Анатолій ВИСОТА: ЩО БУДЕ В 2017 р.? – 02.17

Анатолій ВИСОТА: ЩО БУДЕ  В 2017 р.? – 02.17

Анатолій ВИСОТА: ЩО БУДЕ В 2017 р.? – 02.17

ЧАС ТИШІ із 10 років спецоперації Бога
Мабуть не я один читаю диктовки Отця-Абсолюта на сайті ОТКРОВЕНИЯ ЛЮДЯМ НОВОГО ВЕКА. Ось витяг із останньої диктовки від 17.07.14 р.: «Я объявляю “ВРЕМЯ ТИШИНЫ” до начала Великого и Последнего ВЕЧЕ (Вєчє «Ми готови» 26.07.14 – А.В.), для того, чтобы те люди, которые будут присутствовать на этом Великом Празднике Духовного ЕДИНЕНИЯ людей-Богов, и те люди, которые увидят и услышат прямую трансляцию, внимательно прочитали Мои Послания и решили без насилия, без какого-либо принуждения, принимают ли они ту Великую ОТВЕТСТВЕННОСТЬ, которая ложится на их плечи, ибо принявший не имеет уже обратного пути, ибо принявший ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЕСМЬ БОГ, а непринявший остаётся человеком, выбравшим для себя путь человека!».

Для тих, хто про це нічого не знає
Влітку 10 років тому на якійсь горі доктору ф-м.н. Маслову почувся голос з потойбіччя, який назвався Отцом Абсолютом – Творцем Всесвіту. Цей Отець вирішив через Маслова передати людству нові знання з метою його порятунку. Маслов йому повірив і відтоді сумлінно записує диктовки Абсолюта, а потім публікує їх на названому сайті, в газетах та в окремих книгах.
Ось, що продиктував Бог уперше 26 серпня 2004 р.:
«Сегодня Я, Господь Бог ваш и Создатель Всего и Вся, начинаю говорить с вами о Религии, о её Основах, об устройстве Миров и о будущем человечества.
22. Теперь о Боге! Кто Я? Я – Бог, Всемогущ и Велик, Я – ваш Создатель, и всё идёт от Меня. Это Я решаю судьбы людей и времён. Это Мне всё подвластно. Это Я знаю путь каждого из вас, и если необходимо, Я корректирую ваши жизненные пути».
А ось Божа обіцянка в диктовці від 31.08.2004 р.:
«5. Начавшийся Новый век открывает новые возможности для человечества. Теперь оно должно пойти правильным путём по формированию справедливого общества праведных людей.
6. Этот прогрессивный процесс должен быть без гражданских войн, Я больше не допущу кровопролития!»

Чого досяг Абсолют за ці 10 років
Під керуванням Маслова створений рух «За государственность и духовное возрождение России». Число його однодумців за даними сайту «Откр…» вже налічує до 8 тисяч. За останні 3 роки відбулося кілька велелюдних Віче, на одному з яких соратники Маслова прийняли клятву Богу і стали називати себе Людьми-Богами. Після цього Землю переіменували на планету СВЯТАЯ РУСЬ, а влада на ній названа Божественною Монархією. Цю ж назву отримала і вся сонячна система. Чи знає про це хоч щось людство? Ні! Паперові ЗМІ, інтернет і ТБ всіх країн мовчать, ніби води в рот набрали. Нові знання від Абсолюта до людства просто не дійшли.

Росієцентризм Абсолюта
Абсолют заявив, що на Москву покладена місія порятунку людства, що русскій мір єсть мір Космосу, що російська мова є мовою спілкування людей з Богами+. Для Абсолюта Україна є складовою Гіперборії від океану до океану: «То, что происходит сейчас на Украине (хотя, Я повторяю, для Меня нет такой страны, ибо это ЕСМЬ часть Гипербореи, часть ЕДИНОЙ территории СВЕТА), ЕСМЬ проявление НЕРАВЕНСТВА» ( з диктовки від 10,07.14 р.).

