10 таємниць щодо чоловіків і жінок

10 таємниць щодо чоловіків і жінок
Джерело матеріалу:

Перша таємниця:
1. Чоловік і жінка шукають в стосунках уваги до себе. Будь-яке незадоволення у відносинах виникає через те, що одна зі сторін недоотримує увагу від партнера.
Може здатися, що відносини зазнають аварії через складний характер, погані звички, непристойні вчинки одного або обох партнерів, але якщо партнери дають увагу одне одному, ці причини не можуть призвести до розриву. А от коли один партнер припиняє давати увагу іншому, тоді починається битва, в якій є місце всім негативним почуттям.
Чоловік і жінка по-різному оперують увагою. Думка взята у Юрія Субордіна: Насправді є дві уваги. Жіноча форма уваги, коли людина повністю слухає співрозмовника, тобто без опору сприймає образ, переданий їй співрозмовником, і чоловіча форма уваги — залучення в якийсь процес. У цьому випадку людина повністю залучена і не відволікається ні на що інше.
Чоловік жадає, щоб жінка повністю слухала його, розкривши рота і погоджуючись з усіма його доводами. Брала його інформацію беззастережно. Іншими словами, проявляла до нього жіночу форму уваги. Приблизно так чоловік очікує, що жінка буде завжди готова до сексу з ним.
І щоб жінка слухала його, чоловік застосовує свій прийом поводження з увагою. Він залучає її (або тих, хто ним зацікавлений) в процес формування нових вражень, щоб вона (вони) розкрилися і почали слухати. Чоловік у відносинах завжди задає напрям, тобто пропонує виявити інтерес до чогось нового, де, на його думку, можуть виникнути нові враження і тим самим його почнуть слухати.
Жінка, яка не підтримує тривалий час чоловіка в його захопленнях, стає для нього джерелом дискомфорту, і поступово він припиняє завойовувати її увагу. Чоловік, який припинив залучати жінку в сферу своїх інтересів, який не дає їй нових вражень, викликає в ній розчарування.
Жінка вважає слабким того чоловіка, який не зміг переконати її слухати його, чоловік вважає стервою ту жінку, яка не залучається до його пропозиції. Однак, якщо увага і залучення існували в стосунках чоловіка і жінки бодай деякий час, виникає зв'язок, який живе сам по собі й є Другий таємницею.

Друга таємниця:
2. Між чоловіком і жінкою існує канал відносин, чуттєвий зв'язок. При розриві відносин зв'язок залишається і викликає страждання у однієї сторони і накачування енергією для другої. Поки зв'язок існує, партнери по черзі змінюють напрям руху енергії по цьому каналу. Отже, то один, то другий почувається то краще, то гірше від партнера.
Будь-які відносини являють собою якийсь процес енергообміну, а почуття, емоції, особливості поведінки є наслідком його.
Те, що відносини можна представити у вигляді труби між чоловіком і жінкою, через яку перекачуються почуття та емоції від одного партнера до іншого, значно спрощує пояснення, чому при розриві відносин одному з партнерів зле, а іншому, як-то кажуть, удача сама в руки йде.
Зв'язок, труба, прив'язка — називайте як хочете. Її не видно, але ж відчуття дискомфорту є. Як не видно хвиль, які приходять в ваш мобільний телефон, але звук в трубці — реальність.
Багато з вас часто відчували тривалі, виснажливі періоди поганого самопочуття, коли хотілося бодай невеликої підтримки партнера у вигляді SMS, дзвінка або теплого слова. Але звідти ані звуку, ніякого ворушіння. А коли з'являються чутки про те, що партнеру щастить?! Усередині починають кипіти образа, помста, бажання рвати і метати!
Що ж робити?
Усвідомити, що ваш зв'язок — самостійна одиниця Всесвіту. Точно так само, як труба вашого пилососа. Труба є і вона приєднана до вас. Зв'язок у вигляді труби завжди буде шукати момент, щоб дати вам знати про себе. Для цього труба буде викликати негативні почуття і відтік енергії.
Після того, як ви її усвідомили, використовуйте трубу за призначенням востаннє. Заберіть через неї у партнера все, що належить вам і віддайте йому все, що належить йому. Таким чином, необхідність в трубі зникне. Вона розчиниться.
Подякуйте партнерові за те, що він був у вашому житті. Дайте йому місце в серці. А ви пам'ятаєте про Таємницю Нуль? У цих відносинах ви задовольнили потребу предків? Якщо ні, то на місце цього партнера прийде такий самий.
Щоб відносини не доходили до розриву і страждань, потрібно знати про Третю таємницю:

Третя таємниця:
3. Чоловік повинен розлучитися з мамою перш, ніж вирішить одружитися з жінкою.
У чоловіка завжди є його перша жінка. Це його матір. Ще хлопчиком він прив'язаний до неї перші дванадцять років життя. Далі зв'язок слабшає, але чи завжди він рветься?
Якщо мама — самодостатня, зріла особистість, вона легко відпустить сина в світ. Матір передає сина в руки батька. Тепер чоловік відповідальний за чоловіка. Так мужність переходить від батька до сина. Але в наші дні не завжди все настільки гладко.
Часто матір сама залишається маленькою Внутрішньої дівчинкою, сповненою страхів і недовіри. І тоді вона не може довірити свого сина нікому. Ні батькові дитини, якого можливо давно немає поруч, ні тим паче дівчині, яка поклала око на найдорожче в її житті.
Матір не дає свободи синові, вирішує все за нього. Якби вона знала, що власноруч перетворює його на Невдаху! Але вона не хоче цього знати — вона Матір і більш за всіх любить свою кровиночку! Підсвідомо вона хоче бути потрібною і затребуваною хоча б ним, бо почувається повним нікчемою. І ростить собі подібного. Ну то й що! — скаже вона. — Доки я жива, він буде під моїм захистом і повністю забезпечений. Так і хочеться запитати: А коли вас не стане, йому теж піти за вами в інший світ?
Мами, будь ласка, країні потрібні чоловіки! Відпустіть їх — дайте їм стати Чоловіками! Любіть їх по-справжньому, а не зі страху за свою зарюмсану Внутрішню дитину. Мами, щоб чоловік залишався в зрілому віці в стані вашого підопічного, або ще гірше «психологічним чоловіком», йому доведеться пити. Тільки там, в запої, він зможе виконати ваше батьківське послання: «Не зростай!»
Чоловіки, не одружуйтеся, доки не розлучитеся з мамою! Все одно мама, як «перша і законна», відіб'є вас від дружини. Після того, як чоловік покине свою маму і до нього, згідно з Біблією, приліпиться дружина, виникне те, що ховається в Четвертій таємниці:

Четверта таємниця:
4. Жінка завжди буде хотіти позбавити чоловіка мужності, щоб він не дістався інший.
Мужність — це здатність проникнути в непізнане, в світ, де нічого ще не відомо і де необхідно навести лад. Всесвіт поклав цю відповідальність на чоловіків, змусивши їх розширювати свою мужність, долаючи перешкоди і розкриваючи таємниці природи.
Чоловік повинен залучатися до нового, опановувати це нове і приносити здобич, знання до ніг своєї жінки. Дружині, або мамі. (Давайте вважати, що наш чоловік вже розлучився і приносить трофеї дружині). Так зростає його мужність.
А що його жінка? Вона є тим Всесвітом, який бажає бути вивченим її чоловіком. Вона то розкривається перед ним, то приховує якісь свої таємниці, щоб викликати його інтерес до нового пізнання ним самої себе.
І коли він хоче почати вивчати інший всесвіт, то в ній виникає спочатку подив, а потім образа: «Як? Ти ще не пізнав мене! Як ти можеш вивчати щось інше? Я не можу таке пробачити тобі!»
Бачачи його призначення — пізнавати нове, вона пропонує йому своє "ідеальне рішення": СИДИ ВДОМА І ПОЛЮЙ, ПІЗНАВАЙ ЗВІДСИ!
Так вона позбавляє його мужності, бо тепер він не може їй відмовити — буде скандал: «Як? Ти хочеш мене зрадити? Тоді забирайся назавжди!» Він погоджується залишитися поруч і потихеньку стає їй синком, а вона йому — мамою.
Їхні сексуальні відносини сходять нанівець, але для неї головне досягнуто — поруч є той, хто завжди буде вивчати і обслуговувати її Всесвіт. Який же вихід з цієї патової ситуації? Він в П'ятій таємниці:

П'ята таємниця:
5. Чоловік зростає в статусі тільки на коханні його жінки. Цих жінок у нього дві: мама і дружина. Якщо чоловік не росте в статусі, отже, кохання до нього немає.
Чого хочуть всі люди? Вірно, розвитку, зростання! Зростання в людському повсякденному житті виглядає, як перехід від одного статусу в інший. Щоб зростати в статусі, потрібні ресурси, потрібна підтримка. Хто дає цю підтримку? Той, хто вірить, той, хто любить!
Коли пара тривалий час не може перейти зі свого [наявного] статусу в більш високий ранг, наприклад, довгий час неможливо накопичити на розширення житлоплощі, це означає, що чоловікові, як добувачеві й мисливцеві, бракує сил. Йому потрібна підтримка. Підтримку він може взяти тільки у жінки, яка силою своєї віри покаже йому, що він сильний і класний.
Чоловік не сильніший від жінки. Чоловік стає сильнішим, коли йому дозволяє почуватися сильним жінка. Жінка не слабкіша від чоловіка. Просто вона розуміє, що її чоловікові необхідно почуватися героєм, коли він подорожує просторами її поки ще недослідженого Всесвіту.
Жінка готова дати чоловікові енергію для того, щоб він зосереджував свою увагу на її персоні, на її інтересах. Жінка дає енергію, нагадаю, через свою увагу і почуття кохання до чоловіка.
На її коханні він почувається сильнішим і має можливість вирости в статусі, щоб передати цей статус своїй жінці (або мамі). Тільки-но жінка припиняє давати увагу і кохання чоловікові, його зростання в статусі зупиняється. Можна багато дорікати чоловікові за відсутність зростання і грошей, але причина в жінці, яка не дає йому кохання.
Що ж таке кохання, дізнайтеся з Шостий таємниці:

Шоста таємниця:
6. Кохання — це прагнення розвинути свого партнера. Якщо партнер не бажає вашого розвитку, він вас не кохає.
Дуже часто можна почути такі висловлювання: «Навіщо тобі ці книжки, тренінги, семінари? Сиди вдома, займайся дітьми!» Що хоче сказати цим людина, яка говорить таке? Вона просить дати їй Увагу.
Якщо Уваги вона отримує багато, але все одно продовжує утримувати партнера в «золотій клітці», то вона не бажає зростання і розвитку свого близького. Чому тоді ці люди поруч? Тому що їм обом вигідно залишатися пораненими дітьми і грати в ролі своїх незадоволених предків:
Один — жертва, інший — кат. Один — нікчема, інший — перевага.
Той з двох, хто в позиції зверху, в позиції зверхності, той більше поранений, але приховує цю правду від себе. Його стратегія: щоб не відчувати свій біль, треба бути крутішим від інших. Підносячись над жертвами, я не помічу, що сам такий же вбогий, як вони.
Ця стратегія приводить його до рішення не давати можливість партнеру розвиватися, інакше партнер втече з-під його рабства. Отямиться, побачить, що шлях до свободи відкритий і втече! Але зростання не зупинити, і тоді повільно, потихеньку, через свою роль ката, тирана, партнер починає самостійно, в межах створеної «золотої клітки», витягувати зі своєї жертви її поранених Внутрішніх дітей.
Процес болісний і полягає він в Сьомій таємниці:

Сьома таємниця:
7. Чоловік служить жінці кожною своєю дією, навіть негативною: пияцтвом, неробством, побоями. Чоловік — дзеркало жінки, в якому відбивається все те, що вона про себе не хоче знати.
Навіть у найважчих відносинах, в так званих неблагополучних сім'ях, чоловік і жінка служать одне одному. Вони — дзеркало того, чого самі в собі не хочуть визнавати.
Двоє завжди разом, доки їм є що дати одне одному. І, можливо, вони дають одне одному біль, приниження, страждання. Але вони не розлучаються. І причина тут тільки одна: Історія предків. Двоє повторюють історію своїх предків, демонструючи своє кохання не до партнера, а до предка: бабусі, прадіда, або до абортованих дітей матері.
Я багато писав про це на сторінках свого Блогу, але зараз я просто хочу повторити стару думку новими словами: Якщо ви не розлучаєтеся з тим, хто вас не розвиває і змушує страждати, ви, завдяки своєму тирану, усвідомлюєте потроху і витягаєте з себе тих поранених Внутрішніх дітей, які були створені за часів життя ваших предків.
Шкода, але це так… Подякуйте тиранові, адже в його роду такі ж історії, що і в вашому. Тому ви і пара. Двоє б'ються за кохання, але виграти можна, тільки знаючи Восьму таємницю:

Восьма таємниця:
8. Щоб чоловікові перемогти жінку, йому потрібно виграти битву в її очах, щоб жінці перемогти чоловіка, їй потрібно програти йому.
Даоси говорили: «Жінка — широка, а чоловік — глибокий». Це означає, що жінка добре почувається, коли може відчинити свою душу широко-широко, а для цього їй потрібно дозволити собі довіритися світові, прийняти його, не бажаючи змін.
Такий стан буває в полі, коли лежиш на траві та впускаєш в себе небо, сонце, повітря, траву, мурашокі сонце. І всіх-всіх-всіх. Жіноча енергія тече горизонтально, вона немов Земля.
А чоловіча енергія вертикальна, і чоловік почувається прекрасно, коли, піднімаючись, як міцне дерево, проникає глибоко корінням в землю. Чоловік харчується від жіночої енергії, як дерево живиться від землі.
У відносинах, якщо жінка підноситься над чоловіком, вона відчуває перемогу, але, в підсумку, програє, бо дерево під землею означає землетрус. У ці хвилини жінку трусить, як гори під час підземних поштовхів, і вона відчуває глибоко заховану тривогу. З кожною перемогою над чоловіками-деревами тривога зростає, і від цього зростає втома. Перемоги вже не тішать, бо на цій землі вже давно ніхто не хоче селитися.
У горах завжди мало жителів, і всі вони опинилися там з однієї причини: колись їхні предки тікали від смертельної небезпеки в ці гірські ущелини, щоб там їх ніхто не знайшов. Так їхні нащадки і стали горянами. Я сам горянин, тому можу так говорити.
Жінка, яка програє чоловікові, завжди переможниця. Її енергія спокійна і рівнинна. До її території багато хто приєднується, і життя стає дедалі більш розмаїтим.
У такої жінки багато друзів і помічників, бо вона не струшує своєю енергією тих, хто вирішив підійти до її просторів.
Тепер вона готова до нового зростання, яке розкривається в Дев'ятій таємниці:

