До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Яйцестав-челендж

Яйцестав-челендж

В суботу, 22 липня 2017 року, мені зателефонував шановний Анатолій Михайлович Висота, та розповів про нещодавній експеримент та досвід у ставленні яйця на рівну поверхню. Мене це заінтригувало і я вирішив також спробувати це зробити і кинув собі так би мовити виклик, «Що хтось може це зробити а я ні, та не може цього бути!»))

І от, в неділю до мене саме завітав на гостину мій хрещеник Олег, і ми почали пробувати поставити це «овальне диво» вертикально. В Олега нічого не виходило, в нього не вистачало терпіння і яйце його не слухалося та не хотіло ставатися, а в мене таки вийшло. Промудохався я з ним хвилини три, і таки не дарма, яйце стало, воно простояло десь 5 хвилин і впало, потім ще раз поставив, та хтось зачепив стіл і вона повалилося набік. Перед тим як йти відпочивати я вирішив знову спробувати цей експеримент, поставив яйце я десь о 21:00 і воно простояло до самого ранку, зранку воно завалилося від моїх гучних кроків по підлозі.

Відчуття просто неймовірні, перші слова, що лізуть у голову «Як, це не можливо, та я це зробив», а потім накочується приплив радості і якогось умиротворення. Тому, рекомендую кожному кинути собі виклик, і відчути ці відчуття які відчув я, вони того варті 100%.

+3
262
RSS
18:40
+1
Браво!!! _ура _мачо _ура _мачо _ура
Сьогодні вдалося поставити яйце на книгу.
А те, що на книгу яйце поставили — оце досягнення! _чудово
21:48
+2
Друже Сергію, ти молодець! Поставити яйце на стіл, на тарілку і навіть на цвях — це вдавалося багатьом. Вже є 17 дослідників ЯЙЦЕСТАВУ. Ти перший зумів поставити яйце на КНИГУ. А що це за книга? Може її зміст сприятливий? В тебе ж десь є моя книга КРАСНЕ.… Спробуй поставити на неї, бо мені це не вдалося!
Цю книгу я вибрав не просто так, вона про те як досягнути гармонії із Всесвітом та власним внутрішнім світом. Вона написана по однойменному фільму«Секрет», та книга написана набагато доступнішою мовою. Нещодавно її було перекладено українською мовою новим видавництвом Terra incognita.
От бачиш, друже Анатолію: книга ця дуже непроста… _наляканий
21:58
+2
Був такий багаторазовий нещасний космоліт ЧЕЛЕНДЖЕР. Сергію, а що ж воно означає «челендж»?
Ти явно звбув, що у Артура Конан-Дойла в романі «Загублений світ» був професор Челенджер
_сміюсь
Роман цей неодноразово екранізувався, якщо, припустимо, книгу не читав — то невже фільм не бачив?!
Загублений світ
_здивований
З англійської "challenge" перекладається як «виклик». Суфікс "-er" в даному разі означає «той, який» чи «той, хто». Отже, "челенджер" — це «той, хто кидає виклик».
_вибачаюсь
Так, челендж це виклик, правильно сказав пан Тимур. Челендж — виклик самому собі, подолання труднощів, зусилля над собою.
Так, челендж це виклик, правильно сказав пан Тимур. Челендж — виклик самому собі, подолання труднощів, зусилля над собою.
06:29
+2
Дякую, друже, Тимуре, за пояснення. Отже челендж — це виклик. Звичайно ж я колись читав цю книгу. І забув, бо багато що забуваю, зокрема, як звали професора. Здається, там описана подорож у південну півкулю Землі і йшлося і про ЯЙЦЯ ДИНОЗАВРІВ теж.
Герої роману нібито знайшли в Південній Америці гірське плато, яке внаслідок землетрусу піднялося, здається, на кілометр вгору над довколишнім рельєфом. З усією флорою і фауною. Включно з динозаврами і мавпами-гомінідами. В якості доказу того, що все це правда, професор Челенджер привіз з експедиції до Лондона живе «пташеня» птеродактиля.
11:06
+2
Добре, друже Сергію, то як називається яйценосна книга і хто її автор? ПРИДИВИВСЯ до світлини й помітив, що назва книги СЕКРЕТ
Книга має назву «Секрет» автор Ронда Берн, вийшла у видавництві Terra incognita.

Випадкові Дописи