Як Майдан-14 змінив плани Абсолюта
Ще в грудні 2013 р. диктовки пашіли оптимізмом і заявлялося, що завдяки гіперборейцям, завдяки «трьом сотням спартанців», завдяки Людям-Богам відновлена Велика Нейтральність на Небесах. У січні 2014 р. було ухвалено провести «Вєлікоє Вєчє Духовного Єдінєнія» 26 квітня 2014 р. в місті аріїв Києві. Але переміг Майдан, Янукович утік і це стало для Абсолюта несподіванкою, а тому це зібрання було відмінене. Натомість Абсолют сказав, що відбувається реальне очищення України вогнем.

Найближчі плани Абсолюта
26 липня 2014 р. Маслов планує зібрати своїх однодумців на останнє Віче «Ми готови». Є задум перекинути відповідальність за кардинальні зміни на Землі із Абсолюта на тисячі одурманених, які захочуть це зробити. Після цього Віче Земля має «пірнути на кілька днів у фотонний пояс». Відбудеться «квантовий перехід», Внаслідок «очищення вогнем» всі люди втратять свої тіла, тобто будуть убиті. Більшість людства у духовній формі буде переселена на вже створену для цього схожу на Землю планету в іншій зоряній системі. Там нинішнє людство отримає нові тіла і продовжить довгий шлях еволюції до стану людино-Богів. Меншість же людства числом менше мільйону, які вже стали Людино-Богами, теж будуть убиті, але менше мучитимуться. Їхні душі отримають нові тіла тут на Землі, яка стане називатися планетою «Святая Русь». Ця меншість стане початком шостої раси і буде жити в Раю завдяки Божественній Монархії.

Як нам до цього всього ставитися?
«Откровєнія» тривалістю в 10 років – це вам не щорічні прогнози потопів на Землі Павла Глоби. Це планування «квантового стрибка», коли «очисний вогонь» за кілька днів знищить усе людство. Можна повірити, що от вже цього разу багато раз обіцяний «кінець світу» таки настане. Така людина 26 липня 2014 р. буде шукати «прямої трансляції Віче» на всіх телеканалах, щоб хоч побачити Маслова – потенційну телезірку всього світу. А таку подію планетарного масштабу мали б висвітлювати всі телеканали Землі. Буде шукати і не знайде так, як досі людство навіть не здогадується, що якийсь Абсолют через свої диктовки його просвіщає. Хто ж щиро повірить у цю подію, той не на жарт перелякається, складе руки і викине у простір масу негативних емоцій розпачу. А хтось у Космосі ці емоції перехопить і підживиться ними. Гадаю, що це і є та мета, задля якої проводилася 10-річна спецоперація Абсолюта.

Наостанок
В ці липневі дні 2014 р. на рясно зрошеній дощами українській землі наші війська вогнем очищають від «рускава міра» міста і села Донеччини та Луганщини. І час українського миру — ЧАС ТИШІ таки настане. ЧАС ТИШІ настане, щоб розквітла українська гілка на дереві людства, яка так довго була засушеною (Нострадамус). І тоді Новий Світогляд і Новий Спосіб Життя пошириться з України по всій Землі і приємно здивує людство.

Хай же буде!Додаток з лютого 2017 р.
Компетентність провидця перевіряємо на тому, як справджується його пророцтво. За минулі від першої публікації роки (з липня-14) число «300 спартанців», тобто тих, які дали «клятву Богу», зросло до 512. Вони утворили управлінський «октаедр», чим підтвердили свою можливість надалі самим управляти Землею. Зворотній відлік часу планувався з 10 до 0 і мав завершитися в 2015 р., але завмер на цифрі, здається, 2. Пророцтво Абсолюта на 2017 р. передано ним в катренах від 13.2.17 р.:

Одна страна – человечество!
Конечно, не очень скоро!
Русь – зародыш отечества!
Великая будет поросль!

