Якщо пощастить...

Якщо пощастить...
Джерело матеріалу:

Якщо вам пощастить, ви залишитеся самі. Зовсім самі, коли нікого не буде поруч і доведеться шукати опору на землю і на себе.

Якщо вам пощастить і це буде в правильний час, життя вдарить по вас, щоб розколоти як горіх і дістати ядро.

Якщо вам пощастить і буде правильний час, вам буде боляче. Настільки боляче, що цей біль майже змусить померти, а потім допоможе переродитися зсередини.

Якщо вам пощастить, ви будете плакати. І ці сльози нічим неможливо буде стримати. І через них прийде звільнення, а потім і справжнє життя.

Якщо вам пощастить, ви будете уразливі при інших людях. І ніяк не зможете це приховати. І тоді зрозумієте, хто з вами, а хто ні.

Якщо вам пощастить, ви не будете знати відповідей на запитання. І тоді доведеться щось винаходити самостійно.

Якщо вам пощастить, ви розчаруєтеся в людях, ідеях, вчителях і добрих чарівниках. І, переживши це, зможете дивитися на реальний світ.

Якщо вам пощастить і буде правильний час, вам не буде в кого спитати поради. Зовсім ні в кого. І доведеться знайти внутрішній компас.

Якщо пощастить і буде правильний час, вам буде нестерпно. Настільки, що доведеться щось зробити з цим або просто розслабитися і дозволити світу щось з вами зробити.

Якщо вам пощастить, ви втратите, будете обдурені, зраджені й майже розчавлені. Й це «майже» закарбується на обличчі зморшками мудрості. Й досвід залишиться з вами на все життя.

Якщо вам пощастить, у вас не залишиться грошей. І доведеться вступати в реальні відносини з людьми, яким раніше можна було просто заплатити.

Якщо вам пощастить, у вас буде дуже багато грошей, ви пізнаєте глибину відчаю, коли розвіється ілюзія, що щастя в них.

Якщо вам пощастить, вас далеко не всі любитимуть. І потрібно буде налаштувати внутрішню систему цінностей. А бажання всім подобатися відпустить ваше горло.

Якщо вам пощастить, хтось близький відвернеться від вас. І ви пізнаєте ціну моментів щастя.

Якщо вам пощастить, ви зіткнетеся з коханими обличчям до обличчя. І буде дві правди. Їхня і ваша. І ви відчуєте дзвінкий простір між окремими всесвітами, які ледь торкаються один одного.

Якщо вам пощастить, ви зможете все це витримати. І знайти спосіб перетворення себе. Відчуєте ту внутрішню алхімію, яка робить з болю — красу. Зі злості — смиренність. Зі страху — звершення. А з радості — надихаючий приклад. Провину і сором вичищає з душі, немов двірник вимітає старе сміття. А шрами обертає на двері.

Якщо вам пощастить і буде правильний час...

Авторка — Аґлая Датешидзе

+3
787
RSS
23:30
+2
Розбитися об дно прірви… щоб жити, розвиватися і бути успішним! _зупиняю
05:46
+2
Авторка бачить щастя в гострих змінах у житті. Настільки гострих, що ранять. За зміни, які відкривають ІНШЕ ЖИТТЯ. Але ці зміни можуть озлобити людину і вона стане токсичною для інших. То нащо такі гострі зміни?
Авторка бачить щастя в гострих змінах у житті.

Авторка вбачає в гострих змінах не зовсім «щастя». Вона пише: "Пощастить", — маючи на увазі, що гострі зміни відкривають шлях до щастя.

Але ці зміни можуть озлобити людину і вона стане токсичною для інших. То нащо такі гострі зміни?

Інша річ, що скористатися шансом зможе далеко не кожен… _сумний
Вугілля стає діамантом лише під тиском. Це банально звучить, але це — правда. Всі бояться змін. Багато хто ламається на крутих поворотах. А той, хто витримав, стає мудрішим і показує приклад іншим.
Бо багато покликаних, та вибраних мало.

(Матв. 22:14)

_ура _ура _ура
09:10
+2
Всім пощастить! Ніхто нікуди не втече від своїх уроків _підморгування

Випадкові Дописи