Найдавніші сліди життя

Найдавніші сліди життя

В Австралії знайшли найдавніші сліди життя на землі. Вік скам'янілостей становить близько 3,5 мільярда років.

Австралійські і новозеландські вчені виявили найдавніші відомі науці рештки мікроорганізмів. Інформацію про дослідження опублікував Університет Нового Південного Уельсу (Австралія).

Скам'янілості, яким 3,48 мільярда років, виявили біля гарячих джерел в регіоні Пілбара. Таким чином період появи на Землі найдавніших мікроорганізмів зрушився на 580 мільйонів років тому.

До цього найдавнішими доказами мікробного життя на землі вважалися поклади стародавніх ґрунтів віком з 2,7 — 2,9 млрд років в Південній Африці, що містять сліди органічних речовин.

«Наші відкриття говорять про те, що мікроорганізми з'явилися на суші набагато швидше, ніж вважалося до цього – приблизно на 580 мільйонів років раніше. Це може говорити про те, що життя спочатку з'явилося у прісноводних гарячих джерелах на суходолі, а не в океані, як прийнято вважати», — пояснила автор дослідження доктор Тара Джокич.

Вчені припускають, що таким же чином мікроорганізми могли з'явитися на Марсі.

+2
610
RSS
18:40
+2
Зародження життя на суходолі — це по-справжньому новаторська гіпотеза!
08:18
+2
Так воно й було. Це для мене, як фізико-хіміка, ясно. Поверхнево-активні явища — ось основа появи живого на межі води і тверді під дією світла. Це і є та первинна РІЗНИЦЯ ПОТЕНЦІАЛІВ, яку утворив Творець + животворящий Дух. Разом це і є основою появи життя.
Прекрасне підтвердження з вуст фахівця

Випадкові Дописи