Астрологія і гроші: як правильно брати в борг і віддавати гроші

Астрологія і гроші: як правильно брати в борг і віддавати гроші

Алгоритми, якими володіє астрологія, дозволяють визначити рух фінансових потоків і їхній застій. У своїй статті я розповім про загальні астрологічні принципи, які дозволять Вам наростити фінансові обороти.

Маніпуляції з грошима з погляду енергетики

Практично кожен з нас позичав або давав кому-небудь гроші в борг. Не принципово, яку суму грошей Ви берете або даєте людині. Грошові потоки завжди підкоряються чітким астрологічним алгоритмам, які Ви зможете перевірити або проаналізувати на власному досвіді. Часто трапляється, що Ви позичили комусь незначну суму грошей, а після цього виникли фінансові втрати, складності в бізнесі і т.д.

Якщо розглянути з точки зору біоенергетики фінансові потоки, то можна зробити наступні висновки: люди, які на підсвідомому рівні Вам заздрять і руйнують своїми негативними думками, як правило, позичають гроші в ті Місячні дні, коли відбувається енергетичний відтік фінансових коштів. Авантюристи, до речі, найчастіше пропонують вкладати кошти теж в несприятливі астрологічні періоди, через що гроші Ви в підсумку теж втрачаєте.

Сприятливі дні для операцій з грошима

Для того щоб легко повернути борги і отримати прибуток від тих коштів, які Ви позичили, потрібно використовувати наступні Місячні дні: 2, 8, 24 і 27. Якщо Повня припадає на 14 Місячний день, це теж сприятливий час, особливо якщо Ви позичаєте гроші для розвитку власного бізнесу або нового напрямку.

Крім того, народні прикмети наших предків говорять про те, що не варто брати гроші в борг в неділю і понеділок, вважаю, що до цих традицій прислухатися варто.

Брати гроші найкраще на зростаючому Місяці, а віддавати — на тому, що спадає. Якщо Ви позичили гроші, Вам варто зміцнити свої результати і провести ритуал для залучення грошових потоків, тоді Вам вдасться швидко повернути борг і використати отримані кошти для свого фінансового розвитку. Крім того, не варто забувати про деякі грошові прикмети. Брати гроші потрібно лівою рукою, а віддавати — правою. Якщо Ви взяли велику суму в другій половині дня, то не варто її починати витрачати відразу ж: нехай залишиться в будинку на ніч, це сприятиме посиленню грошового егрегора. Після того, як Ви взяли в борг гроші, важливо щодня почати відкладати невеликі суми на його погашення. Заведіть собі спеціальний конверт, куди Ви будете складати такі купюри.

Несприятливі дні для операцій з грошима

Тепер ми розглянемо несприятливі дні, коли не можна брати гроші в борг. Традиційно це 1, 6, 11 і 23 Місячні дні. Повний місяць в 15 Місячний день — дуже небезпечний період, коли є ризик через сплеск емоцій неправильно розпорядитися коштами. Народна мудрість говорить про те, що не можна брати велику суму грошей у вівторок, інакше постійно будуть виникати нові борги. Крім того, слід уникати 9, 19 і 29 Місячного дня для будь-яких фінансових операцій. Це період, коли потрібно обдумувати і аналізувати свої кроки, але не приймати серйозні рішення.

Коли варто повертати борги

Для повернення боргів найбільш сприятливий 21 Місячний день. Якщо Ви не збираєтеся мати ніяких відносин з кредитором і хочете припинити фінансові відносини, то поверніть всю суму в першій половині дня в 19 Місячний день.

Народні прикмети говорять також про те, що не варто віддавати гроші ввечері — прислухайтеся до цієї поради. Якщо Вам доводиться віддавати гроші після заходу сонця, то потрібно покласти їх на підлогу, не передаючи з рук у руки — так свідчать народні повір'я. Крім того, намагайтеся не давати гроші в руки, використовуйте підставку або покладіть їх у конверті на стіл.

Намагайтеся розплачуватися за комунальні платежі, кредитні зобов'язання і регулярні внески в період Місяця, що спадає, іноді це можуть бути дні раніше призначеного Вам терміну.

