Як трактувати езотеричні передбачення?

Як трактувати езотеричні передбачення?

Астрологи складають гороскопи, тарологи роблять розклади на картах, ясновидці можуть передбачати майбутнє. Яким би шляхом інформація не приходила до людини (хтось може шукати її цілеспрямовано, а хтось — випадково зустріти в ранковій газеті), вона негайно задається питанням: чи варто цілком покладатися на отримані дані? Про здорове ставлення до порад професійних езотериків розповідає Ігор Міллер.Прогнози, гороскопи і поради езотериків — вся ця інформація може бути як умовно позитивною, так і не дуже веселою. Весь секрет тут, насправді, в ставленні до неї, адже багато хто схильний переносити відповідальність за своє життя на інших людей.

Наприклад, в ранковому гороскопі написано, що «день буде хорошим, і всі поставлені цілі реалізуються». Але у людини день не задався, і ввечері вона, шукаючи причину невдач, звинувачує в усьому нещасний гороскоп і особливо того, хто написав «таку нісенітницю».

Є випадки більш заплутані. Деякі люди (в тому числі самі астрологи або тарологи, зазвичай — любителі) живуть, орієнтуючись виключно на планети, зірки і розклади карт. Цілий день болить голова — зірки не так встали. Зірвалася угода по бізнесу — звісно, винен ретроградний Меркурій. Витягнув «неправильну» карту дня — все, можна забути про день взагалі. Є тарологи, які невпинно «мучать» карти в пошуках потрібних відповідей та не можуть і кроку в своєму житті ступити без поради від карт.

Звісно, ні карти, ні зірки, ані ті, хто перекладає їхню мову на людську, тут ні до чого. Ми, звісно, виносимо за дужки шахраїв — зараз йдеться тільки про професійні консультації. Ставитися ж до незрозуміло ким складених гороскопів або до сумнівних ворожок потрібно з таким самим скепсисом: перші краще не читати, а других — уникати.


3 важливі поради

Щоб адекватно ставитися до наданої астрологами, тарологами й іншими фахівцями інформації, необхідно запам'ятати три важливі правила.

1. Експерт надає інформацію — клієнт ухвалює рішення. Взагалі, кожен сам відповідає за те, що він робить в житті. Це — позиція дорослої, розумної людини. Можна зібрати відомості щодо потрібної нам ситуації — опитати друзів і знайомих, звернутися до астролога, поворожити. А потім ухвалити рішення, яке може як витікати з отриманої інформації, так і суперечити їй.

2. Будь-який прогноз можна змінити. Не буває 100% вірних прогнозів. Особливо це актуально, якщо прогноз не подобається, якщо він негативний. Завжди можна поставити додаткові запитання — а чи варто слідувати прогнозу, чи варто змиритися або як змінити ситуацію? Хороший експерт обов'язково детально відповість на них. Будь-яке майбутнє випливає з сьогодення; змінюючи теперішнє, ми змінюємо майбутнє. Для цього у кожного з нас є свобода волі.

Середня ймовірність реалізації грамотно зроблених «залізних» прогнозів — 80%. Іноді вона може бути вищою. Якщо ймовірність нижча, то це, як правило, неоднозначні прогнози, й умов, що впливають на їхнє здійснення, більше.

3. Відповідальність і провина — це два протилежні за змістом поняття. Людина, яка бере [на себе] відповідальність, довіряє собі, довіряє обраному фахівцеві й позбавляється почуття провини. Людина, яка віддає відповідальність іншим, — довірлива, вона вже готова звинувачувати всіх у своїх проблемах, бо звинувачувати себе для неї занадто болючіше, а взяти відповідальність і визнати помилку вона поки не готова.

Отож зірки винні тільки у посереднього астролога, а карти вередують тільки у малограмотного таролога. Завдання хорошого експерта — сумлінно виконати свою роботу і роз'яснити клієнтові, що до чого в його ситуації. Тоді клієнт залишиться задоволеним, яким би важким не було його подальше рішення. А вдячність фахівцеві за допомогу і підтримку — найкраща оцінка його роботи.

+3
773
RSS
15:29
+2
В тексті я недарма вставив 2 гіперпосилання на свій авторський матеріал "Про духовну безвідповідальність" — раджу ще раз повернутися до нього в світлі цієї статті! Будьте ж відповідальними!..
21:00
+2
Золоті слова: змінюючи щось СЬОГОДНІ, ми формуємо МАЙБУТНЄ. Так, друже, бути відповідальним- це й означає власноруч формувати своє майбутнє.
Яким би шляхом інформація не приходила до людини (хтось може шукати її цілеспрямовано, а хтось — випадково зустріти в ранковій газеті), вона негайно задається питанням: чи варто цілком покладатися на отримані дані?

Є таке поняття: «Бути в потоці». Раніше його використовували маги, потім екстрасенси, а тепер все частіше ним оперують психологи.
Це особливий стан свідомості, коли людина має відкритий канал для спілкування з Великим Узгоджувачем, як каже наш пан Анатолій. Тоді підказки можна знайти і в газеті і на рекламному щиті, а карти з гороскопами завжди будуть збуватися. Але тут все залежить від чистоти каналу і тренованості людини у сприйнятті такого роду інформації. Все це гарно ілюструє стаття пана Тимура
Мені взагалі останнім часом здається, що естафету від середньовічних магів підхопили сучасні психологи. Їхні методи все більше нагадують магічні ритуали, хіба що сушених жаб їсти ще не пропонують.
В християнських харизматичних общинах (при всіх їхніх недоліках) все також спрямовано на те, щоб «Бог почав діяти через людину». Тому не тільки психологи прагнуть цього…
Але психологія вважається наукою. І це вперше НАУКА почала користуватися таким методом.

Випадкові Дописи