Дев'ята таємниця:
9. Чоловік мріє перетворити свою жінку на Королеву, а жінка мріє про готового Короля.
Жінка завжди шукає собі Чоловіка-Учителя, який зможе допомогти їй пізнати саму себе. Її безмежний Всесвіт потребує людини, яка не пройде повз найрізноманітніших її явищ і зможе увімкнути всі її жіночі стани: Дівчинку, Господиню, Коханку і Королеву.
На таке здатен тільки Король, і тому їй потрібен сильний чоловік, який виріс над своїми дитячими страхами і заспокоїв духів предків.
А чоловік хоче бути творцем жінки, він готовий сам створювати зі своєї жінки Королеву і тому настільки ревно вислуховує її слова про те, що вона хотіла б повчитися десь, але не у нього.
Щоб перетворити чоловіка на Короля, жінці варто дати йому королівську увагу і з повагою визнати його заслуги перед нею. Він — Король, і жінка, яка створює в чоловікові стан реалізованого Короля, завжди щаслива і живе у злагоді й достатку.
Кожен чоловік розуміє це і щоб відчути себе Королем, він повинен знати Десяту таємницю:

Десята таємниця:
10. Чоловік повинен розуміти, що його інтонації впливають на стан жінки. Адже вона кохає вухами. Тому чоловік повинен вміти кохати голосом, піклуючись про свої інтонації.
Сильний Чоловік, Король — той, хто може зрозуміти почуття жінки. Почуття — не слова. Вони, як листочки на вітрі. Від сильного вітру тремтять. Звичайний чоловік навіть не припускає, що його слова й інтонації — це той вітер, який може налякати жінку. Жінка може злякатися настільки, що сховається і відмовить чоловікові в увазі. А без її Уваги він припиняє зростання в статусі.
Тому Король знає, що чим м'якшим є його голос, тим швидшим [буде] його успіх. Король дарує тепло. Король — це Чоловік-Сонце, а Королева — це квітка, яка насолоджується Сонцем і ласкавим вітерцем, що зривається з його вуст! Пелюстки квітки виділяють аромат і розносять по світу пісеньку кохання: «Чоловік моєї мрії — чоловік такий, як ти!»

P.S. Немає в світі нічого, окрім кохання, а чоловік і жінка — пророки його...

Автор — Марк Іфраімов

+1
2299
RSS
10:53
+1
Прекрасна стаття! Давно колись натрапив на неї, ось зараз відшукав вдруге. Але через великий обсяг не брався перекладати, все відсував на потім…
_шкодую
Зараз у мене на черзі ще декілька великих статей, які не розіб'єш на частини…
_шкодую
11:19
+1
Щодо Дев'ятої таємниці:

Її безмежний Всесвіт потребує людини, яка не пройде повз найрізноманітніших її явищ і зможе увімкнути всі її жіночі стани: Дівчинку, Господиню, Коханку і Королеву.

Мабуть, автор має на увазі оці 4 іпостасі жінки:
Це відповідає моєму баченню «квадратурі літературного твору», тому я зафіксував собі все це в картинках для літстудій:


Однак я зустрічав також іншу класифікацію — вже за п'ятьма стихіями:

Треба буде якось іншим разом поговорити про це…
21:44
+2
Сократ казав, що якщо будете мати хорошу жінку, то будете щасливими, а якщо таку як у мене, то станете філософом. Все вище приведене, як на мене, базується на сліпій рефлексії. Можливо, коли мати певну усвідомленість, то деякі з таємниць не спрацюють так, як це описано.

"Немає в світі нічого, окрім кохання, а чоловік і жінка — пророки його.."
Можливо, на даний момент не пророки, а пороки його… враховуючи рефлекторну складову кохання.

І ще. З досвіду літератури і кінематографу можна зробити невтішний висновок, що найперше, чим жертвують — це жертвують любов'ю.
22:50
+1
Здається, що тут описані відносини ГОРОДЯН. Відносини серед селян інші, більш приземлені.

Випадкові Дописи