Чоловічий погляд на чоловічу відповідальність

Чоловічий погляд на чоловічу відповідальність
Джерело матеріалу:

Коли я дивлюся на жінку поруч з чоловіком і бачу, наскільки вона радісна, розслаблена і безтурботна, то у мене є дві версії. Вона щаслива зі своїм чоловіком — або вона зовсім нещодавно познайомилася з чоловіком і безмірно закохана. І те, й інше прекрасно. Перше — це ТЕ САМЕ, друге — щира надія на свого обранця.

Те, як виглядає наша кохана — це нам підказка небес. А її настрій — це половина нашого успіху в житті. Висновок: наша чоловіча СПРАВА НОМЕР ОДИН — робити свою жінку щасливою, а через те постійно бути успішним самому духовно і матеріально.

Нам не треба прагнути поділитися з нею своїми ще незміцнілими знаннями і «духовністю». Вона не менш духовна, ніж ми. Основне знання, яке ми їй можемо дати — це почуття довіри, щастя й любові, відчуття комфорту… не медитативного спокою в лісі серед комарів під дощем, а саме комфорту. Для початку. Те, до чого вона звикла. Те, що вона поки вважає природним. Те, відсутність чого може ввести її в стрес. А в стресі жінка несподівано стає «чоловіком», або вона стає «незрозуміло ким». У будь-якому випадку, чоловікові це або відверто не подобається, і він відчайдушно чинить опір цьому. Або він забуває, що він чоловік відразу і надовго. «Пізнання себе» і «треба подумати» взагалі не працює. Це глибокий відрив від життя, а не пізнання.

У сучасному світі ми не надто швидко мислимо, але відчуваємо і проявляємо почуття миттєво! І впадає отакий «мислитель» або «ображений хлопчик» в депресивний стан. При цьому він може навіть ходити на роботу, навіть зводити будинок, і навіть розмовляти з дружиною про щось. Але він перестає бути для Неї чоловіком на всіх планах буття.

Вона може щиро вірити розумом, що все зміниться, і він знов повернеться. Але водночас жінка десь на рівні душі точно знає, що чоловік — це Початок. А вона — ТЕ, ЗАРАДИ ЧОГО це початок. І ось цей «початок» повністю забив на її потреби. Так, у неї є потреби! І вони не в аскезі. І не в екстремальному проживанні в наметі, і не в автостопі на 5000 км. Адже жінку робить жіночною саме чоловік — чоловіча турбота, увага і забезпечення ВСЬОГО рівня ЇЇ життя! Він відповідальність бере за її життя. Це, взагалі, його СПРАВА НОМЕР ДВА — БРАТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Ми її легко віддаємо, або класно беремо за інших, тільки забуваємо, що треба і ЗА СЕБЕ взяти СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Свою відповідь тримати. Ну і набиваємо «гулі» собі і своїй Половині.

А жінка любить розумних чоловіків, простір яких хочеться прикрашати. Розумний чоловік — той, хто обрав свою жінку і заявив їй про це. Підтвердивши дією — одружився. Розумний чоловік — той, хто бачить ВСІ потреби своєї обраниці. І забезпечує їх.

Розумний чоловік — той, хто ніколи не забуває про натхнення. А хто його натхнення? Це вона. Але вона НЕ ДАЄ натхнення. Вона є натхненням. Чоловікові треба пам'ятати ЦЕ і жити своїм основним життєвим завданням — робити Її щасливою кожної миті.

Опустимо загальне. Припустимо, ти при справі. І постійно розумієш, для чого ВСЕ ЦЕ. І твоя справа росте завжди. А якщо [справа] не росте, [якщо ти] розорився або тебе скоротили? Терміново треба згадувати — для чого ВСЕ ЦЕ. Міняти все. Ах, тобі вже тридцять, і ти не зустрів її. Реально у тебе проблеми. Ти багатий і досі не зустрів її? Феррарі купив? Красунчик! Для кого? А як вона дізнається, що ти це ВСЕ для НЕЇ робиш? Надовго тебе вистачить? Думай.

Насправді даєш ТИ — це твій «шлях самурая». А тільки-но починаєш давати, то відразу розумієш, для чого ВСЕ ЦЕ. До цього ти — "Їжачок в тумані". Ти в цьому світі можеш бути щасливим тільки з Жінкою. Розкрити себе можеш тільки з Жінкою. Підняти себе з колін тільки з Жінкою і заради Жінки.

ВАЖЛИВО! Мужики, якщо жінка прагне до самопізнання (екопоселення, ашрам, йога, голодування, сироїдіння), їй одразу треба створити всі умови. І нехай пізнає. У звичній для неї обстановці. Для початку. Де є комфорт, світло і тепло. Де є гарне «хочу тут і зараз». Де є солодощі. Де є увага тільки Їй. Дай ти їй рай в курені — але з усіма комунікаціями! ПРИМІТКА: і повний холодильник. Просто нехай буде. Якщо не знадобиться — буде компост.

Нехай знає, що Твій бізнес — це для неї. Родовий Маєток для Роду, але без неї на першому місці ніяк… Самі розумієте. Твоя книга — для неї, Сад — для неї, Пісня — для неї. Мармизу набив заради неї. Ділянку на Місяці купив (ну, не важливо, що здуру купив) — теж заради неї. А вона бачить це, відчуває і дає тобі ТЕ, без чого ти не чоловік. Її Чоловік. А ти, створивши черговий шедевр, уклавши угоду, посадивши ліс або просто допомагаючи іншим, розумієш — вона Твоя Жінка. Вона Твоє Все. І відчуваєш себе Початком.

І це перевірено на собі й перевіряється собою кожен Божий день. І це найвірніша лагода по життю і для Життя — брати відповідальність за своє життя (Ви ж не забули, ХТО її більша частка) та бути Початком, та ще й постійно пам'ятати про це.

Автор — Новічков Сергій

+3
696
RSS
20:25
+2
Оригінал погано відредагований, тож я трохи «дотягнув» переклад з літературної точки зору _соромлюсь
23:02
+3
Це написано про відносини майже ДВОХ ПОЛОВИНОК — СВОЇХ ПОЛОВИНОК. В реальному житті таке рідко буває.
Нечастий досвід також корисний.
Висновок: наша чоловіча СПРАВА НОМЕР ОДИН — робити свою жінку щасливою, а через те постійно бути успішним самому духовно і матеріально.

До речі, мій улюблений психолог Олексій Капранов повністю погоджується з цим!
Але більшість чоловіків вважає, що то жінка має ЇХ робити щасливими.
Ну, то більшість чоловіків малохольні, що поробиш?!
_не_знаю
Тому й замало щасливих подружніх пар…
_не_знаю
14:43
+1
Якби так мислили хоча б третина чоловіків, то було б все інакше у світі! І щасливих пар і повних сердець (з двох половинок складених) було б достатньо щоб ощасливити весь світ!
І як сказав автор — це треба підтверджувати кожен день! З обох сторін турботу та любов.

Випадкові Дописи