До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Запитання щодо користування сайтом

Технічна підтримка користувачів.

Запитання щодо користування сайтом

Тут у коментарях Ви можете задавати запитання щодо користування сайтом.

1 запитання = 1 коментар.

0
319
Коментар видалено
Доброславе! А складно зробити тут якийсь знак, щоб сайт можна було розпізнати серед вкладок?
13:24
Пізніше зроблю.
08:32
Іконку сайту додав. Проте вона може не зразу відображатися у всіх. Тому що є кеш браузерів і кеш на стороні провайдера.
Я ще вчора помітив, дякую! Можливо тільки стрілку наверх повернути… Ми ж усі неначе обрали напрямок розвитку туди?
09:25
То мабуть тільки в мене вона вчора ніяк не хотіла відображатися і я ламав голову шукаючи причину :)
Щодо напряму стрілки, то в такому положенні як зараз вона привертає увагу до вкладки сайту, щоб люди по-частіше згадували про нього :)
10:54
+1
11:04
Цікавий варіант. Потім спробую поставити як іконку.
13:46
+1
Іконку поміняв. Через деякий час буде у всіх відображатись нова.
Що скажете? Мені подобається!
Круто! Залишаємо поки що?
22:49
Я ще раз змінив іконку. Зробив, щоб трикутники були більш рівносторонні, як в оригіналі.

Теперішню можна побачити за адресою svitoch.in.ua/favicon.ico а ту що була раніше svitoch.in.ua/favicon2.ico

Ця що тепер, з меншими трикутниками по-сторонах, мені здається кращою.
І мені ця більше подобається!
Доброславе, а чому при поширенні статті з нашого сайту на ФБ замість картинки зі статті стоїть «тут буде мій аватар»? Це можна якось виправити?
23:08
А так постійно? Чи тільки 1 раз получилось? І поширювали просто вставляючи посилання в самому Фейсбуці, чи через кнопку Фейсбука, яка внизу під публікацією?
Здається постійно. Я тільки два рази поширювала, обидва рази через кнопку.
15:13
+1
Виправлено! Тепер можете спокійно поширювати посилання через Facebook, Вконтакте чи інші мережі. Завжди буде підхоплювати першу картинку в публікації. Тобто ту картинку, яка вставляється в окремому полі під час створення публікації. Це стосується всіх типів матеріалу.

А для публікацій, які не мають взагалі зображень, буде додаватись окреме зображення з логотипом сайту. Це стосується і Цитат.
Я тут майже нічого не вмію. Як написати Тимуру листа?
16:33
Перейти на сторінку його профілю svitoch.in.ua/users/15 і праворуч в меню користувача вибрати «Написати повідомлення»
Маю запитання…
У мене в матеріалах, навіть безпосередньо набраних на Світочі (!!!), почав вилізати незрозумілий тег:
<p "="">
Його дуже важко позбутися! Коли його викидаю — може зникнути частина матеріалу, яку потім важко відновити. Тому вчора я (перепрошую) мудохався десь 1,5 годин, доки викорінив тег в матеріалі «Як навчити мозок вчитися».
Що це за глюк?!
22:22
+1
Буду розбиратися…
22:00
+1
Дана проблема проявляється тільки в браузері Firefox. Я повідомив розробників, але не факт, що вона швидко вирішиться. Можливо взагалі скоро перейдемо на якийсь інший редактор. А поки що для створення публікацій прошу користуватися браузером Chrome або ж можна спробувати спочатку набирати (копіювати) текст на html-cleaner.com/ і вже звідти копіювати на Світоч.
ок!
21:59
+1
Проблема вирішена! Якщо побачите ще якісь труднощі при користуванні редактором, будь-ласка зразу повідомляйте!
Красно дякую!
Позавчора, вчора й сьогодні я намагався публікувати як дописи, так і коментарі. Не знаю, в чім річ, але гіперпосилання вставляти тепер — це тааака морока!.. Одну публікацію я так і не здійснив — відклав, бо нерви не витримали.

Те, що опублікував + коментарі проходили лише з 3-4 разу. Розбиті-перерозбиті на частини. Коротше, доки щось опублікується — «бігає коло» по 3-4 рази протягом 30 хвилин. Здебільшого безрезультатно. Чи пов'язано це з новою системою захисту?! Чи це якийсь інший глюк?!
На жаль, повторити комбінації тегів, що безнадійно зависали, аж ніяк не можу. Бо не публікується!!! Тільки заміна дужок і пробіли… Ну, Ви зрозумієте…
Але, за моїми спостереженнями, складнощі явно виникають з тегами чи їхніми комбінаціями:
[ youtube ]гіперпосилання[ / youtube ]
[ b ][ a href=«гіперпосилання» ]Заголовок посилання...[ / a ][ / b ]
[ img src = смайлик ]
Раніше цього не було…
17:03
Тестую:

Посилання www.youtube.com/watch?v=w9LYsqlBj_E
17:04
+1
Тепер все добре працює. А проблеми були вчора пів дня і позавчора. Тоді на кожній сторінці зверху висів банер з повідомлення, що ведуться технічні роботи і сайт доступний тільки для читання.

