Як говорити, щоб тебе слухали?

Як говорити, щоб тебе слухали?

Знаєте, яка зброя найсильніша? Ні, не ракети, і не бойові машини. Це слово! Наша мова має величезну силу і здатна на більше, ніж ви думаєте. Але як часто, опиняючись в компанії, або зачитуючи доповідь, або, банально, спілкуючись, ви помічаєте, що вас ніхто не слухає? Або слухає, але неуважно? Сьогодні ми розберемося, чому так відбуватися і як змінити ситуацію. Ми змусимо всіх вас слухати!

В першу чергу вам потрібно позбутися шкідливих звичок. Отже...

Сім найпоширеніших гріхів у спілкуванні:

Перший: Плітки

Так-так, як часто ви перемивати комусь кісточки? Але ж знаєте, що це не зовсім етично, точніше — зовсім не етично. Не забувайте: ті, хто бреше з вами, бреше і про вас!

Другий: Засудження

Людина, яка не приймає інших і засуджує усіх, неприємна у спілкуванні. Вона дратує. Від такої людини хочеться швидше втекти.

Третій: Негатив

Люди, які в усьому бачать лише негативні фактори, які не вміють радіти і вічно ходять з похмурим виразом обличчя. Сподіваюся, це не ви. Адже з такими точно ніхто не захоче спілкуватися.

Четвертий: Скиглення

Всі скаржаться, але якщо це стає звичкою, якщо замість того, щоби боротися з труднощами або шукати позитив, людина раз у раз скиглить, її в кінцевому підсумку всі кинуть. Чи помічали, як ми любимо скаржитися на погоду, гроші, проблеми, спорт, одяг. Час викинути цю звичку геть.

П'ятий: Звинувачення

Люди, які не вміють і не хочуть нести відповідальність, не заслуговують на повагу і слухати їх точно ніхто не буде. Це складно — брати на себе відповідальність за свої дії, ще важче — за чужі. Але повірте, це одна з найкорисніших навичок в житті.

Шостий: Прикрашання

Якщо просто — брехня. Рано чи пізно вся брехня вилазить назовні й тоді людина втрачає репутацію. Брехати погано! Адже вас ще в дитинстві так вчили.

Сьомий: Догматизм

Зсув фактів і думок. Ми не любимо, коли нам нав'язують свою думку. І кажуть про особистісні переконання, як про святу істину. Не забувайте розділяти сам факт від свого сприйняття цього факту.

На що ж варто замінити ці шкідливі звички?

Нам знадобитися проста формула:

Щирість + Автентичність + Чесність + Любов

Тільки так ви заслужите повагу і увагу всіх слухачів.

+2
549
RSS
12:30
+3
Дуже важлива з етичної точки зору стаття!
18:59
+3
Не скиглити+. Згоден.
12:38
+1
Дуже корисна стисла стаття, що варто оминати в спілкуванні. Дякую Тимуре
13:15
+1
Скажу так, все те що ми висловлюємо, наші думки і слова все матеріалізується, з цього якщо просто дотримуватися цих правил, ви позбавите себе всіх негативних ситуацій які вас супроводжують по життю. Згодом люди самі будуть зацікавленні в спілкуванню з вами.

Випадкові Дописи