До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Принц для Принцеси

Принц для Принцеси
Джерело матеріалу:

За кожним великим чоловіком...

Ох вже ця ідея про великих жінок, які стоять за кожним великим чоловіком — скільки відносин порушила.

І не тому, що вона не відповідає реальності, саме тут все нормально — великі поруч з великими, а тому, що жінки часто вирішують, що чоловікові просто-таки обов'язково [потрібно] бути великим, і починають намагатися реалізувати це не через роботу над власною величчю і подальшим натхненням чоловіка, а через усілякі переробки та перевиховування.

Втім, чоловіків це теж стосується, багатьом з них богинь та королев подавай, а самі вже «які є», «приймайте мене з усіма плюсами і мінусами».

Не знаю, друзі мої, не знаю. Чи не простіше кожному займатися собою, ніж «покласти» життя на спроби змінити близьку людину, до того ж, якщо у неї немає ні сил, ані бажання змінюватися?

Мені все-таки здається, що задатки до величі зустрічаються не у всіх. Навіщо брати зелене і щосили намагатися перетворити його на квадратне, якщо життя, найшвидше, закінчиться набагато раніше, ніж ви навчитеся бути щасливими у всьому цьому шаленому і нераціональному дійстві?

У сучасному світі поняття величі надто вже сильно пов'язано із зовнішніми досягненнями і фінансовою стороною життя. Тобто, коли жінки розмірковують про те, як би свого чоловіка скоріше «зробити» великим, то зазвичай на думку спадають ідеї не про створення умов для максимальної реалізації його потенціалу, а про те, що потрібно придумати якийсь алгоритм регулярно повторюваних дій, після яких цей самий «ледачий негідник» встане з канапи і піде заробляти великі гроші. Тому що у великих чоловіків повинна бути хороша машина, заміський особняк, ігри в гольф та інші атрибути успішного життя, що нібито вдалося. Угу.

Мені здається, що справжня велич починається з пошуку великого сенсу, з реалізації того, з чим прийшов у цей світ, з пошуку кращих способів проявити себе, а без глибокого самоаналізу та роботи над собою такого домогтися практично нереально (за винятком тих випадків, коли у людини з самого дитинства сильно проявлені схильності до якогось виду діяльності). Скажіть, хіба можна виконати за когось внутрішню роботу? Здається, ні.

Не вірю я, що партнери дуже відрізняються від нас самих. Не перетнулись би прямі наших життів, якби [ми] жили в паралельних реальностях, а якщо вже перетнулися і в пару / сім'ю об'єдналися, отже не дарма, тільки от дзеркало в своєму партнері бачити не завжди хочеться. Якщо уважно подивитеся, то помітите, що збіги неймовірні! Психотравма до психотравми, характер до характеру, потенціал до потенціалу притягуються.

Велич союзу не вдається побачити лише тому, що окремо мало що зроблено з самими собою. Ніколи не зможуть втриматися в одній зв'язці ті, хто знаходяться на різних рівнях розвитку, хіба що якщо роблять це усвідомлено та з доброї волі своєї. А в конфліктах і спільному шляху налаштованих войовничо один до одного, але націлених на досягнення різних висот, сенсу особливого немає, життя таких майже відразу і розводить, а от якщо не розводить, це означає, що такий парочці поки що належить йти в один бік, бо прекрасно доповнюють одне одного. Тут важливо не сваритися на партнера, а зрозуміти, чого ви від нього хочете, і чому хочете саме цього і саме від нього? Чому ви до нього причепилися?

Мільйонера з чоловіка вирішили «зробити»? А чи йому самому цього хочеться? Це в його мріях знаходяться всі ці бізнеси, автівки, великі й дорогі будинки, або в ваших? А якщо в ваших, то чи ви є тією жінкою, заради якої хочеться досягати всього цього? А якщо ви не та, заради якої хочеться перепливати моря-окияни, підкорювати гори, розшукувати скарби та палаци будувати, то чому чоловік повинен присвятити своє власне життя виконанню ваших мрій?

Ви на себе цю ситуацію приміряйте і подумайте, чи нормальний розклад виходить, якщо хтось до вас приходить і каже: «Знаєш, а присвяти-но моїм цілям свої років 20-30 життя, не шкода ж тобі для мене? Я от обожнюю рослини, все життя мріяв зібрати гербарій величезний з усього світу, тож давай ти, доки молода, займешся цим? Діти, будинок, соціальні зв'язки — не такі й важливі для жінки, ти уяви, як ти собою будеш пишатися, що зібрала такий великий гербарій за 20 років». У вас є резонанс на таку пропозицію? У когось, можливо, і є, тому що захоплені цією темою, але у більшості з нас резонансу не виникне, бо нам цікаві інші сфери життя, [але] не рослини. І я думаю, що чоловіки самі мають право вирішувати, чому присвятити своє власне життя, інша річ, що більшість людей чомусь починають з'ясовувати всі ці питання лише після того, як глибоко пішли в відносини, народили дітей, набрали спільних кредитів тощо.

Звідки взагалі така манія величі? У сенсі, чому ідея про велич так вабить? Можливо, жінкам здається, що поруч з великим чоловіком жити легко і просто, і не потрібно прагнути йому відповідати, але це дарма. І вже тим паче не потрібно думати, що коли зустрічаються дві сильні, цікаві й талановиті людини, то просто зараз все радісно і світло стане.

