Жінка - причина відносин

Жінка - причина відносин
Джерело матеріалу:

У фільмі Ельдара Рязанова «Стережись автомобіля» були пророчі слова: «Кожен, хто не має автомобіль, мріє його купити. Кожен, у кого він є, мріє його продати».

Перефразувавши цю мудрість щодо найактуальнішої проблеми сучасних дівчат, можна заявити:

«Кожна жінка, у якої немає чоловіка, мріє вийти заміж. Кожна заміжня жінка час від часу подумує про розлучення».

Люди взагалі дивний народ. Мріючи про заповітні бажання, вони немовби грають в рулетку, ніколи не знаючи, до чого їхні бажання призведуть.

Заміжжя для жінок з планети Земля, по суті, [це] гра в удачу. Мало хто з місцевих леді управляє процесом під назвою відносини.

Чого тільки не намагаються зробити жінки, будуючи відносини: сподіваються, надихають, довіряють, контролюють, обстоюють свої права, догоджають, демонструють силу, плачуть від безсилля і відчаю, йдуть, прощають, змінюють одного на іншого, але...

Але так і не розуміють, чи буде щастя саме з цим, про якого серце шепоче: «… кохаю, кохаю, кохаю...»

Однак ще [за] 500 років до нашої ери думка наздогнала мудреця, який кинув: «Всі невдачі від нерозуміння».

Чоловік, істота, влаштована набагато простіше, ніж складний емоційний світ жінки — є абсолютно незбагненним для розуму жінки.

До чого ж хитрим був Господь, влаштувавши головоломку жінці в [особі] найпростішого, можна сказати, стандартного штибу мужика!

Таємниця відносин — секрет секретів для жіночого розуму. А такий рівень, як стати причиною відносин — взагалі за межею розумного. Рідкісна вдача знайти текст, що відкидає завісу в настільки бажану для пані тему.

Отже, проникнемо в світ, де Жінка — причина відносин. Як і в кожній науці, для початку попросимо жінку дати визначення такому затертому слову — «відносини».

Овва! Але ж завдання складне!

Згоден, дитячі запитання легко можуть посадити в калошу навіть досвідчених експертів. Перебирати варіанти можна довго, але нам потрібно таке визначення, яке дозволило б зрозуміти процес управління відносинами, або хоча б наштовхнуло на думку, як ними управляти.

Є таке визначення. Послухайте: «ВІДНОСИНИ — ЦЕ ВІДЛУННЯ».

Чи не правда: лаконічно, глибоко, ємно? І зрозуміло.

Розуміючи відлуння, ми точно зрозуміємо відносини. Як працює відлуння?

Спочатку ми відправляємо голос назовні. Потім він повертається, посилений і багаторазово повторений.

У будь-яких відносинах ми отримуємо ту ж реакцію, яку самі послали. Неважливо, усвідомлювали ми її чи ні.

Саме ця частина відносин, пов'язана з відправленням повідомлення назовні, викликає у людей явне здивування.

Будучи за своєю біологічною природою істотами, спрямованими на одвічний пошук ресурсів, ми приречені бути егоїстами.

І тому, коли віддаємо щось (хоч [би й] повідомлення), то повсякчасно прагнемо щось отримати взамін.

Що, звісно ж, спричиняє спотворення посланого сигналу.

Наведу приклад. Жінка каже: «Хочу заміж!»

Але насправді посилає сигнал: «Я самотня і не хочу бути самотньою. Хочу втекти від своєї самотності. Нехай буде бодай хтось поруч, з ким я можу відволіктися від свого стану».

І яке відлуння приходить у відповідь на це повідомлення?

Приходить той, хто повинен підтвердити їй її самотність. Той, хто ненадовго затримається в колах її спілкування.

І тому, щоб точно управляти відносинами, необхідно твердо запам'ятати Перше Правило:

УСВІДОМ, ЩО САМЕ ПРОСТО ЗАРАЗ ПОСИЛАЄШ В СВІТ.

З якого стану ти бажаєш створити відносини? Що ти відчуваєш, коли хочеш відносин? Чи розумієш ти, якою реакцією повернуться до тебе твої почуття і бажання?

Якщо ти посилаєш потребу, вона повернеться, якщо ти посилаєш світло і кохання, і вони повернуться. І завжди після повернення все буде, як відлуння, багаторазово посилене.

Чому ж все, що відправлено, обов'язково буде посилено?

Приготуйся почути дві, на перший погляд, суперечливі речі. Якщо ти їх зрозумієш, створювати потрібні собі відносини тобі стане легше від легкого.

1. Ми не причина — ми наслідок.

Погодься, у кожної людини є батьки, які її народили. У цьому сенсі дитина — не причина, вона — продукт відносин її батьків. Їхні гени, виховання, проблеми — все їхнє середовище стає частиною дитини. Тобто, вона є частиною їхнього світу. У ній вже закладено світ, який створила не вона.

Це означає, що вважаючи себе унікальною, окремою від батьків істотою, дитина, насправді, носить в собі цілий світ, отриманий у спадок від інших. Їхній біль, їхня радість, їхні проблеми, їхні вирішення і переконання — все це вже сидить в дитині.

2. Дія — причина результату.

А тепер погодься, що виростаючи, дитина сама стає батьком. Тобто сама стає творцем світу своєї дитини. Батько своїми вчинками закладає в іншій людині, яка вважає себе окремою істотою, цілий світ.

Зрозумій головне: нам дано від народження право створювати світи в інших, попри те, що ми є частиною світу, створеного іншими творцями, тобто нашими батьками.

