До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

«Індикатори бідності» в гороскопі: правда чи вигадка?

«Індикатори бідності» в гороскопі: правда чи вигадка?
Джерело матеріалу:

Чи знайома вам ситуація — працюєш день у день, віддаєш себе повністю, а грошей як не було, так і немає? Звичайно, нерозумно звинувачувати у всьому зовнішні обставини, але залишати їх зовсім без уваги теж не варто. І ось чому: астрологи стверджують, що в гороскопі людини є свого роду «індикатори бідності». Про те, що з них правда, а що — вигадка, розповідає астролог Таїсія Верітас

Індикатор № 1: Місяць і Марс в II домі

Сам по собі Місяць не впливає на матеріальне становище в негативному ключі. Навпаки, Місяць в II домі натальной карти вказує на те, що людина може не тільки заробити, а й зберегти фінанси і інші матеріальні засоби, які через нього проходять.

Інша справа, якщо Місяць пошкоджений Сатурном або Ураном, Нептуном. У такому випадку можна говорити про те, що гроші людині даються важкою працею (Сатурн) або швидко зникають (Уран, Нептун).

А ось Марс в другому домі — досить ризикований показник. Людина може імпульсивно розпоряджатися заробленими грошима і не вміти їх відкладати. Часто покупки відбуваються під впливом настрою.

Індикатор № 2: Сонце в II домі, яке отримує аспект від Сатурна

Тут необхідно розібратися, що за аспект мається на увазі. Якщо він позитивний — секстиль або тригон, то це, навпаки, ознака того, що людина працьовита і за свою працю отримує адекватну, стабільну винагороду. При цьому вона не марнотратна і вміє зберегти зароблене.

Якщо аспекти від Сатурна напружені — квадратура, опозиція, то тут варто погодитися: це — один з показників матеріального неблагополуччя. І власникові такого аспекту «Сонце-Сатурн» доведеться витратити чимало сил на опрацювання цієї ситуації в гороскопі.

Зверніть увагу

Саме по собі Сонце в II домі ніяк не говорить про можливу бідність, навпаки — воно вказує на те, що у людини протягом усього життєвого шляху будуть зустрічатися різні можливості поліпшити своє матеріальне становище.

Індикатор № 3: Юпітер, Венера і Меркурій в XII домі

Я б не стала говорити про прямий зв'язок між становищем цих планет в XII домі гороскопу і бідністю. Це безпосередньо може стосуватися тільки тих, хто бачить свій професійний шлях в публічних професіях, або пов'язаних будь-яким чином з великою кількістю спілкування з іншими людьми. В інших же випадках це прямо не пов'язане з бідністю.

Зауважу лише те, що людям з Меркурієм або Венерою в XII домі гороскопу складніше, ніж іншим презентувати свої досягнення, проходити співбесіди, заводити вигідні знайомства. Але в будь-якому випадку це — лише непрямий показник можливих матеріальних труднощів.

(коментар перекладача: Планети в ХІІ домі можуть вказувати на тіньові доходи і необхідність їх приховувати, тобто жити бідніше ніж дозволяють кошти)


Індикатор № 4: Місяць в XII домі гороскопу

Місяць в натальной карті відповідає на наше забезпечення необхідними життєвими ресурсами, до яких відносяться гроші і матеріальні цінності. XII-й дім вказує на те, що приховано, є таємним і те, що не прийнято афішувати. Тут, знову ж таки немає прямого зв'язку з бідністю. Можна припустити, що при впливі Нептуна на Місяць в XII домі гороскопа, людина може заробляти на життя за допомогою езотерики, ясновидіння. Але Місяць у XII будинку сам по собі не є індикатором бідності. Виняток — Місяць, уражений Сатурном.

Але навіть у випадку з Місяцем, ураженим Сатурном, все не так просто. Якщо дивитися конкретний гороскоп людини — мало обмежитися цим набором даних, для точного прогнозу потрібно знати, що за аспекти присутні, які градуси Місяця і Сатурна, в яких знаках і ще багато іншої інформації. Тільки тоді можна повноцінно сказати людині, що його чекає в фінансовому плані, і якщо є проблема — як це опрацювати.

Індикатор № 5: Сатурн в II домі

А ось це — один з класичних показників того, що у людини в житті можуть зустрічатися досить часто матеріальні проблеми, втрати та бідність. Непросте становище планети ще більш красномовно вказує на бідність, якщо Сатурн робить з II дому аспекти до особистих планет — Меркурія, Венери, Марса.

