Період затемнень у лютому 2017

Період затемнень у лютому 2017

В попередній статті я писала про сприятливий період для початку нових справ. Він закінчився 5 лютого. Сподіваюся, хто хотів щось почати, встиг це зробити. Тепер на нас чекає тривалий період наполегливої але рутинної роботи. Головне попередження – не робіть різких рухів, не починайте нічого нового.

А тепер по порядку.

В ніч на 11 лютого в 0 годин 33 хвилини за Грінвічем (або о 2.33 за київським часом) замість повні буде напівтіньове місячне затемнення. Тобто Місяць не зникне зовсім, а лише стане тьмянішим. Його зможуть побачити жителі обох Америк, Африки, Європи та більшої частини Азії.

На час затемнення Місяць буде в 23 градусі Лева. В астрології Місяць відповідає за емоційну сферу нашого життя. В час повні наші відчуття загострюються, ми стаємо вразливішими, це ще більше стосується місячного затемнення. Знак Лева відповідає за показову, демонстративну поведінку. Тому затемнення Місяця в Леві може викликати складніші в емоційному плані ситуації. Вникне бажання демонстративно виявляти свої почуття, грати на емоціях інших. Можливі скандальні викриття і провокації. З іншого боку це хороший час для творчих людей, кіно чи театральних прем’єр, презентацій нових творів, відкриття виставок і модних показів. Можна привернути до себе увагу, зірвати більше оплесків і схвальних відгуків ніж зазвичай.

Якщо у вашому особистому гороскопі якісь планети чи важливі точки є в 20-25 градусі Лева, Водолія, Тільця чи Скорпіона, варто бути особливо уважним 3-5 днів до і після затемнення.

Наступна важлива точка – сонячне затемнення 26 лютого о 14.58 за Грінвічем. Воно буде кільцевим і пройде в 9 градусі Риб. Його буде видно в південній частині південної Америки і південній Африці.

Це останнє сонячне затемнення в цьому знаку Зодіаку, наступне буде аж через 18 років. Знак Риб відповідає за глибинну психологічну трансформацію, пошук сенсу життя, вічні світоглядні і філософські цінності. Сонячне затемнення так само як і кожен молодик дозволяє зазирнути в себе, переосмислити якісь речі, а знак Риб додає цьому особливого значення. Можливий ризик втрат і розчарувань, які будуть відчуватися особливо гостро, у вразливих і неврівноважених людей виникатимуть думки про марноту життя, що спонукатиме до суїциду. З іншого боку творчі люди можуть відчути сплеск натхнення, до них завітає Муза. А шукачі духовності можуть отримати інсайт чи досягти Просвітлення.

Власникам гороскопів, в яких планети чи важливі точки є в 7-11 градусах Риб, Діви, Близнюків і Стрільця, варто обмежитися лише елементарними побутовими справами і не робити різких рухів 3-5 днів до і після затемнення.

Загальні рекомендації:

Вже від сьогодні і до кінця лютого не починайте нічого нового, не підписуйте важливих документів, не купуйте дорогих речей. Якщо можливо, краще відкласти проведення переговорів і далекі поїздки. Уникайте скупчення людей, особливо мітингів і демонстрацій, слідкуйте за своїми емоціями і словами.

Сподіваюся зорі будуть до вас ласкаві і принесуть лише приємні сюрпризи.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+3
767
RSS
09:13
+2
Вже від сьогодні і до кінця лютого не починайте нічого нового, не підписуйте важливих документів, не купуйте дорогих речей.

А неважливі можна підписувати?
Тільки обережно. Можливі помилки, опечатки.
Я раз так в банку рахунок відкривала в поганий день. У мене ж прізвище неукраїнське, от дівчинка одну букву і переплутала. Добре, що я вперто не підписувала, поки все не перевірила. Знайшла ту помилку, довелося весь пакет документів передруковувати.
09:25
+2
17 лютого намічено провести круглий стіл на тему української фантастики. Я його не організую, але маю зробити ключову доповідь і запросити учасників. Оскільки їхній список все ще формується, афішка перебуває в стадії напівготовності (ще нема бодай попереднього списку тем гостьових доповідей):

Хай там як затемнюються світила, але проводити «кругляк» будемо!!!
До речі, я помітив, що у нього цікава дата:
17.02.2017
Спостерігається певна симетрія:
17|02|20|17
17|02|20|17

Ну, це вже до нумерологів треба, а я астролог.
А для творчих людей обидва затемнення сприятливі.
18:23
+2
Дякую, Дзвінко, за застереження. От питання: якщо затемнення десь не спостерігається, то чи діє вона на людей?
Воно діє на всю планету і, відповідно, на всіх людей.
18:26
+2
Друже, ти таки спостережливий: помітив симетрію у 1702- 2017. Щоб була вона дзеркальною, треба
1702-2071. Бажаю успіху з доповіддю!
Ще б із запрошеннями побажав: це також на мені…
09:30
+2
Бажаю, друже, щоб всі запрошення спрацювали і був повен зал. Ну хочби з півсотні!
03:56
+1
В ніч на 11 лютого в 0 годин 33 хвилини за Грінвічем (або о 2.33 за київським часом) замість повні буде напівтіньове місячне затемнення.

Ну от! У всіх нормальних людей місячне затемнення, а у нас ввечері 10 лютого почався Ту бі-Шват — «Новий Рік дерев»!

І я з цього приводу спік традиційний святковий пиріг (кекс) з горіхами та сухофруктами. Зокрема, використав сушену сливу, яку нам восени завіз друг Анатолій!

Окрім сушеної (в'яленої) сливи, додавав туди в'ялені яблука, курагу, родзинки, в'ялену диню, а також горіхи волоські, кедрові, мигдаль і ліщину. Все це подрібнив і замочив у домашньому вині…
А ще забув покласти трохи фініків — але ними зранку пиріг прикрашу…
06:24
+2
Отже вітаю тебе, друже, з НОВИМ РОКОМ ДЕРЕВ! Відмічаю, що з 10 лютого в Ізраїлі починають розвиватися бруньки. А в нас в Україні це відбувається десь з 10 квітня. Отже маємо відставання десь на 2 місяці. На днях дочка передала з Лівану світлину, на якій в них за балконними дверима жовтіють ЛИМОНИ. В нас зараз сніг і мороз — 50 градус північної широти, а Ліван це 35 градус і жовтіють лимони.
Відмічаю, що з 10 лютого в Ізраїлі починають розвиватися бруньки.

Точніше, з 11 лютого. Просто календарний день 11 лютого почався з вечора 10 лютого…
Як важко бути добрим євреєм!!!
І день у вас починається з вечора і в Сятому Письмі все навпаки, якщо глибше копнути, і правил на кожен «пчих» напридумували.
Так, це дуже важка робота і колосальна відповідальність перед Всемогутнім!!!
Ви навіть не уявляєте ту кількість євреїв, яка ремствує: «А раптом знайшовся б інший народ, який би погодився стати обраним замість нас бодай на якийсь короткий час?!»
23:45
+2
Дякую Дзвіночок за розклад зарок і затемнень, тільки зараз перечитала Ваші поради! Слава богу нічого серйозного не вирішувала! А от 11.02 святкували день сі.Валентина з вел.групою випускників України та всіх країн світу, натанцювалися і навеселилися до 2х ночі. Все було пречудово!!! Слава Богу!
Ще раз дякую, чекаю на наступні Ваші публікації

Випадкові Дописи