Ця неочевидна істина відкривається не всім, але ті, хто зрозумів, починають розуміти силу Другого Правила Відносин:

КОЖЕН, ХТО ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ МЕНІ В МОЄМУ СВІТІ — ЦЕ Я. ВСЕ, ЩО Я ПОСИЛАЮ ІНШИМ, Я ПОСИЛАЮ СОБІ.

Звідси сам собою випливає наслідок: Коли від різних людей, а точніше від різних своїх Я приходить один і той самий сигнал, він багаторазово посилюється. Наполегливо нагадуючи МЕНІ про те, що Я — Творець власного світу.

Що хочеться посилати самому собі? Любов, радість, щедрість! Тепло у всіх формах! Отож і посилай! Все повернеться багаторазово посилене!

Ти хочеш сказати, що ти посилаєш тільки любов, а повертаються егоїзм і претензії? Згадай, дорогенька, що відносини — це відлуння. Якщо повертаються претензії і холод, подякуй тому, хто своїми діями вказує тобі на темні, неусвідомлені ділянки твого світу.

Наш світ величезний і ми не все знаємо про себе. З глибини твого Всесвіту можуть надходити сигнали про приховані страждання, тугу, нещастя.

Сигнали надходять через інших людей, які, як ти пам'ятаєш, є частиною тебе.

Коли такі звістки надходять, посилай своїм знедоленим часткам любов, щастя, тепло. Піклуйся про них і ні в якому разі не борися з ними! Люби свою темряву! І вона стане світлом.

А дізнатися, що процес зцілення завершений дуже просто — той, хто засуджував тебе прийде і стане дякувати. За подякою ти дізнаєшся про своє перетворення в закохану й кохану жінку.

Нікого не відкидай у своєму житті. Адже вони всі — частини тебе. Нехай самі йдуть. Повідомляючи цим, що певний етап життя перейшов на новий рівень.

А ти йди далі, пам'ятаючи про ТРЕТЄ ПРАВИЛО ВІДНОСИН:

КОЖНА ДІЯ — ЦЕ НАСІННЯ, ЩО ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОРОСТЕ.

Якщо ми реагуємо, то це дія. Якщо немає реакції — це теж дія. Якщо посилаємо любов у відповідь на грубість, то рано чи пізно насіння нашого вчинку обов'язково виросте в міцне дерево любові.

Але якщо ми скаржимося на зовнішню брутальність, то висаджуємо насіння невдоволення собою. Ми не визнаємо своєї внутрішньою незадоволеною частки, що скаржиться, відкидаємо її, і ця частка стане рости, щоб ми її помітили. А в зовнішньому світі іншій людині доведеться грубіянити нам більше і завзятіше. Бур'яни хамства розростуться в нашому саду.

Щоб сад вийшов райським, кожна дія має бути актом любові й уваги до себе і до того, хто зараз поруч. А він, як вірний індикатор, відлунням віддзеркалить нам наші справжні вчинки й наміри.

ДІЯ = РЕЗУЛЬТАТ.

Можливо, дерево любові, а тим паче райський сад ростиме повільно, і ти захочеш прискорити цвітіння дерев, тоді доведеться взяти на себе зобов'язання бути причиною щастя всіх, хто тебе оточує.

Гадаєш, це важко? Зовсім ні, якщо знати, що для створення щасливого життя інших потрібно просто слідувати четвертому правилу ставлення, яке вивів Джей Рінпоче (1357-1419 рр.), вчитель першого Далай-Лами:

ЯКЩО З ВАМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЩОСЬ, ЧОГО ВИ НЕ ЛЮБИТЕ, ПРИПИНІТЬ РОБИТИ ЦЕ ІНШИМ.

Як це зробити? Просто будь причиною тільки тих речей, які інші можуть легко пережити (випробувати, отримати досвід). Наприклад, чоловікові не до вподоби спільні походи по магазинах у неділю, коли він хоче побути з друзями. Відпусти його до них.

Важко? Тоді пройди заново за всіма правилами, задай собі запитання і дай чесні відповіді:

1. Що зараз ти посилаєш в світ?

Страх самотності, відчуття полишеності, зради.

2. Весь світ — це ти. Що показує тобі чоловік, як частина тебе?

В тобі живуть внутрішні поранені діти, яких зрадили, кинули й залишили самих.

3. Яку дію потрібно зробити просто зараз, доки чоловік тупцює на порозі?

Дати кожному з поранених діточок любов, яку вони недоотримали в дитинстві.

4. Що ти не любиш і що маєш перестати робити просто зараз?

Бути самою, покинутою й відкинутою.

Тож дай чоловікові можливість не бути самотнім без його друзів, дозволь йому бути разом з тими, хто його не кине і не зрадить.

Стало легше відпустити? Ну, отож...

І пам'ятай! Відносини — це відлуння. Усе повертається. Багаторазово посилене!

Твій чоловік повернеться, вдячний за твою довіру. Отак він зрозуміє, що це і є Кохання.

А причина Кохання — ти!

Твори з гідністю свій світ Кохання!

Марк Іфраїмов

+2
658
RSS
20:05
+2
Нарешті викроїв час для перекладу цього матеріалу — дуже цікавого, як на мене!
21:34
+2
Як цікаво: хочеш бути щасливим? Стань причиною щастя інших! Або ще простіше: даючи — отримаєш! Насправді Великий Узгоджувач не дбає ні за чиє персональне щастя. Його метою є отримати вдосконалення за рахунок різних випробувань. Пари утворює Він так, щоб випробування було оптимальним для обох. Ось так.
вважаючи себе унікальною, окремою від батьків істотою, дитина, насправді, носить в собі цілий світ, отриманий у спадок від інших. Їхній біль, їхня радість, їхні проблеми, їхні вирішення і переконання — все це вже сидить в дитині.

Колись...

Випадкові Дописи