УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Вибір сексуального партнера та майбутнього супутника життя з точки зору астропсихології.

Вибір сексуального партнера та майбутнього супутника життя з точки зору астропсихології.

На відміну від бульварної астрології, яка враховує лише знак Зодіаку, в якому стоїть Сонце в момент народження, професійний астролог використовує для розрахунків Сонце, Місяць та усі планети сонячної системи. Кожна з цих планет, а Сонце й Місяць для спрощення теж називають планетами, визначає ті чи інші риси характеру чи підсвідомі імпульси, які впливають на поведінку та прийняття рішень.

В процесі статевої самоідентифікації та при виборі партнера беруть участь лише чотири з них: Сонце, Місяць, Венера і Марс. Саме їхнє розташування в знаках Зодіаку та взаємні аспекти (якщо вони є) визначають, якими критеріями буде керуватися конкретна людина при виборі партнера.

І в чоловічому і в жіночому гороскопі традиційно Сонце і Марс відповідають за маскулінність, а Місяць і Венера — за фемінність чи то власника гороскопу чи його обранця відповідно до статі. Тобто, для чоловіка Сонце і Марс показують, який з нього власне чоловік, а Місяць і Венера — яку жінку він собі обере. Для жінки все навпаки. Місяць і Венера визначать, якою власне жінкою вона є, а Сонце і Марс — якого чоловіка вона обере. При чому в кожній парі планет існує ще й поділ на соціальні ролі. Таким чином, Сонце і Місяць визначають шлюбну поведінку, а Венера і Марс — сексуальну. Отже:

 • Сонце
  • В гороскопі чоловіка — який саме з нього подружній партнер
  • В гороскопі жінки — який чоловік їй потрібен для подружнього життя
 • Марс
  • В гороскопі чоловіка — який з нього коханець і сексуальний партнер
  • В гороскопі жінки — якого коханця вона обере виключно для сексуального задоволення
 • Місяць
  • В гороскопі чоловіка — яку подругу він вибере для сімейного життя
  • В гороскопі жінки — яка з неї вийде подружня партнерка
 • Венера
  • В гороскопі чоловіка — яка коханка найкраще підійде чоловікові суто для сексу
  • В гороскопі жінки — яка саме з неї коханка

Тепер стає зрозумілим, чому і чоловіки і жінки мають такі нелогічні, а часом геть протилежні забаганки. Адже кожна з цих планет може стояти в будь-якому знаку Зодіаку і, відповідно, мати аж дванадцять різних нюансів. От і виходить, що має чоловік в гороскопі Венеру в Скорпіоні, і подобаються йому жінки пристрасні й ревниві, затягнені в чорну шкіру й мереживо. А Місяць у нього в Тільці, й одружиться він працьовитою товстушкою, яка вміє смачно готувати. А жінка з Марсом в Козерозі все життя буде озиратися на військових в мундирах, а заміж вийде за нудного бухгалтера з виразкою шлунку, бо Сонце в неї в Діві.

На додачу, для кожної планети є знаки, які додають їй сили, а є й ті, що ослаблюють, в решті вона почувається посередньо. Відповідно:

 • Сонце — сильне в Леві та Овні, слабке — в Терезах і Водолії
 • Марс — сильний в Овні, Скорпіоні і Козерозі, слабкий — в Терезах, Тільці і Раці
 • Місяць — сильний в Раці і Тільці, слабкий — в Козерозі і Скорпіоні
 • Венера — сильна в Тільці, Терезах і Рибах, слабка — в Скорпіоні, Овні і Діві.

Від сили чи слабкості чоловічих і жіночих планет в гороскопі людини залежить баланс чоловічого й жіночого начал, так званих ян та інь, у її психіці. Бо чоловік запросто може мати сильне інь (Венера в Рибах, Місяць в Раці) і слабке ян (Сонце у Водолії, Марс в Терезах). В результаті отримаємо дуже ніжне, навіть витончене створіння, емоційно неврівноважене, плаксиве, безвідповідальне, але з наманікюреними пальчиками і аристократичними манерами. Так само може бути жінка з сильним ян (Сонце в Леві, Марс в Козерозі) і слабким інь (Місяць в Скорпіоні, Венера в Діві). І вийде цілеспрямована кар'єристка, з аналітично-логічним мисленням, яка понад усе прагне влади і слави та нехтує почуттями і власними і оточуючих.

Більш того, значення має також взаємне розташування цих чотирьох планет під певними кутами, які називають аспектами. Це, свого роду, енергетичні зв'язки. Наявність гармонійних аспектів між чоловічими і жіночими планетами гарантує власнику гороскопу хороші стосунки з протилежною статтю. Натомість, напружені аспекти або, що ще гірше, повна їх відсутність створюють великі проблеми і в сексі і в подружньому житті.

Щоб не бути голослівною, запропоную дві космограми для спрощення, без врахування точного часу і місця народження двох дуже відомих людей. Дати я взяла з Вікіпедії.

Перша — відома українська письменниця Леся Українка.

Тут бачимо Сонце в Водолії, Марс в Терезах, Місяць в Стрільці та Венера в Рибах.

Друга — політик Олег Ляшко

У нього цікава ситуація Сонце в Стрільці, а Марс, Місяць і Венера в Скорпіоні.

Висновки про їхні уподобання спробуйте зробити самі.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+1
1037
RSS
19:49 (відредаговано)
+1
У мене Сонце в Козерозі — яке воно там, слабке чи сильне?! Незрозуміло…
Марс у Леві — знов-таки, який він там??? Незрозуміло…
_подумай
Місяць в Тільці (сильний). І яку ж подругу по життю мені накреслили зірки?..
Венера в Скорпіоні (слабка). І яку ж подругу для сексу мені накреслили зірки?..
_не_знаю
Нічого не зрозумів…
У вас Сонце в Козерозі в стані «перегрин», тобто воно в дорозі, і не вдома, і не вгостях, і не вигнане. Ніби нейтральне, але йому незатишно, нема на кого спертися, отримати допомогу.
Марс в Леві має зовсім мало сили і влади, як бригадир на будові. Робочого збештати може, а коли прийде інженер чи директор, то шапку в руки і низько кланятися треба. А він у вас ще й ретроградний. То всі сили часом не в той бік виходять.
Оттже альфа-лідером вам не стати і героєм-коханцем теж. На жаль.
Ваш Місяць в Тільці дійсно сильний і говорить про хазяйновиту, спокійну, терплячу жінку. Яка вміє смачно готувати і цінує прості життєві радості.
А от, Венера в Скорпіоні радить обирати гарячу, пристрасну коханку, але вона буде ще й ревнива.
Оттже альфа-лідером вам не стати і героєм-коханцем теж. На жаль.

Альфа-лідер ієрархії витрачає забагато сил на ієрархічну боротьбу з «низами». Це нераціонально ні з точки зору витрати сил, ані марнування часу. Вовк-одинак насправді теж альфа-лідер, тільки без ієрархії. Він сам собі ієрарх, це значно привабливіший персонаж.
_троянда
Що ж до героя-коханця… Насправді це нещасний чоловік, не здатний здійснити вибір найкращої серед жінок. Мені таких шкода. Це справді не моє.
Вовк-одинак насправді теж альфа-лідер, тільки без ієрархії.

Цілком можливо, що таке розташування Марса і Сонця сприяє «одиночному плаванню». Сонце заслабке, щоб керувати іншими, а Марс надто гордий, щоб підкорятися.

Випадкові Дописи