Анатолій ВИСОТА: СЛУХНЯНІ ЯЙЦЯ у Красному (1, 07.17)

Анатолій ВИСОТА:   СЛУХНЯНІ ЯЙЦЯ у Красному (1, 07.17)

(подорожуючи й інтернетом)

Як майже всі мої дописи і цей також про часи колишні й теперішні, а ще тут дещо розповім про диво в Красному. На початку доби 7 липня 2017 р. двоє курячих яєць вдалося поставити вертикально на столі. Не диво? А спробуйте-но самі це зробити!

Туфлі для матері
Звичайно ж у нас були кури і вони несли яйця, та ми їх не їли. Я 1946 року народження і тоді 300 яєць треба було здати державі як податок. Баба слідкувала за кожною куркою, яка неслася, а коли нас не було у дворі, то яйця крала сусідка і тоді лунали прокльони: «А щоб тобі, та бодай тобі!». Іноді вдавалося назбирати якийсь десяток-два і баба несла тоді яйця в школу й продавала вчителям. Як панський делікатес баба подавала яєчню гостям або майстру Андрію, який підкривав хату снопками з житньої соломи. А ще збирали яйця на якийсь празник, «на Михайла» і на крашанки до Великодня.

Якось в тихий і теплий вересневий день ми з другом Володькою сиділи на зеленому узгірку коло школи і спостерігали за уроком фізкультури. Мені було років із 6, а другу 7 років. Семикласники розганялися й стрибали у яму з піском. Колишній фронтовик Конош у зеленому френчі міряв довжину стрибків. Ми були босі й учні були босі. Дівчата розганялися, стрибали й падали у пісок, підбираючи в польоті спідниці. Там було доволі сміху і вереску.
Володька звернув мою увагу на дівчачі туфлі, які стояли рядком у траві і сказав, що наші матері ходять босі:
-Давай, Толік, украдемо: ти для своєї матері, а я для своєї…
-А як?
-Підкрадемося, вони й не помітять!
Ми підкралися, вхопили по парі туфель, не добираючи ні розміру, ні кольору, й пішли собі. Якби не побігли, то нас би й не помітили. Здавалося, що за нами гналася вся Краснянська школа на чолі з Коношом. Ми завернули у Володьчин двір, покидали туфлі й майнули униз городом. Ми летіли, соняшники й кукурудзиння шмагало нас куди попало. Аж внизу під розлогою яблунею ми попадали захекані в картоплю. Друг десь подівся, а я аж до вечора боявся йти у свій двір, де мене чекала неминуча розправа.
Уночі я кидався уві сні й кричав. Уранці баба мусила викачувати мені переляк. Я слухняно лежав на полику, а баба качала мені по щоках, лобі й навіть за вухами лагідним яєчком, водночас тихо проказуючи молитву. Я вже засинав успокоєний, як потім стрепенувся, бо баба холодним ножем, умоченим у освячену воду, поклала мені хрест на лоба. Ось баба зникла й вернулася і в стакані коливалася кринична вода.
-Дивись! – баба раптом розбила яйце надвоє і білок, а за ним і жовток плюхнули у воду. Жовток опустився на дно, а з прозорої товщі білка у воду підіймалися якісь стрілки. Я приглядаюся й справді бачу, що за маленькими двома стрілками – це я й Володька, женеться велика – то Конош, а за ним ще багато менших стрілок – весь сьомий клас. Женуться й не доженуть ніяк!
-Оце всі твої переляки! Однеси й вилий на гній! Веселий, що остався живий, я йду до гною, де кури радо склювали всі мої страхи.

Земля і Сонце
Майже в усіх куточках планети яйце вважалося джерелом життя, з якого народився Світ. Зокрема, у Ведах воно згадується як «золоте яйце творіння». Візантійський богослов і філософ Іоан Дамаскін говорив, що «небо і земля в усьому подібні яйцю: шкаралупа — небо, плівка — хмари, білок — вода, а жовток — земля…». Та й у Велесовій Книзі написано: «Се Дажбо створив нам Яйце, яке є Світ-Зоря…».
Колишні й сучасні астрономи визначили розміри Сонця і Землі і всіх планет, наперед визначивши всі їхні шляхи й «паради». А от першим поміряв Землю Ератосфен більше як 2250 років тому. Визначене ним коло меридіану було меншим від істинного (40008 км) всього на 2%. З нашого оточення ніхто не знав, чи був повторений дослід Ератосфена і ми вирішили його повторити, тим паче, що наближався день літнього сонцестояння. І от 21 червня о 13=00 у ліванському Байсурі й українському Красному ми міряли Землю. Найточніше це вдалося зробити нам з онукою Настею та її подругами Катею і Марійкою: «краснянський пояс» для Землі виявився на 5% меншим від істинного меридіанного кола.
При обговоренні досліду Ератосфена Дзвінка Сопілкарка повідомила, що в день весняного рівнодення виникає така унікальна взаємодія Землі і Сонця, що можна яйце поставити вертикально. Тоді ж ми ухвалили зробити це в найближчий день осіннього рівнодення у вересні-17. При обговоренні наших дослідів по вимірюванню Землі появилася ідея робити це в дні весняного і осіннього рівнодення, а за базову відстань вибрати якесь місто на екваторі, бо цього дня Сонце знаходиться точно в зеніті.
Отак я вийшов на Еквадор – гористу країну в Південній Америці. Дізнався, що там проведена лінія екватора по поверхні Землі. Люди давно знають, що виливаючись з лійки, вода закручується по-різному в північній і південній півкулях Землі. Очевидці розповідають, що коли в умивальник з водою кинути кілька листочків і відкрити витік точно на екваторі, то поверхня води буде спокійною. Коли ж відійти всього на 2 м на північну півкулю, то листочки води на її поверхні будуть обертатися. Потім, коли перейти на 2 м від лінії екватора в південну півкулю, листочки обертатимуться в протилежному напрямі. Сучасні фізики не можуть пояснити це явище, а саме, що сили Коріоліса проявляються на таких невеликих відстанях в порівнянні з розмірами Землі.
Оця збалансованість взаємодії Землі і Сонця на екваторі проявляється і в можливості поставити яйце вертикально. Хто поставить яйце на шляпку гвіздка, тому видають спеціальне посвідчення, як ось цій дівчині Анастасії.


