УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Політ Душі

Політ Душі

Душа несла себе в світах,
Палала в висях,
Купалась в простору вогнях,
Теренах чистих…

І розкривала свою суть
Крізь сон обмежень,
І прокладала собі путь
Без застережень…

Душа летіла до висот
В незвичній силі –
Вона все знала, все могла,
Вона любила…

Бо тільки в Істині могла
Пізнать свою природу:
У богоданій чистоті
Розмай свободи…

І зачарована без меж
Своїм розкриллям
У ладі з Всесвітом усім
Піднеслась вільно…

Наталка Артанія Кобза


+2
604
RSS
17:17
+3
Яка краса і сила у Вашому слові! Дякую за насолоду, яку я отримала, читаючи рядки Вашої поезії!!!
18:46
+3
Ірино, щиро вдячна за Ваше — таке глибоке, таке почуттєве і красиве — проникнення в цей словотворчий спосіб виразити стан своєї Душі.
19:15
+1
І мені подобається така твоя уява, Наталю. Особливо такі слова:
ДУША НЕСЛА СЕБЕ В СВІТАХ
ПАЛАЛА В ВИСЯХ
Наталю, а чи вдавалося тобі політати душою?
Моїй дружині це якось вдалося. Це й викладено в дописі ПОЛІТ МОЄЇ ДУШІ.
20:33
+2
Дякую, Анатолій:) Ну й дивний же ти парубок)) Питаєш:
Наталю, а чи вдавалося тобі політати душою?

То тобі тоді зустрічне питання: а як би я написала цей вірш без такого польоту:)?
Допис дружини почитаю.
05:31
+2
Могла б написати, Наталю, й з уяви. Але чекаю від тебе описання ТВОЇХ польотів у безтілесному стані. Це ж буде цікаво, мабуть, усім відвідувачам сайту!
19:31
+2
З уяви, Анатолій, такі речі не пишуться: тут має бути відчуття енергії того, про що пишеш. Так, у мене був досвід виходів в астральному тілі — перший усвідомлений років 17-18 тому. Пишу «усвідомлений», бо уві сні ми вилітаємо з тіла постійно:) (Твоя дружина це називає польотом душі, але то був насправді її вихід в АТ.) Тоді я була цим дуже збентежена, і пам'ятаю, прочитала тритомник одного автора, американського дослідника, який писав про ці речі. Ну і стало більш-менш ясно, що це таке. Але польоти в АТ не мають нічого спільного з цим віршем. Тут йдеться саме про досвід Душі, і то є Світи Вогненні. Це інше. Агні Йога дає про це знання дуже докладно.
Ваш досвід дуже цікавий. Багато людей мають якісь схожі переживаня, але майже їх не усвідомлюють. А ви навчилися зберігати ясність розуму в такому стані і перекладати відчуття й переживання звичайними словами.
У мене теж були такі польоти, душі чи астрального тіла не знаю, але мені бракує слів, щоб їх описати.
Це максимум, на що я спромоглася.
17:45
+1
Ви «спромоглися» на чудову й високохудожню розповідь:) Приємно було її читати. Дякую Вам:)
Багато людей мають якісь схожі переживання

А мені, навпаки, здається, що переживання дуже різняться, бо індивідуальності такі всі відмінні і настільки частотно по-різному вібрують, що не може у них бути подібних досвідів, у кожного буде свій неповторний; але люди часто описують їх схожими словами, бо десь щось подібне читали, чули, бачили по ТБ, у підсвідомості відклалися картинки, штампи ну і т.д. А насправді те, що людина відчуває, переживаючи якісь духовні досвіди, і те, як вона їх описує, зовсім-зовсім далекі речі. Насправді, у нас немає такого словника, щоб описати вогненні відчуття… наш словник не має ні таких термінів, ні просто навіть слів. Тому всі наші описи дуже приблизні.
Щиро дякую за відгук, Дзвінка Сопілкарко.
05:07
+2
Наталю, а чи були в тебе в тих польотах зустрічі з іншими сутностями? Розкажи, будь ласка!
17:50
+2
Анатолій, насправді "інші сутності" є образи нашої свідомості. Нема нічого окремого поза свідомістю Реального Я. Людина бачить на екрані свідомості те, до чого доросла свідомістю, що здатна сприйняти і інтерпретувати завдяки набутим вже частотам. Чим вищий розвиток свідомості, тим більш високочастотні виміри відкриваються людині. А у вищих вимірах взагалі немає не форм, ні сутностей. Там лише Енергія. Безкінечний Океан Енергії.
19:11
+2
Поясни мені, Наталю, таку ось річ. Чи існують насправді люди, неусвідомлені іншими людьми?.. От відбувся парад до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ-17. Хрещатиком пройшли тисячі людей. Наприклад, ти цього не бачила й не усвідомила. Чи будеш ти, НАТАЛЮ, твердити, що ніякого параду 24.8.17 р. НЕ БУЛО?
16:35
+1
Звичайно, я цього твердити не буду: так, я, до прикладу, чогось не бачила, але то не значить, що того «чогось» не відбулося. Моя свідомість то не відкидає, бо ця подія частотно входить в діапазон сприйняття моєї свідомості. От якби сказали, що по Хрещатику пройшов парад інопланетян, моя свідомість би мала певний сумнів:)
15:26
+2
Бо тільки в Істині могла Пізнать свою природу: У богоданій чистоті Розмай свободи…

Бо її природа і є ця Істина. У Бутті мабуть немає більшого невільника і вільного одночасно, ніж людина.
17:58
+1
Так, це правда. Згодна з обома позиціями. Бути Людиною взагалі подвиг для Душі. Особливо, коли вона все усвідомлює.

Випадкові Дописи