Українцям доступні кредити на «домашні» сонячні електростанції

Українцям доступні кредити на «домашні» сонячні електростанції
Джерело матеріалу:

Укргазбанк почав надавати фізичним особам кредити на купівлю і встановлення «домашніх» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів. Про це повідомляє прес-служба Укргазбанку.

Максимальна сума кредитування становить 1 млн гривень на термін до 5 років. На думку представників банку, домашня сонячна електростанція — це можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини. До того ж, така ініціатива може перетворитись згодом на бізнес-проект, адже надлишки електроенергії власного виробництва можна продавати у загальну електромережу.

Сонячні колектори та теплові насоси, які генерують тепло з повітря або землі, зможуть забезпечити домогосподарство теплою водою та опаленням.

Послуга даного кредитування надається Укргазбанком в рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу, яка передбачає втілення в життя проектів, пов’язаних з ефективним використанням ресурсів, альтернативною енергетикою та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.


Це вже не дуже свіжа новина, але важлива з точки зору нашого сайту.

От тільки не впевнена, чи можна той кредит оформити на придбання черепиці від Ілона Маска.

+2
634
RSS
21:49
+1
Мдяааа… Якщо такі речі послідовно впроваджуватимуться, рано чи пізно всі міські енергомережі накриє північний звір писець із довгим хутром!
Про міські мережі наразі не йдеться. А от віддалені села після кожної грози по тижню без світла сидять. То їм сам Бог велів той кредит брати.
Не скажіть… От Київська ТЕЦ-6 зупинилася через заборгованість за теплопостачання. Отже, весь лівобережний Київ + Оболонь (а неофіційно — також наш Поділ) надовго залишився без гарячої води. Чим її гріти? Бойлерами! Якщо у нас по півроку не буде гарячої води — народ звикне до бойлерів. І не захоче повертатися до гарячого водопостачання, навіть коли його запустять.
_сильний
Але внаслідок цього зростає споживання електроенергії, а отже й навантаження на енергомережі… А вони старі, з низькою пропускною здатністю. Якби оснастити сучасні міські будинки отакими сонячними батареями, це дало б можливість розвантажити електромережі. Але якщо народ почне звикати до «домашньої енергогенерації»… Рано чи пізно міські енергомережі почнуть руйнуватися. А якщо по півроку працювати на місцевій генерації — навіщо потім перемикатися на центральну?!
_не_знаю
Рано чи пізно кожен будинок стане повністю автономним. Це неминуче. І глобальні електромережі зникнуть, як зникнули вугільні паровози.
І не грітимуть землю й атмосферу, еге ж _сміюсь
05:00
+3
При курсі 27 гр. За долар 1 млн. гр. = 37 тис. $. Оце стільки коштує нині енергетична незалежність родини. І не навіки а на термін роботи енергостанції, а це десь 10 років, мабуть. Під який % видається кредит? Гадаю, що не менше 20% річних. За 5 років треба віддати за обслуговування кредиту десь половину позиченої суми. Який річний прибуток треба мати чоловіку, щоб мати цю електронезалежність? 2-3 тисячі доларів за місяць? Цілком вкладається в європейські зарплати!
І не навіки а на термін роботи енергостанції,

Ну, Ілон Маск обіцяє вічні сонячні панелі. Він каже, що коли ваш дім завалиться від старості, єдине, що залишиться, будуть його панелі в робочому стані.
_ура
05:16
+3
Я подивився за посиланням і зрадів: за обслуговування кредиту до 0%! Якби кредит видавався на 10 рокіа, то за рік треба б вертати банку десь 3700$. А на 5 років, то удвоє більше — 7400$ за рік. Це десь 700$ за місяць. Отже при європейських зарплатах до 3 тис. $ за місяць СЕС цілком доступні для родин. Чому ж їх не встановлюють масово?
Так це ж тільки початок _підморгування
19:31
+2
Знову вискочив -1. Вибач, Тимуре, хотів як краще, а із смарта + і — зовсім поряд, а натискаю пучкою великого пальця. Доброслав обіцяв розвести ці знаки, коли до них дійде черга. Я гадав теж, чому в Європі масово не роблять автономний дім. Мабуть тому, що теперішнє енергопостачання там доступне і дешеве!
Здається в Голандії чи Німеччині уже заборонено будувати будинки, які не забезпечують самі себе теплом і електрикою. Там до автономії йдуть планово і примусово. _чудово

Випадкові Дописи