До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Історія про те, як скасували дурне рабство і придумали розумне

Історія про те, як скасували дурне рабство і придумали розумне
Джерело матеріалу:

— Дивіться, — сказав фараон жерцям — внизу довгі шеренги закованих в ланцюги рабів несуть по одному каменю. Їх охороняє багато солдатів. Чим більше рабів, тим краще для держави — так ми завжди вважали. Але, чим більше рабів, тим більше доводиться побоюватися їх бунту. Ми підсилюємо охорону. Ми змушені добре годувати своїх рабів, інакше вони не зможуть виконувати важку фізичну роботу. Але вони — все одно, ліниві і схильні до бунту ...

— Дивіться, як повільно вони рухаються, а зледащіла варта не підганяє їх батогами і не б'є, навіть здорових і сильних рабів. Але, вони будуть рухатися набагато швидше. Їм не буде потрібна варта. Охоронці теж перетворяться на рабів. Здійснити подібне можна так. Нехай сьогодні, перед заходом сонця, глашатаї рознесуть указ фараона, в якому буде сказано: «На світанку нового дня, всім рабам дарується повна свобода. За кожен камінь, доставлений в місто, вільна людина буде отримувати одну монету. Монети можна обміняти на їжу, одяг, житло, палац у місті і саме місто. Відтепер ви — вільні люди».

… Вранці наступного дня жерці і фараон знову піднялися на площадку на вершині штучної гори. Картина, що постала перед їхніми поглядами, вражала уяву. Тисячі людей, колишніх рабів, наввипередки тягли ті ж камені, що і раніше. Обливаючись потом, багато хто ніс по два камені. Інші, у яких було по одному, бігли, збиваючи куряву. Деякі охоронці теж тягли каміння. Люди, котрі вважали себе вільними — адже з них зняли кайдани, прагнули отримати, як можна більше жаданих монет, щоб побудувати своє щасливе життя.

Кратій ще кілька місяців провів на своєму майданчику, із задоволенням спостерігаючи за тим, що відбувається внизу. А зміни були колосальними. Частина рабів об'єдналася в невеликі групи, спорудили візки і, доверху навантаживши каменями, обливаючись потом, штовхали ці візки.


— Вони ще багато пристосувань навигадують, — із задоволенням думав про себе Кратій, — ось уже й послуги внутрішні з'явилися: рознощики води і їжі… Скоро оберуть собі начальників, суддів. Нехай вибирають: вони ж вважають себе вільними, а суть — не змінилася, вони, як і раніше, тягають каміння ...
+3
403
RSS
00:32
+3
вони ж вважають себе вільними, а суть — не змінилася, вони, як і раніше, тягають каміння ..

Саме так. Якщо для можливості вижити приходиться витрачати час і сили на якісь речі, які не приносять задоволення — то це рабство, як би його не називали.
04:55
+2
Так це ж з «Анастасії»? Читаю допис і пригадую, як колись читав там пояснення демоКратії. Монетизація життя, як оформлення суспільних відносин. А як по-іншому можна оцінити роботу людей? Анастасія каже, що можна в родовому маєтку
Гроші — це енергія Всесвіту, яка перейшла в найгрубшу матеріальну форму. Вона безмежна і її завжди вистачає для всіх і всього. Кожен має завжди максимальну кількість грошей, яку спроможний вмістити і втримати. Інша річ, що ми не хочемо визнати і примиритися з власними обмеженнями.
Це можна порнівняти з водою і посудинами різного об'єму. Є склянка, чайник, відро і цистерна. Зверху на них лиється вода, кожна посудина повна. Але склянка не може вмістити в себе той сам об'єм що й чайник, а відро — цілу цистерну. Воду чи енергію треба не лише втримувати, а й витрачати. І тоді через малу склянку може перелитися ціла цистерна. А застояна вода, яка на використовується, може засмердітися, і її доведеться вилити геть. Так і гроші, які не витрачаються, пропадуть намарно.
13:58
+1
Дзвінко, якби грошей вистачало на всіх і на все, то не було б злодіїв, бандитів+, які їх віднімали б у тих, хто їх має. Грошей якраз постійно не вистачає на всіх і на все. Один К. переконував, що жертвування грошей збільшує їх число у жертводавця. Якщо ти знаєш цю тайну, то чому ж сам постійно просиш гроші? Не проси, а віддавай гроші свої на благе діло і вони повернуться до тебе потоком.
Один К. переконував, що жертвування грошей збільшує їх число у жертводавця.

Це не він придумав. Це справді один з законів обміну енергією грошей. Тут вся проблема в щирості «жертви». Якщо давати гроші на добру справу з «задньою думкою», то ні справі не поможеш ні грошей не прибуде. А зі щирістю у пана К. проблеми.
якби грошей вистачало на всіх і на все, то не було б злодіїв, бандитів+, які їх віднімали б у тих, хто їх має.

Злодії і бандити виконують дуже важливу санітарну функцію, вони прочищають енергетичні канали. Іноді людина отримує більше ніж може втримати, наприклад в лотерею виграла чи спадок отримала. Все, що не вміщається в її «грошовий об'єм», вона втратить, а якщо пішла емоційна зачепленість, то втратить в рази більше, аж до втрати самого життя.
Якщо є емоційна зачепленість за будь-яку річ, її обов'язково заберуть. Тому люди втрачають гроші, роботу, кохання, дітей, здоров'я, бо це все стає важливішим ніж Бог і Любов. Думки і погляд людини має бути сконцентрований на Вищій Силі, як би її не називали, а вже потім на все інше. Почитайте Книгу Іова зі Старого Завіту. Тільки втративши все Іов зміг знову згадати про Всевишнього.
04:58
+2
Дзвінко, ти пишеш; якщо є емоційна зачепленість за будь-яку річ, то її обов'язково заберуть. Мабуть, так воно і є. Найбільше люди чіпляються за власне життя і воно відбирається в кожного. Може тоді ті люди, які «відпускають ситуацію» є довгожителями?
Точно, так і є. Вірніше, вони взагалі ні за що не чіпляються. Дивляться на все з гумором і оптимізмом.

Випадкові Дописи