Євробачення 2017. Хто ж виграє?

Євробачення 2017. Хто ж виграє?

До початку такої яскравої для України події, як Євробачення, залишається менше місяця, тому вирішив переглянути кліпи всіх учасників конкурсу, щоб оцінити їхні шанси на перемогу.

Отже, п'ятірка, яка мені найбільше сподобалась:

5-те місце — Німеччина


4-те місце — Хорватія


3-тє місце — Італія


2-ге місце — Словенія


1-ше місце — ДаніяШвидше за все буду голосувати за Данію. Ну дуже мені сподобалась їхня пісня. Але розумію, що найбільші шанси перемогти в Італії. В італійця дуже цікава і яскрава пісня.

Також легку перемогу Італії прогнозує відома букмекерська контора WilliamHill, прогноз якої грунтується на ставках гравців. Зараз якщо зробите ставку 100 грн на Італію, то в разі їхньої перемоги заберете тільки 200 грн.

Крім того хотів би відзначити яскраву пісню від Румунії.


Хоча це тільки мої вподобання. У підсумку в більшості глядачів і суддів, які будуть голосувати, можуть виявитися зовсім інші смаки. Наприклад, можливо комусь сподобається це «чудо» з Португалії

Ну і на кінець 3 хвилини хорошого настрою від Молдови


P.S. Якщо забажаєте в коментарях додати відео з Ютуба, будь ласка, додавайте тільки посилання, тому що велика кількість відеороликів на цій сторінці буде сильно її «вішати».

+3
683
RSS
05:51
+2
Після перемоги України в 2016 р. буде перемога однієї з країн старої Європи, може й Італії. Було б дивом, щоб перемогла, наприклад, Словенія, або Молдова. Друже Доброславе, а яка мова співу переглянутих тобою пісень?
06:06
+2
Ну із п'ятірки італієць співає італійською, решта всі англійською.
10:12
+2
Передивився всі кліпи, на які наведені посилання.
З наведених 5+3 — однозначно Хорватія
Але треба дивитися ще й інші — не тільки ці 8 штук…
У хорватському ролику аж забагато «толерантності». Якщо вони і на сцену витягнуть бездомну дитину, даунятко, глухого і спинальника, то точно виграють.
21:24
+2
За прогнозами букмекерів Словенія на останньому місті А в мене на другому
Не думав, що мої смаки, аж настільки не співпадають зі смаками більшості людей
21:26
+2
А ось шанси Італії вони явно переоцінюють. Якщо і глядачі віддадуть їй перше місце, то судді навряд чи. Швидше за все буде вперта боротьба за перше місце, думаю.
12:59
+3
Якби Україну представляв не рокер, а репер, це би виглядало набагато яскравіше
РыдалЪ паццталом!!!
07:24
+2
Якби Україну представляв Олександр Ігнатуша, то не було б хоч соромно…
06:44
+2
Відкриття Євробачення'17 мені сподобалося. Вчора, 9.5.17 подивився перший півфінал. Виступали артисти із 18 країн. Голосами не вразили. Мова англійська у всіх мені не зрозуміла. Виступаючі всі якісь однакові. Прилизані. Коли пісня не вражає, то звертаю увагу на деталі. Першим співає юнак 17 років з Австралії (?). Гарні пишні брови. На босих ногах якісь великі туфлі, штани підсмикані. Чорногорець — колоритний чоловік, але з косою нижче пояса. Розмахував нею мов нагайкою. Вийшов у синій спідниці до підлоги. Як же він буде танцювати? Ні, скинув. На джинсах якісь ланцюжки зблискують сріблом і золотом і ця коса на голові.
Відмічаю красиву дівчину Магді з Греції. Її помітив був ще на червоній доріжці 7.5.17. Чимось схожа на нашу старшу онуку. Для її двох оголених танцюристів організували калюжу у чималій ночві. То вони й бризкали в ній на всі боки, зображаючи акваріум. Дівчат на високих шпильках з ногами, оголеними до пояса, чимало. А ісландка вирізнялася білими напівчеревиками на платформі висотою з 10 см. У латвійки немислима якась їжакувата зачіска 4 кольорів. В азербайджанки чорні губи

Ось вийшли троє молдаван з трьома дівчатами. Ну ці вже вразять молдавським весіллям. Ні. Виставляють набік праві ноги. Саксофон повискує 5 нот безкінечно. Публіка шаленіє. Ось згадали, що мають і ліві ноги.
Загальне враження: чоловічих голосів нема. За баритон, а тим паче за бас забудьте. Дівчата підвивають. 18 країн, а не запам'ятав жодної мелодії, бо не вразила. Зате світлові ефекти: і дим, і топольки вогню, і водопади іскр від металургії. Ну і лазери. Вразило одне: НАМИСТО, як символ свята. Подано у формі скіфської пекторалі. Різні країни, а всі на одне лице. Нудно…
07:03
+2
Ого, Ви на стільки дрібниць звернули увагу У мене точно мозок зовсім по-іншому працює, так як ніколи не звертаю увагу на такі дрібниці. Я більше люблю сприймати/відчувати загальну картину.

