Майбутнє стрімко наближається!

Майбутнє стрімко наближається!

Ілон Маск і його компанія Neuralink протягом 4-х років підключать мозок людини до комп'ютера!

Складно сказати, чи є на поточний момент більші інноватори, одержимі якістю людського життя як на цій планеті, так і на будь-який інший, ніж канадсько-американський магнат, інвестор і бізнесмен Ілон Маск (Elon Musk), який заснував автомобільний концерн Tesla (що перевернув уявлення світової громадськості про електрокари), компанію SolarCity (що забезпечує людей і острови по всьому світу чистою сонячною енергією) і SpaceX (космогіганта, здатного потягатися з NASA в першості по колонізації Марса і дослідженню інших планет нашої галактики і далеко за її межами).

Нова компанія Маска Neuralink, заснована ним наприкінці 2016 року, виступила з офіційною заявою, що вже через чотири роки зможе підключити людський мозок до комп'ютера, значно збільшивши тим самим його продуктивність. Крім цього, інженери і вчені-дослідники компанії прогнозують можливість лікування багатьох хвороб головного мозку, задіяння його областей, які зараз практично не використовуються сучасною людиною, а також розвиток екстрасенсорних можливостей і телепатії. Робота над нейроінтерфейсами вже запущена в активну фазу, і розробники Neuralink на чолі з Маском обіцяють тримати громадськість у курсі її просування.

Що ж, схоже, майбутнє з фільмів «Матриця», «Джонні-мнемонік» або «Термінатор» набагато ближче, ніж здавалося. Залишається тільки сподіватися, що наслідки такої експансії людських можливостей не перетворять планету, що і без того натерпілася, в неживу техногенну пустелю.

+2
456
RSS
18:08
+2
Дякую другу Астроному за посилання на оригінал цього матеріалу!
18:10
+2
rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1567173 Дивіться останню серію четвертого сезону цього науково-популярного серіалу про те як люди хотіли багато років назад підключити мозок до комп’ютера і що з цього вийшло.
люди хотіли багато років назад підключити мозок до комп’ютера

О!!! «Багато років тому» — а це тепер! Прогрес не стоїть на місці…
18:42
+2
Але тим воно може і тепер закінчитися
21:01
+2
Гадаю, що з телепатією в них навряд щоб щось вийшло.
19:31
+1
Я жахаюсь таких винаходів! Чим далі живемо, тим більше від досконалого віддаляємось, Творінь Абсолюту.

Випадкові Дописи