П'ять багатств

П'ять багатств
Джерело матеріалу:

Буддистська притча

Одного разу бідняк зустрів Будду і запитав:

— Учителю, чому я настільки бідний?

Будда відповів:

— Бо ти не практикуєш щедрість.

Бідняк негайно подумав, що йому потрібно бути дуже заможним, щоб практикувати це, і сказав:

— Але як мені практикувати щедрість, якщо мені нема чого віддати іншим?

— У тебе є п'ять багатств, за допомогою яких ти міг би практикувати щедрість, але ти цього не робиш, — відповів Будда. — Своїм обличчям ти можеш дарувати посмішки іншим, але ти цього не робиш. Власними очима ти можеш дивитися на інших поглядом любові й турботи, але ти цього не робиш. Своїм ротом ти можеш вимовляти щось хороше для інших, але ти цього не робиш. Своїм серцем ти можеш зичити щастя іншим, але ти цього не робиш. І своїм тілом ти можеш робити щось хороше для інших, але ти цього не робиш.

+3
499
RSS
18:23
+3
Так може робити кожен!
19:14
+2
Ти поглянь, який розумний Будда. Отже, коли будемо ПРАКТИКУВАТИ ЩЕДРІСТЬ, то станемо заможними? На відомому сайті це уведено вже у звичай. Та щось ніхто не хвалиться, що став заможнішим. Може мало практикують?
Може, це треба робити щиро, ото й усе?..
P.S. До речі, друже, Будда каже:

Своїм обличчям ти можеш дарувати посмішки іншим, але ти цього не робиш. Власними очима ти можеш дивитися на інших поглядом любові й турботи, але ти цього не робиш. Своїм ротом ти можеш вимовляти щось хороше для інших, але ти цього не робиш. Своїм серцем ти можеш зичити щастя іншим, але ти цього не робиш. І своїм тілом ти можеш робити щось хороше для інших, але ти цього не робиш.

Зверни увагу на підкреслені слова: "іншим", "на інших", "для інших", "іншим", "для інших". А на відомому сайті як?! «Система — ньопіль, туди дуй — назад х**». Обрані мають мінімум (мінімум!!!) по парі профілів і періодично ганяють енергію… між своїми профілями. То чи не підкажеш, як там називається такий процес… ню-у-у, коли «тихо сам с собою правою рукою»?..

Отож бо й ба! Будда вів мову про дарування енергії іншим, а не перекидання енергії від себе до себе. Очевидно, тому «автопрогонщики енергії» й не стають заможнішими…


P.P.S. Вже мовчу про те, скільки балів (енергії) особисто у тебе тупо злямзили й ніяким чином не компенсували втрату…
Геніальна притча. Люблю буддизм.
06:42
+2
Тут таки щось є. От маєш склянку води повну по вінця. Щоб її поповнити, треба воду випити або поділитись нею з ІНШИМ. Це щось схоже на підтримання РІЗНИЦІ ПОТЕНЦІАЛІВ. Це щось схоже на вміння розпорядитися своїми ЗОЛОТИМИ ТАЛАНТАМИ.
01:08
+2
Різниця потенціалів замикається в нуль виходячи в золоту середину золотими талантами
...єднання…
При обміні енергією спрацьовує не фізика, де 2 + (-2)=0, а синергія, де 2 +(-2)=22
Прекрасне визначення!
20:33
+1
Так деякі йдуть на розвиток — деякі на єднання))… розвиток — єднання-… розвиток...-… — БЛАГО
МОЖЛИВО ВСЕ
06:58
+2
Вікторе, коли різниці потенціалів не стає, то справді настає «0» тільки абсолютний, як за бортом Землі = -273 градуси. І наявність повітря і води = 0. Ось в цих умовах найкраще медитувати, забувши навіть за ЗОЛОТІ ТАЛАНТИ. За бортом можна жити у вигляді Духу.

Випадкові Дописи