Несповідимі шляхи Господні

Несповідимі шляхи Господні

Один з сьогоднішніх матеріалів, опублікованих на відомому всім веб-ресурсі, присвячений… "магічній підтримці Дональда Трампа"!!! В цьому матеріалі прочитав буквально наступне (цитую з виправленням однієї граматичної помилки): «Дональд Трамп готує США і весь світ до сприйняття вартостей постіндустріальної формації. Тому він є найголовнішим союзником майбутньої України, навіть якщо сьогодні він про це ще не знає. У наших спільних інтересах, щоб Дональд Трамп піднявся на вищий рівень свідомості, у простір позитивних подій».

Колись я вже публікував на Світочі мої роздуми про молитву і про те, що не потрібно заважати Богові в реалізації Його планів. Ну, то ось вам моя думка щодо згаданого матеріалу: здійснювати "магічну підтримку Дональда Трампа" — то є пряме втручання в Божі плани! А тому діяти таким чином категорично не можна!!! А як?.. Спробую пояснити.

Все людство вже стало свідком того, як один з президентів цього світу, який на повному серйозі уявив свою державу «Третім Римом» (четвертому ж не бувати, стверджував старець Філофей), а себе — пупом, честю і совістю цієї держави, вирішив «підтримати Дональда Трампа». Тільки й різниці, що підтримував він майбутнього американського президента не «магією», але в інший, більш корисливий спосіб. Що, власне, і спричинило нинішній скандал, який загрожує Дональду Трампу щонайменше розслідуванням, а може навіть імпічментом або добровільною відставкою.

І як тут не згадата гоголівського Тараса Бульбу з його водночас насмішкуватим, презирливим, співчутливим і філософічним висловлюванням: "Ну що, синку, помогли тобі твої ляхи?"

Я до того це написав, що людина таки не здатна точно передбачити результати власних зусиль. Ти можеш думати, що став на бік сильного, що кохання вбереже тебе від батьківського гніву — а все ж таки куля тебе знайде...

Ти можеш гадати, що всіх купив надійно і безповоротно — але в підсумку ситуація обернеться проти тебе. Якщо Трамп навіть не піде у відставку, то «зеленого світла» співпраці з «Третім Римом» дати вже не зможе. Якщо ж відправиться у відставку добровільно чи після імпічменту — невідомо, хто прийде до влади слідом за ним. В усякому разі, наступник Трампа (хоч черговий, хоч позачерговий) навряд чи ризикне повторювати його… е-е-е… «виборчу технологію» та встановлювати неофіційні контакти з «Третім Римом» на рівні своїх помічників і консультантів

Отже, пуп, честь і совість «Третього Риму» вже влетів в цуґцванґ, м'яко кажучи, по самісіньку маківку. То навіщо вганяти себе в аналогічний цуґцванґ, намагаючись підтримати Дональда Трампа засобами «магії»?! Бог буком не б'є… Може вдарити так, що не оговтаєшся.

Виходячи з принципу "не потрібно заважати Богові в реалізації Його планів", не потрібно підтримувати Дональда Трампа чи навпаки заважати йому. Зрештою, Дональд Трамп — це президент США, отож дозволити йому залишитися на посаді (ясна річ, при посиленні контролю опозиції та громадянського суспільства) чи зняти з посади — то є справа виключно Всемогутнього й американського народу. А всім іншим, хто спробує в цю справу втрутитися — так довбане буком по пальцях (не «Буком», але буком — дерев'яним кийком, себто), що мало не здаватиметься.

От за що в цій ситуації справді варто помолитися — то це за те, щоб Всемогутній виправив внутрішню ситуацію в США, щоб американський президент (і Дональд Трамп, і його черговий або позачерговий наспупник) і весь американський народ прямував шляхом, накресленим Богом. Тільки так, а не інакше! Бо інакше… можна дістати буком від Бога.

UPD. А Трамп… Що ж, Дональд Трамп може бути лише предтечею того, хто підготує справжній перехід США і всього світу до сприйняття вартостей постіндустріальної формації. Ми не можемо знати, яка місія покладена на Трампа: самому проторувати шлях чи привести до влади в США того, хто такий шлях проторує. Замисліться над цим, перш ніж безоглядно підтримувати його засобами магії...