Завжди віддавайте гроші з вдячністю. Якщо Ви брали в борг у людини, віддайте трохи більше, якщо у банку, не забирайте здачу дрібними купюрами.

У кожної людини є свої грошові ритми, які можуть нести як зростання в матеріальному плані, так і небезпеку фінансових втрат. Перш ніж давати або брати в борг велику суму грошей, обов'язково проконсультуйтеся зі своїм астрологом. Розуміючи можливі ризики, Ви повинні задуматися над своїми фінансовими планами. Використовуючи запропоновані рекомендації, Ви наочно побачите фінансові зміни у своєму житті. Я рекомендую Вам переконатися в дієвості запропонованого алгоритму і переглянути основні дати, коли Ви брали або давали гроші. Переконавшись у дієвості астрологічних принципів щодо фінансових потоків, Ви зможете в майбутньому уникати непотрібних розтрат і примножити свої фінанси.

+1
29614
RSS
17:45
+1
Проблема тільки в тому, що не вийде завжди прослідкувати і врахувати всі «енергетичні тенденції», і все одно все стане на свої місця у відповідності з кармою людини та її свідомістю.
Тому, вважаю, що астрологія, нумерологія та подібне з тієї ж опери, що і «здійснення бажань через візуалізацію». Різниця тільки в тому, що в першому випадку людина намагається просто підлаштуватися під енергетичні потоки, а в іншому випадку намагається маніпулювати енергіями керуючись корисливою метою.
Завжди «корислива мета» — і завжди на Користь; — як не всім то кожному — то всім))
Тут скоріше питання самодисципліни. Це як з ранковою зарядкою. Ніби так легко 5-10 хвилин зранку виконувати елементарні вправи. Але чи багато людей можуть себе до цього змусити?
Так і тут. Завантажити програмку місячного календаря на мобільний і заглядати в неї ДО маніпуляції з грошима. От і все. Звичайно, кардинальних змін за місяць часу не станеться, Але це змусить людину бодай замислитися чи варто позичати гроші чи витрачати їх на якісь дурниці.
12:13
Для мене астрологія, перш за все цікава як наука за допомогою якої можна пізнавати Всесвіт. Хтось вивчає біологію, хтось хімію, хтось займається танцями чи футболом, а хтось вивчає взаємозв’язок між розташуванням планет і подіями на Землі. В кожного свій шлях.

Хоча визнаю, що раніше любив поритися в Інтернеті в пошуках прогнозів астрологів щодо майбутнього України :), але після того як почав більше зосереджуватись на поточному моменті, то звичка далеко заглядати в майбутнє якось відпала сама собою.
08:41
Люди стали дуже привязаними до грошей, особливо тепер. Так нав`язано що більшість свого життя розтрачається на заробляння щоб просто проїснувати. Гроші є однією з найнебезпечніших палок у нашому життєвому колесі, і вже скоро перейдуть в електронну форму в цілому. Для людини то є невдала видумка. Вчимося тримати дистанцію між ними. Образність «гроші це фантіки, папірці для обміну нічим». Служіння, давання, — то істина
11:09
Так нав`язано що більшість свого життя розтрачається на заробляння щоб просто проїснувати.


Тут на Землі інакше і не може бути. Адже необхідність здобувати певні матеріальні ресурси для можливості перебування тут — є особливістю цього світу. А одне з важливих завдань людства тут — це навчитися заробляти матеріальні блага не «пахаючи», а отримуючи задоволення.

Хоча, як ти правильно зазначив, Світлодаре, проблема саме в прив’язці до грошей деяких людей, а не в бажанні мати можливості, які дають гроші.

вже скоро перейдуть в електронну форму в цілому.


Думаю, це дуже добре. Адже прив’язка до грошей, які десь там на карточці, набагато менша ніж до купюр, які шелестять в руках. А якщо не займатись різними махінаціями і приховуванням податків, то електронні гроші — це дуже зручно!

21:11
Цікаво, правильно я розумію, що повний місяць — це провальний час для виборів? :)
Якщо вибори припадають на саму повню, то так. Але в неділю були 13-14 місячні дні, до повні залишалося ще дві доби. Тому надія є.

Випадкові Дописи