Вібраційний підпис

Вібраційний підпис
Джерело матеріалу:

Кожна людина має особливі таланти і дари, незалежно від того, знає про них чи ні. Кожен з вас випромінює власну вібрацію, яка складається з певних складових. З чого ж складається ваш унікальний вібраційна підпис? І які способи створення реальності існують? Що таке вібраційний підпис людини?

В середині ХХ століття вчені-фізики довели, що на квантовому рівні всі матеріальні об'єкти складаються з енергії. Сама по собі вона нейтральна — ні позитивна, ані негативна. Згідно із законом Всесвіту, енергія постійно перебуває в русі. Якщо потік енергії в тілі людини зупиняється або працює зі збоями — це спричиняє проблеми зі здоров'ям, фінансами, відносинами. Коливання енергетичного поля народжує вібрацію. Вібрація — це сигнал, який посилає людина. Якість і напрям вібрації залежить від її частоти. Частота визначає амплітуду коливань і довжину хвилі. Чим вищий рівень розвитку людини, чим вищий його вібраційний рівень, тим вища частота коливань її енергетичного поля.

Людина — це радіостанція, яка посилає назовні сигнал і отримує його назад. Цей сигнал і є вібраційним підписом людини. Вій унікальний для кожного і робить нас відмінними один від одного. Вібраційний підпис людини складається з безлічі вібрацій, які випромінює назовні людина, на різних рівнях.

З чого складається вібраційний підпис? Давайте розглянемо три складові, які мають найбільший вплив.


Рівень 1-й — Фізичне тіло

Кожен орган в фізичному тілі випромінює певну вібрацію і частоту. Найважливіші органи людини — мозок і серце.

Мозок людини — це електрохімічний орган, і його електрика вимірюється мозковими хвилями.

Існує 4 типи мозкових хвиль в діапазоні від найповільніших до найшвидших.

Бета-хвилі — найшвидші. Вони виникають в період неспання, коли мозок зайнятий розумовою діяльністю. Чим напруженішу діяльність ви ведете, чим більше збуджені, тим вище частота.

Альфа-хвилі — більш повільні мозкові хвилі. Вони з'являються, коли ви розслаблені, мрієте, візуалізуєте, перебуваєте в процесі творчості.

Тета-хвилі — набагато повільніші й пов'язані з першою стадією сну. Ви перебуваєте в стані тета-хвиль на більш глибоких рівнях медитації, натхненні творчістю й уявою. Потік ідей, творчих осяянь спливає на поверхню вашої свідомості.

Дельта-хвилі — найповільніші. Вони виявляються під час глибокого сну, пов'язані з лунатизм, розмовами уві сні.

Найшвидші мозкові хвилі узгоджуються з низькочастотною свідомістю, а найповільніші пов'язані з високочастотною розширеною свідомістю. Мозок людини постійно перемикається між цими 4-ма частотами. На кожному рівні вібрації людина функціонує по-різному.

Висновок: якщо ви хочете збільшити потік осяянь, творчих ідей, відчувати спокій і гармонію, сповільниться, практикуйте медитацію. Частоти головного мозку узгоджуються з рівнями свідомості.

Бета-хвилі співвідносяться з поверхневою свідомістю, повсякденною реальністю і лінійним мисленням. Чим енергійніше зосереджене ваше мислення, тим більш обмежена ваша свідомість.

Коли мозкові хвилі сповільнюються до альфа-рівня, пропадає тривожність. Ви стаєте відкритими, усвідомленими і здатні сприймати тонкі види інформації. Ви отримуєте доступ до глибоких областей пам'яті. Все, що зберігалося до цього в підсвідомості, спливає на поверхню.

Коли головний мозок сповільнюється до тета-рівня, ви починаєте розуміти суть вашого справжнього Я. Ego поступається вашій духовній сутності, яка виходить на передній план. Люди, які практикують глибоку медитацію, відчувають єдність між собою й іншими істотами.

Вхід в дельта-стан приносить переживання знаходження поза тілом. Відчуття справжнього Я розширюється, стає колективним і вселенським, де не існує ні часу, ані простору. Можна легко перемикатися на інші виміри свідомості.

Серце — найважливіший життєвий орган людини. Воно виробляє потужне електромагнітне поле. Коли ви переносите фокус з розуму на серце, ви починаєте розуміти свої справжні бажання й наміри, що допоможуть вам залишатися в рівновазі в будь-якій ситуації. Таким чином ви пізнаєте себе справжнього.