Колумбове яйце
Коли кажуть «Колумбове яйце», то розуміють під цим розв’язання проблеми простим способом. Ось перша оповідка про це. «За легендою, один з гостей на обіді у кардинала Мендози, вислухавши розповідь Колумба про відкриття Америки, вигукнув: «Так це ж так просто!». Тоді славетний мандрівник запропонував йому поставити яйце гострим кінцем на стіл. Гість не зумів цього зробити, і Колумб поставив яйце, приплюснувши його ударом».
А ось і друга. «Розповідають, що якось Колумб, повернувшись із своєї першої подорожі і попиваючи пиво в одній таверні, почув як за сусіднім столиком компанія обговорює його подорож. Особливо обурювався один молодий купець, який кричав, що і він міг поплисти на захід, і теж міг відкрити Індію, і його теж потрібно зробити адміралом.
Колумб встав, підійшов до цієї компанії, і запропонував на спір поставити на стіл вертикально варене яйце. Чоловіки довго намагалися знайти правильний баланс, але у них нічого, звичайно, не виходило.
Тоді Колумб стукнув яйцем по столу, зім’явши шкаралупу на кінчику, і яйце спокійно встало вертикально.
– Подумаєш, – заявив той самий купець, – я теж так можу!
– Звичайно, – відповів Колумб, – але після мене».

Вночі з 6 на 7 липня 2017 р.
О 23=00 я вже засинав, коли дружина сказала мені, що в кранах пропала вода. Довелося вставати й підкачувати воду з криниці у бак на горищі. За обіднім столом у веранді бесідувала майже вся наша родина. Ірина прилетіла з трьома дітьми з Лівану та дочка Ярослава з двома онуками прибула у відпустку з Києва. А ще двоє онуків були перший тиждень в Буковелі в Карпатах. Такий гарний зв’язок тепер, що ми день перед цим увечері раділи співу онуки Маріанни в тому Буковелі і врученій їй грамоті за виконання пісні «Україна – це я».
Майже всі за столом, а я вже давненько хотів розповісти своїм про те, що оце ви прочитали нині. І вже йшов з білим яйцем у руці, яке взяв прямо з холодильника. Коли хочеш привернути чиюсь увагу, то покажи їм яйце. А тут ще я запропонував після своєї розповіді поставити яйце вертикально. Ні в кого це не виходило. А онук Дмитро був настирливий і все нахиляв, і виправляв його вертикально. Хтось навіть підказав йому поговорити з яйцев і наказати йому, бо це ж спілкування з живою істотою. Минуло кілька хвилин, а онук все чаклував з білим яйцем. Вже стали ми говорити про щось інше, як дослідник крикнув: — Дивіться! Воно стоїть! Я глянув і не повірив очам: на столі, застеленому турецькою клейонкою, гордо стояло яйце на своєму гострому кінчику. Всі схопили свої смартфони, щоб засвітлинити незвичайне.

Потім взялася за яйце Настя – Дмитрова сестра. Довгенько щось в неї не виходило, аж ось і вона скрикнула: -Дивіться! Не встигли ми роздивитися, як яйце через секунду похилилося і впало. Не довше стояло яйце у шестирічної Юлі. Аж ось за яйце взялася Ярослава. На іншому краю стола в неї незворушно стояло яйце.

Я придивився уважно й помітив, як вібрує його вершина. Вібрує, але не падає! Тут ми теж зробили по кілька світлин і йшла тоді перша година ночі – доби Купайла – 7 липня 2017 р.

Увечері 7 липня 2017 р.
Я зайшов навпроти через вулицю до сусідів Ніни й Василя Корнієнків. У них гостювали Іван та Марійка – 13-річні близнята. Я розповів їм про те, що ви вже знаєте, й попросив Івана принести яйце з холодильна. Баба Ніна дозволила й онук передав мені яйце. Я спробував поставити його на столі вертикально, але в мене нічого не вийшло. І в інших теж яйце валилося набік. Я показав їм світлину, де Ярослава з дочкою щасливі поглядають на диво з яйцем.
На столі довгенько морочилася з яйцем Марійка. Вона навіть стала на коліна перед столом. І її наполегливість і терплячість була винагороджена, бо ми почули її окрик: — Дивіться! Стоїть!

