Homo sapiens - 300 тисяч років

Homo sapiens - 300 тисяч років
Джерело матеріалу:

Палеонтологи знайшли останки Homo sapiens віком близько 300 тисяч років.Це перша подібна знахідка у Північній Африці і вона розширює ареал «колиски людства».

Найстаріший викопні останки Homo sapiens віком близько 300 тисяч років були знайдені у Джебель-Ірхуд, що в Марокко. Вони на 100 тисяч років старші раніше знайдених решток людини. Відкриття було представлено в дослідженні в журналі Nature, — пише CNN.

Це перша подібна знахідна у Північній Африці і вона розширює ареал «колиски людства». Попередні схожі знахідки були на півдні або у Східній Африці. Виявлені скам'янілості, в тому числі частково черепа і нижної щелепи, належать п'яти різним особам, в тому числі трьом молодим дорослим, підліткам і дітям віком близько 8 років. Також були знайдені кам'яні знаряддя, кістки тварин і сліди пожежі.

Дослідники заявляють, що найкраще у цих скам'янілостях те, що вони «вловлюють момент еволюції». Риси обличчя черепа схожі на сучасних людей, але місце для мозку дуже витягнуте і схоже на таке ж у архаїчно ранніх людей.

www.youtube.com/watch?v=UagdU1qYnC8

+2
455
RSS
15:07
+2
Homo sapiens виявився трохи старшим, ніж вважалося досі… _чудово
17:28
+2
Вигляд тих людей і теперішніх, їхня схожість, свідчить, що за ці тисячі років люди не змінювалися. Отже не було селекції!
Селекція була, але ще раніше, десь так на 700 тисяч років.
00:16
+2
Так, а ще «кажуть» вибирали між приматами та щурами _жартую
00:23
+2
Насправді необлікована кількість світів в світах:… котрі дістали свій розвиток починаючи з менталу і вибудувались аж до фактичної реалізації-матеріалізації
А ще були свині і таргани. Дехто з сучасних людей має в своєму геномі елементи всіх чотирьох видів.
Ооооо, невже Ви читали мою НФ-повість «Пацючатики», оприлюджену в журналі «УФО»?! _здивований _здивований _здивований
ЯВербера читала
Загалом-то, я не Вас запитував, а пана Віктора… _сміюсь
В начитаності астрологів я не сумніваюся _язик натомість в начитаності прибічників Абсолюту… Якщо все єдине з Абсолютом, Абсолют же в усьому, то навіщо читати белетристику?! Хіба не краще з'єднатися в Абсолюті, в якому вже є всі твори всього мистецтва — як вже створені, так і ще не створені?! Отож і спитав…
_ура
Опублікуйте тут свіїх «Пацючатиків». Буде цікаво почитати. _троянда
ОК! _танцюю

Випадкові Дописи