До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Запитання щодо користування сайтом

Технічна підтримка користувачів.

Запитання щодо користування сайтом

Тут у коментарях Ви можете задавати запитання щодо користування сайтом.

1 запитання = 1 коментар.

+1
1703
RSS
Коментар видалено
Доброславе! А складно зробити тут якийсь знак, щоб сайт можна було розпізнати серед вкладок?
12:24
Пізніше зроблю.
07:32
Іконку сайту додав. Проте вона може не зразу відображатися у всіх. Тому що є кеш браузерів і кеш на стороні провайдера.
Я ще вчора помітив, дякую! Можливо тільки стрілку наверх повернути… Ми ж усі неначе обрали напрямок розвитку туди?
08:25
То мабуть тільки в мене вона вчора ніяк не хотіла відображатися і я ламав голову шукаючи причину :)
Щодо напряму стрілки, то в такому положенні як зараз вона привертає увагу до вкладки сайту, щоб люди по-частіше згадували про нього :)
09:54
+1
10:04
+1
Цікавий варіант. Потім спробую поставити як іконку.
12:46
+1
Іконку поміняв. Через деякий час буде у всіх відображатись нова.
Що скажете? Мені подобається!
Круто! Залишаємо поки що?
21:49
Я ще раз змінив іконку. Зробив, щоб трикутники були більш рівносторонні, як в оригіналі.

Теперішню можна побачити за адресою svitoch.in.ua/favicon.ico а ту що була раніше svitoch.in.ua/favicon2.ico

Ця що тепер, з меншими трикутниками по-сторонах, мені здається кращою.
І мені ця більше подобається!
Доброславе, а чому при поширенні статті з нашого сайту на ФБ замість картинки зі статті стоїть «тут буде мій аватар»? Це можна якось виправити?
22:08
А так постійно? Чи тільки 1 раз получилось? І поширювали просто вставляючи посилання в самому Фейсбуці, чи через кнопку Фейсбука, яка внизу під публікацією?
Здається постійно. Я тільки два рази поширювала, обидва рази через кнопку.
14:13
+1
Виправлено! Тепер можете спокійно поширювати посилання через Facebook, Вконтакте чи інші мережі. Завжди буде підхоплювати першу картинку в публікації. Тобто ту картинку, яка вставляється в окремому полі під час створення публікації. Це стосується всіх типів матеріалу.

А для публікацій, які не мають взагалі зображень, буде додаватись окреме зображення з логотипом сайту. Це стосується і Цитат.
Я тут майже нічого не вмію. Як написати Тимуру листа?
15:33
Перейти на сторінку його профілю svitoch.in.ua/users/15 і праворуч в меню користувача вибрати «Написати повідомлення»
Маю запитання…
У мене в матеріалах, навіть безпосередньо набраних на Світочі (!!!), почав вилізати незрозумілий тег:
<p "="">
Його дуже важко позбутися! Коли його викидаю — може зникнути частина матеріалу, яку потім важко відновити. Тому вчора я (перепрошую) мудохався десь 1,5 годин, доки викорінив тег в матеріалі «Як навчити мозок вчитися».
Що це за глюк?!
21:22
+1
Буду розбиратися…
21:00
+1
Дана проблема проявляється тільки в браузері Firefox. Я повідомив розробників, але не факт, що вона швидко вирішиться. Можливо взагалі скоро перейдемо на якийсь інший редактор. А поки що для створення публікацій прошу користуватися браузером Chrome або ж можна спробувати спочатку набирати (копіювати) текст на html-cleaner.com/ і вже звідти копіювати на Світоч.
ок!
20:59
+1
Проблема вирішена! Якщо побачите ще якісь труднощі при користуванні редактором, будь-ласка зразу повідомляйте!
Красно дякую!
Позавчора, вчора й сьогодні я намагався публікувати як дописи, так і коментарі. Не знаю, в чім річ, але гіперпосилання вставляти тепер — це тааака морока!.. Одну публікацію я так і не здійснив — відклав, бо нерви не витримали.

Те, що опублікував + коментарі проходили лише з 3-4 разу. Розбиті-перерозбиті на частини. Коротше, доки щось опублікується — «бігає коло» по 3-4 рази протягом 30 хвилин. Здебільшого безрезультатно. Чи пов'язано це з новою системою захисту?! Чи це якийсь інший глюк?!
На жаль, повторити комбінації тегів, що безнадійно зависали, аж ніяк не можу. Бо не публікується!!! Тільки заміна дужок і пробіли… Ну, Ви зрозумієте…
Але, за моїми спостереженнями, складнощі явно виникають з тегами чи їхніми комбінаціями:
[ youtube ]гіперпосилання[ / youtube ]
[ b ][ a href=«гіперпосилання» ]Заголовок посилання...[ / a ][ / b ]
[ img src = смайлик ]
Раніше цього не було…
16:03
Тестую:

Посилання www.youtube.com/watch?v=w9LYsqlBj_E
16:04
+1
Тепер все добре працює. А проблеми були вчора пів дня і позавчора. Тоді на кожній сторінці зверху висів банер з повідомлення, що ведуться технічні роботи і сайт доступний тільки для читання.

