До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Астрологічний календар на листопад 2015 року

Астрологічний календар на листопад 2015 року

Ми дуже часто навіть не задумуємося скільки різних факторів впливає на результат тієї чи іншої справи. Нам треба наприклад відправити документи на перевірку. Але чи буде успішною наша дія залежить і від тітоньки, яка буде приймати їх на реєстрацію, і від настрою чиновника, який буде їх читати. А може ще й від багатьох інших речей, які навіть уявити собі важко. І кожен такий фактор може як покращити ситуацію так і погіршити її. Звичайними методами спрогнозувати чи буде вдалою наша справа поки що неможливо. Але астрологія пропонує дещо пом'якшити гострі кути і дозволяє знайти вдалий момент, коли все піде «як по маслу». Це свого роду зоряні хвилини, коли вищі сили нам сприяють.

Пропоную вам свій календар. Ним варто користуватися, якщо ви маєте можливість запланувати якусь подію і здійснити її у визначений час.

Скептикам пропоную просто фіксувати час початку кожної справи. Відправили лист, натиснувши Enter, і глянули на годинник, щоб зафіксувати час. А потім, коли ви вже будете знати результат, можна глянути в календар для перевірки.

Пояснення до календаря.

  1. Чорні жирні рядки — показують, що даний період часу неефективний для будь-якої діяльності. Хіба що треба, щоб нічого не відбулося. Наприклад, можна здавати аналіз на вміст алкоголю або віддавати документи на перевірку. Перевірка нічого не виявить.
  2. Зелені рядки — показують, що до вказаного часу буде сприятливий період для будь-якої діяльності. Зовнішні обставини допомагають здійснювати задумане.
  3. Сині рядки — показують, що до вказаного часу ситуація буде не визначеною, і може принести і позитив і негатив.
  4. Червоні рядки — показують, що до вказаного часу буде період підвищеної конфліктності, бо усі навколо переповнені енергією, і може виникнути бажання вирішити проблему силовими методами. Тому він не сприятливий для більшості видів діяльності. Можна або дров наламати або кайдани порвати. Але саме в такі моменти можна наважитися й зробити давно задуманий крок, для якого чомусь бракувало сил чи сміливості.
  5. Найвдаліші періоди — виділені жовтим. Коли кілька планет взаємодіють гармонійно, їхні енергії підсилюють одна одну і виникає синергетичний ефект.
  6. Найскладніші періоди — виділені блакитним. В цей час маємо навпаки поєднання кількох напружених взаємодій між планетами. Це теж синергетичний ефект, але зі знаком мінус.
  7. Внизу кожної сторінки є додаткова інформація про періоди ретроградності планет і перехід в новий знак Зодіаку.
  8. Коли Місяць зростає варто: розпочинати справи, вирушати в дорогу, купляти цінні речі, стригти волосся, сіяти, обробляти і збирати все, що росте над землею.
  9. Коли Місяць спадає варто: закінчувати справи, повертатися з далеких поїздок, позбуватися непотребу, сідати на дієту, проводити операції і лікування, сіяти, обробляти й збирати все, що росте під землею.
  10. Години вказані за Грінвічем. Для України треба додати 2 години.

Листопад

З 1 по 11 і з по 30 листопада Місяць спадає.

З 11 по листопада Місяць зростає.

До 18 листопада включно Нептун буде ретроградний. Він уповільнює творчі процеси і міжнародні події.

Цілий місяць Уран буде ретроградними. Заспокоїться революційна ситуація, уповільниться науковий прогрес

З 12 листопада Марс переходить в знак Терезів. Сумніви й вагання перешкоджатимуть активним діям.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

0
232
RSS
09:57
Я правильно розумію, що різні хвороби, а особливо хронічні, найбільше проявляють себе під час повного місяця?
Не зовсім. На Місяці, що зростає, особливо в повню, людина сильніше відчуває біль. Тому обезболюючі і наркоз гірше діють. А ще в цей час є ризик кровотеч і тиск вищий. А на молодик навпаки, тиск падає, утворюються тромби, камені, різні застійні явища, набряки.
21:34
Зрозумів. Дякую за відповідь!

Випадкові Дописи