Ваня не повірив і сказав, що, мабуть, вона його приклеїла. Тоді Марійка перейшла на інший край столу і тут перед нашими очима поставила яйце на тупий кінець. Дивимося, а маківка яйця теж вібрує. Почухав потилицю хлопець і взявся до досліду ретельніше. О диво: і в нього яйце стало вертикально! Ваня радів, що зумів поставити яйце на гострий кінець.

Тоді баба Ніна припустила, що клейонка шерехувата і можна в ній вибрати ямку для яйця. Я запропонував поставити яйце на тарілці. Принесли й тарілку. Відомо, які ревниві близнюки до чужих успіхів. Ваня заліз під стіл і вхопився за ніжки стола, але його звідти вигнали. Через кілька хвилин Марійка поставила яйце струнко й на тарілці.

Трохи згодом на тарілці зумів поставити яйце й Ваня. Може це якесь незвичайне яйце? – засумнівався сусід Василь. Дістали з холодильника й друге яйце. Й воно було покірне нашим дослідникам.
Нарешті ускладнили дослід і Марійка поставила двоє яєць на столі поруч.

Стоять і не падають! Стоять поруч і на тарілці і не падають, як Ваня не намагається хуканням звалити їх набік…

Що ж це робиться? Мабуть вперше в Красному вдалося поставити яйця вертикально.
Що ж це за яйця? Я купив їх днів з 10 тому на базарі в Обухові по 14 гривень за десяток (Миронівська птахофабрика). На яйці написано: «Богатир СВ 424».


8 липня 2017 р. досліди тривали
Надвечір я собі подумав, що може це день 7 липня такий незвичайний, бо ж Купайла. За столом сиділи молодші онуки. Я взяв з холодильника яйце і попросив Настю поставити його на столі. Недовго вона й морочилася: яйце незворушно стояло на столі.

Тоді я передав яйце найменшій онуці Юлі. Вона швидка, неспокійна і гнівається, коли в неї щось не виходить. На іншому краєчку стола Юля зосередилася й пальчиками стала виструнювати яйце. Через хвилину ми почули її радісне: — Ось дивіться! Яйце не падає!

Не падає й на тарілці!

Які ж висновки?
Мабуть вперше в нашому селі курячі яйця були слухняні й ставали вертикально. Це треба перевірити в інших містах іншими дослідниками. Сподіваюсь, що досліди з яйцями проведуть: Таня в Решетилівці, Тимур у Києві й Імад у Бейруті та інші читачі цієї статті. При позитивному результаті можна буде запровадити: 1) яйце-терапію, бо робота з яйцем заспокоює; 2) змагання на швидкість встановлення яєць; 3) Щось інше.

Додаток від 10.7.2017 р.
А що, коли зробити, як на екваторі в Еквадорі? От виготовлю пристрій і спробуємо. Беру шиферний цвях дожиною 120 мм і діаметром 5 мм. Він має шляпку діаметром 16 мм. На ньому я нарізав різьбу М-5 довжиною десь із 30 мм. За основу я використав березову дощечку+ товщиною 23 мм і площею 120мм×150мм.

Обіклав цибулею, щоб яйце не розбилося. Але перш треба самому поставити яйце сторч хочби на столі. І це мені таки вдалося!

Надходить дружина і намагається теж поставити яйце на столі. Через кілька хвилин це їй нарешті вдається.

А тепер спробую покласти яйце боком на цвях. Вийшло!

Це я прикрив основу пристрою хустинами, щоб яйце не розбилося. Тепер можна ставити яйце сторчма й на цвях. Я довгенько морочився і нарешті це в мене теж вийшло!

Ану ж я сходжу до сусідів Корнієнків. Прямо надворі Марійка першою ставить яйце на цвях.

А за нею швиденько, от що значить тренування, ставить яйце на цвях і її брат Ваня.

Акуратно прибрали хустку, а яйце стоїть собі ніби йому екватор і в Красному!

Спробуйте і ви!

Хай же буде!


Додаток від 24.9.2017 р.

22 вересня 2017 р. О 20=02 ОСІННЄ РІВНОДЕННЯ (ОР) Це День ГАРМОНІЗАЦІЇ всіх взаємодій. Чи впливає це на час встановлення яйця? Вирішив обрати 2 дні до і 2 дні після ОР.

20.09.17 час досліду 18=37 — 18=50 біле яйце: 53"; 42" і 280". Середнє 125"

21.09.17 час досліду 15=57 — 16=10 біле яйце: 43"; 59" і 19". Середнє 40"

22.09.17 час досліду19=58 — 20=20 біле яйце: 226"; 25", 76" і 44". Середнє 44"

23.09.17 час досліду18=10 — 18=30 коричневе яйце: 31";60"; 28"; 50"; 34"; і 138". Середнє 57" (стояло менше ніж по 5").

24.09.17 час досліду 17=15 -17=55 коричневе нервове яйце: 437"; 76"; 350". Середнє 259". Стояло менше ніж по 5 секунд.

Висновок: вплив осіннього рівнодення на швидкість встановлення яєць не вдалося визначити.