На всякий випадок ще почистіть кеш браузера!
ок!
00:28
+1
Перепрошую, дійсно коментарі інколи «виснуть» при збереженні. Поки що пропоную перед тим як натискати кнопку «Надіслати» копіювати коментар в буфер обміну, щоб в разі такого зависання не приходилось ще раз набирати текст.
Буду працювати над цією проблемою.
Сьогодні наваяв велику статтю спеціально для Світоча. Але при спробі опублікувати її двічі (!!!) вискакувало:
Ошибка 424: заблокировано правилами безопасности

Що воно означає?!
Як варіант, спробував опублікувати той самий матеріал під іншою назвою і без внутрішніх картинок. Результат той самий:
Ошибка 424: заблокировано правилами безопасности

Ага! Я зрозумів природу «помилки 424»: матеріал блокується, якщо є гіперпосилання на запитання в обговоренні статей!!! Там над кожним дописом в «охвісті» є позначка # — клікаєш на неї й отримуєш адресу гіперпосилання на конкретний допис у диспуті… От його-то і не сприймає Світоч!!!
Матеріал «Сочевична юшка» писався просто тут, на Світочі, вчора ввечері і вночі. Сьогодні його відкоментувала Дзвінка Сопілкарка. Я приписав пару своїх каментів… як раптом побачив, що частина абзаців чомусь «зліпилася» сама собою!!! Спробував поредагувати. Абзаци то загадковим чином «злипалися», то навпаки «розбігалися». Вирізання блоку абзаців, копіювання в Юлогнок (простий текст) і вирізання з Блокноту не допомогло: новий текст вставлявся… на початок, а не в потрібне місце. Десь години півтори «трахався» з матеріалом, аж доки приблизно привів абзаци згідно з моїми уявленнями. Що це таке?!
13:57
Абзаци то загадковим чином «злипалися», то навпаки «розбігалися».


Це проявлялось прямо при редагуванні тексту чи уже після натискання кнопки «Зберегти»?
Після натискання кнопки «Зберегти». На чернетці з абзацами все було гаразд.
21:37
+1
Щодо зависання при відкритті публікації «Випробування спокусою» пана Анатолія. Дійсно при її відкритті деколи браузер зависає наглухо, а інколи все добре відкривається через 30 секунд.

Можу точно сказати, що причина цих «висяків» не в великій кількості коментарів, а в великій кількості відеороликів з Youtube. Я їх нарахував аж 37.

Дальше є 2 варіанти, або повністю забираємо з редактора коментарів кнопку вставки відеороликів, або вставляємо їх «з розумом». Не більше 3-4 штук на сторінці.

Також не забувайте, що в нас є спеціальний розділ «Відеоролики». Саме туди потрібно їх додавати, а в коментарях давати посилання на них.
ОК
Я от що помітив. Коли розміщуєш матеріал і кидаєш теги до нього, вони впорядковуються за абеткою. А коли розміщуєш відео і кидаєш теги до нього — не впорядковуються, а публікуються в тому порядку, як накидав. Чому так?! Чи можна влаштувати таким чином, щоб теги впорядковувалися за абеткою у всіх видах публікацій?! Чи це вже занадто?..
03:35
+1
Поки що не знаю чому так. Уточніть чому це важливо щоб впорядковувало по абетці.
На Світочі передбачена можливість редагування матеріалів. Коли я щось вивішую на сайт, діє ефект «замилювання очей» — тим паче, функція попереднього перегляду матеріалів перед вивішуванням відсутня. Себто, перш ніж натиснути кнопку «Зберегти», я можу перечитати чернетку, але на бачу иатеріал у фінальному вигляді.
Тому я взяв за правило за деякий час повертатися до публікації після вивішування й 1-2 рази перечитувати на предмет редагування. Це передбачає, зокрема, додавання нових тегів. Зручніше працювати з тегами, коли вони сортовані за абеткою.
Отже, якщо є можливість сортувати теги за абеткою не тільки під статтями, але й під іншими видами публікацій — таку функцію бажано передбачити.
Добридень! Вчора ввечері я відповідав Анатолію Висоті на один з коментарів у темі У ЩО ВІРИТЬ ХРИСТИЯНИН? (коротко). Як раптом буквально «під пальцями» вибило Світоч! І навіть глибоко вночі я не міг зайти сюди… Що це було?! DDOS-атака на наш сайт чи щось інше?..
14:11
+1
Була невелика технічна неполадка. В загальному сайт не працював можливо годину-півтори, але оскільки Ваш браузер закешував стару версію сторінки з помилкою, то віддавав саме її. І так могло бути ще довгий час після того як сайт почав працювати.
оскільки Ваш браузер закешував стару версію сторінки з помилкою