Коли в життя будь-якої жінки приходить дуже сильний чоловік, то, по-перше, він зазвичай захоплений своєю справою, і з цим доведеться миритися. І мало того, що миритися, так ще і щиро цікавитися, підтримувати його у всіх починаннях і хоча б по-мінімуму в темі, що цікавить його, розбиратися, інакше вийде, що чим вище досягнення в його справах, тим менше у вас спільних тем для розмов, бо його голова постійно крутить всі ці геніальні ідеї, а ви на кухні борщі варите. І можливо, це й чудово, підтримка така чоловіка в тилу, домашнє вогнище і побут, але все ж в родині люди проводять багато часу, і якщо з близькою людиною неможливо поговорити про те, що захоплює найбільше, то поступово прокидається інтерес до тих людей, які погляди твої поділяють.

По-друге, потрібно розуміти, що життя з яскравою, талановитою й одержимою великою ідеєю людиною має свою специфіку. Найчастіше це незвичні режими дня, тренування, плани, поїздки, зустрічі та постійне підвищення якості та рівня життя, а це означає, що і вам самій доведеться підлаштовуватися під усе це. І тут знову ж таки, можна сказати, що людина захоплена своєю справою, великий молодець, захоплююся ним, але я так не зможу, а потім через якийсь час зрозуміти, що ви сильно відстали від того темпу, який набрав ваш великий чоловік.

І так, можна мільйони разів звинувачувати тих, хто біжить вперед, що надто вже розганяються, могли б і повільніше, щоб близькі не відчували дискомфорту, але я прошу вас подумати ось про що — якщо у людини великі прагнення, вона не може і не хоче зупинятися, чи маємо право ми висіти камінчиком на її шиї?

Перш ніж підштовхувати свого партнера до максимальної реалізації свого потенціалу, запитайте себе спочатку — а чи готова я бути тією, яка відповідає? Якщо чоловік «розганяється» по-справжньому, то це дуже високий темп. І ви могли обганяти його в розвитку до 20-30 років, але потім вам доведеться зробити паузу (і вельми значну) на народження і виховання дітей, а він цілком може продовжити шлях далі. І ось якщо у відносинах ролі не вибудувані, якщо себе реально не оцінили, то далі може виявитися, що важко вам тепер з таким неймовірно розвиненим і одержимим ідеєю порятунку світу (або чогось іще) чоловіком.

А по-третє, коли на двох в парі й розуму, і талантів, і сили достатньо багато, то вам знадобиться якийсь час на стиковку картин світу, на вибудовування стратегій спільного розвитку і життя і багато чого ще, тому що до його справи життя додається ваша справа життя, потім ще діти, спілкування з близькими людьми, робота, відпочинок тощо. Коротше кажучи, ніколи стояти великій жінці за великим чоловіком, сидіти теж не дуже виходить, темпи потрібні більш високі.

Жінці, яка слідує за «О, Великим!», доводиться брати на себе досить велику частку процесів, бо високоефективна команда передбачає злагоджену роботу всіх її учасників, а це вимагає високої концентрації уваги і чимало сил. Так що подумайте, дорогі пані, гарненько подумайте над усіма цими питаннями.

Знаєте, кожній принцесі запланована зустріч з принцом, але відразу їх не розпізнати, бо зачаровані! Часом дивишся на потенційного принца і думаєш: «Невже цей і справді Принц? На вигляд більше скидається на товстенького й ледачого кабанчика? А он той, який трішечки ведмідь незграбний, теж принц? Не може бути! І цей дуже втомлений і потертий життям котик, що лежить біля паркану, теж зачарований, виявляється...» Ага, всі під чарами, мої дорогі принцеси! Всі потенційно великі, але розкрити потенціал під силу лише тим, хто має силу магічною, тому і варто оцінити реально, є вона в вас така чи немає.

Ну, отож по силі цій і даються принци кожній. Кому принц, кому маг і чарівник, кому котик, кому зайчик, кому кінь, а кому і дракон. Дракон то дракон. Приймайте!

Авторка — Діна Ричардс

+2
372
RSS
18:27
+2
Ця стаття не стільки «шлюбна», скільки присвячена взаємному, обопільному розкриттю людських потенціалів у шлюбі. Тому й розміщую її на Світочі.
Чоловіка робить жінка, як свита робить короля. А багато хто про це забуває. Сьогодні співробітниця на свого чоловіка теж жалілася.
05:39
+3
Авторка розумниця. Великий чоловік. Велика жінка. Хто це? Давайте дамо визначення. Велика людина — це людина, яка робить великий внесок у розвиток спільноти. Її велич визнають майже всі. Подивіться на гривні. Там великі люди. За Грушевського не знаю, а всі інші були обділені родинним щастям. Потім за визначенням порахуємо, скільки є таких людей. Їх одиниці. Деякі жінки намагаються творити із своїх чоловіків великих. Насправді творять «успішних». Їхнє щастя ілюзорне. Маск велика людина? Так. А чи щаслива та жінка, з якою він розлучився? Або жінки Трампа?

Випадкові Дописи