Вчені вирішили ще раз дослідити Чорнобиль

Вчені вирішили ще раз дослідити Чорнобиль

І побачене привело їх у шок.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала найбільш масштабною та великою технологічною катастрофою в історії людства.

Через одну маленьку неточність, одну помилку, десятки тисяч людей втратили життя, а планета отримана жахливий шрам, який заростає до сих пір. Досі територія біля станції та Прип’ять залишаються зоною відчуження. За словами багатьох дослідників та вчених, на цій землі ще довго не буде з’являтися нормальна флора та фауна. Але останні дослідження кажуть нам геть інше.

Нещодавно, експерти з Великобританії вирішили запустити проект, який стосується вивчення відновлення планети після катастрофи. А саме дослідників цікавив стан місцевої флори і фауни. Адже потрібно чітко розуміти, скільки часу потребує природа, аби знову почати розвиватися.

чернобіль3

Результати перших досліджень вразили усіх! Як виявилося, в Чорнобильській зоні вже майже відновилася популяція тварин-ендеміків, а також з’явилися декілька видів, які вважалися зниклими не одну сотню років.

чернобіль6

Європейська рись, бурий ведмідь, зубри і навіть коні Пржевальського — радіація не може бути хорошою штукою, але знаєте що? Вона впливає на природу набагато краще, ніж людина. Можна сказати, що ми гірші ядерної війни для флори і фауни нашої планети.

чернобіль4

За словами вчених, можна чітко прослідити, як людина псує навколишнє середовище. Наскільки дієвіше за масштабну світову катастрофу людина знищує навколишній світ. За останні тридцять років в зоні відчуження тварин стало в рази більше.

чернобіль5

На українській стороні, вчені встановили більше 40 камер спостереження. Відзняті відео шокували усіх! Ліси Чорнобиля нагадують пасторальну картинку з підручника з біології: дикі кабани, вовки, козулі та лисиці відчувають себе тут абсолютно чудово

+3
636
RSS
Здається, без людей планеті буде значно краще.
Є така теорія, що люди — це своєрідні «віруси» планети Земля…
22:35
+2
Це поки що так, але пізніше все зміниться.
22:23
+2
Так і є, Дзвінко.
22:26
+1
В якості журналіста я відвідував Чорнобильську зону і безпосередньо Прип'ять двічі. Було це ще в 1998 та в 2001 роках. І вже тоді я дізнався, що там відродилися популяції зубрів і коней Пржевальського, не кажучи про вовків, лисиць, зайців і т.ін.
У мене питання, звідки ті коні Пржевальського там взагалі взялися? Я ще зі школи пам'ятаю, що їх в дикій природі не залишилося. Були тільки в зоопарках і в Асканії Новій.
Хтозна!
Самозародилися
Чи з якогось зоопарку дременули
Або вчені втихаря випустили
Але вони там є!..
О!!! Відкопала. Їх спеціально завезли туди в 1998 і відпустили. Це єдина в світі справді дика популяція.
Посилання не відкривається
Тим не менш, наші відомості/спогади збіглися в цьому пункті:
Або вчені втихаря випустили
Тепер відкривається.

Випадкові Дописи