Ага, зрозумів
Виникла проблема з редагуванням тексту. Зміна кольору, розміру, жирності шрифта не вставлялася. І курсив змінюється не у всьому виділеному тексті, а лише до першого розділового знака.
16:13
+1
Дякую за повідомлення. Бачу, що проблема проявляється тільки в браузері Chrome. Буду думати як її вирішити.
А я іншими рідко користуюся, хіба коли з чужого компа.
23:21
Поки проблема не вирішена, окрім як робити публікації через інший браузер, можете в Хромі редагувати текст на html-cleaner.com/ і звідти вже копіювати на Світоч. Форматування скопіюється, щоправда не все. Наприклад, фон шрифтів таким чином не скопіюється.
А можна посилання цей «клінер» закріпити десь на верхній панелі, щоб кожен раз не шукати його в коментарях?
17:44
+3
Здається, пан Анатолій, деякий час назад казав, що часто викидає з облікового запису і приходиться по-новому логінитися. Щоб такої проблеми не було не забувайте при авторизації під логіном і паролем ставити галочку «Запам'ятати мене». Тоді довго не буде потреби повторно авторизовуватись.
Завжди так роблю _сміюсь
19:29
+1
Маєш рацію, друже Доброславе. Дякую.
08:19
+2
Увага! Якщо останні кілька днів Ви не отримуєте листи (повідомлення про нові коментарі і т.д) на свою поштову скриньку (переважно це стосується скриньок на сервісі i.ua), додайте нашу скринькув розділі «Білий список» своєї поштової скриньки.
Зробив. А чому раніше повідомлення приходили без цього додавання? На Світочі скринька змінилася чи причина якась інша?
20:24
+2
Айпі поштового серверу хостера був занесений в один із чорних списків, які використовуються деякими поштовими сервісами для фільтрування спаму. Але зараз вже проблема вирішена. До Вас уже приходять листи?
Вже _чудово
P.S. Як мертвому припарки! Адресу вніс, однак повідомлення все одно не надходять. Може, мою лаптопіну ще й перезавантажити треба для надійності?!
Добридень! В моєму свіжому матеріалі «Комунікація» зустрівся термін СЕО. Оскільки не всі наші відвідувачі на «ти» з комп'ютерами, я намагався двічі пояснити цей термін. Ожнак при спробі написати його не кирилицею, а латинкою мій матеріал двічі блокувався з інфою, здається "Помилка 424 — спроба використати слабкі місця цього сайту". В чім річ?! Чому абревіатура СЕО латинкою (а також її розшифровка англійською мовою) — це «слабке місце» Світоча?!
20:43
+1
Допис з цим словом (латинкою) додався без проблем.

У Вашому дописі повинні були бути якісь ще інші символи, що викликали спрацювання фільтра.
Тільки-но глюканув на розшифровці "s_e_a_r_c_h e_n_g_i_n_e o_p_t_i_m_i_z_a_t_i_o_n" (тільки без підкреслювань, звісно!) _вибачаюсь
23:51
+2
Дійсно система захисту сайту вважає ці слова ознакою спаму, тому і блокує. Не хочеться вимикати це правило блокування тільки через один випадок. Якщо в майбутньому будуть подібні випадки, повідомляйте.
ОК, зрозумів! Не вимикайте. Просто знатиму, що й до чого.
10:18
+1
І ще запитання: чи можна додати на Світоч функцію збереження чернетки матеріалу?! Бо редагуєш, редагуєш матеріал на кілька тисяч знаків — а він взяв та й вилетів!!! І все починаєш спочатку… А тобі вже треба відповзати на кухню обід готувати… Або мама прийшла, треба її зустріти… От якби можна було зберегти чернетку і перерватися, полишивши тимчасово Світоч — було б ліпше!
_добре
20:56
+2
Можна. Але думаю, що це буде неправильно. Користувачі можуть поназберігати чернеток, а потім так і не доводити текст до кінця і не опубліковувати його. Або використовувати чернетки для власних цілей, і в результаті буде тільки забиватися база даних непотрібною інформацією.