Великий Момент наступает!
Формирование в Феврале!
Тёмные дни отступят,
Закончится всё в Октябре!


Абсолют обіцяє, що не буде потопу на Землі, але про очисний вогонь щось мовчить. Побачимо, що буде з людством, яке нічого не знає про плани Абсолюта, в цьому ось лютому і через півроку в жовтні 2017 р.
Будемо живі!

+3
671
RSS
18:45
+2
Шановне товариство, чи знаєте ви щось про написане в цій статті? Прошу коментувати.
Пане Анатолію, ви поставили неробоче посилання на НО. Виправте, будь ласка.
А-а-а… власне, що тут можна коментувати?!
Напевно цитату з Біблії про фальшивих пророків.
Напевно цитату з Біблії про фальшивих пророків.

Ні-ні, цього замало. Хочу бути послідовним і ув'язати мій коментар (якщо аж так хочете його побачити) з тим, що я вже нагатив на Світочі. А нагромадив я чимало. Був тут і матеріал «Про молитву». Був? Авжеж! Отже, зазираємо туди (автоцитата):

Ще одне важливе правило Ісус розкрив апостолам іншим разом:

І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець. Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню.
(Ів. 14:13-14)

Отже, існує одне дуже просте правило спілкування з тонким світом: потрібно з вірою (!) наказати (!!) сутностям з тонкого світу відповідати в ім'я Ісуса Христа (!!!) — якщо йдеться про «голоси», про спілкування вербальне або ментальне. Якщо ж підключається зорове спілкування (є «картинка»), потрібно так само в ім'я Ісуса Христа (!!!) наказати духовній сутності показатися у весь зріст, продемонструвати свою істину природу тощо.

Навіщо це потрібно?! Бо невідомо, яка сутність (м'яко кажучи, «світла» чи «темна») намагається вийти з тобою на контакт. Ніхто ж не забороняє виходити на контакт з тобою, перепрошую, «темним» сутностям! А вони можуть залюбки збрехати, назвавшися хоч Господом Богом, хоч Абсолютом, хоч Абсолютним Богом, хоч твоїм Творцем, Володарем і Найвищим Повелителем… Сутності, які живуть в тонких світах, знають, який «ключик» підібрати до кожного надмірно довірливого йолопа…


От саме тому й потрібно перестрахуватися! Інакше можна дуже серйозно вляпатися… не буду розписувати, в що саме. Але серйозно. Уникнути цього можна в один-єдиний спосіб: наказати духовній сутності відповідати правду в ім'я Ісуса Христа!!! Якщо після цього відповіді починають змінюватися або якщо духовна сутність починає уникати відповідей — стає зрозумілим, хто намагався тебе піддурити. Тоді лишається єдине: знов-таки з вірою ім'ям Ісуса Христа зв'язати цю духовну сутність і заборонити їй турбувати тебе. І абсолютно без жалю переривати контакт!!! Якщо рипнеться — нагадати, що сутність зв'язана ім'ям ісуса Христа і що їй заборонено цім ім'ям турбувати тебе. Тільки для всього описаного треба неодмінно мати віру в серці — інакше тобі доведеться кепсько…

В світлі сказаного перечитаємо матеріал:

Влітку 10 років тому на якійсь горі доктору ф-м.н. Маслову почувся голос з потойбіччя, який назвався Отцом Абсолютом – Творцем Всесвіту. Цей Отець вирішив через Маслова передати людству нові знання з метою його порятунку. Маслов йому повірив і відтоді сумлінно записує диктовки Абсолюта, а потім публікує їх на названому сайті, в газетах та в окремих книгах.

