До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Про шкідливі звички та фізичне тіло

Про шкідливі звички та фізичне тіло

Майже у кожної людини є свої шкідливі звички та залежності. Інколи вони не заважають жити і людина може не звертати на них уваги протягом всього життя. Але в багатьох випадках наступає такий момент коли стає зрозуміло, що потрібно позбутися своїх поганих звичок, тому що вони псують життя та здоров'я.

В даному випадку, йдеться в першу чергу про звички, які пов'язані з нашим фізичним тілом. Наприклад, переїдання, куріння, алкоголь, вживання наркотиків і т.д. Коли людина проявляє волю та намагається побороти ці свої слабкості, вона зустрічається з сильною протидією у вигляді «ломки».

В такому випадку може виникнути бажання призначити винним своє власне фізичне тіло, яке через свою інерцію продовжує бути залежним від цих шкідливих звичок і не бажає повністю підпорядковуватись волі людини. Та чи дійсно правильно так думати?

Згідно із розповідями тих, хто має тісний зв'язок з тонкими світами, погані звички та залежності людини залишаються в повній мірі і після того, як вона після смерті покидає своє фізичне тіло. Навіть в тонших світах курців продовжує тягнути до сигарети, алкоголіків до спиртного, наркоманів до наркотичних речовин. Але на цей раз получається халепа. Адже фізичного тіла через яке можна задовольнити ці «потреби» уже немає.

Часто це викликає великі страждання душі людини, яка потрапила в таку ситуацію. Та ще й через це така духовна сутність не може піднятися у вищі світи. Такі земні залежності тримають людину після смерті в тих тонких світах, які знаходять недалеко від земного і є не найкращим місцем для постійного перебування душі. За езотеричною термінологією мова йде про астральний світ, вірніше про нижчі його рівні, куди потрапляють душі людей, які мають сильні залежності від різних земних речей.

В кращому випадку душі такої людини приходиться вже там проявляти свою волю і терпіти незручності, які пов'язані з відсутністю можливості слідувати своїм поганим земним звичкам. І через деякий час ці залежності (тягарі) втрачають свою силу, після чого душа стає вільнішою і отримує можливість піднятися на вищі рівні тонкого світу.

В гіршому випадку, якщо ці шкідливі звички, які душа принесла із земного світу, є дуже сильними, а воля на досить низькому рівні, душа такої людини шукає можливість задовольнити свою залежність. Для цього їй доводиться «підсилятися» в тонкі тіла іншої, ще живої людини, яка має ті ж самі погані звички. І це дає можливість, хоча і в меншій мірі, отримати те відчуття задоволення, яке ця душа отримувала перебуваючи в своєму земному тілі і піддаючись своїм слабкостям. Таке підселення душі із тонших світів в тонкі тіла живої людини називається «одержимістю».

При чому подібне притягується до подібного. Душа наркомана шукає собі можливість «підселитись» у людину, яка теж зловживає наркотиками, а душа курця шукає людину, яка має саме таку залежність.

В даній публікації я би хотів звернути увагу читачів на 2 моменти:

Перший з них полягає в тому, що дуже важливо розрізняти справжні бажання вашого фізичного тіла, і те, що тільки здається його бажаннями. Тут дуже легко переплутати.

Насправді, фізичне тіло не бажає нічого, що може йому нашкодити. Йому точно не потрібні ні сигарети, ні алкоголь, ні наркотики, ні зайва їжа. І це зовсім не воно проявляє свою «впертість» під час «ломки».

В даному випадку треба говорити про астральне тіло людини. Це одне з тонких тіл людини, яке знаходиться найближче до її фізичного тіла. Це тіло емоцій, нестримних бажань, шкідливих звичок, залежностей. Саме через нього формуються і підтримуються ці всі негативні речі, які не покидають людину навіть після розділення з її фізичним тілом.

І навіть більше. Якщо людина не змогла подолати свої шкідливі звички в одному житті, то вони переносяться разом з її душею в наступне втілення. І так відбувається доти, доки людина не зможе подолати ці свої залежності і стати вільною.

Звідси випливає і другий висновок.

Якщо ми в цьому житті позбуваємося шкідливих звичок, які пов'язані з нашим фізичним тілом, то покращуємо собі не тільки поточне життя, але й наше майбутнє, оскільки не заберемо цей негатив з собою після закінчення цього земного втілення і в наступному житті вже будемо вільними.

+1
492
RSS
Якщо людина ще за життя встигає усвідомити, що її звички є шкідливими не тільки для фізичного тіла, але й для душі, то є сенс позбуватися поганих звичок.
Але кожна душа приходить у цей Світ для того щоб отримати ДОСВІД. В тому числі і досвід наркомана, курця, алкоголіка чи злочинця. І буває так, що одного життя для засвоєння досвіду НЕ достатньо.
Кажуть, що для звільнення від будь-якої поганої звички достатньо провести одну глибоку медитацію, в якій ще раз візуалізувати задоволення від неї, а потім чітко й ствердно проказати фразу: «Дякую, Господи, я отримав досвід. З мене досить.»
20:39
Якщо людина ще за життя встигає усвідомити, що її звички є шкідливими не тільки для фізичного тіла, але й для душі, то є сенс позбуватися поганих звичок.


Звичайно йдеться про випадок коли людина усвідомила. Прогрес може бути тільки свідомим. Всі прийоми, які не покращують свідомість людини, є неефективними.
Просто я часто бачу, як близькі намагаються перевиховати курця чи алкоголіка. І від цього його погана звичка стає ще міцнішою.
22:09
Згоден! Якщо хтось намагається «перевиховати», то хочеться робити все навпаки :) Природна реакція людини.

Випадкові Дописи