Великі тексти дійсно не варто писати зразу у вікні редактора на сторінці створення допису. Мій улюблений варіант — користуватися безкоштовним сервісом Google Диск. На нього можна заходити використовуючи для авторизації дані від скриньки на gmail або будь-якого іншого сервісу Google.
Там можна створювати текстові документи і вони автоматично перезберігаються після введення кожного символу в документі. Таким чином можна не боятися, що сторінка перезавантажиться чи чогось подібного. Так як всі дані зберігаються в хмарі, не страшно буде навіть якщо вийде з ладу диск Вашого комп'ютера. Також звідти тексти правильно копіюються на Світоч на відміну від копіювання зі звичайного Ворда.
22:19
+2
І ще запитання: чи можна додати на Світоч функцію збереження чернетки матеріалу?!

Реалізовано.
Зараз спробую. Я саме й хотів написати авторський текст _добре
Зберегти чернетку не вийшло: ЗНАЙДЕНО ПОМИЛКУ В ФОРМІ _шкодую
12:06
+2
Категорію допису вибрали? Чи пропустили це обов'язкове поле?
Там навпроти поля, в якому помилка, червоним має бути вказано в чому проблема.
Все вибрав, там лише тегів не було.
До речі, буває таке: коли пишеш текст довго (ну, наприклад, пару-трійку годин), то він з першого разу не зберігається, а теж видає ЗНАЙДЕНО ПОМИЛКУ В ФОРМІ. Після того можна тут же тиснути на повторне збереження — і все зберігається…
_здивований
Але з чернеткою заглючило щось конкретно.
13:47
+2
Якщо вибрати категорію, вказати назву матеріалу та щось додати в поле тексту допису, то зберігається в чернетку без проблем. На емейл, який зазначений тут пришліть мені скрін сторінки на якій пише ЗНАЙДЕНО ПОМИЛКУ В ФОРМІ, але так щоб було видно всі поля створення публікації.
ОК, якщо наступного разу не збережеться — надішлю, бо я без збереження чернетки все дописав )))
Ага! Нарешті вдалося спрацювати з чернеткою. Щоправда, не без глюків, у 3 прийоми — але все ж таки опрацював матеріал з чернеткою. Звісно, так зручніше _чудово
І ще один глюк: стаття «Про що кричить образа?», яка писалася за допомогою збереження чернетки, чомусь так і не з'явилася в розділі «Свіже на сайті»
_дідько _дідько _дідько
Ну от, будь ласка: матеріал «Навіщо людині інтуїція», який писався без застосування режиму «чернетка», прекрасно розмістився в стрічці активності!!!
_дідько _дідько _дідько
13:24
+2
Ок, я взяв до уваги цей момент. Потестую і напишу розробникам щоб виправили. Достатньо повідомляти про проблеми в цій темі. Дублювати особистими повідомленнями немає потреби.
Нюууу… Припустимо, глюк з неможливістю виставити кольорове тло тексту й досі не виправлена! Кольорове тло є лише в старих текстах, а в новий його і досі неможливо застосовувати. Інакше б я з задоволенням робив текстові «плашки» на блідому «ФОНІ»…
_шкодую _шкодую _шкодую
20:44
+2
Скільки не перевіряв, у мене зберігання в чернетку працює ідеально. Тому якщо залишаються ще якісь незручності треба детально описати як їх можна відтворити. Виправити можна тільки ті помилки, які можна відтворити.
21:04
+2
глюк з неможливістю виставити кольорове тло тексту

Про цей глюк я був теж повідомив розробникам.

Але треба враховувати, що наш сайт створений на безкоштовному програмному забезпеченні (CMS). Моє завдання як розробника сайту є повідомляти розробникам CMS про баги, що я і роблю. Вирішити самому більшість таких проблем неможливо.

А розробники CMS уже відповідно до їхніх пріоритетів виправляють баги.
Баг з заливкою і досі у них в списку завдань значиться як «актуальний». Те що вони його не виправили може говорити про те, що у них є важливіші завдання або про те, що поки що не знають як виправити, так як сам редактор розробляли не вони.

В будь-якому разі я не можу у них що-небудь вимагати, так як ми користуємося їхньою розробкою безкоштовно і їм видніше над чим в першу чергу треба працювати. Тому залишається тільки повідомляти і чекати.

Тим більше цей баг має мінімальне значення, так як є ще багато способів виділяти текст: жирний шрифт, курсив, колір шрифта.
01:13
+2
глюк з неможливістю виставити кольорове тло тексту