+7
1914
RSS
11:08
+6
Кажуть: покласти яйце. А чи можна поставити яйце сторчма? Можна. І для цього не треба їхати аж на екватор. Спробуйте ж і ви. У мене не вийшло. А от нашим дітям й онукам яйця були слухняні.
12:16
+3
Неодмінно треба спробувати! _соромлюсь
21:32
+5
Так і ми в Лівані потім спробуємо! Цікаво, ми не вірили, що стане яйце, пробували і вийшло у Красному!!! Феномен! Пробуйте й ви!
22:44
+6
Сьогодні я ускладнив дослід. На столі поставити яйце або на тарілці- це ми вже вміємо. А зробити так, як на екваторі? І я спершу виготовив пристрій з шиферного цвяху, а потім, помучившись трохи, таки поставив яйце і на цвях:


Ні, це не ця світлина. Ось та що треба:

22:48
+5
Поставили на цвях яйце сьогодні і наші сусіди Марійка та Ваня Корнієнки:
23:36
+2
Яйцестав якийсь… _здивований _здивований _здивований
Можливо. Земля в якусь нову енергетичну фазу перейшла, тож тепер «поставити яйце» можна скрізь і всюди?! _здивований _здивований _здивований
05:33
+4
Друже Тимуре, ось ваша мати принесе вам яйця, о, тоді й ти долучиш Київ до дослідів! Долучи й матір до цього: буде перша яйцетерапія в дії. Постав яйце на вашій книжці «Кинджал проти шаблі». Може й Наталя Дев'ятко це оцінить?
Я краще сам _сміюсь
05:37
+4
А як посувається вичитка вашого «Принца України?
Щойно завершив. Тепер все треба до Харкова переправити — теж проблема… _заспокоюю
12:02
+4
Дивно! _наляканий Читаю і дивуюся. я зроблю такий експеримент вдома і подивлюся _радий
17:50
+2
Я в шоці!!!
_божевільний _божевільний _божевільний
Це неймовірно!!! Не може бути!!!
Але ж таки встановив сире яйце вертикально на тарілочці…
Київ, 11 липня 2017 року, 17:40

Не знаю, як це пояснити.
Може, наш світ таки змінився, і в ньому таки запанувала якась рівновага?!
_божевільний _божевільний _божевільний
22:42
+3
Друже Тимуре, вітаю! Отже світ таки міняється під нашими поглядами. Почекаємо, чи Імаду підкоряться ліванські яйця.
22:46
+3
Я сьогодні увечері після 19=00 спробував поставити яйце на книгу Тимура Литовченка «Апокаліпсис...». Нічого не вийшло після 20 хвилин, а на столі яйце я поставив.
_цікаво
Книга для того, щоб її читали.
Тим паче, роман «До комунізму...» по суті своїй був антирадянською «бомбою».
Не думаю, що на «бомбі» можна щось врівноважити…
_вибачаюсь
22:55
+4
Думав, що може м'яка обкладинка книги пружинить. То взяв свою книгу «Красне...» в твердій палітурці. Не вийшло й тут. Хоч поруч на столі яйце поставив:Живе опирається книгам! Двоє яєць розкололося.
То я пішов до чемпіонки Маші. На жодній із книг яйце не побажало стати сторчма. І у Вані теж не вийшло. Яйце розкололося… отакі результати!
_стежу _стежу _стежу
Нічого собі!!!
_стежу _стежу _стежу
13:01
+3
Все може бути
18:28
+4
Дивовижно, але я навіть і не думав що у мене вийде поставити яйце вертикально на гострий кут, враховуючи дідову розповідь, що це можливо тільки на єкваторі, але в результаті вийшло!
Я ж кажу: можливо, наш світ змінився, і в ньому запанувала рівновага!!! _божевільний
21:25
+2
Я навіть зафільмував результат на відео:
07:46
+3
У цьому видиві ти чесно показуєш долоні, мовляв, дослід без фокусів. І намагаєшся розкрутити яйце на тарілці: сире яйце не вдається поставити сторчма розкручуванням. Всі планети теж обертаються — постарався Великий Узгоджувач. Звідси висновок: планети твердоподібні, а не рідкі всередині.
22:00
+3
Так, друже, і всі досліди в нашому Красному теж велися із сирими яйцями, взятими з холодильника. Не вареними! Сире яйце — це істота з Життям НА СТАРТІ. Тому яйця й не стали на книгах, потужна енергетика яких розбалансовує. Отак і робляться відкриття. Всі гадали, що поставити сирі яйця сторчма неможливо. А МИ спробували і в нас вийшло! І наш сайт СВІТОЧ першим сповістив про це.
Тільки одна-єдина умова: яйце має бути сухим ззовні. Зараз спекотно, тож коли виймаю яйце з холодильника, воно «пітніє» — на охолодженій шкаралупі вмить конденсується трішечки рідини… Доки яйце не прогріється до кімнатної температури (хвилин 20 як мінімум), конденсат не зникає. Через це яйце хай зовсім трішечки, однак «прилипає» до пальців — а це заважає повільно розвести їх після балансування яйця. Лише коли яйце прогрівається й конденсат зі шкаралупи зникає, все виходить доволі-таки швидко.
_підморгую
07:34
+4
Так, Тимуре, я це теж помітив. Осушені після холодильника яйця легше встановити сторчма.
07:49
+4
Давай, друже, спробуємо провести досліди і з вареними яйцями! Спробуй долучити до дослідів дружину й дочку.
08:12
+5
Експеримент 13.07 і знову вийшло! Зараз спробуємо встановити варене яйце
08:21
+5
Також вийшло встановити на цвяха сире яйце _сміюсь
08:42
+4
Узяв яйце з холодильника і помив. Потім зварив його — більше 4 хв. А потім несподівано для себе зумів поставити його сторчма на столі.

