УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

П'яному море по коліно

П'яному море по коліно

Приказка «П'яному море по коліно» має значення, що в стані алкогольного сп'яніння людина схильна до зайвої хоробрості, переоцінки власних сил і можливостей.

Але іноді люди в стані сп'яніння дійсно показують справжні дива по частині попадання в небезпечні ситуації і виживання в них.

Електромонтер Уральського заводу важкого машинобудування П. «Заправилися», що називається, до «поросячого вереску», а на ранок, злегка протверезівши, пролетар виявив себе лежачим… на стіні, що відгороджує від зовнішнього світу слідчий ізолятор № 1 міста Єкатеринбург.

Яким чином, а найголовніше, навіщо він виліз на багатометрову бетонну перешкоду — «скелелаз» не зміг пояснити навіть чуйним слухачам з компетентних органів ( «Столиця», 1993, № 46).

Ще схожа історія: «… Мій прадід був дуже охочий міцно випити. Одного разу, повертаючись з сусіднього села в хорошому стані сп'яніння, він потрапив в дивну історію. Проходячи лісом, він раптом заснув і прокинувся вранці, сидячи посеред озера на кінці поваленого дерева. Як він потрапив туди, прадід не пам'ятав. Але дійти до берега він не міг, так як дерево було тонким і все в гілках.

Як він міг туди потрапити, не знає ніхто, тому що на це дерево було не забратися. Довелося приносити з села човен, щоб забрати його звідти. Знайшли його повішеним на волосині від смерті. А на шиї у нього виявилися сліди від укусу: чотири криваві дірочки, що нагадували коло...»(Волгоградська газета« МІГ », листопад 1993 р.).

В кінці 1990-х років 38-річний житель Омська, великий любитель оковитої, потрапив під поїзд на ділянці залізниці Московка-Карбишева-1. Увечері напідпитку його занесло на рейки.

Машиніст помітив людину, включив екстрене гальмування, але зробити вже нічого не зміг. Бідолаху збив електропоїзд. Непритомне тіло витягали з-під п'ятого вагона від голови поїзда, і ніхто не сумнівався, що потерпілий вже мертвий.

Однак залізничників ледь не вхопив грець, коли «труп» раптово ожив і вирвався, обклавши їх триповерховим матом і спокійно потопав додому. Як повідомила місцева газета «Ореол», подальша медекспертиза виявила у нього всього лише пару шишок на чолі. (Газета «На межі неможливого», 1999, № 14 (218). С. 6.)

Аналогічний випадок незабаром стався і з 16-річним школярем з містечка Едделака, який славно набрався з приятелями на дискотеці шнапсом. Після пиятик юний п'яниця не дійшов до будинку якихось вісімсот метрів і заснув прямо на проїжджій частині вулиці.

Тим часом по дорозі проїжджав «Фольксваген», водій якого, будучи абсолютно тверезим, помітив сплячого занадто пізно і на всьому ходу переїхав його. Яке ж було здивування лікарів тут же прибулої «швидкої», коли на хлопцеві вони не виявили ніяких травм.

У жовтні 2000 року по телебаченню були показані документальні відеозаписи, зроблені американськими рятувальниками, які були викликані для порятунку чоловіка, який отримав в Лос-Анджелесі передозування наркотиками. Наркоман, якого по телефоні описали як вмираючого, раптом виявився занадто живим і, побачивши рятувальників, скочив і вистрибнув з балкона 5-го поверху на асфальт.

Всі присутні були впевнені, що «хлопець загинув». Оператор встиг з балкону зняти лежаче на дорозі неживе тіло, але коли він разом з рятувальниками бігом спустився вниз, то тіло… зникло. Лише довгі пошуки і гонитва дозволили зловити наркомана.

Здивуванню лікарів «швидкої допомоги» не було меж, коли вони констатували, що впавший на асфальт не мав ніяких видимих пошкоджень (пізніше більш якісний аналіз в лікарні дозволив виявити невелике ушкодження хребта).