Мені найбільше сподобались і запам'ятались виступи Португалії і Бельгії. У Португалії явно оригінальна пісня за яку точно буде багато голосів в фіналі. Зараз думаю, що має попасти в трійку. А пісня, яку представляє Бельгія на перший погляд здається якоюсь дуже нудною і занадто простою у виконанні, але в ній щось є таке, через що я вже прослухав її багато разів, і через що, вона вважається однією з лідерів фіналу.
Я коли слухаю ту пісню, у мене зразу з'являється сильне відчуття спокою
Австралія — це британський домініон, як і Канада. Тому Австралія і бере участь в Євробаченні:
Австралійський Союз входить до складу Британської Співдружності Націй. Конституція Австралійського Союзу набула чинності 1 січня 1901. Австралійський Союз складається з 6 штатів і 2 самоврядних одиниць, до яких належать — столиця Канберра і Північна Територія. Найвища законодавча влада належить федеральному парламентові, до складу якого входять король (королева) Великої Британії, що його (її) представляє призначений ним (нею) генерал-губернатор і дві палати: палата представників, що обирається пропорційно до загальної кількості населення штату на 3 роки, і сенат, куди обирається по 10 сенаторів від кожного штату терміном на 6 років. Виконавча влада належить генерал-губернатору і кабінету (уряду). Штати Австралійського Союзу мають свої конституції, парламенти і губернаторів. Австралійський Союз є федерацією. Місцевими справами відають органи самоврядування — виборні ради. Ці ради перебувають під наглядом урядових органів.
10:28
+2
Перша десятка фіналістів Євробачення:

 • виконавець зі Швеції — Робін Бенгтссон (Robin Bengtsson) з композицією «I Can not Go On»

 • виконавець з Португалії Сальвадор Собраль (Salvador Sobral)

 • група Sunstroke Project з Молдови

 • представниця Азербайджану Діхаж (Dihaj)

 • співачка з Греції Демі (Demy)

 • виконавиця з Польщі Кася Мош (Kasia Moś)

 • учасник з Вірменії Арцвік (Artsvik)

 • учасник з Австралії Ісайя (Isaiah)

 • представник Кіпру Овіг (Hovig)

 • учасниця з Бельгії Бланш (Blanche)

10:52
+2
Це не Євробачення.
Це музичний фронт.
Цей кліп зробив мій ранок.
Порвало!!!


12:48
+2
Гарно йшли барани з ослом за несамовитим пастухом. У нас колись череду доводилося підганяти. А тут самі йдуть.
12:36
+2
Кому що, друже Доброславе. Ти ж он зумів у шепотінні бельгійки Бланш помітити щось значне. Польку оголошували як Кашя Муш. Приємно, що народ не купився на тих, хто намагався звернути увагу на себе зовнішністю, наприклад, на косу чорногорця.
12:45
+2
У цьому півфіналі не було нічого й близько з того, що співала колись Дана Інтер… Співала на незрозумілому мені івриті. А приспів зачіпив мене чимось загально-людським, можливо жіночою долею.
17:32
+2
А, згадав, що мені сподобалася албанка. Вона важила 110 кг, а потім погарнішала на 50 кг і важить нині 60 кг. За силу волі достойна бути в фіналі! Це навіяв мені Сірожа Притула своїм оглядом першого півфіналу.
20:01
+2
Сьогодні буду дивитися 2-й півфінал.
01:40
+2
Стали відомі усі фіналісти Євробачення-2017
(фоторепортаж)
Після голосування національних журі, глядачів країн-учасниць другого півфіналу, двох країн «Великої п’ятірки» Німеччини та Франції, а також країни-господарки України, до фіналу пройшли наступні конкурсанти:

 • Крістіан Костов — Beautiful Mess (Болгарія)

 • NaviBand — Гісторыя майго жыцця (Білорусь)

 • Жак Худек — My Friend (Хорватія)

 • Джосі Папай — Origo (Угорщина)

 • Аня — Where I Am (Данія)

 • IMRI — I Feel Alive (Ізраїль)

 • Ілінка та Алекс Флоря — Yodel It! (Румунія)

 • JOWST та Олександр Уолманн — Grab The Moment (Норвегія)

 • O'G3NE — Light And Shadown (Нідерланди)

 • Натан Трент — Running On Air (Австрія)

03:58
+3
Другий півфінал, мені здається, був набагато цікавіший і сильніший за перший. Особливо мені сподобались Хорватія і Румунія.
01:45
+2
Джамала заспівала уривок з нової пісні, яку представить у фіналі Євробачення-2017
(відео)

