До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Астрологічний календар на грудень 2015 року

Астрологічний календар на грудень 2015 року

З 1 по 11 і з 25 по 31 грудня Місяць спадає.

З 11 по 25 грудня Місяць зростає.

До 25 грудня включно Уран буде ретроградним. А з 26 грудня на небі усі планети будуть рухатися в одному напрямку. В ці кілька днів потік космічної енергії ніщо не стримуватиме. Тому всі події розвиватимуться швидко й гармонійно.

Останній день цього буремного року буде дуже гармонійним. Планети сприятимуть загадуванню бажань.

Пояснення до календаря.

  1. Чорні жирні рядки — показують, що даний період часу неефективний для будь-якої діяльності. Хіба що треба, щоб нічого не відбулося. Наприклад, можна здавати аналіз на вміст алкоголю або віддавати документи на перевірку. Перевірка нічого не виявить.
  2. Зелені рядки — показують, що до вказаного часу буде сприятливий період для будь-якої діяльності. Зовнішні обставини допомагають здійснювати задумане.
  3. Сині рядки — показують, що до вказаного часу ситуація буде не визначеною, і може принести і позитив і негатив.
  4. Червоні рядки — показують, що до вказаного часу буде період підвищеної конфліктності, бо усі навколо переповнені енергією, і може виникнути бажання вирішити проблему силовими методами. Тому він не сприятливий для більшості видів діяльності. Можна або дров наламати або кайдани порвати. Але саме в такі моменти можна наважитися й зробити давно задуманий крок, для якого чомусь бракувало сил чи сміливості.
  5. Найвдаліші періоди — виділені жовтим. Коли кілька планет взаємодіють гармонійно, їхні енергії підсилюють одна одну і виникає синергетичний ефект.
  6. Найскладніші періоди — виділені блакитним. В цей час маємо навпаки поєднання кількох напружених взаємодій між планетами. Це теж синергетичний ефект, але зі знаком мінус.
  7. Внизу кожної сторінки є додаткова інформація про періоди ретроградності планет і перехід в новий знак Зодіаку.
  8. Коли Місяць зростає варто: розпочинати справи, вирушати в дорогу, купляти цінні речі, стригти волосся, сіяти, обробляти і збирати все, що росте над землею.
  9. Коли Місяць спадає варто: закінчувати справи, повертатися з далеких поїздок, позбуватися непотребу, сідати на дієту, проводити операції і лікування, сіяти, обробляти й збирати все, що росте під землею.
  10. Години вказані за Грінвічем. Для України треба додати 2 години.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

0
252
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Випадкові Дописи