Ключові слова мною підкреслені: «Маслов йому повірив» — ну-у-у… все зрозуміло: повірив без відповідної перевірки… купився на те, що «голос» назвався «Отцом Абсолютом – Творцем Всесвіту»…

Ну то й поц — і що я можу вдіяти?! Розвели лоха, немов той виводок кошенят на відро води…

Втім, його не першим піддурили й не останнім…

Але далі — після підкреслених мною слів мені вже зрозуміло, що цього поцика (хоча й «доктора ф-м.н.») Маслова тривіально піддурили. «Ай-я-яй!!! Балшая, умная, в балшая інстітута ходиш, доктара фізіка-матіматічіських наук защітіла — а дурак!» ©


UPD1. Це приблизно, як в тій приказці: той, хто сідає грати в карти з шулером, робить одну-єдину помилку — власне, сідає грати в карти з шулером. Все інше — то вже не помилки, а наслідки першої й єдиної помилки… Тут те ж саме: доктор ф-м.н. Маслов помилився один-єдиний раз — не зробив першу, але обов'язкову перевірку, що це за «Отець Абсолют – Творець Всесвіту» вийшов з ним на метальний контакт!!! Все інше — то вже наслідки цієї помилки…

UPD2. А от саме тепер — так, можна і цитату про необхідність обережності!

Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки.

(Матв. 7:15)

Якщо Сам Христос закликав до обережності — отже необхідно перевіряти!!! А хто сліпо, без перевірки довіряє… Ну, тому гірше!..
22:05
+3
Та які там сутності Просто чудак надивився як в Америці з таких речей роблять прибутковий бізнес і вирішив собі спробувати. А для того, щоб «навернути» більше «адептів», які не дружать з головою, прийшлось до цього всього додати «русскій мір».
Можна припустити, що він свідомо пішов на обдурення людей.
Я цього не знаю і стверджувати не стану.
Презумпція невинуватості… і все таке інше в тому ж дусі.

Але я бачу одне: якщо з ним і справді вийшов на контакт «Отець Абсолют — Творець Всесвіту» — Маслов цю духовну сутність не перевірив належним чином.
Якщо він це вигадав — то вигадав так, щоб я не мав підстав йому вірити… бо він нічого не сказав про необхідну перевірку.
Якщо «300 спартанців» (чи там 512) йому повірили — то їхня дурна справа. У мене ж нема жодних підстав вірити Маслову! Бо він в будь-якому разі або йолоп — або брехун.
06:56
+2
А як же ж… Презумпція невинуватості…? Хто вам дав хоч щось із того аби пересвідчитися у фактичності факту йолопства та брехунства вказаної особи міг би навіть я… чи натура моя?..
А взаглі-то мені імпонує перебувати у цій ресторації (у цьому світі) де кожному з клієнтів подають щось з бажаного йому… у формі готового блюда. Адже і блюдолизство є невідємною частиною будь-якої необхідності, так як і метекування одинаків чи спільноти про все тут… і там… аби очистится пройшовши по гріхам.
07:04
+1
«чи знаєте ви щось про написане в цій статті?»

Десь щось мигнуло… ненароком.
Але мені було нівроку,
щоб устрявати в ту мороку…
08:10
+2
«чудак надивився як в Америці»
Хіба в нас не те саме? Не блукають примарами «слуги імануільскі» безкоштовно розповсюджуючи безкоштовні квитки «на вистави», що видурять і десятину, і дитину, і помешкання для власної «святини»…
Уже і «християни» у «християнських» церквах свяченою водою торгують (і ціна на неї дорожча за нафту скоро буде).
А сам Ісус і досі у терновому вбранні на чолі… а його проповідники у золотих авто…
То хто ж править світом? Намістник бога на землі, продаючи індульгенції (у різних обгортках як цукерки, серед яких і питво, і тютюн, і кока… ) чи людина, що пізнає Бога самостійно, а не через глашатаїв у мереседесах (тіпа Космоса з грузинським паспортом нині)?..
А як же ж… Презумпція невинуватості…? Хто вам дав хоч щось із того аби пересвідчитися у фактичності факту йолопства та брехунства вказаної особи міг би навіть я… чи натура моя?..