це було близько 8=30 13.7.17 р.
Зараз онук Дмитро намагається поставити варене яйце на цвях.
Отже, принаймні в межах Київщини запанувала природна рівновага
_танцюю _танцюю _танцюю
21:56
+5
яйця дійсно мають магічну силу, спробувала провести експеримент у Києві але поки не виходить Я згадую як прабабуся мені викачувала переляк яйцем
04:50
+4
Те, що яйця мають магічну силу це, Яро, ясно з того, що вони не хочуть ставати на книгах. А чи стане яйце, наприклад, на пачці паперу? Яро, а що це тебе так злякало, що баба мусила викачувати переляк?
16:00
+5
про пачку паперу навіть і не знаю, треба спробувати. А переляк у мене був, бо була у нас на Новоселиці корова, яка бодалася, а я була ще маленька.
12:29
+3
Друже Доброславе, маєш шанс бути першим в Ів. Франківську, кому засимпатизують яйця.
14:00
+4
Дякую за пропозицію! Але я довіряю Вашим результатам дослідів, а також висновкам, що завсідники Світоча вже «досягнули гармонії» і тому їм підпорядковуються енергії, які балансують положення яєць _сміх
Ну, принаймні в це цікавіше вірити ніж в «матеріалістичні теорії» _божевільний
Я тут трішечки вгрузаю в чужий диспут, тим не менш, дві ремарки… _стежу

№1

я довіряю Вашим результатам дослідів

Перепрошую, але ж географія дослідів є вельми обмеженою: це всього лише Київщина (с.Красне на Обухівщині + Київ). Ось ще дві обіцянки:

Так і ми в Лівані потім спробуємо! Цікаво, ми не вірили, що стане яйце, пробували і вийшло у Красному!!!

(Ірина Висота)

я зроблю такий експеримент вдома і подивлюся

(Імад)
Але результатів з Лівану я щось досі не побачив… _сумний

№2

висновкам, що завсідники Світоча вже «досягнули гармонії» і тому їм підпорядковуються енергії, які балансують положення яєць

Знов-таки перепрошую, але наше гасло — це «До Гармонії — Разом _соромлюсь
Навмисно підкреслюю останнє слово _соромлюсь
Бо особисто я писав дещо інше:

можливо, наш світ змінився, і в ньому запанувала рівновага

Отже, особисто я (1) лише припустив можливість гармонізації нашого світу (але це означає, що існують також інші можливості, лише на своєму варіанті я не наполягав), а також (2) якщо щось таки сталося, то в масштабах більших, ніж Світоч. От саме для окреслення цих меж (в сенсі географічному) дуже бажано провести дослідження як в інших регіонах України, так і в інших країнах — в тому таки Лівані, наприклад.
_язик
Якщо не хочете робити — звісно ж, не треба. Дочекаємося повернення Дзвінкої Сопілкарки.
_язик
08:17
+4
Тут Тимур зачепив головне: участь у колективній творчості, у спільних дослідах.
Ви ж подивіться, як дивно все відбувається. Люди знають, що яйця неможливо поставити вертикально. Обговорюючи досліди по вимірюванню Землі, Дзвінка пише, що в день осіннього сонцестояння ЯЙЦЯ МОЖНА ПОСТАВИТИ ВЕРТИКАЛЬНО.
Розвиваючи свою ж пропозицію поміряти Землю в день осіннього сонцестояння, я надибую в Еквадорі світлину, де яйце стоїть на гвіздку.
А далі УВАГА! Не чекаючи, 22.9.17 р. Я в липні-17 пропоную дітям і онукам розвагу: поставити яйце вертикально, знаючи, що це не вийде. І раптом це вийшло! Спочатку онук Дмитро, а потім дочка Ярослава ПЕРШИМИ поставили яйце на столі!
08:37
+4
А далі пішло й поїхало. Ось СПИСОК ДОСЛІДНИКІВ, яким вперше в Україні вдалося поставити яйце вертикально:
1) Дмитро Угляренко — 24 роки
2) Ярослава Угляренко
3) Марія Корнієнко — 13 років
4) Іван Корнієнко — 13 років
5) Анастасія Угляренко- 12 років
6) Юліана Жарамані (6 років!)
7) Анатолій Висота
8) Любов Висота
9) Тимур Литовченко — Київ (є відео!)
Хто ж стане десятим дослідником?
Таня Світанок у Решетилівці й досі сумнівається. Імад у Лівані чекає вихідного, щоб зробити це дома. Доброславу, мабуть ніколи. Дзвінка взагалі про це не знає. Віктор Юрченко знає, але з висоти ОШО, мабуть, зверхньо ігнорує.
Можливо ми знаходимося на порозі розкриття таємниці взаємодії живого з живим. Шановні читачі, долучайтеся до цього!