Виправлено.
Дякую!
В мене комп глюканув. Спершу не хотів вставляти коментар, а потім вставив його двічі.
А ще чомусь не вставляються посилання.
07:47
+2
В якому смислі не вставляється? Тобто не зберігається коментар з цим посиланням? Яка помилка? Повторіть спробу ще раз, і якщо буде те саме, то пришліть мені це посилання на мій емейл.
Перепрошую, що відповідаю замість ДзвінкоїСопілкарки, але ще вночі ось цей камент у неї справді продублювався. Більш того, на його дублікат я дав таку саму дубльовану відповідь! Зараз дублікати запитання-відповіді зникли.
08:49
+2
Я був видалив дублікати. Якщо проблема з дублюванням повториться, то дайте знати.
Інколи такий ефект виникає якщо натиснути на кнопку «Надіслати» і не зразу відпускати кнопку миші. Хоча в цьому випадку мабуть було щось інше, так як 2 коментарі підряд.
У мене іноді глючить мережа. Буває так, що натиснеш на кнопку «Надіслати» коментар, позначка курсору мишки зміниться на «Режим очікування» — а потім все раптом повертається до попереднього стану: коментар нібито не опублікований, віконце для коментаря заповнене текстом… Природно, тиснеш кнопку «Надіслати» коментар вдруге. І втретє… Один раз камент, зрештою, публікується. Та через деякий час (буває, що через годину, а буває, що і наступного дня) бачиш не один опублікований камент, а два-три-чотири ідентичних. Скільки разів тиснув на кнопку «Надіслати», стільки й публікує…

Хоча буває і так, що після 2-3-4 натискань кнопки «Надіслати» коментар публікується всього лише один раз. Не розібрати, що там і як…
У мене було трохи інше. Я написала коментар у віконці, вставила два посилання і натиснула «Надіслати». Віконце змінилося в режим очікування і зависло. Я паревірила, чи відкриваються інші сторінки і наявність мережі. Все було ок.
У мене було щось схоже, коли я переривала написання коментаря через якісь справи, а потім поверталася і дописувала. Тоді сесія коментаря тривала надто довго і коментар не вставлявся. В таких випадках, я копіюю коментар і перезавантажую сторінку. Після цього знову вставляю скопійований коментар і публікую. Цього разу це не допомогло. Я повторила це кілька разів без ефекту. Тоді я викинула з комента посилання і натисла «Надіслати». Сторінка оновилася і віконце для коментарів було закрите, але свого коменту я не побачила, бо сторінка не посунулася вниз. Я зову вставила у віконце комент без посилань і опублікувала. І тоді побачила два однакових своїх коментаря
21:43
+1
Я написала коментар у віконці, вставила два посилання і натиснула «Надіслати
Можете надіслати мені на емейл повний вміст коментаря з посиланнями, який не публікувався?
21:34
+1
Тільки що протестував. Коментар вставився без проблем. Мабуть щось було не так в другому посиланні, яке тоді вставляли, але зараз не можете знайти.
Можливо. Якщо таке повториться, відразу вам відправлю.
21:40
+2
Не розібрати, що там і як…
Наскільки часто бувають такі випадки?
1 раз на 2-3 місяці, не частіше.
18:52
+2
Увага! В когось сьогодні були випадки, коли під час переходів між сторінками сайту перекидало на якийсь лівий сайт з сумнівним вмістом?
У мене не було _добре
21:12
+1
Якщо в когось таке було або буде, прошу негайно повідомити тут.
В мене допис вставився два рази. Як один видалити?
12:39
+1
Видалив один.
Дякую. То в мене комп підвис.
Добридень!
Чому у мене рейтинг у відсотках, а у інших — в абсолютних балах?! Що за глюк?!


UPD. Вибачте, все гаразд! То я без окулярів сприйняв «96» на позначку "%". Все гаразд!!!
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
У мене просто рейтинг «5396», а я зняв окуляри й побачив «53%»
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
11:57
+2
Я неможу надрукувати статтю, бо в мене мало репутації підкажіть що робити??
13:27
+2
Тепер можете публікувати.
14:00
+2
Дякую)))
16:14
+2
Сьогодні головна сторінка сайту деякий час не працювала через збій в системі кешування.
А я собі гадав, що то сталося?..
12:19
+3
Враховуючи те, що у нас перелік всіх дописів виводиться на головній сторінці в цілях недопущення спаму та публікацій, які порушують правила сайту, зараз зроблено так, що нові користувачі можуть додавати публікації тільки якщо мають Репутацію — 2 і більше. Коментарів це не стосується.

Якщо Ви бачите, що користувач не порушує правила сайту своїми коментарями і хочете надати йому право додавати публікації, підвищити його репутацію можна на сторінці його профілю.

