До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Розцяцькуємо Світоч?..

Розцяцькуємо Світоч?..

Друг Анатолій Висота має звичку розповідати, як він зробив у себе вдома гойдалку, як встановив склопакети у вікна, полагодив дверітощо. Одразу видно господаря, який любить свою домівку, а тому з великою любов'ю облаштовує її та розповідає про це іншим…

З іншого боку, він доволі багато часу проводить на Світочі. Але що можна побачити, зазирнувши на його сторінку?! Вірно — стандартне тло з плавним переходом від синього до білого:

Те ж саме тло можна бачити і у багатьох інших користувачів Світоча. З модератором включно… Я давно і з цікавістю спостерігав, хто з моїх друзів захоче змінити тло у себе на сторінці зі стандартного на якесь нестандартне?! Чому?.. Бо у себе на сторінці я наліпив нескінченну космічну картинку:

Ну, а що ж ви хотіли від письменника-фантаста… Тим, хто не знає мене як слід, може здаватися, що я міцно стою обома ногами на землі… чи лежу на "євродивані", як-от зараз… Але насправді душею я там — в Космосі, в інших вимірах!..

Отож я все чекав, чекав, коли ж на Світочі нарешті з'явиться той, хто теж змінить тло на своїй особистій сторінці?! Ну, от коли ми переїхали в нову квартиру, то скрізь наклеїли нові шпалери! Бо погодьтеся, що нам приємно жити в кімнатах, стіни яких мають приємні нашим очам кольори… Чому ж на Світочі я мушу вдовольнятися стандартним синьо-білим тлом?!

І от нарешті дочекався:

Не стану тлумачити значення «хмарного неба», зображення якого прилаштував на тлі своєї сторінки друг Петро Баюн. Просто констатую: це перший (принаймні помічений мною!) випадок використання подібного налаштування особистої сторінки на Світочі. Що особисто мені дуже приємно.

Але не знаю чому, та ще приємніше мені було б бачити віртуальні шпалери також на сторінках інших завсідників Світоча — моїх друзів! Не знаю, чому вони не користаються цією можливістю. Схоже, просто не знають…

Але ж принаймні друг Доброслав мусить про це знати?! Нібито так! Чому ж він не скористається такою можливістю?! Невже навіть йому подобається не виділятися нічим з-поміж решти?..

Хоча… Саме він і розробив оте стандартне синьо-біле тло. Але все одно було би краще розуміти: оце головна сторінка Світоча — а це особиста сторінка друга Доброслава...

То що, розцяцькуємо Світоч?..


UPD. Дзвінка Сопілкарка вже відреагувала:

Анатолій Висота також:

Ну от, зовсім інший вигляд!!!

Доброслав:

UPD2. Дмитро Дон:

Імад:

UPD3. Мирослав:

UPD4. Ольга:

UPD5. Тетяна Макарова:

Я залишився вірним космічній тематиці, але картинку змінив:

UPD6. Володимир Федько:

+2
321
RSS
09:37
+2
Прошу розцінювати цей допис не як тиск на інших завсідників Світоча чи як закид, але як заклик покращити наш віртуальний простір для спілкування!
Я на деякі речі без підказки не реагую.
Та це ж просто СУПЕР!!!

Люблю Прованс.
11:47
+2
Друже, ти молодець! Звернув увагу на форму. На компі є така річ, як ЗАСТАВКА, Як ШПАЛЕРИ. А тут де воно все це?
Ой, та дуже просто!
Заходиш на свою сторінку, праворуч знаходиш інструмент «Редагувати профіль»:

Заходиш в редагування профілю, відкриваєш другу ліворуч закладку — «Оформлення». А там є вибір фонового зображення:

Залишається вибрати те зображення, яке ти хочеш бачити на тлі своєї сторінки — і Золотий Ключик у нас в кишені!!!
13:19
+2
Дякую, друже. Хай-но спробую.
13:27
+1
Вже щось і вийшло.
Файно!
02:35
+2
Приєднаюсь до «розцяцькування»
Насправді я знав про цю можливість з самого початку існування сайту і збирався якось написати публікацію «Можливості сайту про які Ви могли не знати» і там згадати про цю можливість. Але руки ще не дійшли.
Який фантастичний пейзаж!!!
17:00
+1
Аааа, яке зачОтне тло вивісив наш Дмитро Дон!!!
17:39
+1
У Імада прекрасний краєвид на тлі також:
01:36
+1
А погляньте-но на шпалери у Мирослава:
00:00
+1
А до чого ж гарна шпалерка у Ольги!!!
21:31
+1
Тетяна Макарова — постапокаліпсис:


Я залишився в рамках космічної тематики, хоча шпалерку змінив:

Володимир Федько: фотоетюд в помаранчевих тонах — краса-а-а!!!

Випадкові Дописи