Презумпція невинуватості на своєму місці
У брехунстві або ж йолопстві Маслова мені дав можливість пересвідчитися сам Маслов. Адже він не виконав елементарної перевірки духовної сутності, що вийшла з ним на контакт… Отож нічого не можу вдіяти! В такому разі він або брехун, або йолоп.
21:34
+2
21:58
+2
Дзвінко, на жаль, я не можу цього зробити.
08:45
+3
Не лише Майдан-14 змінив плани Абсолюта, а й вся Україна. Схоже, Маслов не чекав від України такої стійкості в протистоянні з Москвою. Оголошення Маслова месією серед людей, а Росії месією серед всіх країн — це якийсь таки грубуватий «русскій мір».
08:12
+1
«це якийсь таки грубуватий «русскій мір».»

Заказуха для охочого до того вуха.
18:51
+3
Дзвінко, я зробив нормальне посилання на НО. Дякую за твоє зауваження!
23:33
+4
Цікава стаття, але я з самого початку вважаю, що цей Маслов- афірист(або група людей), які хочуть скористатися ситуацією і 1) заробити на цьому або 2) виплекати ідею первинності Рассєї як Гіпербореї і витікаючими з цього вседозволенності і влади начебто від Бога.
Мені такі люди як Маслов не цікаві. Дякую за розуміння
12:54
+4
Згідна з думкою, що цей Маслов є аферист.І я не вірю в те, про що він розповідає.Російська Імперія завжди вважала себе наддержавою.
06:25
+2
У диктовці-катрені від 2.3.17 р. написано, що Росією буде правити Цар. Це буле не Владімір, а Олівер. Перевіримо!
Нічого собі…
08:24
+3
«Це буле… Олівер»
Кромвель? чи… о! лівер?

Замучимося перевіряти. Один Кісільов… чи й той Жірік, такого кожного дня проголошують що не хвати безсмерття аби вислухати все те, а те щоб перевіряти...

Не боротися з ним треба, а творити життя. Немає змоги зробити його справжнім для народу, спробуй створити життеві умови для роду…
Або принаймні для своєї сім'ї…
ТА Бог буде радий як створим умови — й собі!

12:56
+2
Пане Айбонде, дякую що звернув увагу на цю мою давню публікацію. Схожі пророцтва можна перевірити лише на конкретиці: на датах, подіях, іменах. Ось Абсолют обіцяє, що 2017 р. стане вирішальним для людства. Цей рік триває і я бачу, що Росія не стає Месією для людства, а, навпаки, все більше ізолюється. Тому я проти всякого «диму й туману», а мені приємні чіткість і ясність.
12:58
+2
Помітив, що станом на сьогодні — 2.5.17 р. ця стаття має 150 відвідувань, а сподобалася лише другу Тимуру, бо лиш від нього я отримав +1.
Ну, отож іншим не сподобалась! Кожен роздає іншим свою енергію підтримки (у вигляді «плюсів»), як вважає за потрібне. Не будь в претензії до людей.
17:02
+2
Яка там претензія? Я просто дивуюся. Шановний Айбонд звернув увагу на цей допис, а я за компанію разом подивився. Понад як 150 відвідувань — це поки мій особистий рекорд.
15:42
+2
Ось ще нові обіцянки Абсолюта, які можна буде перевірити. В катрені від 2.6.17 р. Абсолют пише:
1 — несподівано підуть обидва лідери, що порушить баланс Росія-Америка.
2 — поруч із Землею пройде планета; Землю трусоне, вона вмиється водами (дощами);
3 — все це станеться в кінці літа, тобто наприкінці серпня-17.
Щоб через три місяці якась планета пройшла поруч із Землею, треба, щоб вона вже зараз вирушила в дорогу. Цей астрономічний феномен НЕ ПОМІТИЛИ АСТРОНОМИ. А вони заглядають далеко за межі сонячної системи.
2 — поруч із Землею пройде планета; Землю трусоне, вона вмиється водами (дощами);