Джамала
05:55
+2
І для мене був цей 2-й півфінал цікавішим. Я вгадав 7 з 10 фіналістів. Я не вгадав Австрію, Норвегію і Данію. Натомість віддав перевагу Сербії, Сан-Маріно і Естонії. Як на мене, то естонка більш заслуговувала фінал ніж представники з Австрії, Норвегії чи Данії. Гарно зіграли і заспівали наші ведучі перед початком. Танець навприсядки? Це вам не шпагат, це вам не стояння на голові.
05:58
+2
І мені сподобалася Румунія та Хорватія.А от анонс співу українця — не те. Пролетить.
08:54
+2
26 країн виступатимуть у такому порядку:
1. Ізраїль
2. Польща
3. Білорусь
4. Австрія
5. Вірменія
6. Нідерланди
7. Молдова
8. Угорщина
9. Італія
10. Данія
11. Португалія
12. Азербайджан
13. Хорватія
14. Австралія
15. Греція
16. Іспанія
17. Норвегія
18. Великобританія
19. Кіпр
20. Румунія
21. Німеччина
22. Україна
23. Бельгія
24. Швеція
25. Болгарія
26. Франція

Наш номер 22!!!
11:39
+2
Номер 22 прекрасний. Живе Слово, Цифрона 22: Новий день — зоря світанку. Сонце усміхається! Промінь в небі виграє! Життя преображається! Творимо!
11:45
+3
У бекмекерів лідер змінився. Останній дні багато людей почали робити ставки на Португалію, тому вона зараз є лідером.

Після першого півфіналу теж почав думати, що в Португалії найкращі шанси на перемогу.
Швидше за все може спрацювати «ефект Рибака». Тоді він переміг з величезною перевагою навіть незважаючи на досить примітивну пісню, тому що за нього масово голосували представниці жіночої статі. Коли в знайомих цікавився чому за нього проголосували, то відповідали «В нього ж такі гарні очі! Як за нього можна було не проголосувати?» Ну, в португальця очі не гірші, а пісня дуже цікава і оригінальна
Португалець чимсь нагадує мені Френка Сінатру. Щоправда, з тією різницею. що Сінатра — це американський «мен» ХХ століття, а португалець — такий собі європейський «метросексуал» ХХІ століття. Ну, і голос у Сінатри нижчий за тембром:

16:08
+2
а португалець — такий собі європейський «метросексуал» ХХІ століття

Ви щось переплутали, «метросексуал» це якраз швед , а португалець більше на ростяпу схожий

P.S. Відеоролики вже сюди краще не додавати, бо сторінка остаточно повіситься. Достатньо посилань на відеоролики.
Нічого я не поплутавМетросексуал (англ. Metrosexual) — термін, введений у 1994 році (разом з іменником «метросексуальність») британським журналістом Марком Сімпсоном для позначення сучасних чоловіків будь-якої сексуальної орієнтації, що мають яскраво виражений естетичний смак і що витрачають інколи багато часу і грошей на удосконалення свого зовнішнього вигляду та способу життя.
Термін «метросексуал» — протилежність термінові «мачо». Метросексуали — шанувальники усього витонченого, прекрасного, піклуються про свою зовнішність, відвідують косметичні салони, дотримуються моди.

А «тюхтій» — це так, імідж. «Тюхтіїстість» теж плекається і багато коштує.
Це ж скільки треба було потратити грошей, щоб з нормального хлопа такого бомжа зробити?!!!!!!!!!!!!!!
16:56
+2
Представниці жіночої статі не голосують за «нормальних» хлопців
Це т.зв. «художня розпатланість»
13:12
+2
Португалець — це той, що співав тихенько і ручками крутив коло підборіддя? В першій десятці будуть білоруси. Ось побачите!
головне — хто переможе, а не до десятки увійде! На Євробаченні навіть немає ніякого «віце-», лише один-єдиний переможець.
«Або я дурна або трамвай не їде»

У мене під вікном голодні коти краще співають.
02:02
+2
Ну, що ж, Євробачення 2017 пройшло чудово! Ну, не зважаючи, звичайно, на «проїзд» охорони. Але то таке, дрібниці життя.

Вітаємо Португалію з заслуженою перемогою! Те, що португалець отримав перше місце і за оцінками суддів, і за оцінками глядачів, багато про що говорить. А його сестра, яка є автором пісні, виявляється не гірше за нього співає
Євробачення-2017 в Києві, мабуть, запам'ятають голою дупою на сцені
01:48
+1
Ну це вже індивідуально.
Той, хто дивився Євробачення щоб почути хорошу музику, той запам'ятає її. Хто хотів побачити яскраве шоу, запам'ятає його. А в кого в голові скандали, в того в пам'яті відкладеться тільки «гола дупа» Кожному своє!
08:49
+2
Напишу щось окремо про євробачення-17, бо ця сторінка переповнена.
13:46
+1
Пранкстер Віталій Седюк (той, що показав глядачам голу дупу на Євробаченні під час виступу Джамали) загримів до СІЗО на 72 години. Йому «світить» ст. 296 ч. 3 КПК (хуліганство з обтяжуючими) — від штрафу до 5 років за ґратами.
Пранкстер Віталій Седюк

Випадкові Дописи