УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Місячний календар для профілактики й оздоровлення

Місячний календар для профілактики й оздоровлення

Кожен знак Зодіаку і планета, яка ним керує, відповідають за певні органи і системи в людському організмі. Це основна інформація, вказує на схильність до різних захворювань. Чи виникне та чи інша хвороба залежить від «формули хвороби» в точному гороскопі людини. Її складають усі елементи 6, 8 і 12 домів, тобто управителі цих домів та планети, які в них стоять, але лише в напружених аспектах (опозиція і квадратура, дехто ще рахує й з’єднання).

Місяць в гороскопі відповідає за наші почуття, емоції та суб’єктивний стан здоров’я, самопочуття. Коли Місяць проходить через той чи інший знак або робить напружені аспекти до «хворої» планети, то посилюється патологічний стан відповідних органів і систем. Якщо у людини зріє якась патологія, то Місяць запускає хід цієї хвороби. Навіть у зовсім здорової людини, яка ніколи не скаржиться на свій фізичний стан, Місяць погіршує самопочуття. Це вимагає профілактичних заходів. Проходячи по знаку Овна, Місяць може посилювати головні болі, а коли йде через Стрілець чи Риби – провокувати гіпертонічні кризи.

Органи і системи людського організму, якими керує певний знак перебувають у найкращому стані, коли транзитний Місяць стоїть якнайдалі від цього знаку (в протилежній стороні зодіакального кола). Тому лікування того чи іншого органу найкраще починати в той день, коли Місяць входить в протилежний до управителя хвороби знак Зодіаку. Для цього достатньо знати, якими органами управляє кожен знак, а також його опозицію. Їх шість: Овен — Терези, Близнюки — Стрілець, Лев — Водолій, Тілець — Скорпіон, Рак — Козеріг, Діва — Риби.

Древні астрологи говорили: «Небезпечно вторгатися в частину тіла, керовану знаком, через який проходить Місяць». Якщо слідувати цьому правилу, можна виділити основні принципи лікування та профілактики. Якщо Місяць проходить через:

Овен – не можна проводити ніякі операції на голові чи обличчі, навіть косметичні процедури. Зуби теж рвати чи пломбувати не варто, хоча для них є окремий знак.

Тілець – протипоказана хірургія на горлі, кровопускання, видалення мигдалин.

Близнюки – ризиковано проводити операції на руках, навіть манікюр.

Рак – не слід оперувати стравохід і шлунок.

Лев – серце і спина в найбільшій загрозі, їх рухати не варто.

Діва – не проводяться операції на черевній порожнині.

Терези — обстеження нирок чи жіночої статевої системи може показати неіснуючі проблеми.

Скорпіон – не варто проводити операції, пов’язані з гемороєм, апендицитом, сечостатевою системою чоловіків. В цей час є ризик сильних кровотеч, то краще взагалі відмовитися від будь-яких операцій.

Стрілець – не лікуйте стегна і печінку.

Козеріг – от ми й дійшли до знака, відповідального за зуби, а ще за шкіру і кістки. Не ставте пломби, перечекайте зі складанням перелому і меланому краще не вирізати, від гріха по далі.

Водолій – варикозні вени, очі та щиколотки не можна піддавати хірургічного впливу.

Риби – не робіть педикюр, не здавайте аналізи, якщо хочете мати точну картину і не турбуйте пухлини, навіть маленькі і доброякісні.

Фази Місяця

Я знайшла корисний інтернет-ресурс, де автоматично вираховується фаза Місяця, знак Зодіаку, місячний день і ще багато чого. Спробуйте поспостерігати за собою.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+2
1330
RSS
Літо — найкраща пора покращити здоров'я. То ж хай і Місяць і Сонце вам в цьому допоможуть. І я з цієї нагоди випадаю з мережі. Буду за вами скучати. _сумний
Відпочивайте! _радий Бо я вже_радий
06:45
+2
Корисний допис. Ти бач, як пов'язане здоров'я із Місяцем? Може тому, що він є найрухливішим?
23:21
+1
Дякую Дзвінкарко. Колись щось подібне читала. Дуже важливо знати, коли лікуватися людям і коли вони є найбільш вразливими

Випадкові Дописи