УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Інформація про користувача astronom1987

Інформація про користувача astronom1987

astronom1987, тобто я — є філософ в галузі теології. Також є художником в галузі малювання космосу. 10 років назад створив комп'ютерні презентації в галузі астрономії для викладання цього предмету в українських школах Кременецького району Тернопільської області. Також деякий час викладав астрономію в своєму (11) класі, і в Кременецькому ліцеї. Там же захистив дві курсові роботи в цій галузі загальним об'ємом в 205 сторінок, що є найбільшими по об'єму курсовими роботами за всю трьохсотлітню історію Кременецького ліцею. Публікувався в міжнародному журналі в галузі астрономії «Вселенная. Пространство. Время» (ілюстрував фантастику, та написав одну статтю). Зі своїх власних художніх робіт створив слайд-шоу з музичним супроводом. За свою наукову і творчу діяльність отримав дві нагороди у відкритому, міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на 5-ому всеукраїнському конкурсі молодих талантів в двох номінаціях. А саме в номінаціях «Науковець року» і «Країна фантазій» за своє слайд-шоу і астрономічні презентації. Про створення мною презентацій можна детальніше почитати ось тут .

Серед моїх захоплень крім астрономії і теології є: історія стародавнього світу, парапсихологія, уфологія, інформатика, креаціонізм.

Отримав неповну юридичну освіту вже у раніше згадуваному університеті «Україна».

Крім цього всього створив близько 170 панорамних зображень рідного краю використовуючи фотоапарат та комп’ютер.

+4
710
RSS
16:57
+1
Вітаю! З таким доробком можна вже й статтю у Вікіпедії про тебе писати :))))
Треба його, мінімум, на міністра освіти просувати! )))
19:58
+1
Пізнання множини є ще один крок до єдності:)
16:04
+2
Вітаю і бажаю подальших творчих і наукових успіхів.

Випадкові Дописи