Фантасти, Україна і НАТО

Фантасти, Україна і НАТО

Нова українська платформа євроатлантичної інтеграції презентує дискусію з письменниками-фантастами в рамках телеконференції «Нова парадигма взаємодії України з НАТО»,яка почнеться о 17-00 10 березня 2017 року на ТБ-7.

У цій фантастичній темі без фантастів ніяк. Зараз березень місяць, а Указ Президента України про затвердження «Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2017 рік» досі не підписано і не оприлюднено. Та для більшості громадян фантастичним відкриттям буде те, що у НАТО питання до України щодо армії, безпеки та військової справи є номер два! «Номер один» є «Політичні та економічні питання», серед яких навіть розпіарені урядом «ефективна система влади» (типу без корупції), «децентралізація», «дерегуляція та створення сприятливого бізнес-клімату», «система корпоративного управління», «енергетичний сектор», «екологічна безпека», «Кіотський протокол» і, не дивуйтеся, «Чорнобиль». Ще більшою фантастикою є те, що стосовно вище перелічених питань станом на кінець минулого року у влади не було відповідей щодо «пріоритетних завдань на поточний рік» і «основних заходів». Більше того, наша влада не розуміла і тому досі не озвучує «середньострокові цілі» своєї діяльності у багатьох безпекових сферах…

Висновок: без українських фантастів НАТО ніяк не зможе ані збагнути Україну, ані побудувати взаємини з нею, ані вгадати, до чого усе це може призвести.

Перші фантазії стосовно прогнозів на майбутнє України і НАТО ми будемо генерувати в компанії з Тимуром Литовченком – українським письменником, автором і співавтором понад двох десятків книг і збірок художньої прози (фантастика та історична проза). Тимур Литовченко – Золотий письменник України, адепт і палкий пропагандист ідеї українського «Легіону НАТО», співавтор шеврону легіонера НАТО.

На умовну посаду «Музи НАТО» ми запросили Маріанну Малину – українську фантастку, призерку «Коронації слова», авторку відомих в Україні та поза її межами бестселерів «Фіолетові діти» та «Випалений шлях» про покоління дітей-індіго. Адже саме з ними НАТО колись матиме «дорослі справи»…

Можливо, у бій вдасться ввести й фантастів-силовиків: Радій Радутний – український фантаст, автор низки патріотичних бойовиків, які уславили непереможність української «броні» задовго до початку «АТО».


Дивіться нас з 17-00 10 березня 2017 року із студії «ТБ-7»в Українському домі за посиланнями: https://harchenko.com.ua/conference/online/ або https://harchenko.com.ua/onlines

Залишайте свої питання до учасників тут:

https://harchenko.com.ua/conference/03/01/dop-zmina-paradugmu/

+2
720
RSS
14:47
+2
Я не виставляв на Світоч текстових матеріалів аж протягом трьох днів, бо трохи зайнятий. Зокрема цим. Дивіться завтра по Інтернету…
15:00
+2
Дивіться нас завтра через Інтернет на «ТБ-7»!!!
21:12
+2
Подивлюсь, подивлюсь, як ти, друже, виглядатимеш на екрані…
19:30
+2
Подивився. Виглядаєш достойно. Дякую, що відбувся маленький рикошет з моїм питанням про озброєння народу. Відчувалося, що модератору це було неприємно. Радутний розумник і молодець. Передача почалася о 17=30. Добре, що я її дочекався. То вів програму Галенко?
Так, вів програму Іван Галенко. Він сам був здивований. що почався ефір о 17:30, бо він і сам орієнтувався, і нас орієнтував на 17:00. А ми чекали зайві півгодини…

Я теж помітив, що питання вільного володіння зброєю там недоопрацьоване. Але скористаємось натяком Івана: якщо треба ставити його руба — ОК, спробуємо поставити! Тільки з механізмами треба розібратися.


P.S. До речі, якщо це вільна платформа — можеш зареєструватися тут і вносити свої пропозиції… Зокрема, про вільне володіння зброєю.
Шкода, я була зайнята і не змогла послухати. А на Ютубі запис буде?
За пару днів обіцяють
22:11
+1
О!!! На Ютубі матеріалу нема, проте на сайті ІПУ можна подивитися.
16:49
+1
Я записав усе на диктофон з-під навушника й розбив 54-хвилинний ефір (за винятком певних скорочень) на 5 частин приблизно по 10 хвилин кожна:
21:15
+2
Дякую, друже, за цей твій великий труд!
Разом до перемоги!!!
Прослухала нарешті. Цікава бесіда.
Особливо сподобалося про стратегічне планування. А де можна знайти крижку «Казахстан 2030»?
Згадалося, як в кінці далекого вже 2012 року у мене на роботі вимагали від УСІХ ПРЦІВНИКІВ написати стратегію розвитку нашого центру на 5, 10 і 20 років. Мене це чомусь дуже розсердило. І я написала, що в 2032 році наш центр спільно з китацями буде вирощувати помідори на Місяці, а всіх нянечок доведеться звільнити, бо їх замінять на роботів.
А де можна знайти крижку «Казахстан 2030»?

Це до Івана Галенка. Я цю книжку навіть не бачив…


я написала, що в 2032 році наш центр спільно з китацями буде вирощувати помідори на Місяці, а всіх нянечок доведеться звільнити, бо їх замінять на роботів.

Нормальна така стратегія!

Випадкові Дописи