Рівень 2-й — Енергетичне тіло

Енергетичне тіло — це наша енергетична система, яка складається з 7 основних чакр. Кожна з них випромінює свою вібрацію. В залежності від стану чакр, у зовнішній світ транслюється те чи інше вібраційне послання.

Мало хто може похвалитися відмінним фізичним здоров'ям, відсутністю проблем з самооцінкою, фінансами та інших життєвих складнощів. А все тому, що далеко не у всіх людей чакральна система повністю здорова і не має блоків.


Рівень 3-й — Емоції і думки

Наші емоції зберігаються в емоційному тілі, а думки — в ментальному тілі. В залежності від того, яку емоцію або думку ви протягом дня проживаєте, такий сигнал ви і посилаєте у зовнішній світ.

Низькочастотні вібрації включають наступні емоції:

 • сумнів
 • вразливість
 • страх
 • ненависть
 • провину
 • сором
 • лють
 • розчарування
 • депресію

На ментальному рівні це проявляється у вигляді звинувачень, нетерпіння, одержимості, неврозу.

Високочастотні вібрації транслюють емоції:

 • любові
 • вдячності
 • великодушності
 • радості
 • ентузіазму

Коли ви їх відчуваєте, то стаєте сприйнятливим, відкритим, креативним. Вас навідує натхнення, прозріння.

Відстежте, які емоції ви найчастіше проявляєте в життя. Відповідний сигнал ви і відправляєте до зовнішнього світу.

Сигнали, які транслюються вашими фізичним, енергетичним, емоційним і ментальним тілами, утворюють єдиний сигнал — вібраційний підпис. Він транслюється зсередини в зовнішній світ і перетинається з вібраціями інших людей. Знаходить людей зі схожим вібраційним підписом і повертається назад вже з відбитком вібрацій людей, які викликали резонанс.

Якщо ви прокинулися не в дусі, відчуваєте роздратування з будь-якого приводу, ви цю вібрацію транслюєте в довкілля. Вона знаходить там людину зі схожою частотою вібрації й залучає її до вашого життя. Відбувається ланцюгова реакція. Ви поширюєте далі своє невдоволення, примножуючи кількість роздратування і негативу в своєму житті. Чим ширше коло спілкування, тим більший енергообмін відбувається між людьми, включаючи близьких родичів, друзів, колег по роботі й навіть перехожих.

У кожному з них відбувається енергоінформаційний обмін на рівні відповідних частот і вібрацій.


Способи створення реальності

Залежно від того, які вібрації ви посилаєте у зовнішній світ день за днем, хвилина за хвилиною, секунда за секундою, відповідну реальність ви і створюєте.

Виділимо 3 способи створення реальності.

Людина-реактор

Людина грає в нескінченний пінг-понг, неусвідомлено реагуючи на вібрації, що надходять ззовні. Відповідає гнівом на гнів, роздратуванням на роздратування. Все, що вона посилає зовні, повертається до неї назад в збільшеному розмірі. Вона не контролює і не усвідомлює цей процес. Якщо такій людині послати хвилю негативу, вона негайно включається і реагує. До цього типу людей відноситься більшість на планеті Земля. Вони творили свою реальність неусвідомлено.

Людина-трансформатор

Така людина усвідомлює себе режисером свого життя. Вона знає, що теперішнє складається з дій, зроблених в минулому. Вона розуміє: якщо в майбутньому хочеться отримати інший результат, потрібно зараз змінити свої дії. Людина думає серцем, відчуває головою. Вміє трансформувати негатив в позитив. Мінімально піддається зовнішньому впливу.

До цього типу належать люди, які йдуть по шляху духовного розвитку, зцілюють свої травми, звільняються від обмежувальних переконань.

Людина-генератор

Це людина, яка сама навчилася генерувати енергію. Вона не залежить від зовнішніх джерел, висхідного і низхідного потоку космічної енергії. Вона НЕ залежить від зовнішнього впливу вібрацій інших людей. Це означає, що в її створенні реальності ніхто, крім неї самої, не бере участі. Це майбутнє людства. Це те, куди ми з вами прямуємо.

Ваш вібраційний підпис може змінюватися в процесі вашої духовної еволюції. Якщо ви хочете отримувати від Всесвіту подарунки у вигляді радості, грошей, енергії, нових знань і можливостей, подбайте про те, що ви відправляєте до зовнішнього світу. Зробіть свої вібраційні послання якіснішими, щоб залучити в своє життя те, чого ви дійсно хочете.

Наталія Прокоф'єва

+2
1386
RSS
14:20
+3
Чим ти є для світу, тим і світ стає для тебе!
20:11
+3
Хочеш мати достойне життя? Хай будутьчистими твої помисли !

Випадкові Дописи