Я ставлю "+1" всім користувачам за «портретні» аватарки й за розцяцьковане тло профілю. Іншим активним користувачам також періодично додаю "+1" до репутації.
_соромлюсь
Звісно, найбільше від мене перепало другу Анатолію — "+5"…
_соромлюсь
Ну, і від нього мені прилетіло "+3"…
_соромлюсь
Майже як у відомій байці виходить!
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
Хоча Дзвінкій Сопілкарці я підвищив репутацію теж непогано — на "+4"…
_соромлюсь
Я добрий!..
_сміх _сміх _сміх
13:23
+2
Я виправляюся, друже. Додав ще ось +1 і тепер репутація в тебе +6. Головне, Тимуре, що твій рейтинг вже є більшим 6 тисяч! Вітаю!
Отож бо! Тому краще додавай репутацію "+1" іншим, а я вже якось обійдуся _соромлюсь
Бо повторюю: якщо людина ставить фотку на аватарку, то розраховує на більш-менш тривале перебування на Світочі, не боїться личко показати. Такій людині одразу "+1". Ящо ти пододаєш їм теж по "+1" — в сумі буде "+2", й вони зможуть дописи публікувати…
_танцюю _ура _танцюю
16:19
+2
Рекомендую ставити плюси до репутації в профілі користувача (не плутати зі звичайною оцінкою коментарів) як мінімум після п'яти-десяти коментарів новачка. Щоб можна було хоча би скласти перше враження чи прийшла людина на сайт для спілкуватися і пошуку істини чи просто, наприклад, людина ображена на весь світ і прийшла сюди виливати свій негатив і провокувати інших (як уже бувало). Наявність аватара — це зовсім не показник.
23:53
+2
Сьогодні переносив Світоч між хостинг-акаунтами. Якщо після цього натрапите на якісь проблеми, прошу повідомити.
У мене виникла проблема. В статті замість фотографій відображаються якісь не зрозумілі посилання, а у вікні для редагування їх взагалі не видно.
Чому відмінниик в школі не відмінник в житті
13:05
+2
Відповідь тут

Просто так копіювати цілий текст з іншого сайту і вставляти на Світочі неправильно інакше получається багато сміття зайвих тегів, які неправильно відображаються.
І після того як вставите текст, зображення треба вставити вручну через відповідну кнопку в редакторі.
Зараз просто зайдіть в режим редагування публікації, видаліть повністю весь вміст і вставте текст та картинки правильно.
16:35
+1
Добридень! Сьогодні на Світочі зареєструвалися одразу 3 новачки — нібито рекорд, треба лише радіти _чудово
Однак я спробував перейти на їхні ФБ-сторінки… і все марно! Наприклад:
Світлана Виговська залишила адресу своєї ФБ-сторінки:
https://www.facebook.com/profile.php?id=478924349234726
При кліку на неї починається перехід за адресою:
https://www.facebook.com/profile.php?id=478924349234726
І виникає інфа:

Але на самому ФБ через пошук сторінка Світлани Виговської висить на місці… хоча так — адреса інша! Я б не писав про це, однак подібна ситуація має місце з кожним новачком!!! Ну, не можуть же всі невірно копіювати адресу ФБ-сторінки?! То може, це якась системна помилка?!
_стежу
05:47
+2
Я теж стикався з таким.
16:38
+2
Поки що не знаю як це виправити. Пізніше буду думати. Швидше за все повністю зроблю щоб поле «сайт» в профілі взагалі не відображалось.
15:49
+1
Сталося щось незрозуміле…
Що?
Матеріал "Не треба чистити рід!", опублікований Дзвінкою Сопілкаркою 02.12.2017
Де?
Цей матеріал раптом з'явився в розділі «Свіже на сайті»:

Коли?
16 годин тому — отже, близько 0:00 сьогоднішньої доби, 26.06.2018
_стежу _стежу _стежу
Як може вигулькнути в «Свіжому» матеріал, опублікований ще торік?!
16:36
+2
Получається, що проблема з відображенням публікацій після їх редагуванням в стрічці активності ще не вирішена повністю…
В тій статті прийшлось поміняти джерело. Я вже раніше просив і ще раз прошу не вказувати subscribe.ru та інші подібні агрегатори в якості джерел так як вони не являються джерелом матеріалів, а туди дописи тільки транслюються. Справжнє джерело майже у всіх випадках можна знайти задавши в пошук на Google 1-2 речення зі статті. В якості джерела ми повинні вказувати справжній сайт автора статті, а не агрегатори (збірники) матеріалів.
Як видалити незакінчену статтю?
Тіло не бреше
23:16
+2
Видалив.
05:09
+2
Друже Доброславе, для зручності роботи на сайті прошу зробити таке:
1. НАПИСАТИ КОМЕНТАР — перенести в кінець всіх коментарів.
2. Іноді оцінка коментаря +1; -1;
пишеться під прізвищем автора. Бажано це розміщати в кінці рядка, який починається прізвищем автора. А також ще більше віддалити знаки +; і -;. Бо на смартфонах діє не мишка, а пучка великого пальця. Тому часто замість +1 помилкого вискакує -1.
2. Іноді оцінка коментаря +1; -1;
пишеться під прізвищем автора. Бажано це розміщати в кінці рядка, який починається прізвищем автора. А також ще більше віддалити знаки +; і -;. Бо на смартфонах діє не мишка, а пучка великого пальця. Тому часто замість +1 помилкого вискакує -1.

