Запитання щодо користування сайтом
Технічна підтримка користувачів.

Тут у коментарях Ви можете задавати запитання щодо користування сайтом.
1 запитання = 1 коментар.
Тут у коментарях Ви можете задавати запитання щодо користування сайтом.
1 запитання = 1 коментар.
Щодо напряму стрілки, то в такому положенні як зараз вона привертає увагу до вкладки сайту, щоб люди по-частіше згадували про нього :)
Що скажете? Мені подобається!
Теперішню можна побачити за адресою svitoch.in.ua/favicon.ico а ту що була раніше svitoch.in.ua/favicon2.ico
Ця що тепер, з меншими трикутниками по-сторонах, мені здається кращою.
А для публікацій, які не мають взагалі зображень, буде додаватись окреме зображення з логотипом сайту. Це стосується і Цитат.
У мене в матеріалах, навіть безпосередньо набраних на Світочі (!!!), почав вилізати незрозумілий тег:
<p "="">
Його дуже важко позбутися! Коли його викидаю — може зникнути частина матеріалу, яку потім важко відновити. Тому вчора я (перепрошую) мудохався десь 1,5 годин, доки викорінив тег в матеріалі «Як навчити мозок вчитися».
Що це за глюк?!
Те, що опублікував + коментарі проходили лише з 3-4 разу. Розбиті-перерозбиті на частини. Коротше, доки щось опублікується — «бігає коло» по 3-4 рази протягом 30 хвилин. Здебільшого безрезультатно. Чи пов'язано це з новою системою захисту?! Чи це якийсь інший глюк?!
На жаль, повторити комбінації тегів, що безнадійно зависали, аж ніяк не можу. Бо не публікується!!! Тільки заміна дужок і пробіли… Ну, Ви зрозумієте…
Але, за моїми спостереженнями, складнощі явно виникають з тегами чи їхніми комбінаціями:
[ youtube ]гіперпосилання[ / youtube ]
[ b ][ a href=«гіперпосилання» ]Заголовок посилання...[ / a ][ / b ]
[ img src = смайлик ]
Раніше цього не було…
Посилання www.youtube.com/watch?v=w9LYsqlBj_E
На всякий випадок ще почистіть кеш браузера!
Буду працювати над цією проблемою.
Що воно означає?!
Це проявлялось прямо при редагуванні тексту чи уже після натискання кнопки «Зберегти»?
Можу точно сказати, що причина цих «висяків» не в великій кількості коментарів, а в великій кількості відеороликів з Youtube. Я їх нарахував аж 37.
Дальше є 2 варіанти, або повністю забираємо з редактора коментарів кнопку вставки відеороликів, або вставляємо їх «з розумом». Не більше 3-4 штук на сторінці.
Також не забувайте, що в нас є спеціальний розділ «Відеоролики». Саме туди потрібно їх додавати, а в коментарях давати посилання на них.
Тому я взяв за правило за деякий час повертатися до публікації після вивішування й 1-2 рази перечитувати на предмет редагування. Це передбачає, зокрема, додавання нових тегів. Зручніше працювати з тегами, коли вони сортовані за абеткою.
Отже, якщо є можливість сортувати теги за абеткою не тільки під статтями, але й під іншими видами публікацій — таку функцію бажано передбачити.
Ага, зрозумів
в розділі «Білий список» своєї поштової скриньки.
У Вашому дописі повинні були бути якісь ще інші символи, що викликали спрацювання фільтра.
Великі тексти дійсно не варто писати зразу у вікні редактора на сторінці створення допису. Мій улюблений варіант — користуватися безкоштовним сервісом Google Диск. На нього можна заходити використовуючи для авторизації дані від скриньки на gmail або будь-якого іншого сервісу Google.
Там можна створювати текстові документи і вони автоматично перезберігаються після введення кожного символу в документі. Таким чином можна не боятися, що сторінка перезавантажиться чи чогось подібного. Так як всі дані зберігаються в хмарі, не страшно буде навіть якщо вийде з ладу диск Вашого комп'ютера. Також звідти тексти правильно копіюються на Світоч на відміну від копіювання зі звичайного Ворда.
Реалізовано.
Там навпроти поля, в якому помилка, червоним має бути вказано в чому проблема.
Але з чернеткою заглючило щось конкретно.
Про цей глюк я був теж повідомив розробникам.
Але треба враховувати, що наш сайт створений на безкоштовному програмному забезпеченні (CMS). Моє завдання як розробника сайту є повідомляти розробникам CMS про баги, що я і роблю. Вирішити самому більшість таких проблем неможливо.