P.S. Пишу все це, ґрунтуючись на власному багаторічному досвіді. Коли я був молодим, то далеко не завжди просив правильно. Але тільки припинивши вимагати… ба навіть канючити про те, чого ну дуже хотіло моє ego, почав отримувати вагомі результати в цьому житті.

+2
895
RSS
18:41
+2
Перепрошую за те, що сьогоднішній матеріал вийшов полемічним. Тут публікація на відомому сайті відіграла роль інформаційного приводу: бо ставити питання таким чином просто не можна. Категорично!..
20:46
+2
Друже, щоб не забути: виправ помилку після PS «грунТуючись». Щоб щось підтримувати, треба точно знати, для чого це робиш. Трамп розбурхав американський вулик. Якщо в цьому замисел Бога, то треба це підтримати. Для мене є маркер: діяльність Ілона Маска по звільненню людей від… І щось я не помічаю, щоб його підтримував Трамп.
Виправив, дякую

Трамп розбурхав американський вулик.

Він вже зробив це. Тому треба дивитися далі. В матеріалі вірно сказано:

Дональд Трамп готує США і весь світ до сприйняття вартостей постіндустріальної формації.

Але хто сказав, що Трамп є єдиним "інструментом", задіяним в такій підготовці?! Тож потрібно не на "інструменті" концентруватися, а на меті — на «сприйнятті вартостей постіндустріальної формації» та на самих цих вартостях. Щоб ми всі якнайшвидше сприйняли їх у вірному ключі. А Трамп цьому посприяє чи не Трамп — діло десяте.
22:13
+3
У мене Трамп асоціюється з минулим століттям. З чимось таким старим. Найбільші свої статки він заробив в тих роках, і явно не «постіндустріальним» бізнесом. Багато його помічників це люди тих же років, які заробили свої гроші на нафті і подібному. Старі енергії, старі технології, старий спосіб мислення.

Чому так сталося, що він опинився при владі? Тільки час дасть відповідь на це запитання.

P.S. «Молитися на нього» я би точно ніколи не став
Щоб остаточно прийшло розуміння, що це вже сильно застаріло.
Це як побачити колишнього коханця, який зрадив, через багато років. Весь той час розлуки муляла думка: «а може він той єдиний, з яким все мало бути ідеально?» А тепер дивишся на нього лисого і нещасного і думаєш: «хай Бог милує від такого щастя»
Суперське порівняння!!!
Чому так сталося, що він опинився при владі? Тільки час дасть відповідь на це запитання.

Мабуть все ж таки «криголам». Але завдання «криголаму» — проторувати іншим «кораблям» шлях до «чистої води». Й повсякчасно йти попереду «криголамові» зовсім не обов'язково…
P.S.
«Молитися на нього» я би точно ніколи не став

Я би теж не став.
І не тільки з тих міркувань, про які написав. В тій статті я побачив ще одне дуже небезпечне визнання автора, яке підтверджує найгірші мої гіпотези… і заразом те, про що ми говорили в приватному порядку з деякими завсідниками Світоча. Саме тому я не дав прямого гіперпосилання на цей матеріал. Бо якщо хтось… м-м-м… недостатньо зрілий увійде на той ресурс, може вляпатися в неабиякі неприємності. На цей раз таке зізнання зроблене ну просто в тому матеріалі!
01:21
+3
Це просто цирк _сміх
03:54 (відредаговано)
+1
_сміюсь Так _сміюсь
13:38
+2
Перечитав матеріал за твоїм посиланням, друже Доброславе. Згоден, що Трамп якийсь неадекватний.
А підтримувати Дональда Трампа магічними засобами ось вже другий рік поспіль — хіба це адекватна дія?!
_стежу _шкодую _стежу _шкодую _стежу
Отож добре, що нас із цього товариства виперли і здійснюють «магічну підтримку Дональда Трампа» без нашої участі.
06:58
+2
Здається Трампа і Україну там підтримують Живим Словом щомісячно ДВІЧІ не 2 роки, а весь час після його обрання.
07:17 (відредаговано)
+1
Я не сказав «2 роки», я сказав "другий рік поспіль" — себто, «1 рік з гаком». Перепрошую, але «2 роки» — це вже твоя інтерпретація… _соромлюсь

Випадкові Дописи