У нас оцінка "-1" майже не використовується. Чи не варто її прибрати загалом? А "+1" перейменувати просто на "+": хочеш підтримати автора коментаря — плюсуєш; не хочеш — як хочеш…
_соромлюсь
Чи це розходиться з принципами демократії?..
05:50 (відредаговано)
+2
У нас оцінка "-1" майже не використовується. Чи не варто її прибрати загалом?

Прибрав кнопки негативної оцінки. І в публікаціях і в коментарях.

А "+1" перейменувати просто на "+"

"+1", "+2" і т.д показує не скільки балів можна поставити, а скільки разів за публікацію або коментар вже проголосували.
12:35
+3
В мене вже є ці речі в списку завдань, але технічними удосконаленнями Світоча зможу зайнятися тільки в середині вересня. Кнопку -1 потім повністю заберу. Зараз, на жаль, не маю часу цим займатися, тим більші це явно не критичні речі.

P.S. Пропозиції краще висловлювати в спеціальному розділі
_чудово OK _чудово
11:57
+2
Щоб написати цей комент (123-й!), я мусив прокрутити всі коменти аж до першого. Добре було б таки розмістити ДОДАТИ КОМЕНТАР ще й у кінці всіх коментів. А за те, що зняв мінус із оцінки (+ -), то за це дякую тобі, друже Доброславе.
00:46
+3
Добре було б таки розмістити ДОДАТИ КОМЕНТАР ще й у кінці всіх коментів

Продублював кнопку в кінці всіх коментарів.
Хоча тепер трохи негарно виглядає на сторінках матеріалів, де коментарі ще не додані (2 однакові кнопки поруч). Проте все-таки схиляюсь до того щоб верхню кнопку залишити також (як зараз), щоб ті хто після прочитання публікації не бажають переглядати всі коментарі могли зразу додати свій коментар кнопкою зверху.
05:45 (відредаговано)
+2
От за це дякую! Бо стало зручніше.
05:50
+2
От ще Добре було б продублювати під всіма коментарями кнопку МЕНЮ, щоб не добиратися до неї, прокручуючи вниз всі 140 коментів.
06:01
+2
Цю кнопку?


Ну це вже був би явний перебор _сміх
Кнопка «миттєвої прокрутки на всі 140 коментів» знаходиться внизу-праворуч:

06:18
+3
На мобільних пристроях з маленькими екранами вона не відображається, бо не поміщається.
Аааа… якщо її розмістити внизу-ліворуч?!
17:55
+2
Не я один користуюся смартфоном.
16:03 (відредаговано)
+2
Добридень! Не можу оприлюднити 3-тю частину «Брюссельських майстерень» через "помилку 424" — до речі, така помилка виникає у мене вперше в житті!

Причому я намагався опублікувати це двічі поспіль — і обидва рази «помилка 424»… _шкодую
ОС — Windows-7
Браузер — FireFox
19:03
+3
Система захисту сайту чомусь визначила, що Ви намагались завантажити на сайт порно _розгублений _сміх
Ви копіюєте на сайт текст з текстового файлу?
19:06 (відредаговано)
+2
Так, з Блокноту. Але якщо «порно», то я, здається, зрозумів, у чім річ…

Можливо, система сприйняла за «порно» знаменитий фонтан «Писяючий хлопчик» + стилізовані під нього штопори???
_розгублений _розгублений _розгублений
Зараз зроблю так: завантажу текст, а потім додаватиму в нього по 1-2 фотки! На якій фотці система захисту закричить кирилейса — ото і є «порно»!!!
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
19:21 (відредаговано)
+2
Я в шоці: виявляється, система захисту не пропускає… ТЕКСТ!!! _стежу
А що там такого в тексті може бути?! Окремі слова?!
Boy pis-pis (назва фонтану)
L’Homo Erectus (назва ресторану)
19:25
+2
Потрібно методом виключення знайти слова, які викликають проблему. Можете або самі це зробити, або прислати мені на емейл файл з текстом, я сам перевірю більш детально.
Агааа!!! Так-так!!! Я щойно наштовхнувся на цей момент: то є напис на табличці на вході в той ресторан:
ENOZ XES EFAS
Прочитайте навпаки…
_сильно_сміюсь
19:33
+2
Так, розібрався більш детально в логах помилок. Там проблема дійсно в «ENOZ XES». _сміх
19:34
+2
Друже Доброславе, добре було б в меню замінити пости в блогах на просте і зрозуміле ДОПИСИ
19:41
+3
Зробив.
02:15
+2
Помітив. Оперативно. Тепер в меню стоїть Дописи. Дякую, друже Доброславе!
02:21
+2
В житті, кажуть, є випадковості і збіги подій. Читайте вище про Помилку 424, з якою зіткнувся друг Тимур. Перечитуючи свій допис svitoch.in.ua/1142-anatoliy-vysota-yaytsestav-18-1-8-18-r.html
Я помітив, що на яйці теж стоїть 424!

