Від місяця народження людини залежать її хронічні болячки в майбутньому

Від місяця народження людини залежать її хронічні болячки в майбутньому
Джерело матеріалу:

Результати дослідження вчених з Університету Аліканте (Іспанія), опубліковані в журналі MedicinaClinica.

Дослідники проаналізували дані 30 тисяч жителів Іспанії. Вчені зіставили інформацію про місяць народження з даними про здоров'я, сфокусувавшись на пошуку асоціацій між часом появи на світ і 27 хронічними захворюваннями. Виявилося, що місяць народження дійсно впливає на схильність до певних хвороб у дорослому віці.

Так, у чоловіків, що з'явилися на світ в серпні, ризик астми майже вдвічі вище, ніж у тих, хто народився на початку року. А у жінок, що народилися в липні, на 27% підвищено ризик гіпертонії і на 40% — ризик нетримання сечі.

Найсприятливішими місяцями для народження виявилися червень і вересень. Так, у народжених в червні чоловіків ризик депресії знижений на 34%, а ризик болю в попереку — на 22%, а у народжених в червні жінок ризик мігрені знижений на 33%, а ризик проблем, пов'язаних з менопаузою — на 35%. У людей, що з'явилися на світ у вересні, взагалі найнижчі шанси захворіти яким-небудь хронічним захворюванням.

Сезонні зміни в рівні ультрафіолетового випромінювання, кількість вітаміну D, що виробляється материнським організмом, температура навколишнього середовища, віруси, що циркулюють — всі ці фактори впливають на розвиток плоду і дитини в перші місяці після народження, і визначають рівень здоров'я на роки вперед, пояснюють автори дослідження.

+2
422
RSS
У людей, що з'явилися на світ у вересні, взагалі найнижчі шанси захворіти яким-небудь хронічним захворюванням.

Для астрологів це зовсім не новина, Більшу частину вересня Сонце йде по знаку Діви, аж до осіннього рівнодення 21-22 числа. А Діви найприскіпливіше ставляться до свого здоров'я і найретельніше виконують вказівки лікарів.
Було б гарним дослідженням, якби якийсь великий комп'ютер проаналізував медичні карти усіх жителів країни. Тоді результати були б ще цікавіші.
06:31
+1
Це початок того, про що я казав не раз: наукова астрологія розпочнеться після великих соціологічних досліджень. 30 тисяч людей, здоров'я і час народження яких були співставлені. Це вже добре. А почати це треба із внесення в картку часу народження . Інтегральним показником здоров'я, погодьтеся, є прожитий вік. Отож треба б найперше було співставити ці два фактори:час народження і прожитий вік. Дзвінко, що каже астрологія про це?
А почати це треба із внесення в картку часу народження

Більшість пологових лікарень вже давно має таку практику. На ручку дитини і мами чіпляють однакові бірки з ім'ям матері, датою і часом народження дитини, щоб випадково не переплутати дітей. Інша річ, що раніше не було комп'ютерної бази даних про народження дітей. А мами часто викидали ці бірки, коли виходили з лікарні, бо астрологія не вважалася наукою. Тепер ми живемо в епоху інтернету і більшість даних вноситься в електронні реєстри, в тому числі і час народження чи смерті людини. Тому скоро набереться достатня кількість інформації, яку вже можна буде аналізувати.
треба б найперше було співставити ці два фактори: час народження і прожитий вік. Дзвінко, що каже астрологія про це?

Ще середньовічні арабські астрологи вивели формулу тривалості життя людини в залежності від показників гороскопу. Там є кілька градацій гороскопів:
1) нежиттєздатна дитина, яка навіть не зможе смоктати груди
2) дитина почне смоктати груди, але не зможе перейти на тверду їжу і помре у віці до 4-ох років
3) дитина не доживе до першої ініціації, тобто до 12-ти років
4) новонароджена дитина має шанс стати дорослою і дожити до старості
В четвертому варіанті є спеціальна таблиця і формула, за якими можна вирахувати точну тривалість життя — кількість повних років, місяців і навіть днів.
Я зараз в процесі вивчення цієї теми. Проблема в тому, що в середньовічній астрології купа специфічних термінів, які сучасні астрологи не використовують. Зрештою, казати клієнту дату смерті вважається неетичним.
Цікаво було б ознайомитися з темою глибше. На етичність/неетичність щодо мене… плювати. Принаймні в даному випадку _гордий
09:02
+1
Виправив назву публікації з «Від місяця народження людини залежать його хронічні болячки в майбутньому » на «Від місяця народження людини залежать її хронічні болячки в майбутньому ».
Така помилка дуже часто трапляється в перекладах.
Дякую. Я чомусь не помітила її.
15:15
+1
Да, цікава тема!

Випадкові Дописи