Додаток о 14=20 15.7.17 р.:
10) Султан Жарамані — 15 років

Додаток о19=15 16.7.17 р.
11) Шаді Абугарб, 24 роки

Додаток о 23=20 16.7.17 р.
12) Сюзанна Жарамані, 22 роки

Додаток о 18=08 18.7.17 р.
13) Маріанна Жарамані — 14 років

Додаток о 13=12, 21 липня 2017 р.
14) Зукан Жарамані (Ліван)

Додаток о 5=50, 22.7.17 р.
15) Анна Нагорна (Красне)

Додаток о 14 = 55, 22.7.17 р.
16) Лариса Громадська

Додаток о 8=40, 24.7.17 р.
17) Сергій Гончаренко — 30 р. (Суми)

Додаток від 19=00, 26.7.17 р.
18) Катерина Морева- 13 років (Красне)

Додаток о 12=54, 28 липня 2017 року
19) Ірина Висота — (Красне)

Додаток о 8=05, 29 липня 2017 року
20) Ліліана Жарамані — 19 років (Красне )

Додаток о 17=25 6 серпня 2017 р.
Повторно: Лариса Громадська, с. Галавурів Бориспільського району Київської обл. у липні 2017 р.

Додаток о 17=26 6.8.17 р.
21) Імадеддін Раеф. Ліван, м. Тир, 5 серпня 2017 р.

Додаток о 11=15 26.8.17 р.
22) Михайло Вішталюк, Красне, 26.8.17 р.
14:17
+3
Не довго довелося й чекати. Вчора в Красне приїхав з карпатського Буковеля онук Султан з сестрою Маріанною. Сьогодні, 25 липня 2017 р. близько13=00 він зумів поставити яйце на столі. І став десятим, кого послухалося яйце й стало сторчма на столі. Ось доказ
Кліннн блінннтоннн!!! Треба було, щоб вони таке в Буковелі зробили, а не в Красному на Київщині… Суто з географічних міркувань… _дідько _дідько _дідько
11:45
+3
Так, слушно, але не думаю, щоб їм яйця сирі дали
18:23
+4
Онук став би там героєм серед 650 дітей. Звідти ЯЙЦЕСТАВ міг швидко поширитися на всю Україну.
18:48
+4
Сьогодні, 16 липня 2017 р. в неділю, після полудня яйце поставив ще один чоловік. Це ліванець Шаді Абугарб — інженер-механік і наречений нашої старшої онуки Сюзанни. Отже яйця слухаються й іноземців. А ось і доказ:

Шаді Абугарб одинадцятий, кому коряться яйця.
Ага-а-а!!! Отже, «яйцестав» спрацьовує і в Україні, і в Лівані! Чудово _чудово
22:05
+1
Ні, Тимуре, ліванець Шаді гостює в нас в Україні. Поки що географія яйцеставу ще не розширилася, а обмежена Україною.
22:09
+4
Сьогодні, 16.7.17 р. близько 22=00 наш онук Султан зумів поставити яйце на цвях. Яйце послухалося його за хвилину! Ось Подивіться:
23:17
+4
Сьогодні, 16 липня 2017 р., увечері до ЯЙЦЕСТАВУ долучилася Сюзанна Жарамані. Ось Подивіться, як це їй вдалося зробити:
23:34
+3
Друже Анатолію! Вже зрозуміло, що на території Київщини яйцестав можливий. Зрозуміло також, що на здатність встановити яйце вертикально на гострий кінчик не впливають (1) вік, (2) статева, (3) етнічна та (4) релігійна приналежність людини, яка це здійснює. Це зрозуміло, тому подальше збільшення учасників процесу не змінюють загальну картину. Отже, треба поекспериментувати з яйцеставом:

  • в інших регіонах України;

  • в інших країнах.