Чим це пов'язано між собою?
03:18 (відредаговано)
+1
Ух ти!!! _стежу Якщо яйце пов'язане з сексом… _соромлюсь _сміюсь _соромлюсь Тоді не дивно, що там стоїть це число — «424»!..
Як видалити статтю, яка двічі встивилася на сайт? Перший раз випадково, бо я ще не завершила редагування.
16:36
+2
Видалив.
21:45
+1
Підкажіть, будь ласка, як дізнатися, чи не застрягло у мене щось в чернетках?! Бо я тут перетасовував матеріали по теках, і у мене виникло враження, що матеріалів поменшало на 1 шт. Придивився — а там кнопка «Перемістити в чернетки» знаходиться зовсім поруч з кнопкою «Зберегти»… А раптом я кнопки поплутав і замість збереження в нову теку перемістив матеріал в чернетки?!
_наляканий
21:54
+3
Клікніть на свій аватар в шапці сайту і виберіть «чернетки».
А якщо там нема такої категорії?

Чи означає це, що у мене нема чернеток?
23:43
+3
Так, означає що зараз немає публікацій, які збережені в чернетки.
В щойно створеній статті я спробувала вставити не скачані картинки, а посилання на них. У вікні для редагування картинки було видно, а в опублікованій статті ні.
Я це також пробував робити. Не працює. Доводилося таки скачувати картинки… _не_знаю
У мене кілька разів спрацьовувало. Але там було 1-2 картинки. А тут я більше хотіла вставити, щоб сайт на обтяжувати. І через посилання картинки виходять більшими і чіткішими. Для розгляду астро карт це важливо.
Ок. вставлю зараз скачані.
23:26
+2
Для того, щоб в дописах зображення вставлялись через посилання (тобто при відкритті сторінки з цим дописом завантажувались не з нашого сайту, а з іншого) потрібно, щоб:
1. в адресі зображення не було нічого зайвого. Вона має закінчуватись розширенням зображення (наприклад, .jpeg, .gif, .tiff і т.д).
2. щоб на сайті, з якого підтягуються зображення, не стояв захист від відображення їхніх зображень на інших сайтах.

Саме тому інколи получається вставляти зображення через посилання, а інколи ні.
08:36
+1
Добридень! Зазвичай коли хтось із світочан лайкає мою публікацію, у мене з'являлося відповідне повідомлення. Але після нещодавньої профілактики такі повідомлення більш не з'являються. В чім річ? Цю функцію видалили чи вимкнули випадково?
08:50
+2
Спробуйте в «Мій профіль» — «Редагувати профіль» — «Сповіщення» для «Сповіщати про оцінки дописів» поміняти значення на «На сайті».
Добридень!
В МініДописі "Тимур Литовченко на «Безлюдному острові» я спробував дати гіперпосилання на веб-сторінку Радіо «Культура», де розповідається, як слухати цю радіостанцію через мобільні пристрої.
Адреса веб-сторінки: www.nrcu.gov.ua/maps (навмисно подаю у вигляді прямої веб-адреси, а не через кнопку «Вставити гіперпосилання»)
Однак замість наведеної вище сторінки, Світоч переадресовує користувача на сторінку: svitoch.in.ua/redirect?url=http%3A%2F%2Fwww.nrcu.gov.ua%2Fmaps — якої не існує («Сторінку не знайдено 404»)
Аналогічна картина виникає при спробі відправити послання через лічку — Вам таке повідомлення теж надіслано. Фрагмент послання з лічки:
=====
Якщо буде бажання послухати:
— за допомогою радіо — на хвилі 72,8 FM;
— за допомогою мобільних пристроїв — див. опис на сторінці «Культура» — «Як слухати»: www.nrcu.gov.ua/maps
=====
Відбувається переадресація на сторінку: svitoch.in.ua/redirect?url=http%3A%2F%2Fwww.nrcu.gov.ua%2Fmaps — якої знов-таки не існує («Сторінку не знайдено 404»)
Чомусь Світоч послідовно вписує у веб-адресу сторінки www.nrcu.gov.ua/maps такі фрагменти:
1. svitoch.in.ua/redirect?url=http%3A%2F%2F
2. %2Fmaps
Перший фрагмент вписується після подвійного слеша, другий — наприкінці адреси.
Чому так відбувається?
09:20
+2
В «Мінідописах» вже працюють посилання. Щодо коментарів і особистих повідомлень — пізніше розберуся.

Випадкові Дописи