Чумацький Шлях виявився посеред гігантської космічної порожнечі

Чумацький Шлях виявився посеред гігантської космічної порожнечі
Джерело матеріалу:

Гігантські космічні порожнечі (войди) є одним з елементів великомасштабної структури Всесвіту. Вони знаходяться між нитками, утвореними галактичними скупченнями.

Міжнародна група вчених із США і Китаю прийшла до висновку, що галактика Чумацький Шлях розташовується у войді — гігантській космічній порожнечі. Результати роботи були представлені на конференції Американського астрономічного товариства. Про це повідомляє видання ScienceAlert.

Войди є одним з елементів великомасштабної структури Всесвіту. Вони знаходяться між нитками, утвореними галактичними скупченнями. Ці пустоти можуть бути різних розмірів, від 40 мегапарсек (приблизно 130 мільйонів світлових років) до кілька сотень мегапарсек. Всередині войдів щільність видимої матерії значно нижче середнього значення у Всесвіті.

Розрахунки вчених показали, що Чумацький Шлях розташовується у войді, названому KBC. Ця порожнеча може досягати близько одного мільярда світлових років в поперечнику, що робить її одним з найбільших космічних утворень.

У 2015 році космічний телескоп Hubble зробив знімок спіральної зоряної системи MCG+01-02-015, що знаходяться всередині войда. Якби Чумацький шлях розташовувався на її місці, то інші галактики могли б бути виявлені астрономами тільки при появі високотехнологічних засобів спостереження.

+2
407
RSS
15:18
+2
Всю нашу Галактику — Чумацький Шлях помістили в гігантську порожнечу! Мабуть для того, щоб ніхто ні з ким не зіштовхнувся… _здивований _здивований _здивований
17:36
+2
Войда — вперше прочитав це слово. Знаю слово х-войда. Там порожнеча, тут легковажність. Близькі речі. Та світла смуга на небі, яку ми називаємо ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ, є лиш одним із 4 рукавів нашої галактики.
Я теж прочитав уперше. Подивився Вікіпедію: виявляється, не «войда» (як у статті), а «войд» — від англ. «void» — «порожнеча».
_здивований
Ми в середині велетенської мильної бульки. Прикольно.

Випадкові Дописи