Принцеса і раб

Принцеса і раб
Джерело матеріалу:

Арабська притча

Одна арабська принцеса закохалася в раба. Ні погрози, ані благання султана жодним чином не впливали на дівчину. Ніхто з радників султана також не зміг йому дати слушну пораду.

Якось до палацу султана прийшов старий мудрець і, дізнавшись про проблему, сказав засмученому батькові:

— Ваша Величність робить помилку. Якщо ви забороните дівчині виходити заміж, то вона тільки образиться на вас, тоді її ще більше тягнутиме до цього раба.

— Скажи, що мені робити, — почав благати султан.

Старий хакім виклав йому свій план дій. Подолавши сумніви, султан вирішив спробувати. Він послав за дочкою і сказав:

— Я хочу випробувати силу твоїх почуттів до цього чоловіка: тебе закриють разом з ним в тісній комірчині на тридцять днів і ночей. Якщо до кінця випробування ти як і раніше хотітимеш вийти за нього заміж, то дістанеш мою згоду.

Не тямлячи себе від радості, принцеса обійняла батька і з вдячністю погодилася на випробування. Протягом декількох днів все йшло добре, але потім у відносинах намітилася нудьга. Через тиждень принцеса втомилася від компанії раба; її дратувало будь-яке його слово або дія.

Після двох тижнів обранець набрид їй настільки, що вона стала стукати в двері і вимагати, щоб її випустили. Вирвавшись на свободу, принцеса з вдячністю обійняла батька за те, що він врятував її від чоловіка, до якого вона вже не відчувала нічого, окрім відрази.

+2
613
RSS
09:08
+2
_троянда _троянда _троянда
Ну, і що ж ви хотіли, щоб я опублікував на Світочі в день 33-ї річниці одруження?!
_цілований _цілований _цілований
Експеримент ризикований. Особливо зважаючи на… гм-гм-м-м… регіональні особливості людського темпераменту. Замкнути принцесу з рабом в тісній комірчині на місяць — ризикований експеримент!
_цілуємося _цілуємося _цілуємося
Але за що купив — за те продав!
_пиячимо _пиячимо _пиячимо
11:46
+2
Разом пуд соли з'їсти — недарма сказано.
Сучасні психологи в таких випадках радять брати намет і на 2 тижні з коханим в гори. Якщо вижили без травм і мордобою, можна й одружуватися.
14:19
+3
Тут буває очевидним і без гір, що не потрібно одружуватись, але все одно одружуються.
А може то карма?
_божевільний
20:11
+3
Це вже не актуально! Тепер можна пожити деякий час з людиною, щоб зрозуміти, чи хочеш на ній одружуватися _цікаво А ось одружуватися не проживши з людиною перед тим в одній хаті хоча би місяць — це справжнє безумство! _наляканий
Саме тому ця притча є актуальною — бо тепер так заведено _язик

Випадкові Дописи