Лише такі дані або розширять географію явища, або обмежать. Будь ласка, зрозумій це! Треба здобувати нові дані, а не повторювати старі дослідження.
07:02
+4
І я цього хочу. Тому поширив інформацію про ЯЙЦЕСТАВ у ФБ. Отримав там схвалення від багатьох, але ще нема відгуків про результати дослідів.
07:55
+3
Тимуре, може варто поширити досліди і на Дніпро? Сповісти-но Наталю Дев'ятко про ЯЙЦЕСТАВ.
09:28
+4
Тут така справа. Вік, стать і географія — це поверхня дослідів. Можна продовжити досліди в глибину. Ми вже вияснили, що можна поставити яйце:
— на столі;
— на тарілці;
— на цвясі.
Не вдається поставити на книжці, на стосі білого паперу А-4. А на металевій пластині? А на керамічній плитці?
Далі. А з вареними яйцями ж як? Мені лиш раз вдалося поставити варене яйце на столі.
18:06
+2
Сьогодні, 18 липня 2017 р. близько 17=00 яйце було покірне нашій онуці Маріанні. Їй 13 років. І вона тринадцята дослідниця з числа тих, кому вдалося поставити яйце вертикально (на столі в Красному ):
11:43
+4
Ой як цікаво! Дякую за такий експеримент! А в мене ще ніяк не виходить «помедитувати» з яйцем! Це ж тек заспокоює!
12:34
+3
З інтернету довідався, що якийсь китаєць Лі… 50 років учився яйцеставу. І тепер (на 2009 р.) робить це із зав'язаними очима. Він може поставити яйце навіть на ел.лампочку. А в Росії теж уміють ставити яйця (2010 р.). Кажуть, що можуть навчити цього кожного за 300 євро. Що ЯЙЦЕСТАВ можливий у всякий час по всій Землі. А переконання людей, що яйце поставити неможливо, є нав'язаним. Основна рекомендація: треба яйце збовтати, щоб змістити жовток на дно.
У наших же дослідах ми цього не робимо, бо бережемо структуру живого яйця .
О!!! Це саме воно і є. _сміюсь
І без всяких 300 євро та збовтувань _сміюсь
13:08
+3
Подивився досліди з яйцями, набравши в пошуковику «поставити яйце вертикально». В українській родині дівчинка розповідає про досліди з яйцями у відео «чи витримають мене 2 яєць?». Добре було б, Тимуре, розмістити це відео тут. Показує яйце на дошці. Ну, думаю, й вона поставила. А виявляється, що це фокус. На дошку сиплять пучку соли і ставлять на ту купку яйце. Лишнє здувають.
Якось треба зробити більш повне відео, де видно, що я не використовував сіль _соромлюсь
16:09
+4
Так, Тимуре. Так, Тимуре, і зроби. На столі лежать яйця. Показуєш, що з магазину. Крутиш одне на тарілці. Не крутиться, значить сире. На тарілку кладеш пучку соли і ставиш яйце. Лишню сіль здуваєш. На екрані: ФОКУС. Показуєш іншу тарілку із стоячим яйцем. На екрані: ЯЙЦЕ СЛУХНЯНЕ.
ЗНІМАЄШ яйце й показуєш, що соли нема. Ставиш тарілку руба — соли нема. Намагаєшся поставити яйце на книжці — не виходить!
16:16
+4
У наших дослідах ЯЙЦЕСТАВ-17 всі дослідники були тверезі Чи буде яйце слухняним п'яній людині?
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
Треба спробувати!!!
_пиячимо _пиячимо _пиячимо _пиячимо _пиячимо
13:07
+4
Сьогодні, 21 липня 2017 р. мій зять Зукан близько 13=00 в Лівані, в с. Байсур зумів поставити яйце вертикально на банці з-під какао:


Як сказав, дійшли руки й до яєць; поставив з першої спроби, з першої секунди. Вітаємо дослідника #14!
Оце так досягнення!!!
З першої ж секунди!!!
Ліван!!!
Прекрасно!!!
_ура _ура _ура
05:43
+3
Люди знають, що поставити яйце не можна. Коли кажеш, що можна, підтверджуєш це світлиною і просиш долучитися до ЯЙЦЕСТАВУ, то далі

1) Більшість (десь 90%) відмовляється це робити (а нащо це мені? А якщо не вийде?+);
2) Меншість (менше 10%) після коливань беруть в руки яйце і намагаються його поставити. І як правило, це в них виходить.
Як ось і вчора із киянкою Анною Нагорною, яка увечері приїхала до нас в Красне:

Біле яйце слухняно стоїть на столі у літній кухні. Анна Нагорна стала п'ятнадцятою дослідницею ЯЙЦЕСТАВУ-17.
08:28
+4
Можливо я в Тетієві спробую поставити…
Буде нове місце експерименту!
14:53
+4
ЯЙЦЕСТАВ триває! Сьогодні, 22 липня 2017 р. на початку доби о 0=05 Лариса Громадська зуміла теж поставити яйце сторчма. Вона першою відгукнулася на мій заклик у ФБ. Але її світлину не вдалося сюди перенести. Дякую, Ларисо, й вітаю!
14:59
+4
Ірино, розкажи про ЯЙЦЕСТАВ у Тетієві. Може хтось із тетіївчан підключиться до дослідів!
08:38
+3
Географія ЯЙЦЕСТАВУ розширюється. Сергію Гончаренку у Сумах теж вдалося поставити яйце. Це сталося 23 липня 2017 р. Вітаємо! А ось вам доказ:

Зверніть увагу — яйце стоїть на книзі!
Дякую, Анатолій Михайловичу! Ось моя невеличка стаття щодо мого досвіду у яйцеставі.
Добродію! Ви ще просто не навчилися цьому, але на Світочі краще вставляти посилання не текстом (https://svitoch.in.ua/556-yaytsestav-chelendzh.html), а отакими активними гіперпосиланнями. Для цього в коментарі на панелі інструментів є спеціальна 8-ма кнопка ліворуч. Тоді на нього легко переходити кліком.
_підморгую _підморгую _підморгую
Так, дякую! Давно вже не писав ніяких публікацій, призабув вже _посміхаюсь
Весело ви тут час провоите, поки мене не було. _ура _танцюю _браво
07:49
+2
Дзвінко, вітаю тебе з поверненням. ЯЙЦЕСТАВ в Україні+ не відбувся б, якби ти при обговоренні наших і Ератосфенових замірів Землі не звернула нашу увагу на те, що яйце можна поставити сторчма. А я вирішив це перевірити, не чекаючи осіннього рівнодення. До ЯЙЦЕСТАВУ я підходжу не просто як до завдання ВСТАНОВЛЕННЯ НЕСТІЙКОЇ РІВНОВАГИ, а ще й як до взаємодії живого з живим у цьому процесі. Ти астролог, Дзвінко. А спробуй-но поєднати якось ГОРОСКОП із ЯЙЦЕСТАВОМ! Це може бути новий напрям в науці. А спочатку просто постав яйце. Ти можеш стати вісімнадцятою дослідницею ЯЙЦЕСТАВУ.
18:56
+2
Сьогодні, 26 липня 2017 р. в середу, число дослідників ЯЙЦЕСТАВУ поповнилося. Близько 18=00 Катя Морева зуміла поставити яйце в садку у Красному. Вітаємо! Ось доказ:
19:10
+3
Сьогодні ж, 26.7.17 р. відбулося ПЕРШЕ змагання по ЯЙЦЕСТАВУ на швидкість встановлення:
1) — Катя Морева за 58 с.
2) — Марійка Корнієнко за 73 с. і
3) — Настя Угляренко за 94 с.
_браво _браво _браво
Слава чемпіонці!!!
_браво _браво _браво
12:50
+4
Сьогодні п'ятниця, 28 липня 2017 р. яйце послухалося Ірину Висоту і стало сторчма. В Тетієві вчора дослід в неї був невдалий, а сьогодні в Красному нарешті ЯЙЦЕСТАВ здійснився. Й Ірина стала дев'ятнадцятою дослідницею. Вітаємо!

