УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Як легко отримати бажане?

Як легко отримати бажане?

Жити, як всі — це означає ходити на роботу, ввечері повертатися додому і справно виконувати свої обов'язки. Але звідки, звідки з'являється ця туга? Ви бачите, як хтось інший проїхав на тій машині, яку ви хочете, як хтось інший отримує величезний букет і відправляється на побачення, як хтось може дозволити собі безтурботно ковзати по хвилях і сміятися від душі. Хтось, але не ви! Чому їм вдається отримувати те, що вони хочуть? Невже ці люди знають якийсь секрет?

Дійсно, такий секрет існує! Але оволодіти ним може далеко не кожен.

Як правило, в повсякденному середовищі панує хаос. Більшість людських бажань безладні, непостійні, де «свої», а де «чужі» — не розбереш. Люди, не замислюючись, хочуть хорошого і поганого, прагнуть помсти і благополуччя, уникають неприємностей і шукають задоволень. Таких бажань накопичується величезна кількість. Що з ними робити, прості обивателі не знають і просто скидають, як сміття, віддаючись на волю випадку. Зустріти щасливу людину тут неможливо, зате в надлишку [присутнє] відчуття незадоволеності, жалості до себе і заздрості до інших. Особливо до тих, хто живе краще і, що найбільш непростиме, пам'ятає про свої бажання і хоче їх здійснити.

Світ давно б занурився у пітьму, якби не люди, готові піднятися трохи вище. Свої швидкоплинні бажання вони встигають схопити за хвіст і при першій нагоді з'ясовують вартість жаданого автомобіля, айфона або подорожі. Далі кожен робить свій вибір. Хтось відважно стисне волю в кулак, відкриє банківський рахунок і почне цілеспрямовано накопичувати гроші, а хтось відмовиться від своєї мрії і спробує зайвий раз не нагадувати собі про власне боягузтво.

Як в першому, так і в другому випадку рішення будуть занадто енерговитратними. Постійна боротьба з собою або несприятливими обставинами здатна призвести лише до повного спустошення.

Але, попри це, сміливці, які не відкидають своїх бажань, все ж гідні похвали. Нехай вони поки що й не володіють важливим секретом легкого досягнення цілей, але, принаймні, мають в своєму арсеналі дві дуже корисні якості:

  • знають, чого хочуть;
  • твердо готові реалізувати задумане.

Залишається відповісти на найголовніше запитання: «Як?»

Поки обивателі втрачають свої бажання і скаржаться на життя, а більш наполегливі таранять неприступні стіни, на більш освіченому рівні панує зовсім інша атмосфера. Тут, нарешті, можна розслабитися і повною мірою насолодитися як теперішнім, так і майбутнім.

Але для початку давайте ще раз перевіримо, з чим ви прийшли:

  1. У вас є бажання або відразу декілька.
  2. Ви вже його відчули, записали і навіть поцікавилися способами його втілення.
  3. Ви не маєте наміру від нього відмовлятися.

А тепер ловіть найголовніший секрет:

Щоб ваші бажання легко виконувалися, а ви при цьому зберігали сили і радість буття — використовуйте своє несвідоме!

Вам не потрібно пробивати лобом стіни, забирати у себе останній кавалок хліба, демонструвати дива людської витримки і впертість. Все, що вам потрібно, це зазирнути всередину себе. Запам'ятайте! Несвідоме бачить набагато далі, знає набагато більше і діє значно відчутніше, ніж горезвісна сила волі і залізний кулак.

Якщо ви поки насилу уявляєте, як до нього звертатися, то почніть з простих залицянь. Дійте приблизно так, як би ви залицялися до дуже симпатичної вам людини. Говоріть компліменти, добрі слова, освідчуйтеся в коханні й робіть подарунки. Щодо останнього, то ваші подарунки дещо відрізнятимуться від загальноприйнятих.

Несвідоме не матимете допомагати, якщо ви себе загнали і морально знищили. Тому перший подарунок, який варто собі зробити, це виспатися і насититися трансами. До речі, робити це потрібно регулярно!

З приводу сну все більш-менш зрозуміло. Якщо не можете виспатися на тижні, то виділіть собі вихідний і спіть до упору.