А розробники CMS уже відповідно до їхніх пріоритетів виправляють баги.
Баг з заливкою і досі у них в списку завдань значиться як «актуальний». Те що вони його не виправили може говорити про те, що у них є важливіші завдання або про те, що поки що не знають як виправити, так як сам редактор розробляли не вони.
В будь-якому разі я не можу у них що-небудь вимагати, так як ми користуємося їхньою розробкою безкоштовно і їм видніше над чим в першу чергу треба працювати. Тому залишається тільки повідомляти і чекати.
Тим більше цей баг має мінімальне значення, так як є ще багато способів виділяти текст: жирний шрифт, курсив, колір шрифта.
Виправлено.
А ще чомусь не вставляються посилання.
Інколи такий ефект виникає якщо натиснути на кнопку «Надіслати» і не зразу відпускати кнопку миші. Хоча в цьому випадку мабуть було щось інше, так як 2 коментарі підряд.
Хоча буває і так, що після 2-3-4 натискань кнопки «Надіслати» коментар публікується всього лише один раз. Не розібрати, що там і як…
У мене було щось схоже, коли я переривала написання коментаря через якісь справи, а потім поверталася і дописувала. Тоді сесія коментаря тривала надто довго і коментар не вставлявся. В таких випадках, я копіюю коментар і перезавантажую сторінку. Після цього знову вставляю скопійований коментар і публікую. Цього разу це не допомогло. Я повторила це кілька разів без ефекту. Тоді я викинула з комента посилання і натисла «Надіслати». Сторінка оновилася і віконце для коментарів було закрите, але свого коменту я не побачила, бо сторінка не посунулася вниз. Я зову вставила у віконце комент без посилань і опублікувала. І тоді побачила два однакових своїх коментаря
Чому у мене рейтинг у відсотках, а у інших — в абсолютних балах?! Що за глюк?!
UPD. Вибачте, все гаразд! То я без окулярів сприйняв «96» на позначку "%". Все гаразд!!!
У мене просто рейтинг «5396», а я зняв окуляри й побачив «53%»…
Якщо Ви бачите, що користувач не порушує правила сайту своїми коментарями і хочете надати йому право додавати публікації, підвищити його репутацію можна на сторінці його профілю.
Звісно, найбільше від мене перепало другу Анатолію — "+5"…
Ну, і від нього мені прилетіло "+3"…
Майже як у відомій байці виходить!
Хоча Дзвінкій Сопілкарці я підвищив репутацію теж непогано — на "+4"…
Я добрий!..
Бо повторюю: якщо людина ставить фотку на аватарку, то розраховує на більш-менш тривале перебування на Світочі, не боїться личко показати. Такій людині одразу "+1". Ящо ти пододаєш їм теж по "+1" — в сумі буде "+2", й вони зможуть дописи публікувати…
Чому відмінниик в школі не відмінник в житті
Просто так копіювати цілий текст з іншого сайту і вставляти на Світочі неправильно інакше получається багато
сміттязайвих тегів, які неправильно відображаються.І після того як вставите текст, зображення треба вставити вручну через відповідну кнопку в редакторі.
Зараз просто зайдіть в режим редагування публікації, видаліть повністю весь вміст і вставте текст та картинки правильно.
Однак я спробував перейти на їхні ФБ-сторінки… і все марно! Наприклад:
Світлана Виговська залишила адресу своєї ФБ-сторінки:
https://www.facebook.com/profile.php?id=478924349234726
При кліку на неї починається перехід за адресою:
https://www.facebook.com/profile.php?id=478924349234726
І виникає інфа:
Але на самому ФБ через пошук сторінка Світлани Виговської висить на місці… хоча так — адреса інша! Я б не писав про це, однак подібна ситуація має місце з кожним новачком!!! Ну, не можуть же всі невірно копіювати адресу ФБ-сторінки?! То може, це якась системна помилка?!
Що?
Матеріал "Не треба чистити рід!", опублікований Дзвінкою Сопілкаркою 02.12.2017
Де?
Цей матеріал раптом з'явився в розділі «Свіже на сайті»:
Коли?
16 годин тому — отже, близько 0:00 сьогоднішньої доби, 26.06.2018
Як може вигулькнути в «Свіжому» матеріал, опублікований ще торік?!