Яйце Ірина поставила близько 12=00.
08:03
+4
Ліліана — тільки поглядала, як успішно її сестри і брат ставили яйця. В неї не виходило ніяк, хоч за вдачею наша онука ретельно і зосереджено підходить до всякої справи. І от учора 28.7.17 р., увечері близько 19=00 наша студентка була здивована своїм успіхом:

Це сталося за столом у Красному. Ліліана є двадцятою дослідницею ЯЙЦЕСТАВУ.
15:13
+4
Дякую за привітання! В Тетієві не вдалося мені, мабуть бо спішила, а в Красному на це пішло близько 5хв,, а може й більше. Взаємодія з яйцем заспокоює і врівноважує, причому мною поставлене яйце досить довго втрималось і не падало декілька годин, незалежно від руху навколо.
17:21
+4
Додам, що яйце було слухняним і Ларисі Громадській- журналісту. Яйце вона поставила ще в липні -17 в с. Галавурів Бориспільського району на Київщині. Світлина про цей факт десь гуляє й досі у ФБ. ВІТАЄМО!
14:35
+5
Довго… довго але вийшло! _танцюю
5.8.17р. У Тирі (Ліван)
_браво _браво _браво
УРААААААААА!!!
_браво _браво _браво
15:10
+5
Вітаю, Імаде! Трудно було поставити, бо на книжці. До речі, це книга Агатангела Кримського в Імадовому перекладі арабською. На столі ставити яйця легше. Запрошую до ЯЙЦЕСТАВУ-17 друзів Олександра й Наталку!
16:03
+4
Дякуємо! Було цікаво… я взагалі не думав раніше, що це можливо _танцюю
17:34
+4
Тому ж і радість від досліду: люди вважають, що поставити яйце неможливо, але знаходяться сміливці, які перевіряють і заперечують цей людський досвід. Ставлять яйце і кажуть: дивіться, воно стоїть! Вже є 22 успішних дослідників ЯЙЦЕСТАВУ -17.
11:09
+4
Сьогодні 26 серпня 2017 р. До нас у Красне приїхали з Тетієва друзі Михайло та Інна Вішталюки. Михайло десь в 11= 00 зумів поставити яйце. Він є 22-м успішним дослідником живого з живим. Ось доказ:

Вітаю!
11:12
+4
Друже Олександре! Прошу тебе підключитися до ДОСЛІДЖЕНЬ ЖИВОГО З ЖИВИМ!
11:54
+3
Наталю! Олександре! Прошу вас підключитися до дослідів у серії ЯЙЦЕСТАВ-17.
18:56
+4
Наближається день осіннього рівнодення. Помітив в і-неті, що для України воно настане 22 вересня 2017 р о 20=02. В цей час Сонце входить у знак ТЕРЕЗИ. А це означає ГАРМОНІЗАЦІЮ всіх взаємодій. Я хочу перевірити це кількісно по часу встановлення яйця. Буду робити це, наприклад, 20, 21, 22, 23 і 24 вересня 2017 р. о 20=00. Буду записувати тривалість встановлення яйця. Хочу порадитися з вами, друзі, як мені краще зробити.
Чи брати одне яйце, чи кожного дня інше?
Бажано, щоб і ви приєдналися до дослідів.
18:50
+4
Протягом 5 днів я намагався визначити, чи день осіннього рівнодення полегшує встановлення яєць?
20.9.27 р. Провів 3 досліди. Середній час встановлення яйця125 с.
21.9.17 р. Провів ще 3 досліди. Середній час — 40 с.
22.09.17 р. Провів ще 4 досліди. Середній час 48 с. Біле яйце тріснуло і не захотіло далі ставати. Далі нове коричневе яйце.
23.9.17 р. Провів ще 6 дослідів. Середній час 57 с. Яйце стояло менше ніж по 5 с.
24.9.17 р. Провів останні 3 досліди. Середній час встановлення цього НЕРВОВОГО яйця — 259 с. Стояло менше ніж по 5 с. Спробував ще раз встановити, але за 12 хвилин — не вийшло.
Висновок: не вдалося встановити вплив осіннього рівнодення на швидкість встановлення яєць.
16:24
+4
Мені здається роль стане-нестане яйце і як швидко грає більше внутрішній стан людини, ніж навколишнього середовища. А як ви думаєте?
Це можливо _чудово _чудово _чудово

Випадкові Дописи