До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Чи є у вас янгол-охоронець

Чи є у вас янгол-охоронець
Джерело матеріалу:

Езотерики стверджують, що у багатьох є свої янголи-охоронці, які захищають нас від зла і допомагають у важку хвилину. Але як визначити ознаки їхньої присутності в нашому житті?

Сновидіння

Іноді уві сні ми бачимо людину або якусь істоту, або просто чуємо голос, який дає нам поради або попереджає про те, що буде. Наприклад, про небезпеку, яка на нас очікує. Якщо з вами таке сталося, краще прислухатися до інформації.

Бачення

Те ж саме, але відбувається не уві сні, а наяву. Наприклад, людині зустрічається жінка в білому, яка попереджає її про щось… Буває і так, що потойбічні помічники приходять в образі благовидого старця чи бабусі. Людина може сприймати їх як реальних людей.

Янголи або те, що ми розуміємо під цим, можуть з'являтися перед нами і в вигляді неживих об'єктів, наприклад, вогняних куль. Буває ія так, що бачити їх здатні тільки ми самі.

Потойбічні голоси

Іноді здається, що ми чуємо чийсь голос нібито всередині нашої свідомості. Буває, що це сприймається як приглушені голоси, що звучать десь ззовні. Але їхні джерела ми не можемо знайти.

Якщо людина часто посилається на якийсь «внутрішній голос», який повідомляє їй про те, що на неї чекає або як діяти в тій чи іншій ситуації, то найшвидше, він постійно перебуває «на зв'язку» зі своїм янголом-охоронцем.

Дивна поведінка дітей і домашніх тварин

Діти і домашні тварини здатні відчувати або навіть бачити тонкий світ. Якщо ваша дитина дивиться в одну точку або намагається гратися, розмовляти з кимсь невидимим, якщо кішка чи собака починають ганятися за невидимою істотою — можливо, поруч янгол-охоронець, якого ви не сприймаєте.

Дивні відчуття

Якщо ви раптом відчули якийсь приємний запах (скажімо, аромат квітів, парфумів або цитрусових), який не відчувають оточуючі, то це також може свідчити про близькість янгола-охоронця, який таким чином дає вам зрозуміти, що він поруч. Про те ж говорить раптова зміна температури — вас раптово кидає в жар або в холод.

Деякі відчувають поколювання десь в потилиці. Це може вказувати на те, що янгол-охоронець намагається вийти на контакт.

Знаки

Янголи-охоронці можуть подавати нам знаки. Наприклад, цифри, які мають для нас певне значення. Зокрема, це можуть бути номери машин, що повторюють дату нашого народження, вам може весь час траплятися одне і те саме число — в номерах будинків і квартир, номерках в гардеробі, або це можуть бути просто числа, що складаються з однакових цифр: наприклад, 333 або 777. Вам слід замислитися, що це може означати.

Це можуть бути випадково почутий уривок розмови, образ або фраза з телевізора, заголовок з Інтернету, якась дивна подія… Зіткнувшись з ними, ви розумієте, що це пов'язано з вашим життям, іноді є прямим керівництвом до дії.

Ще один знак, який інколи подають нам янголи-охоронці — це біле перо. Про це було відомо ще за старих часів. Біле перо може потрапити нам на очі де завгодно. Причому помічаємо його тільки ми. Цей символ означає, що янгол-охоронець десь поруч.

Особливо важливо звертати увагу на такі знаки, якщо склалася непроста життєва ситуація або вам належить ухвалити важливе рішення.

Дива

Ви повинні були відправитися на зустріч з незнайомою людиною, але щось вас затримало або зустріч довелося перенести. А потім ви дізналися, що ця людина — шахрай… Ви йшли по вулиці, раптом щось змусило вас зупинитися, і в ту ж мить зверху звалився цеглина — на те саме місце, де ви повинні були пройти… Ви, самі не знаючи навіщо, пересіли в автобусі з одного місця на інше, а автобус зазнав аварії і ту частину салону, де ви сиділи, рознесло вщент… Ви спізнилися на літак, а він зазнав аварії… Якщо з вами сталися такі випадки, то янгол-охоронець напевно вас оберігає.

Чи існують янголи-охоронці?

Деякі психологи вважають, що нічого «потойбічного» в таких епізодах немає. Просто якась частина нашої власної свідомості сканує довкілля і видає «прогнози», вказує нам, як краще вчинити і тощо. Іншими словами, це просто наша загострена інтуїція. Але ряд видінь і паранормальних явищ складно віднести до «ігор свідомості».

Що робити з проявами в нашому житті феномена янголів-охоронців? Зрозуміло, не можна ігнорувати подібну інформацію. В крайньому разі, слід брати до уваги те, що повідомляє нам «внутрішній голос».

Якщо хоч би пару разів ви завдяки цьому змогли ухвалити вірне рішення або вберегтися від небезпеки, що вам загрожувала — то й надалі слід довіряти вашому невидимому «помічникові».

Найшвидше, янгол-охоронець є абсолютно у кожного з нас. Але далеко не завжди ми в суєті повсякденного життя його сприймаємо. Постарайтеся хоча б іноді прислухатися до себе і підказок, які дає вам навколишній світ.

+2
601
RSS
14:07
+2
На Світочі вже виставлялися фільми на «янгольську» тематику: «Наш дім» та «Майкл». В даному матеріалі розказано, які ознаки вказують на присутність поруч того самого янгола-охоронця.

Ще один знак, який інколи подають нам янголи-охоронці — це біле перо. Про це було відомо ще за старих часів. Біле перо може потрапити нам на очі де завгодно. Причому помічаємо його тільки ми. Цей символ означає, що янгол-охоронець десь поруч.

До речі, це перегукується з іншим фільмом, також представленим на Світочі — «Викрадений рай». Хоча біла пір'їнка там є голубиною, але пір'їнка ця проходить через весь сюжет наскрізь. Саме такі наскрізні деталі дуже майстерно і водночас елегантно тримають найскладніші сюжети!
15:18
+2
Янгол-охоронець (ЯО)- це частина Божої Ієрархії. Людина має пройти випробування, бо це і є життя. В той же час вони можуть бути зажорсткими і небезпечними. Так от ЯО, мабуть, це як стоп-кран, який є у кожному з нас. Висновок: Божа Ієрархія дуже численна і різноманітна.Персональні АО — це найнижчі її ступені.
20:40
+2
До сказаного додам, що для якоїсь рівноваги з ЯО на людину діє й Янгол Спокусник (ЯС). Різниця між ними, гадаю, в кількості охоплених. Про Те, що ЯС діє, свідчить кількість самогубців та по-іншому спокушених людей. Це інша контора, яка теж відноситься до Божої Ієрархії.

Випадкові Дописи