До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Корисна легковажність

Корисна легковажність
Джерело матеріалу:

Мало хто запросто назве себе легковажною людиною. І це попри те, що робочі місця більшості схожі на наслідки вибуху, а безлад в кредитки і паперах натякає на нехлюйство господаря. Однак кожен, швидше, бачить себе в мріях серйозною людиною, яка контролює власне життя і весь простір навколо.

Ми знайшли цікаву статтю, яка доводить, що легковажність — це зовсім не недолік.


Ми звикли вважати серйозність і порядок передумовами успіху

Нам з дитинства навіювали: безлад і легковажне ставлення до речей та життя в цілому не сприяють нічому доброму. Ми віримо в те, що тільки серйозний підхід до життя може привести до успіху.

І начебто ми живемо повноцінним життям, хоча розкидаємо речі й існуємо щодня не в ідеально чистому світі. Навіть коли ми семимильними кроками прямуємо до вершин кар'єри, хробачок усередині продовжує шепотіти: «Ні, ти занадто поверхнево до всього ставишся, твій стиль життя надто легковажний, ти точно втрапиш в якусь котовасію, і нічого не вийде». Чи варто дослухатися до цього внутрішнього критику?


Легковажні люди більш схильні до творчості

За словами Еріка Баркера, автора журналу Time, насправді саме легкість буття визначає, наскільки людина інтелектуальна. Журналіст посилається на книгу Стівена Джонсона «Звідки беруться хороші ідеї. Народження і доля інновацій», головна ідея якої саме і полягає в тому, що безлад навколо людини — це показник її інтелекту. У мегаполісах люди живуть більш безтурботно в порівнянні з невеликими поселеннями. І саме в великих містах зосереджена вся активність із створення інновацій. Легковажний мозок більш схильний до творчості та здатен на новаторство.

Тільки людина легковажного менталітету може працювати на декількох проектах або захоплюватися одночасно різними хобі. Це, в свою чергу, змушує її розум працювати максимально ефективно, на піку своїх можливостей. У такої людини народжуються найнесподіваніші думки і нові ідеї. Наприклад, малюючи під музику, можна створити новий стиль живопису. Уміння жити і творити в режимі багатозадачності дозволяє легковажним людям домагатися серйозних успіхів і робити грандіозні відкриття.


Так, хаос навколо веде до геніальних ідей!

Може здатися дивним, але чим більше різноманітних думок блукає в голові, тим більша ймовірність того, що серед них знайдеться щось дійсно вартісне. Саме подібний принцип лежить в основі мозкових штурмів, які часто влаштовують творчі колективи для створення чогось інноваційного, незвичайного.

Ерік Баркер посилається на книгу Джоні Лерера «Уяви. Як працює креативність», де автор стверджує, що безлад на столі або навколо людини стимулює її творче мислення. Іншими словами, чим більший безлад, тим креативніше працює мозок.

Хаос навколо не тільки не заважає ясно мислити, а й змушує таких неорганізованих людей дивитися на світ під іншим кутом зору, підходити до ситуацій з іншого боку. І в багатьох випадках саме невміння жити в упорядкованому до ідеальності світі стає ключем до справжнього успіху.


А на додачу — чудовий мультик на цю тему:

+2
445
RSS
15:53
+2
А ще згадалася комедія Оскара Уайльда "Як важливо бути серйозним":
21:05
+2
Корисна стаття. Та ще й видиво. Дякую.
08:28
+2
Додам, що наші предки трипільці через кожні 50 років спалювали своє село і йшли будуватися на новому місці. Наше життя дуже СТРУКТУРОВАНЕ: від ложки до гудзика на сорочці. Я помітив, що обкладання себе старими речами створює бар'єр для нового. Лахмітник ніколи не створить щось НОВЕ проривне. Степлер ніколи не придумає той, хто зберігає криві цвяхи.
Цікаво, що давні євреї також особливо шанували кожний п'ятдесятий — ювілейний рік:

І освятите рік п'ятдесятріччя, і оголосите волю в Краю для всіх мешканців його, ювілей він буде для вас: і вернеться кожен до своєї посілости, і кожен до родини своєї вернеться.

(Лев. 25:10)

З ним багато що пов'язано, і всім цим настановам присвячена більшість віршів гл.25 Книги Левіт. А ще особливе місце посідали 7-річчя, бо кожен сьомий рік землі треба було давати перепочинок і заборонялося сіяти:

А коли ви скажете: Що будемо їсти сьомого року, тож не будемо сіяти, не будемо збирати врожаї свої?
І зошлю Я благословення Своє на вас шостого року, і зродить врожай на три роки.
І будете сіяти восьмий той рік, і будете їсти з старих урожаїв аж до року дев'ятого, аж до виросту врожаю його будете їсти старе.

(Лев. 25:20-22)

Після 7-ми семирічних циклів і наставав ювілейний рік:
7х7+1=49+1=50
Мультик шикарний. Тільки на Землю можна «сплавляти» усіх нестандартних дітей. Тому тут у нас такий бардак. _божевільний
Зате сумувати не доводиться _язик _язик _язик

Випадкові Дописи