Серпнева серія затемнень

Серпнева серія затемнень

Ми наближаємось до чергового напруженого періоду з точки зору астрології. В серпні на нас чекає два затемнення. Оскільки вплив затемнення починається за кілька тижнів до його початку, а то й за цілий місяць, то ми вже відчуваємо їхній ефект, і триватиме цей вплив 2-3 місяці, а іноді й пів року до наступної серії затемнень. Особливо це стосується тих людей, в чиїх гороскопах затемнення попадає на важливі точки.

Спершу замість повні буде часткове місячне затемнення – 7 серпня о 21.10 за київським часом, в 16° Водолія, його зможуть спостерігати жителі Європи, Азії, Африки, Австралії і навіть Антарктиди. В Києві та Україні загалом, його можна буде спостерігати відразу після сходу Місяця, але буде ще не зовсім темно, тому воно не буде виглядати ефектно. Місяць просто світитиме дуже тьмяно і стане знову яскравим близько до опівночі.

Водолій – знак свободи, рівності і революцій, а Місяць відповідає за наші емоції, тому багатьох може охопити непереборне бажання «порвати кайдани», зламати кордони і втекти якнайдалі. Якщо вас дійсно щось гнітить, то це найкращий час виправити ситуацію, наприклад, позбутися шкідливих звичок чи піти з остогидлої роботи. З іншого боку можна сподіватися якогось революційного наукового відкриття, але швидше за все його оприлюднять значно пізніше.

А через два тижні буде сонячне затемнення – 21 серпня о 21.30 в 29° Лева. Побачити це небесне явище зможуть жителі Канади, США, Південної і Центральної Америки, а також Західної Європи та Західної Африки. Повну фазу можна буде спостерігати на території США. Місто Карбондейл (США) стане унікальним місцем, де спостерігатимуться 2 повних сонячних затемнення протягом 7 років — в 2017 і 2024 роках. В Україні повне сонячне затемнення 2017 видно не буде!

Про це сонячне затемнення багато говорять, бо воно належить до того самого сароського циклу, що й затемнення 11 серпня 1999 року, яке привело до влади Путіна. Тож багато хто сподівається, що на цьому затемненні його влада нарешті закінчиться. Будемо сподіватися, що це правда. Зрештою на цьогорічній конференції астрологів у Львові була інформація про квадратуру петлі ретроградного Марса до Урана в Тільці, яка попереднього разу посадила на російський престол найпрогресивнішого царя Петра І. Може і наступного року ця петля подарує Росії нового правителя.

Під час обох затемнень Сонце буде в знаку Лева, тут воно найсильніше і почувається господарем. Але знак Лева дає надмірну пишність та показуху, тому всім, хто намагається схуднути, можна розслабитись, жодна дієта зараз не спрацює. Відкладіть боротьбу з зайвими кілограмами до наступного року. А ще варто контролювати свої витрати, Сонце в Леві спонукає жити на широку ногу, значно перевищуючи допустимий бюджет. Тому, йдучи на прогулянку, залишайте гаманець вдома, а в магазин беріть конкретну суму і список закупів.

Під час обох затемнень Сонце перебуватиме в з’єднанні з Марсом, планетою вольових рішень та силових методів. Це штовхатиме до більш рішучих і агресивних методів вирішення проблем, як на побутовому, так і на політичному рівні. Але знак Лева і тут внесе свої корективи. Найбільше бряцатиме зброєю той, у кого нема реальної сили, це все лише гра на публіку, намагання залякати супротивника.

Ще одним цікавим елементом обох затемнень буде з’єднання ретроградного Сатурна з Ліліт в Стрільці. Сатурн – це закон, порядок, ієрархія, кар'єра, Ліліт – спокуса, Стрілець – філософія, релігія, духовність, вищі цінності. Цікаве вийшло поєднання: спокусою стануть закон, порядок і мораль, але для кого, чи сам Закон і Мораль будуть спокушені, тоді ким? Проте вся ця комбінація буде гармонійно аспектувати Сонце і Місяць в обох затемненнях. Можливо зміна моральних стереотипів піде на користь нашій цивілізації?

Крім затемнень, свої штрихи до загальної картини додасть ще й Меркурій, який 13 серпня, дійшовши до 12° Діви, розвернеться і піде у зворотному напрямку. За три тижні він досягне 29° Лева і 4 вересня знову розвернеться для директного руху. Усім, хто має важливі точки гороскопу в цих межах, теж варто бути уважнішими.

Загальні рекомендації: Від початку серпня і до середини вересня

  • Утриматися від далеких поїздок, максимум на дачу чи в село до родичів.
  • Не купувати й не продавати великих чи дорогих речей.
  • Не укладати договорів, не підписувати контрактів чи важливих документів.
  • Перенести початок розгляду справи у суді.
  • Відкласти планові операції.
  • Не починати нових проектів.
  • Вести максимально спокійне життя.
  • Займатися рутинними справами.
  • Розгрібати завали, викидати сміття, наводити лад в думках і навколо себе.
  • Підводити підсумки, складати плани.

Сподіваюся, зорі будуть до вас прихильні і подарують лише приємні сюрпризи.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+3
488
RSS
01:26
+2
Загальні рекомендації: Від початку серпня і до середини вересня
Утриматися від далеких поїздок, максимум на дачу чи в село до родичів

А от і не війде! _язик
15 вересня (точно середина місяця!) мусимо прибути до Львова на Львівський книжковий форум! Будемо нову книжку презентувати:
Ну, до того часу Меркурій вже стане директним і трохи набере швидкості, а з усіх несприятливих факторів залишиться тільки спадаючий Місяць. Виставляти щось на продаж на спадаючому Місяці — собі ж на збиток.
Намовте видавця зробити першу презентацію в Києві 5 вересня. Це за день до повні, але краще ніж на спадаючому. Продажі будуть більші.
Треба подумати… Хоча маю сумніви, що пан видавець захоче розпилятися перед ЛКЯ, влаштовуючи презентацію ще й у Києві. Але спробую закинути йому ідейку…
06:57
+2
Дякую, Дзвінко, за попередження. В серпні будемо копати картоплю. А тобі, Тимуре, бажаю доброї поїздки до Львова і щасливого повернення.
Красно дякую, друже!
11:57
+3
А я їду у Карпати. Відмовлятись? Але це, скоріш за все, остання поїздка на відпочинок. _сумний
На відпочинок в межах країни можна їхати, але бути уважним в дорозі.
12:52
+2
Їдь, Олександре. Це ж Карпати! А куди саме? Напишеш потім ПОДОРОЖНІ НОТАТКИ.
12:28
+2
Дякую за статтю.Сподіваюсь на прихильність зірок.

Випадкові Дописи