Як бачите, в астрології все не так просто, і якщо ви знайшли у себе який-небудь показник, що передвіщає непросту долю (в тому числі і в питаннях матеріального характеру), панікувати не варто. Почніть з консультації професійного астролога: фахівець розгляне вашу персональну карту народження і розповість, як перетворити особливості вашого гороскопу в переваги.
+3
444
RSS
Мене вчили, і моя практика це підтверджує, що ознакою бідності є слабкий другий дім гороскопу. Тобто в ньому нема планет, а управитель має мало аспектів. В такому випадку власник гороскопу має дуже мало варіантів заробітку.
У мене в ІІ домі загалом немає ніяких планет. Що ж до аспектів управителя ІІ дому — Місяця, то тут краще:

  • трін з Ураном;

  • секстиль з Юпітером;

  • квадратура з Меркурієм.

Що скажете? _здивований
Ви ще забули квадратуру Місяця до Сатурна, яка й обмежує заробітки. Це виглядає на обмеження авторських прав чи піратство, бо Місяць стоїть в 11-му — це спонсори-меценати, а Сатурн в 9-му — це юридичні обмеження.
Місяць сам по собі дає нерегулярні прибутки, то густо, то пусто. Це якраз свідчить про гонорари, а не щомісячну зарплату.
Трин з Ураном в 4-му домі дає новаторство, винахідливість, екставагантність, щось нове і модне, вміння «бути в тренді».
Секстиль з Юпітером — більше слава ніж гроші, + зв'язки з «сильними світу сього», а це іноді краще ніж гроші.
Квдрат з Меркурієм — скандали, розборки, наклепи і втрата репутації, бо Меркурій теж в 9-му домі стоїть. Для публічної людини це має подвійне значення. Може додати грошей і слави, а може й забрати.
Дякую! Якщо Ви згадали про «квадратуру Місяця до Сатурна, яка й обмежує заробітки», то все ж подивилися мій гороскоп! І коли я вже дочекаюся від Вас повної «картинки»?..
_стежу
З рештою лишається погодитись _чудово _чудово _чудово
16:52
+4
Дякую, Дзвінко. А чи зустрічалися тобі люди, які своєю долею підтверджували це набуте тобою знання?
Ага. Сама така. _здивований
17:08
+2
Ой, яка цікава стаття! Дякую. Буду читати.
09:58
+2
Так цікаво все написано. Невже доля людей десь пишеться в небі?
Пишеться, ще й великими літерами. Тільки люди читати розівчилися. _допоможіть
14:29
+1
Дзвінкарко, як визначити для себе оті«дома» і «квадратури» цікаво?
Дзвінка тимчасово відсутня на Світочі:

І я з цієї нагоди випадаю з мережі. Буду за вами скучати.

Отож ризикну відповісти замість неї. Треба замовити собі точний гороскоп — т.зв. натальну карту. Вона розраховується з урахуванням не тільки дати народження, а також місця (географічні широта і довгота) й часу (до хвилини — бо кожні 4 хвилини Земля обертається на 1° довкола своєї вісі, й взаємне розташування планет змінюється, зокрема, вони можуть «перекочовувати» в сусідні астрологічні «дома»). Самотужки Ви це не зробите, тут потрібні послуги професійного астролога, які коштують певних грошей. Бо там треба розбиратися в т.зв. «таблицях ефемерид»
_стежу _стежу _стежу
Про натальні карти на Світочі багато пише Дзвінка Сопілкарка (як професійний астролог) і трішечки я, як «просунутий любитель».
_сміюсь
Мої «астрологічні» матеріали зосереджені в розділі «Космос і Людина» мого блогу, матеріали Дзвінкої Сопілкарки — в розділі «Астрологія» іі блогу.
Можливо, це звучить дещо неввічливо _шкодую але рекомендую уважно почитати ці розділи наших блогів, а вже потім задавати запитання. Бо Дзвінка Сопілкарка більшою мірою, я меншою мірою вже стільки писали на цю тему, що й не перелічити. Зокрема, я порівнював «популярні» солярні гороскопи з точними (натальними картами) в двох статтях: «Блиск і неміч астрології» та особливо «Загальний гороскоп і натальна карта». А Дзвінка Сопілкарка в статті «Натальна карта або загальна астрологічна характеристика» детально проаналізувала натальну карту нашого Доброслава — звісно, за його особистої згоди…
Отже, спочатку прогляньте наші матеріали в кількості 51 штук (!!!) — 34 статті Дзвінкої Сопілкарки, 17 моїх статей. Можливо, запитань у Вас поменшає. Можливо, побільшає. Можливо, вони зміняться…
_язик _язик _язик
А вже коли Дзвінка Сопілкарка вийде з відпустки — можливо, ублагаєте її скласти Вашу натальну карту. Бо справа ця непроста, повірте…
_соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь

Випадкові Дописи