На всякий випадок ще почистіть кеш браузера!
ок!
01:28
+1
Перепрошую, дійсно коментарі інколи «виснуть» при збереженні. Поки що пропоную перед тим як натискати кнопку «Надіслати» копіювати коментар в буфер обміну, щоб в разі такого зависання не приходилось ще раз набирати текст.
Буду працювати над цією проблемою.
Сьогодні наваяв велику статтю спеціально для Світоча. Але при спробі опублікувати її двічі (!!!) вискакувало:
Ошибка 424: заблокировано правилами безопасности

Що воно означає?!
Як варіант, спробував опублікувати той самий матеріал під іншою назвою і без внутрішніх картинок. Результат той самий:
Ошибка 424: заблокировано правилами безопасности

Ага! Я зрозумів природу «помилки 424»: матеріал блокується, якщо є гіперпосилання на запитання в обговоренні статей!!! Там над кожним дописом в «охвісті» є позначка # — клікаєш на неї й отримуєш адресу гіперпосилання на конкретний допис у диспуті… От його-то і не сприймає Світоч!!!
Матеріал «Сочевична юшка» писався просто тут, на Світочі, вчора ввечері і вночі. Сьогодні його відкоментувала Дзвінка Сопілкарка. Я приписав пару своїх каментів… як раптом побачив, що частина абзаців чомусь «зліпилася» сама собою!!! Спробував поредагувати. Абзаци то загадковим чином «злипалися», то навпаки «розбігалися». Вирізання блоку абзаців, копіювання в Юлогнок (простий текст) і вирізання з Блокноту не допомогло: новий текст вставлявся… на початок, а не в потрібне місце. Десь години півтори «трахався» з матеріалом, аж доки приблизно привів абзаци згідно з моїми уявленнями. Що це таке?!
14:57
Абзаци то загадковим чином «злипалися», то навпаки «розбігалися».


Це проявлялось прямо при редагуванні тексту чи уже після натискання кнопки «Зберегти»?
Після натискання кнопки «Зберегти». На чернетці з абзацами все було гаразд.
22:37
+1
Щодо зависання при відкритті публікації «Випробування спокусою» пана Анатолія. Дійсно при її відкритті деколи браузер зависає наглухо, а інколи все добре відкривається через 30 секунд.

Можу точно сказати, що причина цих «висяків» не в великій кількості коментарів, а в великій кількості відеороликів з Youtube. Я їх нарахував аж 37.

Дальше є 2 варіанти, або повністю забираємо з редактора коментарів кнопку вставки відеороликів, або вставляємо їх «з розумом». Не більше 3-4 штук на сторінці.

Також не забувайте, що в нас є спеціальний розділ «Відеоролики». Саме туди потрібно їх додавати, а в коментарях давати посилання на них.
ОК
Я от що помітив. Коли розміщуєш матеріал і кидаєш теги до нього, вони впорядковуються за абеткою. А коли розміщуєш відео і кидаєш теги до нього — не впорядковуються, а публікуються в тому порядку, як накидав. Чому так?! Чи можна влаштувати таким чином, щоб теги впорядковувалися за абеткою у всіх видах публікацій?! Чи це вже занадто?..
04:35
+1
Поки що не знаю чому так. Уточніть чому це важливо щоб впорядковувало по абетці.
На Світочі передбачена можливість редагування матеріалів. Коли я щось вивішую на сайт, діє ефект «замилювання очей» — тим паче, функція попереднього перегляду матеріалів перед вивішуванням відсутня. Себто, перш ніж натиснути кнопку «Зберегти», я можу перечитати чернетку, але на бачу иатеріал у фінальному вигляді.
Тому я взяв за правило за деякий час повертатися до публікації після вивішування й 1-2 рази перечитувати на предмет редагування. Це передбачає, зокрема, додавання нових тегів. Зручніше працювати з тегами, коли вони сортовані за абеткою.
Отже, якщо є можливість сортувати теги за абеткою не тільки під статтями, але й під іншими видами публікацій — таку функцію бажано передбачити.
Добридень! Вчора ввечері я відповідав Анатолію Висоті на один з коментарів у темі У ЩО ВІРИТЬ ХРИСТИЯНИН? (коротко). Як раптом буквально «під пальцями» вибило Світоч! І навіть глибоко вночі я не міг зайти сюди… Що це було?! DDOS-атака на наш сайт чи щось інше?..
15:11
+1
Була невелика технічна неполадка. В загальному сайт не працював можливо годину-півтори, але оскільки Ваш браузер закешував стару версію сторінки з помилкою, то віддавав саме її. І так могло бути ще довгий час після того як сайт почав працювати.
оскільки Ваш браузер закешував стару версію сторінки з помилкою

Ага, зрозумів
Виникла проблема з редагуванням тексту. Зміна кольору, розміру, жирності шрифта не вставлялася. І курсив змінюється не у всьому виділеному тексті, а лише до першого розділового знака.
17:13
+1
Дякую за повідомлення. Бачу, що проблема проявляється тільки в браузері Chrome. Буду думати як її вирішити.
А я іншими рідко користуюся, хіба коли з чужого компа.
00:21
Поки проблема не вирішена, окрім як робити публікації через інший браузер, можете в Хромі редагувати текст на html-cleaner.com/ і звідти вже копіювати на Світоч. Форматування скопіюється, щоправда не все. Наприклад, фон шрифтів таким чином не скопіюється.