В тій статті прийшлось поміняти джерело. Я вже раніше просив і ще раз прошу не вказувати subscribe.ru та інші подібні агрегатори в якості джерел так як вони не являються джерелом матеріалів, а туди дописи тільки транслюються. Справжнє джерело майже у всіх випадках можна знайти задавши в пошук на Google 1-2 речення зі статті. В якості джерела ми повинні вказувати справжній сайт автора статті, а не агрегатори (збірники) матеріалів.
Тіло не бреше
1. НАПИСАТИ КОМЕНТАР — перенести в кінець всіх коментарів.
2. Іноді оцінка коментаря +1; -1;
пишеться під прізвищем автора. Бажано це розміщати в кінці рядка, який починається прізвищем автора. А також ще більше віддалити знаки +; і -;. Бо на смартфонах діє не мишка, а пучка великого пальця. Тому часто замість +1 помилкого вискакує -1.
У нас оцінка "-1" майже не використовується. Чи не варто її прибрати загалом? А "+1" перейменувати просто на "+": хочеш підтримати автора коментаря — плюсуєш; не хочеш — як хочеш…
Чи це розходиться з принципами демократії?..
Прибрав кнопки негативної оцінки. І в публікаціях і в коментарях.
"+1", "+2" і т.д показує не скільки балів можна поставити, а скільки разів за публікацію або коментар вже проголосували.
P.S. Пропозиції краще висловлювати в спеціальному розділі
Продублював кнопку в кінці всіх коментарів.
Хоча тепер трохи негарно виглядає на сторінках матеріалів, де коментарі ще не додані (2 однакові кнопки поруч). Проте все-таки схиляюсь до того щоб верхню кнопку залишити також (як зараз), щоб ті хто після прочитання публікації не бажають переглядати всі коментарі могли зразу додати свій коментар кнопкою зверху.
Ну це вже був би явний перебор
Причому я намагався опублікувати це двічі поспіль — і обидва рази «помилка 424»…
ОС — Windows-7
Браузер — FireFox
Ви копіюєте на сайт текст з текстового файлу?
Можливо, система сприйняла за «порно» знаменитий фонтан «Писяючий хлопчик» + стилізовані під нього штопори???
А що там такого в тексті може бути?! Окремі слова?!
Boy pis-pis (назва фонтану)
L’Homo Erectus (назва ресторану)
ENOZ XES EFAS
Прочитайте навпаки…
Я помітив, що на яйці теж стоїть 424!
Чим це пов'язано між собою?
Чи означає це, що у мене нема чернеток?
Ок. вставлю зараз скачані.
1. в адресі зображення не було нічого зайвого. Вона має закінчуватись розширенням зображення (наприклад, .jpeg, .gif, .tiff і т.д).
2. щоб на сайті, з якого підтягуються зображення, не стояв захист від відображення їхніх зображень на інших сайтах.
Саме тому інколи получається вставляти зображення через посилання, а інколи ні.
В МініДописі "Тимур Литовченко на «Безлюдному острові» я спробував дати гіперпосилання на веб-сторінку Радіо «Культура», де розповідається, як слухати цю радіостанцію через мобільні пристрої.
Адреса веб-сторінки: www.nrcu.gov.ua/maps (навмисно подаю у вигляді прямої веб-адреси, а не через кнопку «Вставити гіперпосилання»)
Однак замість наведеної вище сторінки, Світоч переадресовує користувача на сторінку: svitoch.in.ua/redirect?url=http%3A%2F%2Fwww.nrcu.gov.ua%2Fmaps — якої не існує («Сторінку не знайдено 404»)
Аналогічна картина виникає при спробі відправити послання через лічку — Вам таке повідомлення теж надіслано. Фрагмент послання з лічки:
=====
Якщо буде бажання послухати:
— за допомогою радіо — на хвилі 72,8 FM;
— за допомогою мобільних пристроїв — див. опис на сторінці «Культура» — «Як слухати»: www.nrcu.gov.ua/maps
=====
Відбувається переадресація на сторінку: svitoch.in.ua/redirect?url=http%3A%2F%2Fwww.nrcu.gov.ua%2Fmaps — якої знов-таки не існує («Сторінку не знайдено 404»)
Чомусь Світоч послідовно вписує у веб-адресу сторінки www.nrcu.gov.ua/maps такі фрагменти:
1. svitoch.in.ua/redirect?url=http%3A%2F%2F
2. %2Fmaps
Перший фрагмент вписується після подвійного слеша, другий — наприкінці адреси.
Чому так відбувається?