До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Шанс

Шанс

Це випуск астрологічного журналу «Млечный путь» (укр. — Чумацький шлях), який я читаю регулярно вже кілька років.


Привіт, друзі! З вами Катерина Старцева.


У цьому випуску журналу я відповім на одне з найактуальніших питань :)

∙ Якщо людина не здатна бути хорошим сім'янином, а астролог намагається підібрати йому день весілля — наскільки етична ця ситуація?

Можливо, я багато чого не розумію, можливо, життя може дати людині шанс, але, по-моєму, безпринципно щось прогнозувати, коли бачиш, що жаба ніколи не перетвориться на принцесу?

Пам'ятайте відомий жарт «Убити Бетховена»:

«Чи дасте ви шанс народитися восьмомій дитині у матері, яка хвора на сифіліс і туберкульоз; в сім'ї, де двоє попередніх дітей сліпі, троє — глухі, а один — розумово відсталий :)?

Справа в тому, що астролог бачить виключно «карти, які дала людині доля» :) — тобто базові якості, з якими людина приходить в цей світ, але це зовсім не означає, що до кінця життя ці якості будуть незмінні.

Не будемо забувати, що мета нашого приходу в цей світ — це, перш за все зростання і розвиток.

Наприклад, у людини уражений 10 дім (гороскопу), нехай управитель МС буде в квадраті з Сатурном.

Ми можемо лише сказати, що людині доведеться подолати труднощі, пов'язані з кар'єрним ростом, або вона побудує кар'єру не в молодості, а в зрілому віці. Як вона буде домагатися цього — залежить від самої людини.

Астролог просто допомагає пройти шлях, вибираючи найкращий час для всіх починань. Так само і зі шлюбом :)

Ми ж насправді не знаємо, з якою метою душа прийшла в цей світ — можливо вона прийшла пізнати страждання, а може радість :) а можливо парі потрібно зареєструвати шлюб, щоб у них народився геніальний композитор :)

Якщо людина сама хоче створити сім'ю, але їй складно вибудовувати відносини,
це зовсім не означає, що вона цього не повинна робити.

Ну, давайте відправимо її на безлюдний острів, раз такою вродилася :)

Якщо у чоловіка є напружені аспекти, ну скажімо Сатурна, до планет, які відповідають за партнерство, то як він зможе впоратися з цією проблемою, якщо він буде уникати жінок?

А з іншого боку, йому може зустрітися жінка, якій будуть подобатися ці якості чоловіка — небагатослівність, скромність, стриманість, сором'язливість.

Тут дуже багато різних варіантів. Робота астролога аналогічна роботі хірурга — допомагай до останнього, навіть якщо шанси невеликі :)

АЛЕ за умови, що людина САМА попросить про послугу — це буде говорити про її готовність до особистісних змін — це перше; і друга важлива умова — людина повинна самостійно робити певні кроки в напрямку вирішення своєї проблеми.

Адже часто до астролога (або психолога, це не так важливо) звертаються хто завгодно — матір, сестра, знайомі, друзі, але тільки не САМА людина, у якої є будь-яка проблема :)

Чому? Перше — людина вважає, що і так все добре :), або просто лінь навіть зробити спробу, або її его неймовірної величини не дозволяє просити про допомогу, або вигідно займати позицію жертви і т.д.

Астролог може вибрати сприятливий період для шлюбу або знайомства, але якщо в цей час людина лежить удома на дивані, то… чудес не буває :)

Мені дуже подобається ось ця притча:

ШАНС

Один чоловік прокинувся серед ночі і побачив поруч Ангела.

Той повідав чоловікові, що його чекає прекрасне майбутнє: у нього буде можливість стати багатим, досягнути поваги і пошани в суспільстві і одружитися на прекрасній жінці.

Чоловік прожив життя в очікуванні обіцяних благ, але нічого не відбулося.

Він помер бідним і на самоті. Коли він піднявся до брами неба, він побачив того самого Ангела, який відвідав його за життя, і заволав:

— Ти мені пообіцяв багатство, загальну повагу і красиву дружину. Я провів все життя в очікуванні цього, і нічого не збулося!

— Я не давав тобі такої обіцянки, — відповів Ангел. — Я пообіцяв, що у тебе буде можливість, шанс стати багатим, шанованим і коханим.

Чоловік був здивований:

— Я не розумію, що ти маєш на увазі?

— Пам'ятаєш, як один раз тебе відвідала ідея створити свій власний бізнес, але через страх зазнати поразки ти відмовився і ніколи більше не намагався реалізувати її?

Чоловік кивнув на знак згоди.

— Через кілька років та ж ідея прийшла в голову іншому, і той не побоявся невдачі. Пам'ятаєш, він перетворився в одного з найбагатших людей країни! Ти повинен пам'ятати, — продовжував Ангел, — жахливий землетрус, який зруйнував місто дощенту. Тисячі людей залишилися під уламками будинків. У той час у тебе був шанс брати участь в пошуках зниклих і визволити з-під уламків тих, хто вижив, але ти не захотів залишити свій будинок без уваги зі страху, що мародери можуть розграбувати його. Тому ти проігнорував заклик про допомогу і залишився вдома.

Чоловік, відчувши пекучий сором, кивнув.

— Це був твій шанс врятувати життя сотням людей і заслужити їхню повагу, — продовжив Ангел. — І, нарешті, ти пам'ятаєш прекрасну жінку з рудим волоссям, яка так тобі подобалася? Ти вважав її незрівнянною, прекрасною і вважав, що ніколи в житті не бачив більшої краси. І, незважаючи на це, ти подумав, що така жінка не вийде заміж за тебе. І для того, щоб уникнути відмови, ніколи нічого їй не запропонував.

Чоловік знову кивнув, але зараз вже сльози котилися по його щоках.

— Так, мій друг, вона могла бути твоєю дружиною, — сказав Ангел, — і з нею ти був би щасливий, у вас були б гарні здорові діти, твій рід цвів і процвітав би ...

Всім нам щодня даються шанси, але дуже рідко через свої страхи і нерішучість ми використовуємо їх.

+3
354
RSS
16:28
+2
Справа в тому, що астролог бачить виключно «карти, які дала людині доля» :) — тобто базові якості, з якими людина приходить в цей світ, але це зовсім не означає, що до кінця життя ці якості будуть незмінні.

Я теж вважаю, що астрологічні (та й загалом езотеричні) знання можна використовувати виключно для визначення рис характеру і базового потенціалу особистості, а не для того, щоб наперед прочитати «сценарій» свого життя. Тоді як більшість людей чомусь прагнуть саме другого — і про це я вже писав на Світочі.

Астролог просто допомагає пройти шлях, вибираючи найкращий час для всіх починань.

А от я особисто не звертаю особливої уваги на часові характеристики, про які пишуть астрологи. Зокрема тому, що молитва дозволяє успішно діяти навіть за найнесприятливіших обставин.

За притчу окрема подяка.
19:59
+2
Що там мені доля визначила, точно не знаю. Та знаю, що маю, дісталося мені не легко. Але й не надто тяжко. Знаю, що коли рухаюся, мені надходить допомога: працює ВЕЛИКИЙ УЗГОДЖУВАЧ. Дякую, Дзвінко.

Випадкові Дописи