З трансами дещо складніше, адже це не зовсім сон, а періодичний прикордонний стан між сном і неспанням. Багато хто соромиться його, намагається уникати і характеризує як «тупити», «гальмувати». При перших же симптомах люди висмикують себе з «незручного стану» і продовжують спустошувати свої внутрішні ресурси. Цього робити категорично не можна! Трансовий голод заглушає голос інтуїції, і ймовірність помилок різко зростає. Також слід зазначити, що для особливо зайнятих існують численні техніки усвідомленого входження в транс. В цьому випадку ви вибираєте зручний час і зручне місце, але для цього вже доведеться підучитися.

Не менш важливими подарунками стануть ваші маленькі радощі протягом дня. Щоб полегшити завдання, підготуйте заздалегідь список з 5-10 занять, які допоможуть вам за декілька хвилин відновити душевну рівновагу, посміхнутися і нагадати собі про кохання.

Буде чудово, якщо вже з цієї хвилини ви почнете приділяти собі увагу. Наприклад, наллєте чашку улюбленого чаю і, неквапом вдихаючи цілющий аромат, дочитуватимете цю статтю, наповнюючись упевненістю, що все у вас вийде… вже виходить.

Але повернемося до наших бажань. Тепер, коли вам добре і спокійно, поділіться своїми відчуттями з несвідомим. Попросіть у нього допомоги і підтримки в здійсненні своїх планів. Для цього використовуйте уяву. Вживайте менше слів і висловлюйте більше почуттів. Малюйте щасливі картинки, проживіть той відтинок життя, про який мрієте, і повертайтеся в реальність з посмішкою і гарним настроєм.

У вас більше немає причин непокоїтися й напружуватися. Вам є чим зайнятися і чим потішити себе просто зараз. Все, що відбудеться в майбутньому, стане лише приємним доповненням до вашого нинішнього щасливого стану, а це в значній мірі прискорить виконання всіх ваших бажань.

Продовжуйте зміцнювати свій зв'язок з несвідомим і, коли отримаєте бажане, а ви його обов'язково отримаєте, не забудьте подякувати! Тепер ви можете бути впевнені — ваших сил вистачить не тільки на одне-два, а на сотні… тисячі бажань. Адже ви знаєте один дуже важливий секрет, про який більшість людей досі так і не здогадується.

Автор: Павло Колесов

+2
628
RSS
21:43
+2
Хтось відважно стисне волю в кулак, відкриє банківський рахунок і почне цілеспрямовано накопичувати гроші

Згадалося єврейське прислів'я:
Якщо проблему можна вирішити за гроші, то це не проблема, а витрати.
21:49
+2
І ще згадав оцей к/ф за мотивами «Понеділка...» братів Стругацьких:


Це мій улюблений фільм. Дякую, що нагадали.
При всій моїй нелюбові до музкомедій, я «Чародіїв» теж полюбляю переглядати.
08:50
+2
Поради хороші. Але автор не сказав, як сам ними скористувався. Ми живемо в конкурентному середовищі. Бажання людей часто протилежні. Отже всі вони разом нездійсненні. Тому втілюються лише деякі. Але оптимістичний тон статті мені подобається. Діє ВЕЛИКИЙ УЗГОДЖУВАЧ.
Бажання людей часто протилежні

А це цитата зі статті:
Люди, не замислюючись, хочуть хорошого і поганого, прагнуть помсти і благополуччя, уникають неприємностей і шукають задоволень. Таких бажань накопичується величезна кількість. Що з ними робити, прості обивателі не знають і просто скидають, як сміття, віддаючись на волю випадку.

Протилежні бажання є не у різних людей, часто одна й та ж людина має одночасно протилежні бажання. Тому вони й не здійснюються. Енергія розсіюється. Як в байці про лебедя, рака й щуку.
Ми не вміємо бажати. Не усвідомлюємо своїх бажань. А підсвідомість чітко реагує на КОЖНУ нашу думку. Тому для реалізації бажання так важливі сон і транс, це той час, коли ми НЕ думаємо. Енергія не витрачається на марно, і акумулюється для конкретного бажання.

Випадкові Дописи