До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Люди з негативним резус-фактором - особливі

Люди з негативним резус-фактором - особливі

Це правда. Неземна ДНК… Відомий американський дослідник паранормальних явищ Бред Стайгер помітив цікаву особливість: люди, які мають негативний резус-фактор крові, не зовсім звичайні ...

Якщо точніше, він припустив, що ці люди — або з особливої генетичної лінії «Homo sapiens», або нащадки іншопланетян.

Справа в тому, що, згідно із законами генетики, ми можемо наслідувати тільки ті властивості, якими володіли наші предки, якщо мова, звичайно, не йде про мутації. А це означає, що якщо людина і мавпа походять від одного пращура, то їх кров повинна бути сумісною. Однак у всіх приматів резус-фактор позитивний… От, взагалі у всіх!

Звідки ж у деяких людей негативний резус-фактор? Виходить, такі люди — нащадки якогось іншого предка. Може, прибульців?

Ще помічено, що найвищий відсоток носіїв негативного резус-фактора — 30% — серед іспанських басків (походження яких, до речі, — до сих пір загадка), ізраїльських євреїв східного походження, самаритян і ефіопських чорних євреїв.

У той час як у інших народів кількість таких людей ледь сягає 1%.

Більшість медіумів, знахарів, людей з незвичайними психічними здібностями також мають негативний резус-фактор.

Як ми знаємо, є всього 4 групи крові. Всі вони відрізняються за складом, а якщо точніше — за наявністю різних білків в клітинах крові, які борються з бактеріями в організмі. У більшості людей ці білки є, і вони є резус-позитивними.

Чому у деяких людей цих білків немає — загадка! Вчені вважають, що перші люди на Землі з негативним резус-фактором з'явилися 35 000 років тому. Яким чином? Ніхто не знає. Але найпопулярніша теорія говорить якраз про неземне походження ДНК цих людей.

Ось деякі загальні характеристики для людей з негативним резус-фактором:

Вони мають вищий, ніж у «позитивних» людей, IQ;
Зазвичай у них нижча, ніж у інших, температура тіла;
Психічно і емоційно ці люди набагато стійкіші;
Вони часто мають руде волосся;
Вони дуже чутливі до тепла і не люблять холод.
Найчастіше у них блакитні, зелені або світло-карі очі.
Ще один цікавий феномен цих людей пов'язаний з вагітністю.

Відомо, що клонувати людей з негативним резус-фактором не можна.

Більш того, якщо вагітна мати має негативний резус, імунна система її тіла буде атакувати плід, сприймаючи його як чужорідне тіло. Ось чому таких жінок лікарі просять приймати спеціальні ліки під час вагітності, які пригнічують імунітет.

Але чому їхнє тіло атакує власних дітей, тобто чому воно сприймає їх як «чужих»? У ціє загадки немає відповіді, але вона безумовно працює на користь теорії про «іншопланетне» походження таких людей.

До речі, археологи знайшли величезну кількість стародавніх текстів і творів мистецтва, які описують дивних істот, які відвідували планету. Так що думайте самі… А як ви вважаєте, це можливо? Чи може ця теорія виявитися правдивою? Розкажіть нам в коментарях!
+4
1020
RSS
17:15
+3
Уточнив, що маю групу крові 1 і резус+. Отже я не нащадок прибульців. Зелені очі і холод мені не комфортний кажуть: почекай. Відносно IQ — не знаю. Оскільки життя на Землі ЗАСІЯНЕ, то ми всі є спадкоємцями космітів, ближчих до Творця ніж ми.
18:37
+3
Все життя з Космосу
У мене особисто IV+ і хай так. Моя кров — моє діло.
У вас завжди знайдеться «5 копійок». Це супер класно. Оживлює дискусію.
09:51
+1
А в мене ІІ резус мінус _підморгую незнаю чи я з прибульців, але в мене голубі очі, світле волосся яке я фарбую в риже і холоду я дуже не люблю)))
14:17
+2
Як добре, що ми, СВІТОЧАНИ, щирі між собою…

Випадкові Дописи