула головою й буцнула мене знов у праву скроню! Як наслідок — ушпиталення в Жовтневу (тепер Олександрівську) лікарню, крапельниці. Втретє після інфаркту у моєї мами в жовтні 2010 року Люся знов-таки плакала, що «бабуся тепер помре». Знов я хотів заспокоїти дитину… а вона відмахнулася від мене… Оскільки я стояв упритул — зацідила кулаком в праве око! Удар був настільки потужним, що моя кіста в мозку (про яку на той момент ще ніхто навіть не підозрював) змістилася на 3 мм. Це і спровокувало різке погіршення стану мого здоров'я: в 2011 році я став інвалідом ІІІ групи (неврологія), тоді ж оступився в промиїну в асфальті, й почалася історія з ногою, яка завершилася інвалідністю І групи наприкінці 2013 року…

Але добре бодай те, що після третього разу Люся перестала руками чи головою розмахувати та різні предмети жбурляти. Бо рука у неї така ж важка, як у мене, але доки вона не зсунула мені кісту, то погано контролювала свою поведінку.

От що таке векторні відносини, коли батько — «слуга», а дитина — «господар».

UPD. До речі, я намагався перевірити на наявність подібних зв'язок інших членів нашої сім'ї: і мого тата, і мого дядю, і моїх дідів і бабусь. І ніде ні у кого нічого подібного не спостерігається. А на мені ну просто все зійшлося! Включно до нашого з Оленою шлюбу:

Козеріг і Телець
Між цими двома знаками виникає така потужна хімія, якою не володіє жодна інша астрологічна пара. Їх об'єднує надійність, терпіння, відданість, працьовитість і цілеспрямованість. У ліжку їх чекає повне взаєморозуміння — таємні бажання партнера вони відчувають з одного дотику. При цьому обох не назвеш надто романтичними персонами, але це не означає, що хтось із них страждає від нестачі сюрпризів і ніжності. Крім цього у Тельця і Козерога є щось, про що мріє більшість із нас — це нескінченне обожнювання одне одним. Обом здається, що він став володарем неповторного скарбу. Це щире захоплення другою половинкою оточуючих неабияк нервує, але, разом з тим, не можна не визнати, як це зворушливо. Саме про такий союз зазвичай говорять «споріднені душі».

Містика, та й годі…
Якщо представити астрологічні відносини в нашій сімейці в графічному вигляді (хто на кого впливає), вийде приблизно отаке:

Це я вперше ось зараз намалював. По кожному окремо взятому зв'язку я це й раніше уявляв, але в цілому намалював тільки от зараз. Цікаво, що саме в цьому складі ми перебуваємо стабільно вже 17 років. Й коли я кажу, що вся сім'я зав'язана на мені… виходить, це таки не порожні слова!

І… знаю, що зараз друг Анатолій напише про Великого Узгоджувача. Бо нічого подібного по всіх інших родичах (від покійного батька й далі) ніде в нашій сім'ї не спостерігається.


UPD. Мені тут дещо спало на думку після того, як я намалював цю схему… Провів м'язовий тест. Отримав приголомшливі результати. Якщо наше тіло знає все… Моє тіло, виявляється, знає таке… що таку інформацію відкрито я не напишу. Я в шоці. Дзвінко — дивіться лічку, Анатолій — подивись пошту.
07:32
+1
Ну який же ти, Тимуре, Кіт або Цуцик? Справжній Тигр, який приховує свою природу
От питання: чи суміщаються два гороскопи один з одним? Чи в західному гороскопі теж є векторність?
Ню-у-у… Як Кіт, так і Тигр — вони обидва є котячими, тому ми з дружиною в цілому доволі гармонійні навіть з точки зору азійського (китайського, в'єтнамського) гороскопу. Єдина відмінність: Тигр — це воїн, йому гарантовано бурхливе, сповнене пригод життя, тоді як Кіт понад усе полюбляє лежати на м'якій ковдрі біля каміна й муркотіти.
Ну, і ще час від часу Кіт розважається тим, що видирається на дерево й дражнить звідти Тигра — але Тигр занадто важкий, щоб видертись на дерево слідом за Котом, тому лишається на землі й лютує.
А за виключенням цих моментів, це дуже навіть гармонійна пара.
Кіт живучіший. Він менший, швидкіший, гнучкіший. Там, де Тигр бере силою чи програє, Кіт викрутиться і впаде на чотири лапи, а може ще й Тигра врятує.
Ага, і таке теж має місце
Коротше, взаємно доповнюючий союз котячих.
07:39
+2
Якщо закільцювати 7 кольорів веселки, то помітимо, що із кожної послідовної трійки кольорів суміш двох крайніх кольорів породжує середній. Приклад: жовтий — ЗЕЛЕНИЙ — блакитний. Може є щось подібне і в кільцях гороскопів?
Така властивість світлового спектру
07:40
+1
Дзвінко, а яким знакам східного гороскопу відповідають Рак і Овен?
Нема такої відповідності. Винародилися 1946, в рік Собаки, а пані Люба — 1950, в рік Тигра. Тигр з Собакою дружать, бо між ними різниця 4 або 8 років. Це схоже на аспект «тригон» між знаками Зодіаку, він — найгармонійніший.
14:55
+1
До речі, цікаво, що австралійці підставили в азійський гороскоп своїх — австралійських тварин:
Щур — Кенгуру
Бик — Вомбат
Тигр — Тасманійський тигр
Кіт, Заєць — Качконіс
Дракон — Дракон
Змія — Ігуана
Кінь — Какаду
Коза, Вівця — Коала
Мавпа — Тасманійський диявол
Півень — Ему
Пес — Дінго
Свиня, Кабан — Єхидна

Ото винахідники!!!

Випадкові Дописи