А в той момент лікарів також вразило те, що у наркомана серце билося неприродно для подібних ситуацій швидко — пульс до 185 ударів. (Телепередача «Ви — очевидець»., ТВ-6, 22.10.2000 ефір в 15,00)

У тій же телепередачі демонстрували відеокадри про роботу російських рятувальників, які з величезним трудом витягли з шахти ліфта п'яницю, що випадково туди впав. Здивуванню лікарів також не було меж: пролетівши десятки метрів і впавши на металеві балки, чоловік не постраждав, а лише замерз, очікуючи визволення.

Рятувальники Міністерства з надзвичайних ситуацій Росії (а у них багатюща статистика) так пояснюють дивовижний феномен везіння п'яних в критичній і небезпечній ситуації: у них навіть під час падіння з величезної висоти розслаблені всі м'язи, і приземлення проходить «мішком». Сумнівна гіпотеза, але інших виразних пояснень ні у медиків, ні у інших вчених просто немає.

+2
991
RSS
10:23
+2
Знамените: «Пррр, стоять, Ракель!!!» ©
12:41
+3
Ні, «падіння мішком » — це недолуге пояснення. Є така річ, як інерція. При падінні в великої висоти не лише ламаються кістки, а й відриваються внутрішні органи — це діє інерція. А от вплив «братів по розуму» цілком можливий.
Є теорія, що людина помирає не від травми чи хвороби, а від СТРАХУ перед травмою чи хворобою. Страх блокує протікання енергії в тілі. Про це ще Олесь Бердник, наш знаменитий фантаст, говорив. Він казав, що якби в 32-33 роках українців не охопив панічний страх перед голодом, вони б не вмирали від голоду.
А п'яні страху не мають, як і маленькі діти. Тому виживають в таких карколомних ситуаціях.
06:23
+3
Згоден, Дзвінко. Страх паралізує не лише макрорух. Вже якось я казав, що ВІКТОР БАБІЙ лікує від багатьох хвороб, допомагаючи людям долати страх. Після того, як пацієнти босоніж в нього стрибають на бите скло та ходять по розпечнному вугіллю (до 1000 град.!) — хвороби відступають.
07:05
+3
РаДіймо! Випадки життя… А хто писав статтю, інші приклади подолання стресових ситуацій, крім шкідливих звичок, наводить? Інше питання: чи хотів би той, хто описав «щасливі» випадки бути на місці тих, хто пережив такі «дивні» відчуття? І чому вони навчають, навіть, тих, хто починає
13:20
+2
Радіймо, Таню! А які є ще способи здолати прірву? Тверезий не піде вузенькою кладкою через прірву. Або хоч застрахується парашутом. В статті зроблений наголос на тому, що трапляються дива з тими, які ігнорують небезпеку. Шугнув з 5-го поверху і дременув далі. Я гадаю, що ХТОСЬ підстеляє соломку. І не для того, щоб врятувати життя п'яниці. А для чого? Можливо для того, щоб люди помітили диво.
Тверезий не піде вузенькою кладкою через прірву.

Помиляєшся, друже!

В християнській традиції це називається «крок віри». Ситуація обіграна (причому буквально!!!) в к/ф "Індіана Джонс: в пошуках Грааля":

До речі, мені самому теж доводилося «крокувати в прірву»… з відомою тобі книгою…
08:57
+2
Дива… О, скільки ж ще їх буде, щоб Віра засяяла? Є дива, які можна пояснити грою уяви, щасливим «співпадінням», досягненнями науки. А є і дива справжні.
А що таке справжнє диво, з Вашої точки зору?
Запитую тому, о всі справжні (з моєї точки зору!) дива інші пояснювали саме неймовірним збігом обставин. Як Ви кажете:

грою уяви, щасливим «співпадінням»

Ось Вам конкретний приклад «збігу обставин».
14:52
+2
Так, друже, з романом ДО КОМУНІЗМУ ти діяв сміливо, але й розважливо. В тебе був парашут: до часу це було тайною навіть для рідних (батька).
В будь-якому разі, це був крок в нікуди — отой самий «крок віри»
19:26
+1
п'янство — це людська хвороба, це жах людський
Не просто людська — соціальна!
21:34
+1
п'янство — це людська хвороба, це жах людський

І хвороба не фізична, а душевна.

Випадкові Дописи