Колумбове яйце в день весняного рівнодення

Колумбове яйце в день весняного рівнодення

Від перекладача: Шкода, що цей матеріал потрапив мені до рук запізно. Такий експеримент точно сподобається пану Анатолію. Сподіваюся, його можна буде провести восени або наступного року.

Вітаю усіх з початком астрономічної весни. Бажаю тепла і нових експериментів.


Початок Зодіакального кола, куди Сонце вступає в День весняного рівнодення, має фізичне обгрунтування, що підтверджується простим експериментом.

Відома історія про Колумбове яйце, яка оповідає про те, що великий мореплавець виграв суперечку, поставивши сире яйце на тупий кінець. Одні кажуть, що яйце було варене, і Колумб просто злегка зім'яв його тупий кінець. Інші кажуть, що стіл в таверні був дерев'яний, не відрізнявся гладкістю, і хитромудрий Колумб знайшов ямку, в яку і встановив яйце. Треті і зовсім ставлять цей факт під сумнів.

Істина ж полягає в тому, що сире яйце можна поставити на тупий кінець, і воно, дійсно, буде стояти, але зробити це можна лише раз на рік — в День весняного рівнодення. Цей простий експеримент проводився багатьма людьми. Сире яйце стоїть на рівній поверхні протягом доби. Його можна поставити навіть на гладку скляну поверхню, і воно буде стояти багато годин, до тих пір, поки не зміняться гравітаційні умови.

Суть цього явища полягає в тому, що в дні літнього та зимового сонцестояння Земля повернута до Сонця одним з полюсів, і Сонце освітлює переважно одну з півкуль або північну, або південну. Нарівні з освітленням і гравітаційне поле Сонця впливає неоднаково на обидві півкулі. У дні весняного і осіннього рівнодення Сонце однаково освітлює обидві півкулі, і гравітаційне поле впливає на них рівномірно

Тому в День весняного рівнодення створюються унікальні гравітаційні умови, коли гравітаційне поле рівномірно діє на обидві половинки яйця, що стоїть. В інші дні ця рівновага порушується, і стійкість яйця стає неможливою. В основі даного факту лежить не метафізика, а фізика.

В основі астрології лежить фізика!
У 2017 році Сонце входить в знак Овна 20 березня. У цей перод яйце вдається поставити на його тупий кінець, і воно може залишатися у вертикальному положенні один — два дні.

Рекомендуємо всім провести цей експеримент, підтвердивши існування астрології своїми руками, і переконавшись в дії законів природи.
+2
1050
RSS
00:22
+2
Ну от, тепер ще рік чекати до наступного весняного рівнодення!!!

Ааааааааааааа!!!
06:35
+2
Дзвінко, дякую! То ціни б не було цій публікації, якби ти це підтвердила власним дослідом. Поставила б яйце й зробила знімок. Опублікувала б, його на Світочі. Давайте разом перевіримо це в день осіннього рівнодення! Дзвінко, уточни його дату!
Обіцяю провести експеримент на осіннє рівнодення і через рік на весняне.
А на осіннє рівнодення має бути те саме — чи тільки на весняне?! В статті про це ані слова нема…

Але обіцянка береться до уваги.
На хлопський глузд, то мало би бути так само.
06:19
+2
Дзвінко, ти попередь-но про цей дослід зарані. То і я підключуся…
Постараюся не забути, бо то аж за пів року, у вересні.
23:56
+1
Щиро дякую за нові (для мене) знання. Вніс у календар смартфона нагадування ;-)

Випадкові Дописи