Ну, про Круїтні ніхто не підозрював аж до 1846 року, а підтвердили її існування лише в 1986 році. То ж, можливо все, як каже наш місцевий троль,
_сміюсь
21:46
+2
В наступних катренах початку червня-17 уточнено, що «недалеко пройде Нібіру»; «Земля перевернеться, вода і вулкани разом; де були луки, стануть відроги; люди перейдуть в іншу мірність і стануть частиною матеріальні, а частиною духовні».
Земля перевернеться, вода і вулкани разом
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
Авжеж, якщо Земля є пласкою, то вона неодмінно «перевернеться, вода і вулкани разом»!!!


Більш того, вже зараз кожна людина є істотою частково матеріальною (в частині фізичного тіла), частково духовною (в частині «тонкого» тіла):

«Людина є нематеріальною душею, обтяженою трупом» © — це наявний стан речей, от в чім фокус!!! Тож в будь-який момент можна заявити: ось воно сталося!!! Й не буде чого заперечити…
_язик _язик _язик
P.S. Принагідно згадав веселу мініатюрку від Лукіних!.. _сильно_сміюсь
14:28
+2
В катрені від 3 липня 2017 р. Є уточнення:
Холодне літо 17-го
Вода від краю й до краю
Град великого розміру на городі
Припинить всякі розмови про врожай.

У нас в селі були дощі, але не зливи. І без граду. Десь може був і град. Відмічаю це літо-17 як вітряне і прохолодне на рівні 20-25 градусів.
07:09
+2
В Києві жила ще недавно блаженна Аліпія. Вона не росіянка й говорила про себе в чоловічому роді: «Аліпія сказал!». Росієцентрична. Її супроводжували побутові дива. На 19 серпня 2017 р. вона напророкувала війну. Почув про це краєм вуха. А ви про це знаєте щось?
Я колись говорив, що останній (!!!) шанс у Росії підняти велику антиукраїнську «хвилю» і розв'язати велику війну був 9 травня 2015 року — на 70-річчя Перемоги у ВВВ. Якщо Росія цей шанс впустила — все, «бобік здох». Остаточно і безповоротно. Бо пік антиукраїнської істерії припадав саме на 9.05.2015, й розігнати його опісля на тому ж рівні вже ніколи не вийде. Що б там не сталося…
_подумай _подумай _подумай
Отож я, звісно, не Алімпія, однак можу лише повторити: свій шанс Росія остаточно втратила 9.05.2015 — а тепер вже запізно!
_подумай _подумай _подумай
Позно, Вася, пить «Боржоми»,
Когда печень полетела...
©
08:53
+2
Ось сьогодні 20 серпня 2017 р. і ніякої війни, на щастя, нема. Отже провидці, як Аліпія, не все бачать. Мабуть, майбутнє таки багатоваріантне.
Отож, що багатоваріантне! Переважна більшість людей цього не розуміє, тому з усіма передбаченнями майбутнього треба поводитись обережно. І в жодному разі не розглядати майбутнє як невідворотне.
08:59
+2
І більша частина літа таки ЖАРКА. У липні та серпні-17 в Україні жарко — більше від 30 градусів. Забудьте про врожай, писав Абсолют. А Україна збирає гарний урожай. У нас на городі овочі вродили. Кому треба помідори, кабачки? І картопля буде — аби було здоров'я все це нам з'їсти.
Кому треба помідори, кабачки?

Нам _ура
13:28
+2
Друже, це самовивозом можна.
Ага, зрозумів — треба з дівчатами поговорити, бо самовивозом — це до них. Докладніше телефоном.
15:37
+2
Сьогодні 1 січня 2018 року. Як бачимо, нічого з пророцтв Абсолюта не сталося. Не пройшла планета поруч і не трусонула Землею. І потопу, на щастя, не було.
Хто б сумнівався… _вибачаюсь

Випадкові Дописи