Контракт за три твіти

Контракт за три твіти

Це пост із Фейсбука. Тому має свої особливості.


Спати пішов, але тут таке твориться. Як може помінятися світ за якісь 3 твіти !!

Справа в тому, що віце-президент Tesla з енергетичних продуктів Ліндон Райв (він же кузен Маска) заявив, що за допомогою свого Powerwall 2 компанія може побудувати досить ємну промислову батарею, яка вирішить проблеми енергопостачання в Південній Австралії. І на це знадобиться не більше 100 днів!!! Всі офігіли, вибачте мою французьку, а особливо засновник великої компанії Atlassian Майк Кенон-Брукс, який твітнув буквально наступне: «Ліндон і Ілон, наскільки серйозно ви говорите? Якщо я зможу знайти гроші на реалізацію проекту (і домовитися з політиками), ви зможете гарантувати 100 МВт за 100 днів? „

Через кілька годин Ілон твітнув зворотку: “Tesla встановить і запустить систему протягом ста днів з моменту підписання контракту, а якщо ні — проект за наш рахунок. Для вас це досить серйозно?» Майк схоже мало не задихнувся від такого нахабства, в хорошому сенсі, і відповів: «Легенда! Ти напарник. Дай мені 7 днів, щоб спробувати розібратися в політиці і фінансуванні. DM мені рейти для 100MW, вартість і ставки партнерів!»

Далі крутіше. Уже сенатор Південної Австралії Сара Хансон-Янг запропонувала Маску обговорити його пропозицію!

Не менш епічне і продовження.

З комментаpів: «На запит рейтів Маск там же відповідає „$ 250 за КВт / год“ і на подальші питання про те, чи це глобальні ціни, Маск відповідає, що Тесла за відкрите ціноутворення і, що це ціни для будь-якого замовника, за вирахуванням доставки, робочої сили і місцевих податків.

Такого в історії ще не було! Проект такого масштабу з відкритими цінами!

Страшно уявити скільки босів енергетичних компаній злягло з серцевими нападами. Кінець ери мутних глобальних проектів?»

І все це твітами!!! В який час живемо! Ілон красунчик!

+2
360
RSS
22:40
+1
Очманіти можна!!!
Найбільше всі очманіють, коли цей проект стане реальністю.
04:28
+2
За висловом Бальзака суттю влади є ПОСТІЙНА ЗМОВА. Саме Ілон Маск є руйнатором таких змов. Його ЕЛЕКТРОМОБІЛІ руйнують змову нафтових магнатів. Його літій-йонні акумулятори руйнують змову енергетиків. І це робить він відкрито й оперативно!
Я так думаю «в тилу» Ілона Маска теж стоять якісь магнати.

Просто їм таки набридли понти «світовох бензоколонки», тож вони й вирішили трішечки переорієнтувати бізнес.
Десь читала, що молоде покоління клану Рокфеллерів взяло курс на екотехнології.
Отож, саме воно!!!
04:49
+2
Денний дефіцит ел.енергії це є і проблемою України.Куди дівати надлишок ел.енергії вночі? Вихід: будувати гідроакумулюючі ел.станції ГАЕС. Є вже на Дністрі. Планують на Дніпрі коло Канева. А тут Маск пропонує замість ГАЕС будувати ел.акумуляторні батареї ЕАБ! Одну ЕАБ потужністю 100 Мвт (= 100 тисяч Квт)за 100 днів. І виставляє ціну 250$ за 1 квт/год. Тобто 1 ЕАБ потужністю 100 000 Квт/год буде встановлена за 25 млн. доларів і всього за 100 днів! А яка проектна потужність Канівської ГАЕС?
Помиляєшся, друже! На Дніпрі, до речі, вже давно побудована Київська ГАЕС. В комплексі (!!!) з Київською ГЕС… От в тім-то й біда, що можна було не громадити Дніпровський гідрокаскад, з яким тепер невідомо що робити, а успішно замінити майже всі дніпровські ГЕС (ну, може, хіба що окрім ДніпроГЕС — там справді були проблеми щодо судноплавства) на ГАЕС.
11:05
+2
Дізнався: Канівська ГАЕС матиме потужність 1000 Мвт і вироблятиме за рік 1038 млн. квт.год. Вартість будівництва 1,5 млрд. доларів у цінах 2013 р. Маск пропонує за 100 днів поставити батареї потужністю 100 Мвт і це коштуватиме 25 млн. Доларів. А 10 таких батарей матимуть загальну потужність 1000 Мвт і коштуватимуть 250 млн. Доларів. Це в 6 раз дешевше аніж будівництво Канівської ГАЕС!
14:52
+2
Так в чому ж моя помилка, Тимуре? Я ж пишу про Канівську ГЕС. До речі ЕАБ Маска розрахована 3000 зарядок-розрядок. Це більше 8 років, якщо заряджати-розряджати раз на добу. Потім треба ставити нову батарею. Це недолік в порівнянні з ГАЕС, термін дії якої більше 50 років.
Планують на Дніпрі коло Канева.

Канівська ГАЕС лише проектується, Київська ГАЕС давно вже працює. Ти про Київську ГАЕС навіть не написав…
21:10
+2
Бо мав на увазі, що є набагато дешевший проект Маска та ще й без затоплення великої площі Землі. А те, що вже є діючі Дністровська, Київська й Ташлицька ГАЕС, то це мені відомо.
Особливість ГАЕС в тому, що вона не потребує затоплення великих площ. Наприклад, Київська ГЕС і Київська ГАЕС мають практично співставні потужності, але площа Київського моря, здається, на пару порядків більша, ніж площа водосховища Київської ГАЕС.
00:55
+2
От сьогодні увечері 14.3.17 відбулася розмова Гройсмана та Ілона Маска. Невже говорили про те, що й ми?
Мрії, мрії!..
Враховуючи, що блокада таки дала результат, і Ахметов сповістив податкову про втрату контролю над своїми активами в Лугандоні, може і договоряться.

Випадкові Дописи