Прогулянки Києвом

Прогулянки Києвом

Буквально сьогодні за пару годин до початку заходу зателефонувала стара (як в переносному, так і в буквальному значенні слова) знайома по київському Подолу й запросила на презентацію книги «Прогулки по Киеву». Короткий анонс:


Київ неможливо не любити! Його дивні вулички, площі і парки зберігають безліч таємниць, загадок і спогадів. Журналісти газети «Сегодня» більше двох років подорожували по вуличках рідної столиці, збираючи по крихтах дивовижні історії міста про його відомих жителів і старовинних особняків. Наша праця перетворилася в книгу, яку ми раді запропонувати на суд киян і гостей столиці. З нею ви зможете здійснити захоплюючу прогулянку по стародавньому Києву і закохатися в нього з головою, так само, як закохані в нього ми.


Оскільки презентація була призначена в кінотеатрі «Жовтень», розташованому в двох кварталах від нашого будинку, я туди виповз. Провів з приємністю пару годин, прослухавши багато цікавих виступів — включно з декламацією віршів та бардівськими піснями:


+3
499
RSS
00:30
+2
Дістав реальне задоволення _браво
07:07
+2
Вже добре, що відбулося таке спілкування. Вечір був російськомовним?
Переважно так. Українською виступали лише очільниця ГО «Соціальна справедливість» Алла Шлапак та ще один козак, який розповідав про археологічні розкопки на Подолі, що почалися активно з 70-х років ХХ ст. На фото Алла Шлапак ліворуч, козак-археолог — по центру:
Виступ 2017-05-29

UPD. Ой, перепрошую — ще директорка кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе українською виступала (друга ліворуч):
Людмила Горделадзе
16:53
+2
Здається, схожі ПРОГУЛЯНКИ збиралася видати ГАЗЕТА ДЕНЬ.
Там інші автори мають бути _браво

Випадкові Дописи